تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 478 از 482 اولاول ... 378428468474475476477478479480481482 آخرآخر
نمايش نتايج 4,771 به 4,780 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اتصال تک یا چندتایی؟
    همه از مخابرات بد می گن و از کیفیتش مینالن. تو نخستین کسی هستی که چنین نتیجه ای را رو می کنه. داستان این نتیجه چیه؟ من برم تنقلات بیارم که داستان جالب و طولانی برای شنیدن خواهیم داشت.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

همین الان ساعت دو نصفه شب داره به جای 16 مگابیت با دانلود منیجر به من سرعت 2 مگابیت میده!

عجب گرفتاری شدیم تو این خراب شده، لعنت به باعث و بانی این وضعیت

3. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

همین الان ساعت دو نصفه شب داره به جای 16 مگابیت با دانلود منیجر به من سرعت 2 مگابیت میده!

عجب گرفتاری شدیم تو این خراب شده، لعنت به باعث و بانی این وضعیت
    دقیقا سرعت منم محدود شده به 2 مگابیت.ساعت 3 صبح هم امتحان کردم همین بوده.
    پس ظاهرا همون طور که حدس میزدم ایجاد محدودیت عمدی هست که احتمالا به دلیل کمبود پهنای باند و همین طور اون بسته 100 گیگی اعمال شده.

من فکر می کنم در بدترین حالت دیگه باید تا بعد از 15 فروردین این محدودیت مسخره برداشته بشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دقیقا سرعت منم محدود شده به 2 مگابیت.ساعت 3 صبح هم امتحان کردم همین بوده.
    پس ظاهرا همون طور که حدس میزدم ایجاد محدودیت عمدی هست که احتمالا به دلیل کمبود پهنای باند و همین طور اون بسته 100 گیگی اعمال شده.

من فکر می کنم در بدترین حالت دیگه باید تا بعد از 15 فروردین این محدودیت مسخره برداشته بشه.
    بسته 100 گیگی که تموم شد داتک تمدید نکرده

حداکثر سرعت دانلودی که نصفه شب یا صبح زود که خلوت ترین موقع هست و کیفیت سرویس در بهترین حالت خودش هست، برای من 8 مگابیته یعنی نصف سرعت سرویسی که ازشون خریدم

بعد از اون هم بیام 80 هزار تومن بهشون بدم برای 100 گیگ؟

تو ایران دیگه کار از کم فروشی و دزدی و این حرفها گذشته رسما دارن کاربرا رو غارت میکنن!

6. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

بسته 100 گیگی که تموم شد داتک تمدید نکرده

حداکثر سرعت دانلودی که نصفه شب یا صبح زود که خلوت ترین موقع هست و کیفیت سرویس در بهترین حالت خودش هست، برای من 8 مگابیته یعنی نصف سرعت سرویسی که ازشون خریدم

بعد از اون هم بیام 80 هزار تومن بهشون بدم برای 100 گیگ؟

تو ایران دیگه کار از کم فروشی و دزدی و این حرفها گذشته رسما دارن کاربرا رو غارت میکنن!
    سرویسی که من خریداری کردم هم 4 مگ هست که من هم در بهترین حالت 2 مگابیت دریافتی دارم.البته من خطم بیشتر از 6 مگ کشش نداره و از طرفی حجم 200 گیگ سرویس 8 مگ برام زیاد بود برای همین سرویس 4 مگ رو خریداری کردم.

با این حساب که شما گفتی احتمالا سرعت سرویس هر کسی رو نصف کردن یعنی شما 16 خریدی بهت 8 میدن و من 4 خریدم بهم 2 دادن.

واقعا نمیدونم چی بگم.

8. این کاربر از bagbagoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داتک همون بسته های حجمی که قیمتش مناسب بود همونا رو هم روی سایتش برداشت
    Last edited by sms11; 04-04-2020 at 16:22.

10. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم ده ساله داتک دارم، توی این مدت خیلی اذیت شدم. این یک ماه پیش کلکسیون این چند سال بود. قطعی و پینگ بالا و سرعت کم (سرعت 16 که خریدم رو گذاشتن روی 10).
    تنها خوبیش اون 1000 گیگ در ماه بود که حالا با همون قیمت قبل (به زور و نصفه شبی) کردنش 100 گیگ

دیگه هیچی اینا هم رد دادن. پیش به سوی جمع آوری

12. این کاربر از Battlefield2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شرکت داتک واقعا بدترین شرکت اینترنت ایران است. یک بخش به نام حامی مشتری داره که همه بخش های دیگه همواره شما رو به اونجا ارجاع می دن ( بخش فنی و فروش بی مصرف هستند ). بخش حامی ( یه بخش نمایشی ) که همیشه چندین نفر در صف انتظارش هستند( مطمئن نیستم اون عدد واقعی باشه ) امروز با اون بخش تماس گرفتم تقریبا 33 نفر در صف انتظار بودند و زمان تقریبی انتظار 40 دقیقه برآورد شده بود. یعنی باید چند هزار تومن پول تلفن بدی تا فقط بتونی با اینا صحبت کنی.
    با بخش فنی تماس گرفتم و درباره جبران خسارت قرارداد یک ماهه ی گذشته جویا شدم که اونم گفت با بخش حامی مشتری صحبت کن. در پاسخ به این که مگر شرکت قانون تعریف شده ای برای جبران خسارت مشتری نداره باز حرفشو تکرار کرد.
    این شرکت واقعاً آشغال است. از کمبود شدید پهنای باندش بگیر تا عدم ثبات در اتصال و تا اینکه همیشه از تو تصویر cmd یا idm را می خوان تا مطمئن بشوند دروغ نمی گی انگار نه اینکه isp هستند و مشترک ها از طریق اونها به اینترنت متصل هستند و مشرف به همه اتصال. ( لودگی می کنند )
    من باید باز در 195 از اینها شکایت کنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

امروز (جمعه) داشتم یه فایل 500 مگی را دانلود میکردم که دیدم سرعتم برگشته به قبل از ماجرای 100 گیگ و سرعت بهتر شده
    کاملا واضحه داتک با این صد گیگ که وزیر عوضی داد، بهونه ای شد برای داتک که مدتی هم سرعت رو از عمد کاهش بده و هم ترافیک هارو ( به بهانه فشار روی شبکه) 90 درصد کم کنه
    چطور شده الان دوباره سرعتها برگشته؟مگه ساختارتون توی این چند هفته عوض شده که الان سرعتا رفته بالا؟

متاسفانه نه شرکت هایی مثه زیتل و پتیاک سمت ما اینترنت ارائه میکنن نه میشه از شرکت های دیگه مثه سپنتا میشه اینترنت گرفت.چون اینجا مخابرات (عاطف) اجازه کار به بقیه شرکت های خصوصی رو نمیده
    منتظرم یکی از این شرایط درست شه.به محض اینکه درست شه زنگ میزنم داتک هر چی از دهنم دربیاد نثارشون میکنم. شرکتی که بین کاربر 12 ساله و کاربر جدید هیچ فرقی نمیذاره هر حرفی که بزنن لایقشونه

فقط منتظرم شرایط عوض شه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

امروز (جمعه) داشتم یه فایل 500 مگی را دانلود میکردم که دیدم سرعتم برگشته به قبل از ماجرای 100 گیگ و سرعت بهتر شده
    کاملا واضحه داتک با این صد گیگ که وزیر عوضی داد، بهونه ای شد برای داتک که مدتی هم سرعت رو از عمد کاهش بده و هم ترافیک هارو ( به بهانه فشار روی شبکه) 90 درصد کم کنه
    چطور شده الان دوباره سرعتها برگشته؟مگه ساختارتون توی این چند هفته عوض شده که الان سرعتا رفته بالا؟

متاسفانه نه شرکت هایی مثه زیتل و پتیاک سمت ما اینترنت ارائه میکنن نه میشه از شرکت های دیگه مثه سپنتا میشه اینترنت گرفت.چون اینجا مخابرات (عاطف) اجازه کار به بقیه شرکت های خصوصی رو نمیده
    منتظرم یکی از این شرایط درست شه.به محض اینکه درست شه زنگ میزنم داتک هر چی از دهنم دربیاد نثارشون میکنم. شرکتی که بین کاربر 12 ساله و کاربر جدید هیچ فرقی نمیذاره هر حرفی که بزنن لایقشونه

فقط منتظرم شرایط عوض شه.
    داکت فقط بخاطر حجم ترافیک بالای که قبلا داشت توانست مشتری جذب کنه اما الان دیگه کمترین حجم را نسبت به شرکتهای دیگه داره و اصلا به صرفه نیست بیشتر مشتریاش هم به شرکتهای دیگه کوچ کردند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •