تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 468 از 482 اولاول ... 368418458464465466467468469470471472478 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,671 به 4,680 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

الان به لپ تاپ دسترسی ندارم اگر میخواید یه سرور بگید با اسپید تست پینگ بگیرم
    یکی دوتا سرور از اروپا مثلا آلمان و انگلستان اگه امکانش باشه بذارید ممنون میشم، هر وقت هم دسترسی به کامپیوتر داشتید یه پینگ از 8.8.8.8 بی زحمت بذارید.

ممنون از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر برای کسی مقدور است تست سرعت فقط تک کانکشن و فقط اینترنت بین الملل در ساعت مختلف روز به غیر از اوایل صبح را در اینجا به اشتراک بزاره. من از پیشگامان خدمت دارم و وضعیتش بسیار بد است و بعید می دونم مشکلشون رفع بشه. ترجیحاً کسی که حداقل سرعت 8 م.بیت از این شرکت خریداری کرده تست سرعت قرار بده. من از اینترنت بیشتر برای تماشای استریم و لایو استریم استفاده می کنم که یعنی فقط تک کانکشن و فقط اینترنت بین الملل و اینترانت و idm و امثال اینها واقعاً برام اهمیتی نداره.
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

یکی دوتا سرور از اروپا مثلا آلمان و انگلستان اگه امکانش باشه بذارید ممنون میشم، هر وقت هم دسترسی به کامپیوتر داشتید یه پینگ از 8.8.8.8 بی زحمت بذارید.

ممنون از شما
    دقیق یادم نیست ولی یه سروری از آلمان یادمه ۹۸ بود

4. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

اگر برای کسی مقدور است تست سرعت فقط تک کانکشن و فقط اینترنت بین الملل در ساعت مختلف روز به غیر از اوایل صبح را در اینجا به اشتراک بزاره. من از پیشگامان خدمت دارم و وضعیتش بسیار بد است و بعید می دونم مشکلشون رفع بشه. ترجیحاً کسی که حداقل سرعت 8 م.بیت از این شرکت خریداری کرده تست سرعت قرار بده. من از اینترنت بیشتر برای تماشای استریم و لایو استریم استفاده می کنم که یعنی فقط تک کانکشن و فقط اینترنت بین الملل و اینترانت و idm و امثال اینها واقعاً برام اهمیتی نداره.
    با سپاس
    اگر برای تماشا استفاده می‌کنی ، من سرویس ۲ مگ دارم یوتیوب ویدوهاشو راحت و بدون مشکل باز می‌کنه ، تازه من که ۲ مگ دارم اینقدر راحت باز میشه ، ۸ مگ و بالاتر که دیگه مشخصه خیلی بهتره

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر برای تماشا استفاده می‌کنی ، من سرویس ۲ مگ دارم یوتیوب ویدوهاشو راحت و بدون مشکل باز می‌کنه ، تازه من که ۲ مگ دارم اینقدر راحت باز میشه ، ۸ مگ و بالاتر که دیگه مشخصه خیلی بهتره
    سپاس
    می دونی، سرعت 2 م.بیت رو نمی تونن واقعاً کم کنند چونکه دیگه حتی عکس ها هم به زور روی صفحه بارگذاری می شن.
    واقعاً اینجا کسی نیست که سرعت های بالای 8 م.بیت داشته باشه و بخواد تجربه اش رو به اشتراک بزاره؟
    پیشگامان واقعاً بد شده و من می خوام isp خودم رو تغییر بدم.

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سپاس
    می دونی، سرعت 2 م.بیت رو نمی تونن واقعاً کم کنند چونکه دیگه حتی عکس ها هم به زور روی صفحه بارگذاری می شن.
    واقعاً اینجا کسی نیست که سرعت های بالای 8 م.بیت داشته باشه و بخواد تجربه اش رو به اشتراک بزاره؟
    پیشگامان واقعاً بد شده و من می خوام isp خودم رو تغییر بدم.
    داتک کلا کم نمیکنه ، یعنی سرویس ۱۶ مگش سرعتش کمتر از سرویس ۲ مگ هست ؟ مگه میشه همچین چیزی ؟ به نظرم بیای داتک پشیمون نمیشی من که هیچ مشکلی دارم باز خودت میدونی

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

داتک کلا کم نمیکنه ، یعنی سرویس ۱۶ مگش سرعتش کمتر از سرویس ۲ مگ هست ؟ مگه میشه همچین چیزی ؟ به نظرم بیای داتک پشیمون نمیشی من که هیچ مشکلی دارم باز خودت میدونی
    من هیچ مشکلی با داتک ندارم حتی مشکلاتی توی پیشگامان داشتم الان که اومدم داتک رفع شده

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من از طریق اینستاگرام داتک به یه پشتیبانی به اسم آقای تیمور زاده متصل شدم که ایشون بسیار آدم محترم و کار راه بندازی هست و از طریق ایشون تونستم تا حدودی تونستم مشکلمو برطرف کنم.پیشنهاد میکنم اگه شمام به مشکل برخورد با ایشون در تماس باشید.هرچند که ایشون فقط صبحا از ساعت 8 و نیم تا 10 شرکت هستن و بقیه روز رو به بیرون شرکت میرن
    من مشکلی که در ایام عید با نتم داشتم و همون موقع با ایشون در ارتباط بودم که بازم مشکلم حل شد

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من از طریق اینستاگرام داتک به یه پشتیبانی به اسم آقای تیمور زاده متصل شدم که ایشون بسیار آدم محترم و کار راه بندازی هست و از طریق ایشون تونستم تا حدودی تونستم مشکلمو برطرف کنم.پیشنهاد میکنم اگه شمام به مشکل برخورد با ایشون در تماس باشید.هرچند که ایشون فقط صبحا از ساعت 8 و نیم تا 10 شرکت هستن و بقیه روز رو به بیرون شرکت میرن
    من مشکلی که در ایام عید با نتم داشتم و همون موقع با ایشون در ارتباط بودم که بازم مشکلم حل شد
    مشکل منم از طریق دایرکت حل شد ولی یه آقای دیگه تماس گرفتن ، از طریق دایرکت اینستا خیلی خوب پیگیری میکنن

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

داتک هم گرون کرد تا سقف ۸ هزارتومان برای سرویس هاش گرون شده ، البته فعلا به حجم دست نزده ، جالبیش اینه که این شرکت کمپین عدم افزایش قیمت راه انداخته بود منم اسکرین شات گرفتم از کمپینش که اگر پاک کردن سند داشته باشم ازشون ، دروغگویی و فریب در چه حد واقعا؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •