تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 51 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 508

نام تاپيک: ✦ مبــاحــث مــرتــبــط بــا دانــشــگاه غــیــر انــتــفــاعــی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض ✦ مبــاحــث مــرتــبــط بــا دانــشــگاه غــیــر انــتــفــاعــی

با درود
    دوستان رفيق من همش رو غير مجاز شده بود
    بعد موسسات غير انتفاعي براش مجاز زده بود
    جريان چيه؟
    موسسات غير انتفاعي رو براي كل شركت كننده ها مجاز مي زنه؟
    اصلا جريان چيه؟
    ميشه توضيح بديد؟

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

با درود
    دوستان رفيق من همش رو غير مجاز شده بود
    بعد موسسات غير انتفاعي براش مجاز زده بود
    جريان چيه؟
    موسسات غير انتفاعي رو براي كل شركت كننده ها مجاز مي زنه؟
    اصلا جريان چيه؟
    ميشه توضيح بديد؟
    نه، برای همه که مجاز نیست. رتبه دوستت اینقدر پایین بوده که تنها مجاز به انتخاب رشته برای موسسات غیرانتفایی بوده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نه، برای همه که مجاز نیست. رتبه دوستت اینقدر پایین بوده که تنها مجاز به انتخاب رشته برای موسسات غیرانتفایی بوده.
    خوب خيلي پائين بوده
    درسته
    پس چطور ي اين رو اورده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب خيلي پائين بوده
    درسته
    پس چطور ي اين رو اورده؟
    فکر میکنم به سهمیه هم مربوط میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فکر میکنم به سهمیه هم مربوط میشه
    هيچي نداشت

داره خودمونی میشه Bob_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

2 سئوال در مورد موسسات غیر انتفاعی

سئوالی داشتم از دوستان امیدوارم در این پست به جواب برسم .

در مورد این موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی که تو دفترچه شماره دو انتخاب رشته اومده
    ارزش مدرکی که در پایان دوره تحصیل ارائه میده برابر با دانشگاه دولتی هست یا نه و بطور کلی به چه صورتی هستش ؟
    بجز موارد کلی که در دفترچه راهنما قید شده,هر توضیح و تجربه ای از شما در این مورد میتونه کمک بزرگی باشه .

ممنون

7. این کاربر از Bob_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه micropersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زیر سقف آسمان

پيش فرض

مدرک رو خود وزارت علوم صادر میکنه مثل دانشگاههای دولتی شما مدرسه دولتی و غیرانتفاعی رو در نظر بگیر مدرک آخرو آموزش پرورش میده پس از نظر ارزش مدرک جای نگرانی نیست از نظر شهریه هم باید بگم در حد شهریه شبانه دانشگاه های دولتی و اصلا نمیشه با شهریه های سرسام آور دانشگاه آزاد مقایسش کرد

9. 2 کاربر از micropersian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Bob_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

11

مدرک رو خود وزارت علوم صادر میکنه مثل دانشگاههای دولتی شما مدرسه دولتی و غیرانتفاعی رو در نظر بگیر مدرک آخرو آموزش پرورش میده پس از نظر ارزش مدرک جای نگرانی نیست از نظر شهریه هم باید بگم در حد شهریه شبانه دانشگاه های دولتی و اصلا نمیشه با شهریه های سرسام آور دانشگاه آزاد مقایسش کرد
    دقیقا ً جواب سوالی که مد نظر داشتم رو گرفتم . فکر میکردم غیرانتفاعی ها شهریه دانشگاه آزاد را میگیرن و مدرک در حد آموزشگاه های متفرقه میدن این بود که زمان ثبت نام دفترچه اش رو نگرفتم وگرنه با رتبه ای که دارم احتمال قبولیم بالای 70%,80% میشد تا روز انتخاب رشته هم متوجه این موضوع نشدم دوباره که کارنامه ام رو نگاه کردم متوجه این قضیه شدم چه مصیبتی شد حذف کردن این رشته ها از لیست انتخاب رشته اونم در عرض نیم ساعت فرصت ثبت نام اینترنتی تازه دقیقه 90 هم توسایت سازمان سنجش بزنن که چند تا از رشته ها کلاً حذف شدن و اصلاً کلاسهاش برگزار نمیشن. با این برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی دقیقتر, سازمان سنجش باید رتبهء 6 رقمی !!! بگیره. با این شرایط تنها کاری که از ما بر میاد صبر کردن و منتظر بودن تا روز اعلام نتایج.
    بهر حال از بابت توضیح مختصر و کاملی که زحمت کشیدی ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

میگن ارزش غیرانتفاعی از آزاد بیشتره ولی از دولتی نه.البته بستگی به دانشگاهش هم داره.مثالی که الآن توی ذهنم هست دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهائی بهارستان اصفهانه که چون استاداش از دانشگاه اصفهان می یان خیلی دانشگاه توپیه.شهریه ی مهندسی های غیرانتفاعی حدود400 تومن در میاد ولی آزاد حدود هفتصد-هشتصده.

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

این ارزش دانشگاه ها بر حسب چه واحدی سنجیدی میشه؟! سیستم دانشگاه های ما غلطه و آزاد غلط تر! یه جور مقایسه بین بد و بدتره!!
    دانشگاه های غیرانتفایی به نظر من از لحاظ کیفیت پایینترین سطح ممکن رو دارن. البته بستگی به قدمت و تعداد دانشجوهایی که پذیرش میکنن داره. اصولا تو یه دانشگاه غیرانتفایی احساس میکنی رفتی دبیرستان نه یه دانشگاه! که این از یه نظر میتونه خوب باشه از یه نظر بد. بدیش به اینه که کیفیت استادا معمولا پایینه خوبیشم به اینه که تو یه جو صمیمی درس میخونی و ... برخی از این موسسات اصلا اعتبار لازم رو ندارن! مثلا اینجا یعنی تبریز یکی از این موسسات به دلایلی منحل شد و مدارک تمامی دانشجویانی که در حال فارغ التحصیل بودن رو هواست! کلا آزاد به نظر من ارجحیت بیشتری داره البته شهریه هاش به صورت تصاعدی داره میره بالا و ایشالا تا چند سال دیگه تحصیل در دانشگاه آزاد زیاد تفاوتی با تحصیل در دانشگاه های خارج کشور نخواهد داشت!
    Last edited by paranoid_android; 20-08-2008 at 01:24.

صفحه 1 از 51 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •