تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 464 از 482 اولاول ... 364414454460461462463464465466467468474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,631 به 4,640 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آخه اینی که تو داری میگی به نظرم بدتره داداش. شرکت های تامین کننده اینترنت وظیفه دارن تا مشکلات مخابرات رو هم پیگیری کنن. اینکه از زیر وظیفشون شونه خالی میکنن اتفاقا ایراده و باید به این اعتراض کرد.این حرفشون عین این میمونه که شرکت خودرو سازی بگه من فقط وظیفه دارم بدنه خودرو رو تحویل بدم و بقیه تجهیزات ماشین به من ربطی نداره.خودتون برید بخرید و نصب کنید
    درسته داتک در انجام مسئولیتش در مورد شما کوتاهی کرده اما بهتر از اینکه کلا بگه به من ربطی نداره و تازه از شما امضا بگیره.درضمن یه نکته ای هم بگم که احتمالا شما نمیدونی. مخابرات و کارمندای اونام فک نکن خیلی انسان های با وجدان و شریفی هستن و همه تقصیر گردنه داتکه.در خیلی از مواقع این مخابراتی ها هستن که با شرکتا همکاری نمیکنن.اینو از کسایی که مسئول بخش فنی شرکت ها هستن شنیدم

بعد یه نکته دیگه هم هست.شما نمیتونی کلی بگی این شرکت بده یا خوبه.الان درسته شما با داتک مشکل داشتی اما خیلیها هم هستند که از خدمات داتک تا حدودی( تاکید میکنم تا حدودی) راضی هستن.این در مورد بیشتر شرکتا صادقه.بر حسب اینکه توی کدوم مرکز مخابراتی هستی، شرکتایی که در اون مرکز خدمات بهتری میدن فرق میکنن.البته اصولش اینکه همه شرکتا توی همه مراکز مخابراتی خوب باشن اما در واقع اینطور نیست و این مشکل هم فقط تو ایرانه که وجود داره

نکته سوم هم اینکه داتک چند ماه گذشته سرویس 16 مگ خودشو با ترافیک 3000 گیگ در ماه ارائه میکرد.من از یه منبع مطمئن شنیدم که بعضی از مشتری های داتک زنگ زدن و گفتن به خاطر اینکه شما میزان ترافیک بالایی ارائه دادی، تعرفه این سرعت رفته بالا و ما نمیتونیم بگیریم.بهتره ترافیک کمتر بشه تا بتونیم این سرویسو تهیه کنیم. داتک هم از خدا خواسته تعرفه رو کم کرده

مثالتون یه مقدار نادرسته به نظرم. خودرو که میگید، اگه من درست متوجه شده باشم، خب معلومه که نمیتونه بیاد بگه فقط اتاقش رو میدم، ولی آیا میتونه بگه خدمات پس از فروش به من ربطی نداره؟ اگه واقعا به بازار کاملا آزاد _که هیچ جای دنیا کاملا آزاد نیست و نباید هم باشه به طور مطلق به نظر من_ معقتد بشیم بله میتونه به شرطی که البته خریدار قبول کرده باشه که در مورد سپنتا من کرده بودم. من نمیخواستم بگم سپنتا کارش درست بوده، نه، صرفا گفتم حداقل سپنتا همون کار نادرستی رو که مثل داتک میخواست انجام بده، از قبل هشدارش رو داد، بر خلاف داتک.

نه مخابراتی ها هم آدم های درستی نیستن متاسفانه و از اون بدتر اینه که آدمهای خوب روز به روز تعدادشون توی این سیستم داره کمتر میشه یا حداقل همرنگ باقی جماعت میشن.

نه من هم کلی نگفتم و اگر دقت کرده باشید توی اولین جمله گفتم "تجربه ی خودم" ، حالا آیا تجربه ای که من داشتم الزاما در مورد بقیه مشتری های داتک هم صادقه؟ مسلما نه ولی احتمالش میتونه باشه.

در مورد اینکه داتک حجم رو کم کرده هم خب این نکته ی منفی دیگه در مورد این شرکته. اصولا سیاست بازاریابی یه شرکت باید در جهت جذب حداکثری مشتری با حداکثر رضایت ممکن باشه.
    داتک همین کار رو در مورد سرویس یه مگ هم کرد مثلا، من خودم اولش گفتم حالا من این مخابرات دره پیتی که سالهاست دارم پول میدم و یکی دوساله دیگه همین جوری گه گداری استفاده میکنم رو با این جایگزین کنم حالا شاید یه استفاده ای هم کردیم، بعد اومد کمش کرد بدون اینکه یه جا فقط یه جا گفته باشه بدون اطلاع قبلی این حق رو برای خودم محفوظ میدونم که میزان ترافیک رو تغییر بدم.

خب اینا اشکالاتیه که باید گفته بشه، حالا اگر به نظر شما گفتنش لازم نیست ولی خب به نظر من بد هم نیست بیان کردنشون.

همین داتک رو اولین بار که سرعتش که کم شده بود من تو سایت پیغام گذاشتم براشون چون وقت نداشتم تلفن بزنم واقعا، دیدم اصلا خبری نشد ازشون بعد هم که گفتم تلفنی دیدم اصلا جوابی نمیدن درست حتی گفتم پیغام هم گذاشته بودم ولی اصلا حتی نگفت که آره یا نه!
    اینکه با مشتری محترمانه صحبت کنن و آخرش بگن "دیگه سوالی ندارید از حضورتون خداحافظی کنم" خیلی خوبه و خیلی خوبه که کارکنان یه شرکت رو عادت بدیم به برخورد محترمانه ولی به نظر من اینکه طوری با مشتری، مخصوصا کسی که دیگه این چیزای ابتدائی رو حالیش میشه، تا کنیم که ببینه داره درمورد حل مشکلش تلاش میشه صرفنظر از اینکه در نهایت حل بشه یا نه به مراتب بیشتر نشون دهنده ی محترم شمردن مشتری های یک شرکته. محترمانه صحبت کردن اپراتور های داتک به چه درد من میخوره وقتی کیفیت ارائه ی خدماتشون خرابه؟!

من که مرده ی 40 تومن نیستم، همین الانش هم زنگ میزد میگفت همون رو برات میتونیم تمدید کنیم میگفتم اشکالی نداره بکن، ولی با اون جشنواره ی 512 ش دیگه تیر خلاص رو به خودش زد از نظر من، اگر کلی جشنواره و انتخاب های متعدد برای مشتری در نظر گرفته بود خب آدم میگفت این هم هست خوبه ولی وقتی حساب کنی میبینی 512 ای که سه ماهه داره میده از سه ماهه ی 4 مگش در عمل گرون تره بدون اینکه اون قبلی رو محفوظ نگه داشته باشه.

میدونم مشتری های مثل من خیلی کم پیدا میشن که انقدر وسواس به خرج بدن ولی اگر عادت داشتیم همیشه یه خورده به خودمون زحمت بدیم و خواسته هامون رو حتی در همین چارچوب های زوار در رفته ی فعلی مطالبه کنیم الآن این وضع رو شاهدش نبودیم.

همین که من و شما بیایم این چیزا رو تایپ کنیم اینجا ینی باید یه وقتی اختصاص بدیم، وقتی که میتونستیم حتی صرف یه تفریح کنیم به میل خودمون ولی ما در قبال جامعه وظایفی داریم که فراتر از قانونن و خیلی وقت ها بحث های ظاهرا سطحی و در مورد مسائل ساده نگاه ما رو نسبت به مسائل بزرگتر هم روشن تر و دقیق تر میکنن.

در مورد رضایت از خدمات هم که گفتید فرق هست بین ناراضی نبودن و راضی بودن و بهتره ما همیشه این دوتا رو یکی فرض نکنیم. درسته خیلی ها تا حدودی همون جوری که تاکید کردید راضی هستن ( از نظر من ناراضی نیستن ) ولی بهتره روی این موضوع هم تاکید کنیم که همین قید "تا حدودی" رو جا نندازن تا یه شرکت هم خیال نکنه اگه ناراضی نیستن پس دیگه حتما راضین.

در کل من همیشه اعتراض خودم رو تا جایی که مقدورم بوده کردم، الآن هم که دیگه کارم با داتک تموم شده دیگه همه چی خلاصه میشه در صرفا یه بیان تجربه ی شخصی که احتمال تکرار شدنش برای افراد دیگه هست و خوبه که این گفته بشه به نظرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سرعت داتک 3/4 روزی نابود شده
    شیراز - سلمان
    اینترنت 8 مگ ماهیانه 200 گیگ
    سرعت تک کانکشن :

3. 2 کاربر از bhrooz555 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سرعت داتک 3/4 روزی نابود شده
    شیراز - سلمان
    اینترنت 8 مگ ماهیانه 200 گیگ
    سرعت تک کانکشن :
    منم شیراز مرکز سلمان هستم
    اره چند روزی هست داغونه
    جالبه دیروز زنگ زدم میگه مشکل مودم هست دلینک ایراد داره باید تی پی لینک بذاری
    کلا جک میگفت
    گفتم اره مودم یه دفعه سرما خورده
    بعد از ده سال مودم کانفیک کردن واسه من جک میگفت
    خلاصه گفتم تا فردا صبر میکنم باید درست بشه
    امروز خیلی خوب نیست ولی بهتر شده

5. 2 کاربر از H-R-N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

وضعیت افتضاح adsl هشت مگابیت داتک در یک ماه گذشته / شیراز
    Last edited by bhrooz555; 17-11-2018 at 05:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان من داتک داشتم الان دیدم خط از رانزه خارج نکردن دوستان ایمیل جمع اوری دارن اینجا بزارن ممنون تا من ایمیل بزنم مدارک ارسال کنم

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.
    دوستان یه مشکل بدی سرویسم پیدا کرده ...

تلفن که زنگ میخوره ، اون لحظه پینگ و چک میکنم می بینم تایم اوت میده . اگه گوشی رو دیر برداریم و یا حتی بعضی اوقات با 2 تا بوق خوردن لینکم هم میپره .
    موقعی هم که شماره خودمون با تلفن میگیریم هم دقیقا تا طرف گوشی و برداره ، اون لحظاتی که بوق میخوره تایم اوت داریم .

البته اسپلیتر دارم و تجهیزات با نت قبلی که از پارس آنلاین داشتم درست کار میکرد ، حتی چند ماه از خود داتک هم سرویس داشتم مشکلی نبود .
    حالا گفتیم نکنه از اینا باشه ، سیم و عوض کردم ، تلفن و کلا کشیدم . اما باز تست کردم وقتی با موبایل شماره تلفن و میگیرم ، با اینکه تلفنی رو خط نیست ولی باز هم مشکل تایم اوت و پریدن لینک سرجاشه.

سرویسم هم 16 مگه .
    ریت سرویس هم بین 16 تا 18 میافته معمولا .
    کشش خط بین 19 تا 20 مگه .
    snr هم همین الان 10.7 بود . البته نوسان داره ...

بنظر شما مشکل از کجاست ؟
    زنگ زدم میگن برو سر خط مودم وصل کن و از این چرت و پرتا!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام داتک یه 4 ماهی هست تغییر کرده سرویسش قبلا روی 5 بود الان اومده روی 2 گاها 1 سرویس 8 مگ دارم زنگ زدم چرت و پرت گفتن چندبار به نظر شما مستقیم شکایت کنم به 195؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام داتک یه 4 ماهی هست تغییر کرده سرویسش قبلا روی 5 بود الان اومده روی 2 گاها 1 سرویس 8 مگ دارم زنگ زدم چرت و پرت گفتن چندبار به نظر شما مستقیم شکایت کنم به 195؟
    اگه از اون سرویس هایی داری که سرعتش باید فیکس باشه 100 درصد با 195 پیگیر شو . حداقلش اینه که بعد شکایت زنگ میزنن منطقی و مودبانه باهاتون صحبت میکنن ...
    متاسفانه پشتیبانی فنی داتک مشخصه محل خوبی از نظر کاری و شغلی نیست . این از طرز صحبت اون بنده خداها مشخصه ، انگار با مشتری دعوا دارن . یه سری جمله جلوشونه فقط باید اونو تکرار کنن اجازه حرف زدن هم به کسی نمیدن !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

کسی توی تهرانپارس - از مرکز مخابراتی عاطف با پیش شماره 7786-7787-7788 یا ... - هست از داتک سرویس داشته باشه؟ می خوام کیفیت سرویس و وضعیت پشتیبانی رو برام روشن کنه, مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

لطفا پینگ تایم داخلی و خارجی خودتون رو با ای دی اس ال داتک اینجا بزارید
    دست کم اسپید تست بزاری اما نه با سرور خودش
    پهنای باند و ... چطوره؟ سرعت دانلود با تک کانکشن خوبه؟
    برای بازی مناسب هست؟ پشتیبانیش چطوره؟(فراموش نکردم اینجا ایرانه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •