تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 462 از 482 اولاول ... 362412452458459460461462463464465466472 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,611 به 4,620 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

منم بلاخره سرویس 16 مگ رو گرفتم.در اکثر مواقع دانلودم هم روی 1.5 مگابایت هست.خطمم چک کردن تا همین مقدار رو میکشه.یعنی در واقع ماکسیمم سرعتی که خطم میکشه رو دارم دانلود میکنم.درسته با سرعت مکس سرویس استفاده نمیکنم اما همینکه نامحدوده برای من کافیه.
    سلام
    هنوز هم 16 مگ رو دارید حجمش چقدره ؟ سرعت دانلود تک کانکشن چقدره ؟ بدرد استریم کردن میخوره>؟

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    هنوز هم 16 مگ رو دارید حجمش چقدره ؟ سرعت دانلود تک کانکشن چقدره ؟ بدرد استریم کردن میخوره>؟
    سلام
    بله دارم.سرویس الانم 4000 گیگی هست که از ماه بعد میشه 3000 گیگ.متاسفانه دم به دقیقه قانونشو عوض میکنه
    سرعت تک کانکشن و چند کانشکن هم فرقی نداره.یکسانه.بیشتر دانلودم هم محتوای بین المللی هست نه داخلی
    آره من از یوتوب زیاد باهاش فیلم دیدم و در مجموع راضیم ازش.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    بله دارم.سرویس الانم 4000 گیگی هست که از ماه بعد میشه 3000 گیگ.متاسفانه دم به دقیقه قانونشو عوض میکنه
    سرعت تک کانکشن و چند کانشکن هم فرقی نداره.یکسانه.بیشتر دانلودم هم محتوای بین المللی هست نه داخلی
    الان که برای مشترک جدید شده 1000 گیگ . با پورت فورواردینگ مشکل نداره آیپیش ولیده ؟
    مرسی میترسم این دم دمی بودن داتک کار دستمون بده قبلا که خیلی رو تعرفه هاش ثابت بود و برای مشترکهای قدیم رو تغییر نمیداد الان چرا اینجوری شده .

- - - Updated - - -

سلام
    الان که برای مشترک جدید شده 1000 گیگ . با پورت فورواردینگ مشکل نداره آیپیش ولیده ؟
    مرسی میترسم این دم دمی بودن داتک کار دستمون بده قبلا که خیلی رو تعرفه هاش ثابت بود و برای مشترکهای قدیم رو تغییر نمیداد الان چرا اینجوری شده .

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

- - - Updated - - -

من اون یکی سرویسی که دارم،سالهاست با همون قیمت و تعرفه دارم استفاده میکنم و مشکلی ندارم اما تو سرویس جدید متاسفانه قانون هی عوض میشه
    مثه اینکه برای تمدید بعدی هم برای من همون 1000 گیگ هست.البته برای مصرف من کافیه.البته شاید با یه ترفند هایی بتونم همون 3000 گیگ رو بگیرم
    پورت فورواد هم ماسفانه نمیدونم چیه

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من اون یکی سرویسی که دارم،سالهاست با همون قیمت و تعرفه دارم استفاده میکنم و مشکلی ندارم اما تو سرویس جدید متاسفانه قانون هی عوض میشه
    مثه اینکه برای تمدید بعدی هم برای من همون 1000 گیگ هست.البته برای مصرف من کافیه.البته شاید با یه ترفند هایی بتونم همون 3000 گیگ رو بگیرم
    پورت فورواد هم ماسفانه نمیدونم چیه
    port forwarding یعنی باز کردن پورت برای برنامه هایی مثل تورنت.
    اصلا Ip که میگیری valid ]ست ؟ الان Ip داخل مودمت رو نگاه کن ببین با Ip تو سایت ip2location.com یکی هست ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

port forwarding یعنی باز کردن پورت برای برنامه هایی مثل تورنت.
    اصلا Ip که میگیری valid ]ست ؟ الان Ip داخل مودمت رو نگاه کن ببین با Ip تو سایت ip2location.com یکی هست ؟
    متاسفانه به دلیل مشغله کاری هنوز نتونستم نگاه کنم
    حالا اینی که شما میگی به چه دردی میخوره؟

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

متاسفانه به دلیل مشغله کاری هنوز نتونستم نگاه کنم
    حالا اینی که شما میگی به چه دردی میخوره؟

خیلی مهمه دیگه . برای یکسری بازی ها باید بتونی پورت فوروارد کنی یا دوربین مداربسته یا بخوای مستقیم به کسی ریموت دسکتاپ بدی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13

درود بر همه دوستان

پیش از اقدام برای گرفتن سرویس از داتک بد نیست به نکات زیر توجه کنید:

داتک اگر در مرکزی پورت آزاد نداشته باشه برای جذب مشتری به دروغ به شما اعلام میکنه که مشکلی از بابت پورت نداره و آماده هست تا بعد از اینکه شما خطتون تخلیه شد به شما سرویس بده. ولی پس از اینکه خط را از رانژه درآوردید برای ثبت نام پول پرداخت کردید تازه می فهمید که به دلیل محدودیت پورت در مرکز مخابراتی باید منتظر بمونید تا یکی سرویس داتکش را پس بده تا پورت آزاد شده نصیب شما بشه! آزاد شدن پورت ممکنه از آزاد شدن خرمشهر هم بیشتر طول بکشه و پول شما برای سرویسی که نگرفتید هفته ها در حساب داتک بمونه، اونها سودشو ببرن و شما ...

داتک میگه اگر به هر دلیلی نتونه به شما سرویس بده – مانند نبود پورت یا فیبر بودن خط- پول را پس میده ولی نمیگه که پس دادن پول می تونه تا 10 روز کاری طول بکشه...

نتایج اخلاقی:

تا می تونید از داتک سرویس نگیرید.

اگر مجبورید که سرویس بگیرید حتما پیش از واریز وجه – به خصوص در مورد سرویسهای چند ماهه و جشنواره ای- تاریخ دقیق رانژه و وصل شدن سرویستون را بپرسید.

همیشه آماده باشید که به 195 شکایت کنید. چون حامی مشتریان داتک و مجموعه داتک جز دادن وعده های پوچ برای شما کاری نخواهند کرد.

Last edited by Vidar; 14-08-2018 at 18:27.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

درود بر همه دوستان

داتک اگر در مرکزی پورت آزاد نداشته باشه برای جذب مشتری به دروغ به شما اعلام میکنه که مشکلی از بابت پورت نداره و آماده هست تا بعد از اینکه شما خطتون تخلیه شد به شما سرویس بده. ولی پس از اینکه خط را از رانژه درآوردید برای ثبت نام پول پرداخت کردید تازه می فهمید که به دلیل محدودیت پورت در مرکز مخابراتی باید منتظر بمونید تا یکی سرویس داتکش را پس بده تا پورت آزاد شده نصیب شما بشه! آزاد شدن پورت ممکنه از آزاد شدن خرمشهر هم بیشتر طول بکشه و پول شما برای سرویسی که نگرفتید هفته ها در حساب داتک بمونه، اونها سودشو ببرن و شما ...

داتک میگه اگر به هر دلیلی نتونه به شما سرویس بده – مانند نبود پورت یا فیبر بودن خط- پول را پس میده ولی نمیگه که پس دادن پول می تونه تا 10 روز کاری طول بکشه...

نتایج اخلاقی:

اگر مجبورید که سرویس بگیرید حتما پیش از واریز وجه – به خصوص در مورد سرویسهای چند ماهه و جشنواره ای- تاریخ دقیق رانژه و وصل شدن سرویستون را بپرسید.

همیشه آماده باشید که به 195 شکایت کنید. چون حامی مشتریان داتک و مجموعه داتک جز دادن وعده های پوچ برای شما کاری نخواهند کرد.

آره مثل اینکه خیلی دروغگو تشریف دارند.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

درود بر همه دوستان

نتایج اخلاقی:

من حرفای شما رو رد نمیکنم و طرفدار شرکتی هم نیستم. شایدم واقعا همینطوریه که شما میگید. اما میخوام بگم فک نکنید شرکتای دیگه هم خیلی آش دهن سوزی هستن. اینترنت شرکت ما، شاتل هست و مثلا سرعت 16 مگ هم داره. اول اینکه سرعت اصلا اون چیزی نیست که فک میکنید و ثانیا لحظه به لحظه قطع و وصل میشه. از پینگ هم نگم براتون دیگه. حتی برای یه سرچ ساده هم کلی معطل میشیم تا صفحات لود بشه.یه اتفاق خیلی عجیب هم افتاد همین چند روز پیش. با اینکه شرکت ما هر روز و هر روز داره از اینترنت استفاده میکنه و یه جورایی کار هر روز بچه ها سرچ کردن هست، اما ماه قبل یهو در اواسط ماه کل خط اینترنت شرکت بدون اطلاع قبلی تخلیه شد. در مدت 14 روزی که منتظر رانژه مجدد بودیم از اینترنت رایتل تو شرکت استفاده کردیم که به مراتب بهتر از شاتل بود اما به خاطر مصرف زیاد اینترنت به صرفه نبود و مجددا گیر شاتل افتادیم.
    با همه این تفاسیر من دوتا سرویس خونه از داتک هست.این شرکت هم در ارائه سرویسش مشکلاتی داره.از جمله اینکه سرویس 16 مگ من هم هیچ وقت 16 نبوده و در بهترین شرایط 14 مگ بوده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •