تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 465 از 482 اولاول ... 365415455461462463464465466467468469475 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,641 به 4,650 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

لطفا پینگ تایم داخلی و خارجی خودتون رو با ای دی اس ال داتک اینجا بزارید
    دست کم اسپید تست بزاری اما نه با سرور خودش
    پهنای باند و ... چطوره؟ سرعت دانلود با تک کانکشن خوبه؟
    برای بازی مناسب هست؟ پشتیبانیش چطوره؟(فراموش نکردم اینجا ایرانه)
    من تهرانپارس نیستم و چند وقت هم هست که اصلا ای دی اس ال ندارم کلا، ولی اون موقعی که داشتم داتک توی 70% مواقع میشد بازی کنی باهاش بدون دردسر. پینگ گوگل اون مواقعی که "مشکلی نبود" بین 99 تا 102 بود. تک کانکشن هم بستگی داشت به سروری که دانلود میکنید ازش، اون هم بد نبود خیلی، مثلا بازی رو آپدیت میکردی همون 8 مگ رو میداد.
    پشتیبانی شون هم فقط عادت دارن خیلی مثلا مودبانه برخورد کنن، درصورتی که من شخصا برای احترام دیدن از کسی سرویس نمیگیرم، یارو جواب سلام آدم رو هم نده بهتر از اینه که خیلی مودب باشه ولی هیچ کاری برات نکنه، دقیق بخوای بهش نگاه کنی دارن مودبانه بهت میگن خفه شو آقای محترم و همینه که هست، مشکلتون اگه یه چیز جزئیه که برات درست میکنیم و گرنه هم که یا باید بسازی یا نمیخوای هم خوش اومدی!
    یکی از دوستان فکر کنم اینجا تهرانپارس بودن و نسبتا راضی بودن، بهترین کار اینه که یه امتحانی اگه دلتون میخواد بکنید ببینید براتون راضی کننده است یا نه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

من تهرانپارس نیستم و چند وقت هم هست که اصلا ای دی اس ال ندارم کلا، ولی اون موقعی که داشتم داتک توی 70% مواقع میشد بازی کنی باهاش بدون دردسر. پینگ گوگل اون مواقعی که "مشکلی نبود" بین 99 تا 102 بود. تک کانکشن هم بستگی داشت به سروری که دانلود میکنید ازش، اون هم بد نبود خیلی، مثلا بازی رو آپدیت میکردی همون 8 مگ رو میداد.
    پشتیبانی شون هم فقط عادت دارن خیلی مثلا مودبانه برخورد کنن، درصورتی که من شخصا برای احترام دیدن از کسی سرویس نمیگیرم، یارو جواب سلام آدم رو هم نده بهتر از اینه که خیلی مودب باشه ولی هیچ کاری برات نکنه، دقیق بخوای بهش نگاه کنی دارن مودبانه بهت میگن خفه شو آقای محترم و همینه که هست، مشکلتون اگه یه چیز جزئیه که برات درست میکنیم و گرنه هم که یا باید بسازی یا نمیخوای هم خوش اومدی!

یکی از دوستان فکر کنم اینجا تهرانپارس بودن و نسبتا راضی بودن، بهترین کار اینه که یه امتحانی اگه دلتون میخواد بکنید ببینید براتون راضی کننده است یا نه.
    اگه بخوایم با مخابرات مقایسه کنیم چجوریاست؟(تا حدی کیفیت اینترنت و پشتیبانی و شرایط دیگه مخابرات رو میدونم به جز روش محاسبه ترافیکش که مبهم و ترسناکه)
    سرورا که اکثرا مناسب هستن, سرعت تک کانکشن + پینگ + ترافیک متناسب با قیمت + پشتیبانی خوب = شرکت درست و درمون (کمیاب/نایاب تو ایران)
    من بدم میاد(اگه بشه کلمه نفرت رو بکار برد بهتره) که مودبانه / روشنفکرانه به شعور آدم توهین کنن, اینجور سبک و سیاق رو شیادی میگن بهش که کسی گره از سر خودش واکنه و مردم رو بپیچونه و پولش هم تو جیبش بره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگه بخوایم با مخابرات مقایسه کنیم چجوریاست؟(تا حدی کیفیت اینترنت و پشتیبانی و شرایط دیگه مخابرات رو میدونم به جز روش محاسبه ترافیکش که مبهم و ترسناکه)
    سرورا که اکثرا مناسب هستن, سرعت تک کانکشن + پینگ + ترافیک متناسب با قیمت + پشتیبانی خوب = شرکت درست و درمون (کمیاب/نایاب تو ایران)
    من بدم میاد(اگه بشه کلمه نفرت رو بکار برد بهتره) که مودبانه / روشنفکرانه به شعور آدم توهین کنن, اینجور سبک و سیاق رو شیادی میگن بهش که کسی گره از سر خودش واکنه و مردم رو بپیچونه و پولش هم تو جیبش بره
    ایران همینه دیگه، درست بشو هم نیست به این زودی ها، اگه می بینید نمیشه شرایط رو عوض کرد فکر بدی نیست که شما جای خودتون رو عوض کنید، بگذریم البته جای این حرفا اینجا نیست.

به نسبت مخابرات بهتره خب، حالا من قیمت و این چیزا رو نمیدونم. البته من مخابرات خیلی وقته نگرفتم چیزی ازشون، خط رانژه هست واسه روز مبادا ولی مدت هاست استفاده نشده.

داتک در کل شرکت بدی نیست اگه مرکزتون شلوغ نباشه و کیفیت خطتون بد نباشه، شرکت ها هم الان همه اینجورین، یکم آستانه ی تحملتون رو بالا ببرید، بالاخره در خوشبینانه ترین حالت هم تا مدتی مهمون همین شرایط هستید، پس به خاطر خودتون هم که شده زیاد سخت نگیرید چون بگیرید هم فایده ای نداره واقعا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستانی که کشش خط خو و معمولی دارن این چند وقت داتک قطعی نداشته یا افت سرعت محسوس؟

- - - Updated - - -

دوستانی که کشش خط خوب و معمولی دارن این چند وقت داتک قطعی نداشته یا افت سرعت محسوس؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ارائه سرویس ADSL با تخفیف ویژه به رایتلی‌ها

شرکت انتقال داده‌های رهام داتک از شرکت‌های زیر مجموعه‌های هلدینگ رایتل، سرویس ADSL با تخفیف ویژه به مشترکین رایتل ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه کشور در راستای ارائه خدمات مطلوب و به صرفه، سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با تخفیف ویژه برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

به همین منظور، شرکت انتقال داده‌های رهام داتک به عنوان اپراتور ارتباطات ثابت و از شرکت‌های زیر مجموعه‌های هلدینگ رایتل، طرح ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ADSL با تخفیف ویژه به مشترکین دارای سیم‌کارت فعال رایتل در نظر گرفته است.

با توجه به محدودیت‌های ظرفیت ارائه سرویس، این طرح در مرحله اول صرفاً به مشترکین شهر تهران (در مراکز مخابراتی دارای ظرفیت) ارائه می‌شود.

همچنین در مرحله دوم، به مشترکین شهرهای کرج و شیراز و در مرحله سوم برای سایر شهرهای استان فارس و استان مازندران سرویس ADSL ارائه می‌شود.

سرویس های ارائه شده به شرح زیر است:

لازم به ذکر است، مشترکین قبلی سرویس‌های اینترنت داتک نیز در صورت استفاده از سیم‌کارت رایتل، از تخفیف 20 درصدی برخوردار خواهند شد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی با مرکز ارتباط با مشتریان داتک با شماره 81681 تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به سایت رایتل به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، با مرکز خدمات مشتریان رایتل به شماره 200 از خطوط رایتلی و 09202000000 از سایر خطوط تماس حاصل فرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان داتک سرویس گیم هم داره زنگ بزنی فعال کنند؟
    پینگم تو بازی حدود 130
    و ایران 35 هست
    بعد شرایطشو کسی میدونه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

داتک جشنواره خاصی نداره؟
    کیفیت خط و سرعتش چطوره؟
    کد تخفیف برای خرید کجا پیدا میشه

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

از دوستان تهران لطف میکنید تست پینگ برای 8.8.8.8 و 4.2.2.4 بزارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

مسخره تر از این شرکت ندیدم ، امروز زنگ زدن گفتن خط رانژه شده اما با دو تا مودم و پریز های مختلف و سرخط امتحان کردم اما لینک نمی‌گیره مودم ، زنگ هم میزنم بهشون میگم توی رانژه مشکل هست چون اگر رانژه بود باید چراغ ای دی اس ال روشن بشه ولی قبول نمیکنن آخرش به زور کارشناس میخواد بفرسته

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داتک برای شما هم پنج شنبه ها سرعت رو افزایش میده یا نه؟
    من پنج شنبه ها سرعتم تا 10 مگابیت افزایش پیدا میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •