تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 130 اولاول ... 135359606162636465666773113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه MehranBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

[QUOTE=mehr film;6628739]ببین مطمعنی دشیفر نمیخواد ؟؟؟/ دوره ی بعد یعنی کی ؟؟

مثلا میری برای امتحان عملی 3 و 4 قطعه ای آماده کردی رو میزنی ... بعد سلفژ رو چه جوری ازت میپرسن خوب ؟ خودت که نت نمیبری سلفژ کنی . اونجا نت میزارن جلو دستت . حالا نمیدونم راجب ساز زدن دشیفر بخوان یا نه

کسی اگه اطلاعات کاملی داره ممنون میشم راهنمایی کنه ...

راستی نمونه کارت رو شنیدم . زیبا بود . و جالب اینجا بود توی سبک و تمی که منم دوست دارم و کار کردم یه جورایی بود .

اینم که نمونه کار سولو پیانو که خودم ساختم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/QUOTE

مطمعنم! دوره ی بعدی یعنی تو دانشگاه!

3 یا 4 قطعه از هر دوره میزینی باید از همین حالا به فکرش باشی. بعد باید قطعاتت از بزرگان موسیقی باشند کلاسیک هم باید باشن من این قطعه ها رو انتخاب کردم:
    Chopin fantasie impromptu برای دوره ی رمانتیک
    Bach Air in D major برای دوره ی باروک و
    Mozart Turkish March برای کلاسیک

البته فکر نکم بتونم اولی رو بزنم!
    وای پسر! کارات محشرند! فکر اولین نفری هستی من می بینم اونم تو این سن همچین آهنگ های میزاسه! WOW! تو نیای آهنگسازی کی بیاد؟؟
    از چه سمپلی برای صدای پیانو استفاده می کنی؟ سمپله یا ضبط کردی؟
    میگم مطمعنی یه ساله پیانو می زنی؟
    واقعا از آشنایی با همچین نابغه ای خوشحالم!فکر خیلی حرف برای گفتن دارم! ibadakhshan@gmail.com

2. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MehranBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

از همین امروز بکوووووب بخون برای کنکور هنر!! برو تو این اطلاعات خوبی برای کنکور هنر داره :artexam.ir

من اون روز رو می بینم که تو دانشگاه هنر تهران هستیم!!

4. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=MehranBA;6629170]
    ببین مطمعنی دشیفر نمیخواد ؟؟؟/ دوره ی بعد یعنی کی ؟؟
    مثلا میری برای امتحان عملی 3 و 4 قطعه ای آماده کردی رو میزنی ... بعد سلفژ رو چه جوری ازت میپرسن خوب ؟ خودت که نت نمیبری سلفژ کنی . اونجا نت میزارن جلو دستت . حالا نمیدونم راجب ساز زدن دشیفر بخوان یا نه
    کسی اگه اطلاعات کاملی داره ممنون میشم راهنمایی کنه ...
    راستی نمونه کارت رو شنیدم . زیبا بود . و جالب اینجا بود توی سبک و تمی که منم دوست دارم و کار کردم یه جورایی بود .
    اینم که نمونه کار سولو پیانو که خودم ساختم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/QUOTE
    مطمعنم! دوره ی بعدی یعنی تو دانشگاه!
    3 یا 4 قطعه از هر دوره میزینی باید از همین حالا به فکرش باشی. بعد باید قطعاتت از بزرگان موسیقی باشند کلاسیک هم باید باشن من این قطعه ها رو انتخاب کردم:
    Chopin fantasie impromptu برای دوره ی رمانتیک
    Bach Air in D major برای دوره ی باروک و
    Mozart Turkish March برای کلاسیک
    البته فکر نکم بتونم اولی رو بزنم!
    وای پسر! کارات محشرند! فکر اولین نفری هستی من می بینم اونم تو این سن همچین آهنگ های میزاسه! WOW! تو نیای آهنگسازی کی بیاد؟؟
    از چه سمپلی برای صدای پیانو استفاده می کنی؟ سمپله یا ضبط کردی؟
    میگم مطمعنی یه ساله پیانو می زنی؟
    واقعا از آشنایی با همچین نابغه ای خوشحالم!فکر خیلی حرف برای گفتن دارم! ibadakhshan@gmail.com
    چی بگم والا خدا کنه برای امتحان عملی ورودی دانشگاه دشیفر نخواد که فکر نکنم من یکی حالا حالاها بتونم مثلا یه نت ناشناخته بزارن جلوم همون لحظه بزنم ...

واییی ممنون لطف داری ... نه بابا اینجوری ها هم که میگی نبود شما که خودت استادی . لطف داری شما ممنونم ... بقیه کارا هم شنیدی فکر کنم آره ؟

من آی دیم رو برات یادداشت میذارم خوشحال میشم باهم صحبت کنیم .

برای رکورد هم من پیانوم CLP-340 هست . صداش خوبه ولی یه وی اس تی خیلی کم حجم هست به اسم Pianoteq که واقعا محشر به معنای واقعی هست . که اکثر کار ها رو Live میزنم و رکورد میکنم ...

آره اگه اینجوری باشه که گفتی 3 تا قطعه که هیچ 10 تا آماده میکنم و بکوب میخونم ... راستی درسای هنر که بچه های هنر توی هنرستان خوندن رو هم باید خوند اونش یکم سخته واسم سخته .

چون رشته اصلی خودم کامپسوتر هست و الان هم دانشجوی کاردانی کامپسوتر هستم

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

از همین امروز بکوووووب بخون برای کنکور هنر!! برو تو این اطلاعات خوبی برای کنکور هنر داره :artexam.ir

من اون روز رو می بینم که تو دانشگاه هنر تهران هستیم!!
    ایشاللههههههههههههههههههه ههه . خدا از دهنت بشنوه

6. این کاربر از mehr film بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeedkhaledian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    خوشحال شدم دیدمت arash_k
    امیدوارم اهنگسازی دربیای.اگه پس.ردت پیدا شده بیا بالا.راستی سر جمع من 40 ثانیه هم ساز نزدم.سلفژم که زاییدم رفت ولی کلا امیدوارم دانشگاه تهرانو دربیام.
    بچه های اهنگسازی اینقد وقتشونو روی رپرتوار نزارن.بشینن درس بخونن .بعد از امتحان 5 ماه وقت هست.مواد امتحانی هم ایناس
    سلفژ(مهم)-پیانو -ساز شناسی - هارمونی

8. 2 کاربر از saeedkhaledian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خوشحال شدم دیدمت arash_k
    امیدوارم اهنگسازی دربیای.اگه پس.ردت پیدا شده بیا بالا.راستی سر جمع من 40 ثانیه هم ساز نزدم.سلفژم که زاییدم رفت ولی کلا امیدوارم دانشگاه تهرانو دربیام.
    بچه های اهنگسازی اینقد وقتشونو روی رپرتوار نزارن.بشینن درس بخونن .بعد از امتحان 5 ماه وقت هست.مواد امتحانی هم ایناس
    سلفژ(مهم)-پیانو -ساز شناسی - هارمونی
    ممنون که اطلاع دادین ..

سلفژ رو چطور امتحان میگیرن ؟؟؟

از چه لحاظ میگین 40 ثانیه هم آهنگ نزدین ؟

سوالات ساز شناسی و هارمونی چی بود مثلا ؟

در کل چطور بود ؟؟؟

و سوال آخر اینکه چه رتبه ای خوبه تقریبا برای نوازندگی و آهنگسازی ؟؟ من به هردو علاقه دارم نمیدونم چیکار کنم . دروس رشته نوازندگی با آهنگ سازی خیلی فرق داره ؟؟

واییییییی ببخشیبد این همه سوال پرسیدم ... تا یه نفرو گیر میارم که کنکور هنر داده باشه مخصوصا موسیقی سوال بارونش میکنم .

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ممنون که اطلاع دادین ..

سلفژ رو چطور امتحان میگیرن ؟؟؟

از چه لحاظ میگین 40 ثانیه هم آهنگ نزدین ؟

سوالات ساز شناسی و هارمونی چی بود مثلا ؟

در کل چطور بود ؟؟؟

و سوال آخر اینکه چه رتبه ای خوبه تقریبا برای نوازندگی و آهنگسازی ؟؟ من به هردو علاقه دارم نمیدونم چیکار کنم . دروس رشته نوازندگی با آهنگ سازی خیلی فرق داره ؟؟

واییییییی ببخشیبد این همه سوال پرسیدم ... تا یه نفرو گیر میارم که کنکور هنر داده باشه مخصوصا موسیقی سوال بارونش میکنم .
    من فقط نوازندگی بودم ولی دوستم جمعه میگفت که سلفژش خیلی سختر بود.فک کنم گامش دو مینور بوده.توشم پر از سکوت اتحاد و اتصال بوده.اما نوازندگی به من یه گام دوماژور دادن که اینقدر استرس داشتم همرو فالش خوندم.تربیت شنوایی هم پرسیدن.تشخیص گام و اکرد بود.
    مدت ساز زدنم هم خیلی کم بود چون بچه ها زیادن فقط می دید که ساز بلدیم یا نه.ساز شناسی راحته فقط باید به کتابا اکتفا نکرد.باید اینور اونور اطلاعات سازی رو بالا برد.هارمونی هم باس شماره ای هست.کتاب والتر پیستون یا هیستون توضیح داده.در کل هم تا جواب نیاد معلوم نیست چی میشه.
    برای رتبه بستگی سهمیه منطقه داره.اگر رتبه منطقه ای زیر گروه 5 زیر 20 بشین خوبه.برای کشوری زیرگروه 5 هم اگر زیر 100 باشه خوبه.اهنگسازی راحتر ادم می تونه قبول بشه.کسایی امسال اهنگسازی بودن که فقط رفتن یه اکرد نمایانو به درجه یک وصل کردن که نمره بگیرن.تازه امیدوارم هستن.دروسش فرق زیادی ندارن اما تخصصی ها فرق دارن

11. 2 کاربر از saeedkhaledian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسایی امسال اهنگسازی بودن که فقط رفتن یه اکرد نمایانو به درجه یک وصل کردن که نمره بگیرن
    ممنون از توضیحات خوبت .. فقط این قسمتی که نقل و قول زدم رو نفهمیدم

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یعنی پیانو ضریبش یکه.زیاد مهم نیست.فقط دو سه تا بلد باشی اولش نگاه میکنن نمرشونو می دن.اونجا اصلا نمی زارن یک دقیقه هم بزنی.اهنگسازی اگه می خوای قبول بشی باید فقط رتبت خوب باشه چون بعد از کنکور 5 ماه وقت هست که عملیت قوی بشه.تازه ضریبش فقط چهاره.اندازه ادبیاته!

14. 2 کاربر از saeedkhaledian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی پیانو ضریبش یکه.زیاد مهم نیست.فقط دو سه تا بلد باشی اولش نگاه میکنن نمرشونو می دن.اونجا اصلا نمی زارن یک دقیقه هم بزنی.اهنگسازی اگه می خوای قبول بشی باید فقط رتبت خوب باشه چون بعد از کنکور 5 ماه وقت هست که عملیت قوی بشه.تازه ضریبش فقط چهاره.اندازه ادبیاته!
    ممنون بازم .... پس سلفژ و هارمونی مهم تر از پیانو هست در آزمون عملی آهنگ سازی ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

هرکدومشون ضربشون یکه.

17. این کاربر از saeedkhaledian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •