تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 2 از 482 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام

دوستان داتک 512 به خونه هم میده؟

من الان صبانت دارم 1 ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام بدونم وضعیت داتک چطوریه اگر بشه برم داتک

الان صبانت این امکانات رو داره

1- سرعت دانلود بیشتر مواقع 56 تا 60 البته بعضی مواقع نوسان داره و سرعت میاد روی 15 تا 20

2- ساعت 3 تا 7:45 شب رایگانه که سرعت 56 تا 60 هستش و هر شب حداقل 700 تا 800 مگا بایت دانلود دارم

حالا می خوام بدونم اگر بیام داتک بهتره یا همین صبانت بمونم؟

ممنون میشم دلیلتون رو هم بگید

موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    این جوریا هم نیست
    من مشترک حداقل 3 ساله داتک هستم
    تا به حال به خاطر بدهی فرض ! 1500 تومان و ... خللی توی شارژ مجدد من نبوده
    البته به احتمال زیاد خط از طرف داتک فعال شده بوده ولی مرکز مخابرات اتصالات مربوطه رو انجام نداده که این حکایت پیش اومده ....
    سرویس دهنده ها هر کدوم کلاس خاصی دارن مثلا شاتل با این که هم سرویسش خوبه هم پشتیبانیش ولی صورتحساب که میفرسته تاریخ میذاره یعنی مهلت پرذاخت میذاره بخواهید مدرک هم میذارم خ ب شاید برای خیلی ها مسیله ایی نباشه ولی من خیلی شاکی میشم حالا وقت تمومد شد وطرف بهر دلیل پرداخت نکرد چی؟ یکمرد سراغ دارم که از رانژه خارج میکنن همین کلاس کار رو میاره پایین ولی خوب روحیه افراد متفاوته الان شما خیلی راضی هستی از داتک ولی بمن اگه دستی هم پول بده امکان نداره سرویسش رو قبول کنم.
    نهایت دوستانی مثل شما برای این که مستدل طرفداری کنن برن همین فاکتور رو پیگیری کنن بیان اینجا جواب بدن نه این که بگن نه فکر نمبکنم و اینطور نیست و امثال ذلک که حرفه فقط.

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من 7 ماهه سرویس دارم اولا خوب بود ولی الان سرعت افت شدیدی کرده شبها تا 25 هم میرفت با سرعت 128 الان تا 14 هم زورکی میرسه!!

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نتیجه تست سرعت من

داره خودمونی میشه snebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

داتک امروز مشکل داشت زنگ زدم گفتن درست میشه و در 2 روزی هست Ping yahoo بعضی وقتها بالای 2000 هم میره من به خط تلفنم شک کردم ولی مشکل از داتک از دیروز میگفتن مشکل از اونا نیست ولی امشت بعد از 10 بار زنگ زدن گفتن درست میشه مشکل از اوناست

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مطمئنی داتک داری ؟؟؟؟
    چون ip هاب داتک ثبت شده بنام خودش است نه itc

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سرویس دهنده ها هر کدوم کلاس خاصی دارن مثلا شاتل با این که هم سرویسش خوبه هم پشتیبانیش ولی صورتحساب که میفرسته تاریخ میذاره یعنی مهلت پرذاخت میذاره بخواهید مدرک هم میذارم خ ب شاید برای خیلی ها مسیله ایی نباشه ولی من خیلی شاکی میشم حالا وقت تمومد شد وطرف بهر دلیل پرداخت نکرد چی؟ یکمرد سراغ دارم که از رانژه خارج میکنن همین کلاس کار رو میاره پایین ولی خوب روحیه افراد متفاوته الان شما خیلی راضی هستی از داتک ولی بمن اگه دستی هم پول بده امکان نداره سرویسش رو قبول کنم.
    نهایت دوستانی مثل شما برای این که مستدل طرفداری کنن برن همین فاکتور رو پیگیری کنن بیان اینجا جواب بدن نه این که بگن نه فکر نمبکنم و اینطور نیست و امثال ذلک که حرفه فقط.
    دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر! بهتره در این زمینه در افکارتان تجدید نظر کنید! و بهتان توصیه میکنم حالا که دل خوشی از داتک ندارید لطفا در این تاپیک پست ندید که تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه و به حاشیه نره! ممنون از همکاری صمیمانه و دوستانه ی شما !

قربانت: مصطفی عشقی

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

من 7 ماهه سرویس دارم اولا خوب بود ولی الان سرعت افت شدیدی کرده شبها تا 25 هم میرفت با سرعت 128 الان تا 14 هم زورکی میرسه!!
    خب یه مدتی شاید حال اضافه بهتون میدادند که خب حق شما نبوده! حالا که به سرعت اصلی خودش رسیده که نمیشه بگید که سرعتش افت کرده که؟! شما در حقیقت باید 18 کیلوبایت بگیری که خب 14 میگیری به نظرم با توجه به عوامل موثر در سرعت این سرعت برای شما خوبه ! البته اگر یه تست از اینترنتتون بگذارید ممنون میشم !

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر!

دوست عزیزم مصطفی جان وقتی شما مشترک دایمی یه شرکت هستی این انتظار رو داری که سر ماه فورا سرویس رو قطع نکنن

یه دو سه روزی بزارن باشه بعد اگه شما تمدید نکردی بهت زنگ بزنن اگه بازم شما ترتیب اثر ندادی قطعش کنن

اکثر شرکتایی که به مشتری اهمیت میدن اینطورین

این یه چیز طبیعیه

خب یه مدتی شاید حال اضافه بهتون میدادند که خب حق شما نبوده! حالا که به سرعت اصلی خودش رسیده که نمیشه بگید که سرعتش افت کرده که؟! شما در حقیقت باید 18 کیلوبایت بگیری

خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟

10. این کاربر از MaSoOd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟
    دوست عزیز فرسودگی شبکه مخابرات هم حساب نمیکنی حداقل 3یا4 کیلوبایت از سرعت کم میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •