تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 130 اولاول ... 125258596061626364656672112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه MehranBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

سلام بیتا خانم
    من امسال کنکور هنر (91) دارم و برای آهنگسازی میخونم منم چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1.من این قطعات رو انتخاب کردم (برای پیانو) به نظر شما خوبه؟

Chopin fantasie impromptu برای دوره ی رمانتیک
    Bach Air in D major برای دوره ی باروک و
    Mozart Turkish March برای کلاسیک

2.حالا که شما رفتین تو رشته ی آهنگسازی به نظر خودتون خوب درس میدین اونجا؟ یا به صورت آزاد یاد بگیرم بهتره؟

3.من چند تا از کارام رو تو این لینک آپلود کردم اگه میشه ببنیدشون(اکثرشون کلاسیک یا موسیقی متن فیلمن).اصلا من با این سطح کار لیاقت رشته آهنگسازی رو دارم ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خلاصه ببخشید خیلی سوال پرسیدیم! این سوال ها رو اینقدر تو این سایت و اون پرسیدم ولی هیکچی جواب نداده! امیدوارم شما بتونید راهنماییم کنید

2. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام بیتا خانم
    من امسال کنکور هنر (91) دارم و برای آهنگسازی میخونم منم چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1.من این قطعات رو انتخاب کردم (برای پیانو) به نظر شما خوبه؟

Chopin fantasie impromptu برای دوره ی رمانتیک
    Bach Air in D major برای دوره ی باروک و
    Mozart Turkish March برای کلاسیک

2.حالا که شما رفتین تو رشته ی آهنگسازی به نظر خودتون خوب درس میدین اونجا؟ یا به صورت آزاد یاد بگیرم بهتره؟

3.من چند تا از کارام رو تو این لینک آپلود کردم اگه میشه ببنیدشون(اکثرشون کلاسیک یا موسیقی متن فیلمن).اصلا من با این سطح کار لیاقت رشته آهنگسازی رو دارم ؟
    کد:
    خلاصه ببخشید خیلی سوال پرسیدیم! این سوال ها رو اینقدر تو این سایت و اون پرسیدم ولی هیکچی جواب نداده! امیدوارم شما بتونید راهنماییم کنید
    سازتون پیانوئه؟
    وای اینقدر خودتون رو دست پایین نگیرین، یعنی چی لیاقت آهنگسازی رو ندارم! الان بچه های ما اکثرا فوق العاده زاقارت هستن! سلفژ ها در حد هویج هستش! طرف میخواد فا می بخونه میخونه فا دو!! تعریف از خود نباشه من هم سلفژم خوب بود هم سازم تقریبا تو دانشکده کسی مث من نیست (چه فروتن ) ولی اکثر بچه ها سطحشون پایینه، اون قطعه هایی که انتخاب کردی برای پیانو تخصصی هم خوبن چه برسه پیانو عمومی. در مورد دانشگاه هم خب تو رشته ای مثل آهنگسازی که دانشگاه نمیتونه آدم رو آهنگساز کنه باید خودت سعی کنی، به هر حال اینجا وین هم که نیست اینجا ایرانه! سعی کن رتبه ات خیلی خیلی خوب باشه دیگه نگران امتحان عملی نباشی

بگو ببینم دیپلم چی داری؟ درست خوبه؟

4. این کاربر از bitaaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeedkhaledian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام بچه ها
    الان کارت امتحانو گرفتم ازمون تو دانشکده معماری سوره هستش.حداقلش خوبه کرج نیست.تعریف از خود نباشه ولی خیلی استرس دارم.
    راستی من امروز فهمیدم بدشانس ترین ادم دنیام.تو این هفته 3 تا از ناخنام شکسته.2سال خراش روشون نیوفتاد سر این هفته زپرتشون در اومد.
    بعد از امتحان میاد دوستانو راهنمایی می کنم.
    راستی مونا درس می خونی؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

ممون بیتا خانم از راهنماییتون
    اره سازم پیاونیه، میشه لطفا بگید شما کدوم قطعه ها رو زدید؟
    یه سوال دیگه هم داشتم انگشت گذاری تو اجرای قطعه مهمه؟
    من دیپلم گرافیک دارم. از نظر خودم که درس خونم(تعریف خود نشه!) معدلم دیپلمم 18.72 بود ولی برای کنکور.....
    برای درس خلاقیت موسیقی کتاب درک دریافت موسیقی راجر کیمی+خلایقت موسیقی راه اندیشه+توری موسیقی منصوری رو میخونم به نظر شما کمک میکن این کتاب ها؟
    از نظر عمومی ها که دیگه هیچی! ادبیات ضعیف،عربی متوسط، زبان رو شانس اوردم! زبانم خوبه! به نظر شما تا جه رتبه ای راه داره برای آهنگسازی؟
    راستی آهنگهام رو گوش دادید؟ به نظر شما خوبن؟ خوشال میشم نظر یه دانشجو آهنگسازی رو دارباره آهنگام بدونم

خلاصه ببخشید که بازم که اینقدر سوال می پرسم، و ممنون از وقی که گذاشتید.

7. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممون بیتا خانم از راهنماییتون
    اره سازم پیاونیه، میشه لطفا بگید شما کدوم قطعه ها رو زدید؟
    یه سوال دیگه هم داشتم انگشت گذاری تو اجرای قطعه مهمه؟
    من دیپلم گرافیک دارم. از نظر خودم که درس خونم(تعریف خود نشه!) معدلم دیپلمم 18.72 بود ولی برای کنکور.....
    برای درس خلاقیت موسیقی کتاب درک دریافت موسیقی راجر کیمی+خلایقت موسیقی راه اندیشه+توری موسیقی منصوری رو میخونم به نظر شما کمک میکن این کتاب ها؟
    از نظر عمومی ها که دیگه هیچی! ادبیات ضعیف،عربی متوسط، زبان رو شانس اوردم! زبانم خوبه! به نظر شما تا جه رتبه ای راه داره برای آهنگسازی؟
    راستی آهنگهام رو گوش دادید؟ به نظر شما خوبن؟ خوشال میشم نظر یه دانشجو آهنگسازی رو دارباره آهنگام بدونم

خلاصه ببخشید که بازم که اینقدر سوال می پرسم، و ممنون از وقی که گذاشتید.
    من هم سازم پیانو هست ... و خوشحالم که شما رو اینجا میبینم . خواهشا هرچیزی که شما و بقیه دوستان فکر میکنید مفید هست در همین تاپیک بگید که کسایی مثل من استفاده کنن ..

من هم میخوام کنکور هنر بدم برای 91 . البته کنکور کاردانی به کارشناسی کامپوتر هم دارم ... که اگه هنر رو قبول نشدم حداقل رشته خودم رو برم ...

شما تا چه کتابی پیش رفتی دوست عزیز؟ چند مدته ساز میزنی ؟؟؟ برای سراسری میخواین شرکت کنید دیگه ؟

توی پست های قبل خوندم که رتبه کنکور بالا باشه دیگه آزمون عملی زیاد مهم نیست که فکر نکنم اینجور باشه .. من شنیدم طرف استاد نواختن سازش بوده اما سلفژ ضیف بوده ردش کردن ..

یا مثلا الان شما دشیفرتون در چه حد هست ؟ چون دشیفر مهمه توی آزمون عملی

راستی تا اونجا که میدونم در مقطع کارشناسی آهنگ سازی نداره . یا داره ؟ فکر کنم فقط نوازندگی باشه

*** لینکتون هم چیزی نمایش نمیداد
    Last edited by mehr film; 12-11-2011 at 14:37.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

من هم سازم پیانو هست ... و خوشحالم که شما رو اینجا میبینم . خواهشا هرچیزی که شما و بقیه دوستان فکر میکنید مفید هست در همین تاپیک بگید که کسایی مثل من استفاده کنن ..

من هم میخوام کنکور هنر بدم برای 91 . البته کنکور کاردانی به کارشناسی کامپوتر هم دارم ... که اگه هنر رو قبول نشدم حداقل رشته خودم رو برم ...

شما تا چه کتابی پیش رفتی دوست عزیز؟ چند مدته ساز میزنی ؟؟؟ برای سراسری میخواین شرکت کنید دیگه ؟

توی پست های قبل خوندم که رتبه کنکور بالا باشه دیگه آزمون عملی زیاد مهم نیست که فکر نکنم اینجور باشه .. من شنیدم طرف استاد نواختن سازش بوده اما سلفژ ضیف بوده ردش کردن ..

یا مثلا الان شما دشیفرتون در چه حد هست ؟ چون دشیفر مهمه توی آزمون عملی

راستی تا اونجا که میدونم در مقطع کارشناسی آهنگ سازی نداره . یا داره ؟ فکر کنم فقط نوازندگی باشه

*** لینکتون هم چیزی نمایش نمیداد
    سلام. منم خوشحالم شما رو اینجا می بینم!
    1.منظورتون چه کتاب هایه؟
    2.من به مدت 8 سال ساز میزنم
    3.اره برای سراسری شرکت میکنم
    4.به نظر منم اینطوره،چون اگه رتبون خوب باشه دیگه خیالتون از عملی راهته.البته من نمیدونم از میان توری و سلفژ ونوازندگی کدوم نمره ی بیشتری داره باید از بیتا خانم بپرسید
    5.منظورتون همون سلفژه؟ من تو سلفژ 0% میدونم!
    6.مقطع کارشناسی آهنگسازی داره.

راستی شما تو کنکور هنر تو چه وضعیتی هستید؟ عمومی ها تون چطوره؟ چون رشته ی موسیقی رتبه 2 رقمی میخواد

10. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. منم خوشحالم شما رو اینجا می بینم!
    1.منظورتون چه کتاب هایه؟
    2.من به مدت 8 سال ساز میزنم
    3.اره برای سراسری شرکت میکنم
    4.به نظر منم اینطوره،چون اگه رتبون خوب باشه دیگه خیالتون از عملی راهته.البته من نمیدونم از میان توری و سلفژ ونوازندگی کدوم نمره ی بیشتری داره باید از بیتا خانم بپرسید
    5.منظورتون همون سلفژه؟ من تو سلفژ 0% میدونم!
    6.مقطع کارشناسی آهنگسازی داره.

راستی شما تو کنکور هنر تو چه وضعیتی هستید؟ عمومی ها تون چطوره؟ چون رشته ی موسیقی رتبه 2 رقمی میخواد
    به به چه خوب .... خوبه پس من در مقابل شما تازه کارم با سابقه یک سال ...

بله منظورم چه کتاب هایی زدین ؟ ( بیر ، چرنی ، هانون ؟؟؟ )

نه منظورم از دشیفر نت خوانی در نگاه اول هست چه برای ساز زدن چه برای سلفژ ... یعنی نت میزارن جلو شما برای بار اول باید بزنید . یا بخونید سلفژ کنید

از من کم تجربه نصیحت سلفژ اگه ضعیفه کار کن حتما . چون رو سلفژ سخت میگیرن . همین آشنای ما استاد تار بود . امسال رفته امتحان عملی داده اون کسی که ازش امتحان گرفته گفته خوب تار میزنی ولی متاسفانه سلفژ بلد نیستی ردش کرده .

راستی اون لینکتون رو اگه میشه اصلاح کنید که نمونه کاراتونو ببینم . منم در سایت نت آهنگ یه نمونه کارایی دارم که البته قابل ارائه نیست

والا زبان و فارسی و ریاضیم بدک نیست ... ولی شاید 92 شرکت کنم . میخوام وقتی میرم اونجا خیالم از خودم راحت باشه

در آغاز فعالیت Mehrdad94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

بچه ها کسی اینجا هست که تصمیم جدی برای طراحی صنعتی داشته باشه؟
    می خوام بدونم موسیقی و نمایش رو هم میزنن یا نه

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

به به چه خوب .... خوبه پس من در مقابل شما تازه کارم با سابقه یک سال ...

بله منظورم چه کتاب هایی زدین ؟ ( بیر ، چرنی ، هانون ؟؟؟ )

نه منظورم از دشیفر نت خوانی در نگاه اول هست چه برای ساز زدن چه برای سلفژ ... یعنی نت میزارن جلو شما برای بار اول باید بزنید . یا بخونید سلفژ کنید

از من کم تجربه نصیحت سلفژ اگه ضعیفه کار کن حتما . چون رو سلفژ سخت میگیرن . همین آشنای ما استاد تار بود . امسال رفته امتحان عملی داده اون کسی که ازش امتحان گرفته گفته خوب تار میزنی ولی متاسفانه سلفژ بلد نیستی ردش کرده .

راستی اون لینکتون رو اگه میشه اصلاح کنید که نمونه کاراتونو ببینم . منم در سایت نت آهنگ یه نمونه کارایی دارم که البته قابل ارائه نیست

والا زبان و فارسی و ریاضیم بدک نیست ... ولی شاید 92 شرکت کنم . میخوام وقتی میرم اونجا خیالم از خودم راحت باشه

البته منم از این 8 سال 3 ساله که با نت شروع کردم!
    من دارم بیر رو تموم می کنم
    توو امتحان عملی فقط سفلژ و ریتم خوانی میپرسن، اونیکه نت میزارن جلوت و باید اونو اجرا کنی(همون دیشفژ) مال دوره های بعده!
    نمی دونم چرا اون لینک کار می کرد حالا نمی کنه!
    نمومه کار هام تویه سایت persian-singers.com هست بعد باید برید تو قسمت نمونه کار های کاربران بعد calssical
    کد:
    بعدشم همه ی کارم اسمم کنارشه(مهران بدخشان)

92؟ کنکور مگه 92 حذف نمیشه؟؟ یه نصیحت تو هنر عمومی هات قوی باشن غمی نداری!

14. این کاربر از MehranBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین مطمعنی دشیفر نمیخواد ؟؟؟/ دوره ی بعد یعنی کی ؟؟

مثلا میری برای امتحان عملی 3 و 4 قطعه ای آماده کردی رو میزنی ... بعد سلفژ رو چه جوری ازت میپرسن خوب ؟ خودت که نت نمیبری سلفژ کنی . اونجا نت میزارن جلو دستت . حالا نمیدونم راجب ساز زدن دشیفر بخوان یا نه

کسی اگه اطلاعات کاملی داره ممنون میشم راهنمایی کنه ...

راستی نمونه کارت رو شنیدم . زیبا بود . و جالب اینجا بود توی سبک و تمی که منم دوست دارم و کار کردم یه جورایی بود .

اینم که نمونه کار سولو پیانو که خودم ساختم

کد:

16. این کاربر از mehr film بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •