تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3 از 482 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

پروفشنال dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

دوستان سلام
    من الآن دقیقا 1 ساله که داتک 256 دارم. کاملا هم راضیم
    البته خوب بعضی وقتا سرعت پایین میاد ، قطع میشه ، زنگ میزنی کلی الّافت میکنن .... ولی خوی تو این یه ساله واقعا برای من کم بوده و نسبت به شرکتای دیگه کاملا راضیم.
    سرعت دانلودم هم 31 و شبها هم تا 34 میره بالا
    ودر ضمن من 3 ماه به 3 ماه پول میریزم و همیشه 1 هفته بعد از اینکه اشتراک تموم میشه این کارا میکنم تا حالا هم نشده تو این یه هفته قطع کنن. فقط یه بار یه هفته شد 2 هفته که اون وقت قطع کردن من هم زنگ زدم گفتم مشکلی برام پیش اومده شما وصل کنین من در اسرع وقط پول میریزم اونا هم گفتن چشم و اصلا مهم نیست . که پولشم شد 85 تومن منم اشتباهی 82 تومن ریختم ، همون موقع هم Sms کردم 2 دقیقه بعدش هم وصل شد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر! بهتره در این زمینه در افکارتان تجدید نظر کنید! و بهتان توصیه میکنم حالا که دل خوشی از داتک ندارید لطفا در این تاپیک پست ندید که تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه و به حاشیه نره! ممنون از همکاری صمیمانه و دوستانه ی شما !

قربانت: مصطفی عشقی
    من توی تاپیک دیگه عرصی کردم که هم به جنابعالی برخورد و هم به یکی دیگه اونهایی که پست من رو اونجا دیدن حالا میفهمند که من چی میگفتم.ضمنا بهتره با دوستان مافوقتون صحبت کنید شاید اصل ماجرا دروغه!!

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من یکسال تمام 128 داشتم و همیشه سرعتش بین 16 تا 19 بود گاهی اوقات به 25 هم میرسید.الان هم 256 دارم و حداقل سرعتم 32 هست.اما بازم راضیم.
    اینم بدونید که سرعت بالا بستگی به شلوغی منطقه مخابراتی هم داره.طبعا جاهایی که تعداد مشترکاتشون زیاده معلومه که سرعت میاد پایین.
    از خوبیای داتک اینه که اصلا نوسان نداره.من تو این 1 ساله همیشه سرعتم همین بوده در صورتی که جاهای دیگر ماشالا خیلی داغونه.
    من از اولم داتک داشتم اگه کارم زیاد بشه 512 هم میگیرم ازش اما فعلا 256 کافیمه.
    باور کنید.من از اون آدمایی نیستم که بخوام از چیزی بیخودی تعریف کنم اما تو این مدت اصلا با داتک مشکلی نداشتم

4. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام

دوستان داتک 512 به خونه هم میده؟

من الان صبانت دارم 1 ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام بدونم وضعیت داتک چطوریه اگر بشه برم داتک

الان صبانت این امکانات رو داره

1- سرعت دانلود بیشتر مواقع 56 تا 60 البته بعضی مواقع نوسان داره و سرعت میاد روی 15 تا 20

2- ساعت 3 تا 7:45 شب رایگانه که سرعت 56 تا 60 هستش و هر شب حداقل 700 تا 800 مگا بایت دانلود دارم

حالا می خوام بدونم اگر بیام داتک بهتره یا همین صبانت بمونم؟

ممنون میشم دلیلتون رو هم بگید

موفق باشید
    از دوستانی که داتک استفاده می کنند کسی نیست جواب بده؟

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

من توی تاپیک دیگه عرصی کردم که هم به جنابعالی برخورد و هم به یکی دیگه اونهایی که پست من رو اونجا دیدن حالا میفهمند که من چی میگفتم.ضمنا بهتره با دوستان مافوقتون صحبت کنید شاید اصل ماجرا دروغه!!
    دوست عزیز! شما برخوردتون خیلی خیلی بد است ! منظورتون از جمله ی آخرتان چیست !؟ من که بارها گفتم با شرکت داتک جز اینکه ازشون سرویس میگیرم هیچ نسبتی ندارم! بعد شما برمیگردی میگی با مافوقت صحبت کن .... لطفا احترام خودتانو دیگران را نگه دارید !

اصلا من اینو متوجه نمیشم که کسی که خودش از سرویس داتک استفاده نمیکنه و بدش میاد برای چی تو این تاپیک (که همگی از استفاده کنندگان داتک هستند و یا قرار به زودی ازش سرویس بگیرند و یا حدقال که میخواند اطلاعات کسب کنند ) در مورد این شرکت بحث میکنه ؟! البته بهنتتون برنخوره ولی خداییش حق بدید که کارتون اشتباهه ! من در مورد آسیاتک خیلی اطلاعاتها دارم که میتونه خیلیها را از خرید از این شرکت منصرف کنه ولی هیچ وقت نمیرم تو اون تاپیک اظهار نظر کنم و این حق را به خودم نمیدم !

قربانتان : مصطفی عشقی

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام

دوستان داتک 512 به خونه هم میده؟

من الان صبانت دارم 1 ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام بدونم وضعیت داتک چطوریه اگر بشه برم داتک

الان صبانت این امکانات رو داره

1- سرعت دانلود بیشتر مواقع 56 تا 60 البته بعضی مواقع نوسان داره و سرعت میاد روی 15 تا 20

2- ساعت 3 تا 7:45 شب رایگانه که سرعت 56 تا 60 هستش و هر شب حداقل 700 تا 800 مگا بایت دانلود دارم

حالا می خوام بدونم اگر بیام داتک بهتره یا همین صبانت بمونم؟

ممنون میشم دلیلتون رو هم بگید

موفق باشید
    بله! میتونید بگیرید ، قبلا در تاپیک اصلی توضیح دادم که 2 راه داره:
    یا محصل و دانشجو هستید که با یه برگه اشتغال به تحصیل درست میشه!
    و یا میتونید از یه شرکت و یا محل کارتان یه نامه ی مهمور به مهر معتبر آن واحد تجاری تهیه کنید ! در متن نامه تقاضای اینترنت با سرعت بالا کنید و بگویید که برای این واحد تجاری نیاز است ! همین ....

این سوال آخرتون خیلی سخته ، دلیلش هم اینه که هر کس یه سلیقه و استفاده و یه بودجه ی خاص خودشو داره و با توجه به اونها تصمیم گیری میکنه !

داتک مهمرین ویژگیش نامحدود بودن پهنای باند مصرفی استفاده کننده است! و ویژگی مهم دیگر تثبیت و تعادل تقریبا بالای سرعت ارائه شده است !

و با این ویژگیها قیمت سرویسها ی ارائه شده نسبت به دیگر شرکتها (که این ویژگی را دارند) مناسبتر و معقولانه تر است !

حالا شما توضیح بدید که از کدام سرویس صبا استفاده میکنید و ماهیانه چقدر برای ADSL میپردازید و میتوانید بپردازید و استفاده ی خاص شما از اینترنت چی هست! که من با توضیحات شما بهترین تصمیم را براتون توضیح بدم !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز! شما برخوردتون خیلی خیلی بد است ! منظورتون از جمله ی آخرتان چیست !؟ من که بارها گفتم با شرکت داتک جز اینکه ازشون سرویس میگیرم هیچ نسبتی ندارم! بعد شما برمیگردی میگی با مافوقت صحبت کن .... لطفا احترام خودتانو دیگران را نگه دارید !

اصلا من اینو متوجه نمیشم که کسی که خودش از سرویس داتک استفاده نمیکنه و بدش میاد برای چی تو این تاپیک (که همگی از استفاده کنندگان داتک هستند و یا قرار به زودی ازش سرویس بگیرند و یا حدقال که میخواند اطلاعات کسب کنند ) در مورد این شرکت بحث میکنه ؟! البته بهنتتون برنخوره ولی خداییش حق بدید که کارتون اشتباهه ! من در مورد آسیاتک خیلی اطلاعاتها دارم که میتونه خیلیها را از خرید از این شرکت منصرف کنه ولی هیچ وقت نمیرم تو اون تاپیک اظهار نظر کنم و این حق را به خودم نمیدم !

قربانتان : مصطفی عشقی
    شما که صرفا طرفدار هستید بگید داتک حق داشته 30 تومن پول مردم رو بخوره؟ دوست من وکیله گفت کپی قرارداد رو بده تا اقدام کنم کپی بهش دادم بعد از چند وقت گفت پارتیشون اینقده کلفته که هیچ جوابی نمیدن تازه من خود سر این کار رو کرده بودم .
    من باورم نمیشه شما ذینفع نباشید ولی اینطور بی دلیل حمایت کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دوست عزیزم مصطفی جان وقتی شما مشترک دایمی یه شرکت هستی این انتظار رو داری که سر ماه فورا سرویس رو قطع نکنن

یه دو سه روزی بزارن باشه بعد اگه شما تمدید نکردی بهت زنگ بزنن اگه بازم شما ترتیب اثر ندادی قطعش کنن

اکثر شرکتایی که به مشتری اهمیت میدن اینطورین

این یه چیز طبیعیه

خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟
    من خودم به شخصه در این زمینه تجربه دارم! بعد از تمام شدن مدت سرویس من همچنان 3 روز فعال بود و بعد از 3 روز قطع شد (من نمیدانستم زمان سر ماه کی هست) که بعدا رفتم صحبت کردم فهمیدم که 3 روز هم اضافه سرویس دادند !

دیگه زنگ زدن را برای داتک وظیفه نمیدانم یعنی حداقل در خیلی از جاهابگذارید توضیح بدم مثلا در مرکز مخابراتی 7تیر که پورتها به اندازه نیست این شمایی که به شرکت محتاجید و نه اونها چون آنها 100 نفر آدم دارند که دست به نقد در لیست اانتظار هستند! خب چرا شرکت بیاد ناز شما رابکشه خب سریع از رانژه خارجتون میکنه و به شخص دیگری سرویس را واگذار میکنه !

حرف شما صحیحه ولی موقعی که آنقدر اینترنت در ایران زیاد و زاحت شده باشه که شرکتها به مشترکین محتاج باشند که ما هنوزا به اون زمان نرسیدیم !

در مورد حرف دومتون هم بهتره که کمی به عوامل دخیل در این زمینه هم توجهی داشته باشید ! با پشتیبانی تماس بگیرید ببینید این سرعت واقعا همین قدر است که شما میگی یا خیر ممکن است که عوامل دیگری از جمله مشکلات نرم افزاری و .... مسبب این کاهش سرعت شده اند!

از نقطه نظرات شما بسیار ممنونم !

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

شما که صرفا طرفدار هستید بگید داتک حق داشته 30 تومن پول مردم رو بخوره؟ دوست من وکیله گفت کپی قرارداد رو بده تا اقدام کنم کپی بهش دادم بعد از چند وقت گفت پارتیشون اینقده کلفته که هیچ جوابی نمیدن تازه من خود سر این کار رو کرده بودم .
    من باورم نمیشه شما ذینفع نباشید ولی اینطور بی دلیل حمایت کنید
    صرف طرفداریم از هوا نایمده از رو عقلم است ! من از شرکتی که به تمام تعهداتش عمل کنه و خدمات و سرویسش هم در حد عالی باشه طرفداری میکنم حالا چه شهرداری در قسمت آشغال جمع کردن باشه یا سرویس اینترنت باشه که از هر شرکتی ارائه میشه !

در مورد جمله آخرتون هم فقط میتونم بگم که»: هر طور که دوست دارید فکر کنید ! شما مایلدی هر طور که دوست دارید فکر کنید و من هم حق ندارم فکر شما را مواخذه نم فقط میتونم بهتون بگم که من جز گرفتن سرویس اینترنت از این شرکت هیچ نفعی نمیبرم !

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

صرف طرفداریم از هوا نایمده از رو عقلم است ! من از شرکتی که به تمام تعهداتش عمل کنه و خدمات و سرویسش هم در حد عالی باشه طرفداری میکنم حالا چه شهرداری در قسمت آشغال جمع کردن باشه یا سرویس اینترنت باشه که از هر شرکتی ارائه میشه !

در مورد جمله آخرتون هم فقط میتونم بگم که»: هر طور که دوست دارید فکر کنید ! شما مایلدی هر طور که دوست دارید فکر کنید و من هم حق ندارم فکر شما را مواخذه نم فقط میتونم بهتون بگم که من جز گرفتن سرویس اینترنت از این شرکت هیچ نفعی نمیبرم !
    منم با نظر داش مصطفی موافقم.من دوستی داشتم که از داتک اینترنت میگرفت یه دوسالی هست رفته صبا گرفته که سرعتش بالا باشه اما الان میگه ایکاش همون داتک رو نگه میداشتم.داتک شاید در حق شما کوتاهی کرده اما دلیل بر این نمیشه که چون یک نفر ازش ناراضیه پس نتیجه میگیریم شرکت بدیه.اگر یه ذره معقولانه تر به قضیه نگاه کنی میبینی خیلی ها هستند که با داتک موافقند.مطمئن باش اگر داتک مثل بعضی از شرکت ها مانند آسیا تک خدماتش بد بود الان سر و صدای همه در اومده بود و همه میگفتن بده.
    بعدم اگر اینطوری که شما میگید باشه هر کسی که توی این تاپیک بیاد و بگه داتک خوبه یعنی یه نفعی از شرکت میبره؟اگر تعداد کسانی که از داتک حمایت میکنند مثلا به 100 هزار نفر برسه یعنی همه این تعداد آدم از داتک نفعی میبرند؟
    این جمله شما کمی غیر منطقیه.اگر کسی از چیزی خوشش میاد دلیل بر این نمیشه که از اون شرکت نفع دیگری غیر از خدمات شرکت میبره.ضمن اینکه جمله آخرمم اینکه اون دنیایی هم هستا.باید بابت تهمت به دیگران جواب پس بدی البته اگر به اون دنیا و خداوند ایمان داشته باشی(الان لابد میگی اینم از شرکت نفعی میبره؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

12. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •