تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 11 از 482 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

داره خودمونی میشه Street.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام .
    خیر دوست من ، حتما روزنامه رسمی لازمه .
    اگه خیلی جیگر داری ، برو تو سایت روزنامه رسمی و مال یه شرکتی رو پرینت بگیر ، شانس بیاری از داتک سرویس نگرفته باشن ( من عواقب این کار رو به عهده خودت می ذارم ، نگی نگفتی ، ما فقط روزنامه رسمی خودمون رو بردیم که چیزی چک نمی شد ، اگه هم کسی از آشناها شرکتی چیزی دارن ، از اون بگیر ، دردسر اش کمتره )
    به هر حال ، اگه می خوای به اسم شرکت بگیری ، روزنامه رسمی لازمه ....

یا حق
    منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟ آشنا هستن که شرکت ثبت شده داشته باشن ولی نمی دونم منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟؟

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟ آشنا هستن که شرکت ثبت شده داشته باشن ولی نمی دونم منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟؟
    ببیندید ، هر شرکتی که بخواد ثبت بشه ، باید توی روزنامه رسمی آگهی بشه ، که می شه مدرک ثبت اون شرکت ، خب ؟ حالا برای گرفتن سرویس ، می تونی بری از سایت روزنامه رسمی ( لینک اش یادم نیست ، یه سرچ کنی پیدا می کنی ، فکر کنم که زیر مجموعه قوه قضاییه باشه ) روزنامه اون آشنا تون رو پیرینت بگیری و .... ( البته اگه با اون اشنا هماهنک کنی که چه بهتر )
    این چیزی مصطفی می گه رو من خبر ندارم .
    ما همه اوضاعمون درست بود ، یعنی برای شرکت که می خواستم بگیرم ، هم اجاره نامه به اسم یه از دوستان بود ( دوستی که باهاش کار می کردم ) همه اسمش توی روزنامه رسمی اومده بود ، برای همین این روال اصلی بود ، غیر این رو من خبر ندارم .....

یا حق

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ببیندید ، هر شرکتی که بخواد ثبت بشه ، باید توی روزنامه رسمی آگهی بشه ، که می شه مدرک ثبت اون شرکت ، خب ؟ حالا برای گرفتن سرویس ، می تونی بری از سایت روزنامه رسمی ( لینک اش یادم نیست ، یه سرچ کنی پیدا می کنی ، فکر کنم که زیر مجموعه قوه قضاییه باشه ) روزنامه اون آشنا تون رو پیرینت بگیری و .... ( البته اگه با اون اشنا هماهنک کنی که چه بهتر )
    این چیزی مصطفی می گه رو من خبر ندارم .
    ما همه اوضاعمون درست بود ، یعنی برای شرکت که می خواستم بگیرم ، هم اجاره نامه به اسم یه از دوستان بود ( دوستی که باهاش کار می کردم ) همه اسمش توی روزنامه رسمی اومده بود ، برای همین این روال اصلی بود ، غیر این رو من خبر ندارم .....

یا حق
    مرسی از راهنماییت، من رفتم تو سایت روزنامه رسمی، ولی متاسفانه شرکت مورد نظر رو پیدا نکردم، جالبیش اینجاست شرکتهای معتبر زیادی رو سرچ کردم که نبود.
    به جز روزنامه رسمی چه کار دیگه ایی می شه کرد؟؟؟؟؟
    این دوستمون گفتن یک تقاضا برای اینترنت پر سرعت با مهر شرکت!!! آیا این جواب می ده یا کافی نیست؟؟؟

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

مرسی از راهنماییت، من رفتم تو سایت روزنامه رسمی، ولی متاسفانه شرکت مورد نظر رو پیدا نکردم، جالبیش اینجاست شرکتهای معتبر زیادی رو سرچ کردم که نبود.
    به جز روزنامه رسمی چه کار دیگه ایی می شه کرد؟؟؟؟؟
    این دوستمون گفتن یک تقاضا برای اینترنت پر سرعت با مهر شرکت!!! آیا این جواب می ده یا کافی نیست؟؟؟
    این سایت ، سایت دقیقی است ، و بر اساس اسم ثبت شده شرکت ها سرچ می کنه ، نه اسمی که من و شما می شناسیم ، من تا جایی که می دونم شرکت ها باید روزنامه رسمی حتما داشته باشند .
    اون فرمی که مصطفی خان فرمودند رو من خبر ندارم راستش ، از خودش سوال بفرمایید ، اگه ایشون کردن ، لابد می شه ، اما به نظر من بعیده ، چون هر کسی می تونه یه سربرگ طراحی کنه و یه مهر هم که دیگه فکر نمی کنم کار سختی باشه
    التبه شرکت ها معمولا به چیزی گیر نمی دن ، دنبال پولشون هستن و به سیاست گذاری که منافع اون ها رو تحت تاثیر بذاره ، اهمیت نمی دن ...
    امیدوارم مفید بوده باشه
    یا حق

در آغاز فعالیت moridentist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من هم همين مشكلو دارم
    البته هميشگي نيست
    يه ساعتايي سرعت دانلود يه فايل تك (بدون دانلود منيجر) خيلي كم ميشه
    ولي همون فايلو با دانلود منيجر نسبتا معمولي ميگيره
    پشتيبانيشونو دارم كچل ميكنم بس كه زنگ ميزنم
    همش ميگن سه تا فايل با هم بذار ببين سرعت چنده
    ما تو دانشگاهمون هم همچين مساله اي داريم
    يعني يه فايل بدون دانلود منيجر با سرعت مثلا 20 دانلود ميشه ولي با دانلود منيجر وقتي كانكشنهاي زيادي با سرور ميسازه سرعت به 100-200 ميرسه
    يعني پهناي باند رو بر اساس تعداد كانكشن تو شبكه تقسيم كردن
    فكر مي كنم داتك هم همچين كاري ميكنه
    به هر حال من كه حسابي شاكيم ازشون
    بازم خوش به حال شما من که به پشتیبانیشون زنگ زدم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای 128 داتک مناسبه اگه زیر 7 اومد زنگ بزن اونوقته که مشکل داره
    گریه داره والا ماهی 25 تومن بابت همین دارم پول میدم

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

این سایت ، سایت دقیقی است ، و بر اساس اسم ثبت شده شرکت ها سرچ می کنه ، نه اسمی که من و شما می شناسیم ، من تا جایی که می دونم شرکت ها باید روزنامه رسمی حتما داشته باشند .
    اون فرمی که مصطفی خان فرمودند رو من خبر ندارم راستش ، از خودش سوال بفرمایید ، اگه ایشون کردن ، لابد می شه ، اما به نظر من بعیده ، چون هر کسی می تونه یه سربرگ طراحی کنه و یه مهر هم که دیگه فکر نمی کنم کار سختی باشه
    التبه شرکت ها معمولا به چیزی گیر نمی دن ، دنبال پولشون هستن و به سیاست گذاری که منافع اون ها رو تحت تاثیر بذاره ، اهمیت نمی دن ...
    امیدوارم مفید بوده باشه
    یا حق

زنگ زدم شرکت و گفتن که داریم روزنامه رسمی. حالا از طریق همون اقدام می کنم.
    الان 2 روزه می خوام بخش تمدید فروش داتک رو بگیرم نمی تونم. واسه اینکه ببینم چه مدارکی می خواد.
    شما می دونین برای ارتقا سرویس از 128 به 256 چه مدارکی لازمه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بازم خوش به حال شما من که به پشتیبانیشون زنگ زدم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای 128 داتک مناسبه اگه زیر 7 اومد زنگ بزن اونوقته که مشکل داره
    گریه داره والا ماهی 25 تومن بابت همین دارم پول میدم
    منم 128 دارم، یک سال هم هست دارم استفاده می کنم. ولی سرعتم متوسط 12-14 هست. کم و زیاد می شه ولی بیشتر وقتها تو این رنجی که گفتمه. البته باید 16 باشه ولی خوب 14 هست که این ضعف داتکه. ولی چون محدودیت نداره و من دانلودم بالاست این 2-3 کیلو بایت زیاد اذیت نمی کنه. البته تصمیم دارم ارتقا بدم به 256.

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

راستی داتک چرا اینقدر ارزون هست
    512 چقدر میشه دانلود کرد

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستی داتک چرا اینقدر ارزون هست
    512 چقدر میشه دانلود کرد
    حد اقل روزی 10 گیگ

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

زنگ زدم شرکت و گفتن که داریم روزنامه رسمی. حالا از طریق همون اقدام می کنم.
    الان 2 روزه می خوام بخش تمدید فروش داتک رو بگیرم نمی تونم. واسه اینکه ببینم چه مدارکی می خواد.
    شما می دونین برای ارتقا سرویس از 128 به 256 چه مدارکی لازمه؟؟؟
    این پشتیبانی داتک خیلی شلوغه باید از هر وقت می گیری کلی گوشی را نگه داری.(رکورد من 2:30 ساعت است)
    راه اسون تر و کم هزینه تر رفتن به شرکتش هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •