تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: Commandos 3 : Destination Berlin

آخر فروم باز Don Thomas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض Commandos 3 : Destination Berlin

سلام دوستان عزیزم

خصوصا طرفداران سری کماندوز ....

کماندوهای کوچکی که به بزرگی یک دنیا , خاطره با آنها داریم ...
    افرادی که با ترفندهای گوناگون سعی کردیم از مسیرهای مختلف , ماموریتهای سخت و طاقت فرسای آنها را پشت سر بگذاریم ...

بدون تردید در دنیای بازیخورها ( گیمرها ) کمتر کسی پیدا می شود که حتی یک دفعه نام این مجموعه را نشنیده باشد ...

و اما هدف از ایجاد این تاپیک ... فراخوانی به انجام دوباره آن می باشد ...

حالا اگر دوستان نظر و یا پیشنهاد و یا انتقادی پیرامون این بازی داشته باشند , می توانند به مرور زمان با یکدیگر در این تاپیک به بحث بگذارند ...

موفق باشید ....

2. این کاربر از Don Thomas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

موضوع بازی همچنان پیرامون جنگ جهانی دوم دور می زند .

مراحل بازی و مکان ها بسیار متنوع اند .

ماموریتی مخفی در استالینگراد , نفوذ به یک ایستگاه قطار در فرانسه , جاسوسی در برلین و ورود به یک قطار در حال حرکت از جمله مراحل بازی اند .

همانند شماره های قبلی شما ماموریت فرماندهی یک گروه برگزیده از نیرو ها را بعهده دارید و باید به کمک آنها ماموریت های بازی را به انجام برسانید .

شرکت Pyro گفته که در نسخه جدید برای پیروزی در هر مرحله راه های متنوعی قرار داده خواهد شد .

نقشه های بازی هم در مقایسه با کماندوز 2 کوچک تر هستند با تاکید بیشتر بر حرکت و ابتکار .

مثلا در مرحله اول شما ناچارید با یک درجه دار در خیابان های استالینگراد درگیر شوید . او در حال کشتن متحدان روسی شما است و پیش از آنکه 16 نفر را قتل عام کند باید او را از بین ببرید .

آسان نیست اما ارزشش را دارد ! پس از کشتن این فرد که در حکم " رئیس مرحله " است تمام مقاومت دشمن شکسته خواهد شد .

در بازی خیلی بر شیوه های نبرد غیر مستقیم تاکید شده است .

کمین کردن , خرابکاری و انجام پنهانی عملیات از امکانات خوب بازی به شمار می روند .

خیلی از چیز های قدیمی از شماره های قبلی در این نسخه هم موجودند . به خصوص کلاه سبز . افراد کمی باهوش تر شده اند و همه می توانند کار هایی از قبیل رانندگی و پرتاب نارنجک را انجام دهند .

جاسوس هم دیگر می تواند دشمنان را بکشد .

البته هر یک از کماندو ها تخصص ویژه خودش را دارد .

مثلا یکی از افراد قادر است جنگ افزار های سنگین را با خود حمل کرده و در هنگام نیاز مورد استفاده قرار دهد .

از ویژگی های مهم بازی قابلیت بازی چند نفره از طریق اینترنت است .

همه چیز به انتخاب دقیق شما بستگی دارد .

کماندوز 3 از یک موتور سه بعدی جدید بهره می برد که امکان زوم و چرخش تصویر را برای بهتر دیدن جزئیات بازی فراهم می آورد .

در ابتدای هر مرحله یک قطعه سینمایی خلاصه مرحله را برای شما شرح می دهد .

سازندگان بازی دو شرکت Pyro Studios و Eidos Interactive هستند

از دیگر محصولات Eidos Interactive می توان به Final Fantasy , Hitman و Tomb Raider اشاره کرد .
    Last edited by Don Thomas; 30-07-2008 at 05:31.

4. این کاربر از Don Thomas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

توضیحات داستان بازی :

داستان این نسخه بازی بر اساس داستان فیلمهای مشهوری همچون ترن و نجات سرباز رایان در سواحل نورماندی می باشد .

شما در این بازی در سه ماموریت اصلی در استالینگراد، اروپای مرکزی و سواحل نورماندی دست به عملیات خواهید زد و هرکدان از این سه ماموریت به چندین بخش مجزا تقسیم می شود .

البته باید گفت اعضاء گروه کماندویی شما را افرادی خبره ، ماهر و شجاع تشکیل می دهند که فکر میکنم بهتر باشه به معرفی آنها بپردازیم :

مک هیل اهل ایرلند. چون پدر او ایرلندی می باشد . لقب او قصاب می باشد و همچنین قهرمان بوکس در سالهای 1934 تا 1937 شده است البته یک نایب قهرمانی نیز در سال 1931 دارد.
    او گروهبان بود و بعد به خاطر کتک زدن یک افسر درجه دار به زندان افتاد و بعد به خاطر کمبود نیرو به گروه کماندویی پیوست.

رنه داچا ملقب به شبح. او اهل فرانسه می باشد البته باید گفت که در سن 25 سالگی وارد سازمان جاسوسی فرانسه شد و بعد از آن به عنوان منشی سفیر فرانسه در برلین شروع به کار کرد و بعد از جنگ به گروه کماندوی پیوست .

فرانسیس ولریچ یا تک تیرانداز ملقب به دوک ، برنده جایزه تیراندازی المپیک 1936 مونیخ و اهل انگلستان .

توماس هانکوک یا تخریب چی معروف به آتش نشان که در سال 1933 وارد مرکز آتش نشانی شهر خود لیورپول شد و بعد ها به بخش تخریب ارتش پیوست .

پاول تولید و ملقب به دزد و متولد پاریس که در ده سالگی از خانه گریخت و به یک گروه کیف قاپ پیوست و در 12 سالگی دستگیر و به یک مرکز باز پروری فرستاده شد و پس از فرار و شرکت در سرقتهای مختلف بالاخره دستگیر و به زندان افتاد و در زمان حمله نازیها به فرانسه از زندان گریخت و پس از ماجراهایی به گروه کماندویی پیوست .

جیمز بلک وود ملقب به ماهی دریاها متولد استرالیا که یک مهندس نیروی دریایی و همچنین قهرمان شنای استقامت بود که در مسابقات جهانی قایقرانی بین آکسفرد و کمبریج به پیروزی رسید. بعد از اینکه برای او توطئه چیدند از مقام خود خلع درجه شد.

6. این کاربر از Don Thomas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Paradise_human's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    بروگرد ( بروجرد )

پيش فرض

خیلی عالیه با زدن تاپیک کاماندوز کاملا موافقم
    من فکر کنم یه 7-8 باری کاماندوز 2 یا همون 3 رو سر تمام difficult-ی ها تموم کردم
    خیلی از این بازی لذت بردم و تمام سری هاش حتی اولین سری رو هم بازی کردم و تموم کردم تا اون ورژن مسخره ی آخری
    بازم ممنون.
    هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم

داره خودمونی میشه odysseus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض راهنمایی برای پیدا کردن افسر خائن روسی در برلین

با سلام؛
    من بازی کاماندوز 2 را حدود 6 سال پیش انجام داده بودم. خیلی قشنگ بود. موزیک استثنایی, صحنه های بازسازی شده از جنگ جهانی و سبک ابداعی جدید بازی به همراه گزارش های تاریخی دسته اول که واقعا" آدم را به محیط جنگ جهانی میبرد. و واقعا" لذت بخش بود. به طوریکه هر وقت در کتاب تاریخ سوم دبیرستان به درسهای مربوط به جنگ جهانی میرسیدیم یاد کاماندوهای دلاور می افتادم. الان من کاماندوز 3 را هنوز تمام نکرده ام. به نظرم کاماندوز2 بهتر بود.
    اما تا اینجا یک نکتۀ مهم دربارۀ تک تیرانداز در استالینگراد؛ من کاماندوی تک تیرانداز رو به طرف دروازۀ سمت چپ نقشه نه به طرف دروازۀ نزدیک در ساختمان بردم و پس از کشتن دو سه نفر خواستم اون رو پشت مجسمۀ وسط محوطه هدایت کنم تا مخفی شود اما دیدم که تک تیرانداز آلمانی ملقب به شبح د ر حال دویدن برای پناه گرفتن است که من بدون معطلی به طرفش شلیک کردم و کمتر از 2 دقیقه این قسمت سخت به پایان رسید. البته باید این مسئله رو هم بگم که شاید بیش از 40 دفعه از طرف دروازۀ نزدیک درب ساختمان خودی خواستم به طرف او شلیک کنم که هیچ وقت نتونستم.
    ادامۀ کار هم راحت بود. باید توجه کرد که در هواپیما کوچک است و برای سوار شدن باید روی آن که با کلیک کردن قرمز میشود کلیک کرد.
    بقیه داستان هم که در ساختمان برلین گذشت و چندان سخت نبود.
    اما یک سوال
    وقتی که قرار است ما مانع دادن اطلاعات افسر خائن روسی به آلمان ها بشویم چگونه میتوانیم او را پیدا کنیم؟ اصلا" او در کدام ساختمان است؟ ماشین او کدام است؟ من در اینجا خیلی گیج شده ام و واقعا" گیر کرده ام. نمیدونم باید به کدام ساختمان بروم. کمندوی جاسوس لباس افسر آلمانی را میپوشد اما آلمانی ها خیلی زود به او مشکوک میشوند به خصوص که بعضی از آنها که حرفه ای تر هستند, با انداختن نور قرمز لباس اصلی او را لو می دهند و همگی او را به رگبار می بندند. به نظر شما چکار باید بکنم؟ با Green Bertساختمان اولی را کاملا" گرفتم اما اوضاع وحشتناکی دور و بر کاخ ها درست شده است. اگر کسی این قسمت را تمام کرده است لطفا" راه و چاه را به من نشان بدهد چون در بد مخمصه ای گیر کرده ام. با تشکر!

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

من ریختمش ولی همون مرحله ای که باید بدون دیده شدن رئیسشون رو کشت گیر کردم!
    میشه راهنمایی کیند!

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض کاماندوز 3

من ریختمش ولی همون مرحله ای که باید بدون دیده شدن رئیسشون رو کشت گیر کردم!
    میشه راهنمایی کیند!
    منظورتون رو متوجه نشدم. کدام مرحله دقیقا"؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

من در مرحله ای که نیروها به محاصرۀ آلمان ی ها درآمدند و توضیح دادم به شدت گیر کرده بودم راه حلی به سرم زد. ابتدا ساختمان اصلی را پاک سازی کردم. سپس چند سرباز نازی را با کمک spy و Green Bert از سر راه برداشتم تا بتوانم کاخ سمت راستی ساختمان را از دشمن خالی کنم. کار سختی نیست. فقط با باید با کمک تخریب چی و بیهوش کردن نیروهای نازی و سپس خفه کردن آن ها سالن کاخ را پاک سازی کرد. بعد باید به پشت بام رفت و نیروهای آن ها را نابود کرد. همچنین با شلیک تیر در پشت بام توجه افرادی که پایین هستند جلب شده و میتوان بدین صورت چند نفر از آن ها را نابود کرد. باید توجه داشته باشید جعبه ای در سالن کاخ البته در پشت پرده وجود دارد که لباس نیروهای دشمن در ان است به محض اینکه آنرا وارد package خود کردید در بالای صفحه تایمر به کار می افتد و با کلیک روی تایمر ابتدا کامیون سمت راستی به جلو میرود اما سپس ماشین دشمن افسر خائن روسی را سوار میکند در اینجا باید با نارنجک ماشین او را نابود کرد. در این هنگام باید از قبل در ساختمانی که کاماندوها زندانی شده بودند کمین کرده و جاسوس را به قتل رسانید. بعد از کشتن جاسوس مامویت جدیدی شروع میشود. دوباره باید یه تعداد از نیروهای دشمن را کشت و به سمت زندان رفت.
    اما زندان کجاست؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آخر اون مرحلۀ سخت هم تموم شد. اونقدرها هم که فکر میکردم سخت نبود آخه" من برای این کار زاده شده ام." خیلی راحت تونستم افرادشون رو بکشم. تو جعبه ها به اندازۀ کافی نارنجک و خون هست. خیلی حال داد. فکر نمیکردم به این راحتی تموم بشه.
    آخر کار سوار ماشینی شدم که سمت راست پایین نقضه قرار داره. توجه کنید فقط رییس میتونه رانندگی کنه.
    خودم به تنهایی تا چند روز دیگه کل بازی رو تمومش میکنم. هر کی مشکلی داشت میتونه از خودم بپرسه.
    آدم از بازی های کامپیوتری درس های بزرگی میتونه یاد بگیره. ده ها بار تو یه مرحله شکست میخوری اما آخر با استقامت, تلاش و فکر کردن به نتیجه میرسی .همون درسی که من از ادیسه قهرمان یونانی یاد گرفتم. بیست سال دور از وطنش بود اما نامید نشد و تلاش کرد تا آخر به ایتاکا رسید.
    بازی کاماندوز ویژگی ممتازی رو داره. هم هیجان داره و هم فکر آدم باید کار بکنه. هم ماچرای واقعیه تاریخیه.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام
    من این بازی رو تا تهش رفتم. خیلی باحال بود مخصوصا اینکه وقتی میمردی میژن فیلد میشد.ولی نسبت به نسخه قبلیش Commandos 2: Men of Courage یه اشکالاتی داشت.مهمترینش اینکه دموی خاصی نداشت.وقتی بازی تموم شد بدون هیچ دمویی رفت توی منوی اصلی.دوم اینکه از کماندوهای کمتری استفاده شد.و مراحل کمتری هم داشت.ولی شاید این دونسخه 2و3 کماندو بهترین بازیهایی باشن که ت حالا کردم.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض ابستگاه قطار !!!

مرحله ای که باید به ایتسگاه قطار میرفتیم رو تموم کردم. خیلی عجیبه من تونستم همه رو بکشم و صدای آژیر خطر هم درنیاوردم اما نمیدونم باید چکار بکنم تا قطار بیاد . یعنی رفتم داخل ایستگاه ولی دو تا ریل بیشتر نیست. ریل هایی که طولشون خیلی کمه. اگر کسی میدونه باید چکار کرد لطفا" راهنمایی بکنه. تو بازی کاماندوز همیشه همینطور بوده. همه رو به زور میکشی آخرش معطل این جور مسایل میشی و ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •