تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 130 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

منابع اصلی کنکور هنر:

کتاب های معرفی شده توسط سازمان سنجش که تالیف آموزش و پرورش هستند و اکثرا در مقطع هنرستان تدریس میشوند

تاريخ هنر ايران
    تاريخ هنر جهان
    آشنايي با بناهاي تاريخي
    عكاسي 1
    عكاسي 2
    مباني هنرهاي تجسمي
    پايه و اصول صفحه‌آرايي
    طراحي 1
    طراحي 2
    مباني تصويرسازي
    خط در گرافيك
    خوشنويسي
    صفحه آرایی
    علم مناظر و مرايا
    رسم فني و نقشه كشي
    چاپ دستي
    صنايع دستي
    كارگاه هنر 1
    كارگاه هنر 2
    سير هنر در تاريخ 1
    سير هنر در تاريخ 2
    هنر و ادب فارسي
    آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران
    انسان ، فضا ، طراحي
    كتاب نمايش
    كتاب موسيقي
    صفحه آرایی

کتاب های کمک درسی:

نام کتاب / نام انتشارات / مولف / توضیحات

رسم فنی عمومی / مرکز نشر دانشگاهی / احمد متقی پور / نمونه سوالات بدون پاسخ

درک عمومی هنر / راه اندیشه / بهزاد خسروی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت موسیقی / مبتکران / فاطمه امان آبادی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

درک عمومی هنر / مبتکران / رضا عباسی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / قلم چی(سبزرینگ) / ژاله نساری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات
    خواص مواد / مبتکران / مریم افسری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

کاربرد خط در گرافیک / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت تصویری /قلم چی و سه استاد (مجموعه کتاب های خشتی مشق هنر)/ مجید آزاد بخت/ درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

منابع دیگر:

یه سری کتاب ها هم هستند غیر از کتاب های کمک درسی که به عنوان منابع آزاد بسیار مفید هستند

دائره المعارف هنر / تالیف رویین پاکباز(این کتاب در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

هنر در گذر زمان / تالیف هلن گاردنر (این کتاب هم در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ

شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري

مبادی سواد بصری / انتشارات سروش

زبان تصوير - گئورگي كپس

و .....

{ با تشکر از Miss Artemis }
    Last edited by brain; 28-07-2008 at 15:38.

2. 6 کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sabz_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منو باش مي خواستم يكي يه همچين تاپيكي ايجاد كنه
    آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بزار باشه
    حداقل سوال و جوابامونو توش مطرح مي كنيم . من كه جاي ديگه تاپيك مخصوص كنكور هنر كه به درد بخوره پيدا نكردم .حالا شايد اين يكي خوب بشه
    اصلا آدم ظرف نيم ساعت 180 درجه تغيير جهت ميده بَده همين كارا رو مي كنيد ميگن هنري ها يه چيزيشون ميشه

4. این کاربر از sabz_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ایول زدی به هدف .. خب ما هنری ها همینجوریم دیگه .. حالا بیخیال ..

راستی من میخوام بات صحبت کنم (چت) ... حتما...
    راستی شما چه رشته ای میخاید برید ... رتبتون چی شد ؟
    در ضمن یه مشاوره خفن سراغ دارید ؟
    بقیه سوالا باشه برای بعد ....

6. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين حرف رو نزن داغ دلم تازه مي شه
    چت كه اصلا نمي شه ، اين مودم ما قاطي داره يه وقت هنگ مي كنه قطع مي شه بعد با هزار بد بختي وصل مي شه . همين جا هم كه ميام پيغام ها رو آفلاين مي نوسم هر وقت وصل بشه بعد از چند بار فرستادن تازه مياد روي سايت .
    همين جا بگو . هر وقت اومدم به شيوه بالا جواب مي دم .
    منم گرافيك مي خوام برم . رتبه كلم 260 منطقه 1 . 390 كشوري . زير گروه يكم هم حدود 210 شد.
    فعلا منتظر نرم افزار انتخاب رشته روي سايت سنجشم . شايد اون بتونه كمك كنه . بعدشم من ميرم پيشه مشاوره كانون . اما اگه توي اينترنت مي خواي سايت تبيان مشاوره كنكور داره فقط ممكن چند روز طول بكشه جواب بده .

8. این کاربر از sabz_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام-
    راستی از رفیقات بپرس که تو رشته نقاشی و گرافیک تو دانشگاه تهران - دانشگاه هنر - دانشگاه شاهد از چه رتبه ای قبول میشن چه روزانه چه شبانه ؟ ( البته اگه رفیقی اونجاها دارید )

راستی به نظرت رتبه 660 تو زیرگروه 1 چه جوریه ( سهمیه منطقه دو ) - به نظرت میتونم شاهد قبول شم ؟

یه سوال دیگه هم اینکه کنکور عملی تاثیرش چقدره ؟ (با مثال توضیح بدید بهتره) بعضیا میگن خیلی تاثیر نداره ...

راستی استاداتون کیا بودن تو هنرستان ؟ ( این یکیو همینطوری پرسیدم )

10. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اونايي كه من مي شناسم يكي روزانه دانشگاه هنر ميره ( رياضي بوده ) دو رقمي منطقه 1 شده دومي هم شبانه الزهرا 700و خورده اي منطقه 1 بوده . هر دو تا شونم گرافيك مي خوندن .

راستش من زياد سهميه هاي ديگه رو نمي دونم . رتبه كشوريت چند شد ؟

عملي كنكور مثل يك درس ضريب 4 حساب مي شه و خيلي خيلي تاثير داره . و به كارها ، داورها درصد ميدن حالا اون درصد به درصدي كه از امتحان تستي گرفتي اضافه مي شه .

مثلا از همين دوستم كه الزهرا ميره پرسيدم گفت يكه از دوستاش 500 و خورده اي بود عملي نتونست قبول بشه اما اون با 700 و خورده اي شبانه قبول شد . از يكي ديگه هم شنيدم كه يكي از دوستاش با 2000( نمي دونم منطقه 1 بود يا كشوري ) نقاشي دانشگاه تهران قبول شد .
    در كل تا اونجا كه مي توني طراحي كن حتي تو خواب ! من كه بعد از انتخاب رشته شروع مي كنم .

يه چيز ديگه مي دونستي براي انتخاب طرح هاي امتحان عملي ، يه سري يه سري طرح ها رو مي چسبونن به ديوار ( مثلا ) بعد طرف ( كسي كه داور كنكور عملي ِ) مي شينه رو صندلي فقط مي گه اون اون . . . حالا تنها چيزي كه من و تو مي تونيم دعا كنيم اينه كه كار ما توي سبك كار هايي كه اون خوشش مي ياد باشه. اما فقط سبك تا اونجا كه من مي دونم .
    من رياضي بودم .
    فقط يه سال نشستم صبح تا شب هنر خوندم . امسال با اين سوال دادنشون منكه يه ماه كابوس مي ديدم . درصدامم وقتي به هركي مي گفتم ، مي گفت امكان نداره تهران قبول شي . افتضاح دادي و . . . تو چي ؟

12. این کاربر از sabz_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعد ببينم مثل اينكه اينجا فقط من وbrain كنكور هنر داديم ؟؟؟؟؟!
    لطفا اگه بچه هاي بقيه رشته ها هم چيزي در مورد كنكور هنر و مخصوصا امتحان عملي اون مي دونند اينجا بزارن .

14. این کاربر از sabz_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه اینطوریه که امیدوارشدم .... در رابطه با رتبه سهمیه و از اینجور چیزا فکر کنم که برای رشته ما با رتبه زیر گروه 1 انتخاب رشته میشه و دیگه بقیه رتبه ها هیچ تاثیری نداره ( مثلا یکی که سهمیه شهدا داره که دیگه نمیان به رتبه کشوریش نگاه کنن ) البته شایدم درست نباشه ، حالا من یه سوالی میپرسم شما هم پی گیر شو ببینیم چی میشه .....
    من رتبه زیر گروه 1 م شد 660 ، شما که خیلی بهتر شدی ، فقط باید بچسبی به طراحی . ولی منم تلاشمو میکنم میخوام مثه سگ طراحی کنم و خودمو یه جورایی بندازم تهران .. ولی همینجوریشم دانشگاه سوره قبولیم ( فقط بدیش اینه که پولیه ) . ... راستی شما که اهل مشاور رفتنو اینجور چیزا هستی اینجور مسائل رو سیر تا پیاز ازش بپرس ببینیم چه خبره .. حالا من تا چند روز دیگه میام تهران ته قضیه رو در میارم ... یه خوبی ای که الان داریم اینه که اگه بخوایم بریم نقاشی یا گرافیک یا هر رشته نیمه متمرکزه دیگه ای تا آذر وقت داریم فکرامونو بکنیم .... یعنی هول انتخاب رشته اولیه رو نداریم ( یعنی من که ممیخام برم متمرکز چون دوست ندارم رشته هاشو ، فقط ممکنه انتخاب رشته کنم ببینم چی چی قبول میشم ..همین...بعدش یه انصرافی میزنم تا بعد ..ولی باید کد نقاشی و گرافیک رو بزنم که بهم بگن میتونی کنکور عملی بدی یا نه ) - - -

راستی به غیر ما کسی دیگه اینجا هنر نیست ؟ اگه هست بیاد وسط که به اطلاعاتش نیاز داریم .... راستی هرموقع انتخاب رشته سازمان سنجش رو کردید به ما هم خبر بدید ببینیم چه جوریه منم در جریان میزارمتون ....فعلا یا حق

16. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من امروز انتخاب رشته کردم ... ( در واقع انتخاب که نکردم خودش یه جدول اومد که نوشته کجا میتونی بری و با یه سری عدد شانس قبولیتو مشخص کرده بود )
    نمیدونم معیارش چیه ولی هرچی هست معیارشون خیلی چرته .. اینجوری که خیلی افتضاح بود .... دانشگاه زابل زده بود احتمال قبولی عالی ...خیلی حال کردم واقعا ..... حالا شما بزن ببینیم چی میشه ...

18. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اقا من میخام در سایت سنجش امروز انتخاب رشته کنم--من شماره پرونده را دارم ---ولی اونجا نوشته کد رهگیری میخاد --باید از کجا بیارم؟
    ممنون

20. این کاربر از a-34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •