تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 130 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه sabz_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    استادمون یه کتاب خوب برای کنکور عملی گفته که فقط توش یه سری طراحی از مدل زنده اس کهlow کنکور عملی می خوره ، اسمشم هست : طراحی های محمود کاظمیان . قیمت : 5500 تومان . انتشارات شلفین .
    اینم چند صفحه از کتاب:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن یه سایت خوب پیدا کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کارهاش سطح بالا ست اما برای تمرین کردن خوبن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

[quote=آنيل دی;2884941]سلام دوست عزیزم

من رتبه ام شده 93 . نمی دونم برای رشته گرافیک رتبه خوبیه یا بد؟!؟ شما که رشته تون گرافیک بوده می شه بنویسید چطوره؟ می تونم قبول شم؟............................................ .........

سلام دوست عزیز
    راستش من اینو از استادی که قرار بود برم پیشش طراحی کار کنم شنیدم نمی دونم تا چه حد صحت داره
    به نظر میومد اطمینان کامل داره
    رتبه شما خیلی خوبه اگر هم طراحی بگیرن به نفع شماست چون میتونید روزانه تهران قبول شید اطلاعات بیشتر کسب کردم میگم به شما لطف کنید شما هم به من بگید میگن آزمون آبان ماهه؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

[quote=آنيل دی;2886495]بازم سلام. بابت اینکه نوشتید رتبه ام خوبه خیلی ممنون. روحم رو شاد کردید. راستی شما ننوشتید رتبه تون چنده؟!؟
    در مورد انتخاب رشته هم بگم من اصلا 4 تا انتخاب بیشتر نکردم. اول دانشکده دخترونه شریعتی،
    سلام دوست جون من شک داشتم که شما هم مثل من دخملی یا نه پسر؟؟؟
    من رتبم زیاد خوب نشد من شاغل بودم 2 ماه بیشتر درس نخوندم 290 شد برای هنر های تجسمی هم مجاز شدم نمی دونم قبول میشم یا نه انتخاب رشته هامم مثل شماست
    رفتم یه کلاس طراحی ثبت نام کردم ببینیم چی میشه هر چی خدا بخواد
    مثل اینکه آزمون آبان ماه برگزار میشه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alibitaraf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برو بچز...
    چه خبرا ؟

راستی کنکور عملی دقیقا چه روزیه ؟ چندمه آبان ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام سبزآبی ....

چه خبرا .. ؟
    کم پیدایی .. ؟
    چی قبول شدی ؟
    متمرکزو میری یا صبر میکنی برای کنکور عملی ؟
    راستی کنکور عملی دقیقا چه تاریخی برگزار میشه ؟

راستی من میخوام کارامو اسکن کنم ... که شما ببینی ..... شمام اگه میتونی خوباشو اسکن کن ببینیم ... ( خیلی نمی خواد کیفیت بالا اسکن کنی ... dpi 72 خوبه )
    می بینمت ...
    Last edited by brain; 05-09-2008 at 09:55.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خوبی ، خوشی ، سلامتی و . . .
    کارشناسی فرش شبانه هنر
    فعلا که منتظر کنکور عملیم تازه مثل اینکه به جز سینما بقیه بچه های هنر ترم دوم ، درسشون شروع میشه ( برای دانشگاه هنر تهران)
    سال پیش که 4 آبان بود امسالم احتمالا همون هفته اول آبان برگزار میشه
    باشه ... ولی به شرطی که ایرادا رو بگیری
    منم همینطور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض آزمون عملی کنکور هنر

با سلام در کنکور هنر رشته های نقاشی، ارتباط تصویری ، مجسمه سازی ، طراحی صنعتی ، طراحی پارچه و لباس ، نمایش و موسیقی دارای آزمون عملی می باشند.نحوه ارائه کار در این آزمون در نتیجه نهایی که در دیماه اعلام میشود بسیاد تعیین کننده می باشد .. از اینرو هنرجویان گرامی ( حتی با رتبه های بسیار خوب) می بایست خود را برای این آزمون آماده نمایند و شرکت در دوره های آموزشی در مابین اعلام نتایج تا روز آزمون عملی و حتی قبل از اعلام آن ( نتایج مرحله اول ) میتواند بسیار مفید واقع شود . موسسه هرم با برگزاری دوره های عملی کنکور هنر می تواند هنرجویان گرامی را برای آزمون عملی آماده نماید .برای اطلاعات بیشتر میتوانید با روابط عمومی این موسسه تماس بگیرید:77808953

8. این کاربر از azmoon88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض آزمون عملی کنکور هنر 2

با سلام در آزمون عملی رشته های نقاشی، ارتباط تصویری و طراحی پارچه و لباس ، مواردی که اهمیت دارد ( با توجه به نوع سوالات در سالهای اخیر :1- طراحی آکادمیک ( با رعایت تناسبات ) فیگورها 2- قرار دادن فیگورها در فضا با رعایت کامل اصول پرسپکتیو ، ( البته قبل از اجرای نهایی کار می بایست فیگورها و فضا را به طور جداگانه و بعد به صورت ترکیبی اتود کنید ،که این اتود در نمره نهایی شما بسیار موثر است ) 3- رنگ آمیزی اثر ( بهترین روش رنگ آمیزی با توجه به زمان محدود 5/3 ساعتی ، مداد رنگی با تکنیک هاشور می باشد ) نکاتی که بهتر به آنها دقت بیشتری کنید : 1- از کشیدن فیگورها در حالات پیچیده خودداری کنید سعی کنید حالتهای ساده فیگور را طراحی کنید 2- به تمام مواردی که در صورت سوال مطرح می شود اشاره نکنید و یک بخشی از موضوع را انتخاب کنید و بکشید ( به عنوان مثال اگر موضوع تظاهرات بود به دنبال کشیدن آدمهای زیادی نباشید با یک پرسپکتیو یک نقطه ای در فضا سازی و طراحی آکادمیک چند فیگور ساده که دست یکی از آنها پرچمی است می تواننید گوشه ای از تظاهرات زا به زیبایی نشان دهید ) در موسسه هرم تمامی این موارد ( به همراه 10 مرحله آزمون آزمایشی) به مدت 100 ساعت کار می شود.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام .... اطلاعات خیلی خوبی بود .... دستت درد نکنه .... اگه بازم داری بذار از این چیزا .... من که نمیتونم آموزشگاه بیام چون تهران نیستم ... شما که میرید اونجا تمریناتشو به ما هم بگید حداقل یه کاری بکنیم ..... سبزآبی جان چرا کاراتو نمیذاری ببینیم ... من خیلی کارام خوب نیست فعلا بذار یکم بهتر شه برات آپلود میکنم ......
    تا بعد

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط تونستم همینا رو آپلود کنم . ( از بس که مودم جدیدم افتضاحه از 26 بیشتر نمیره )

Last edited by sabz_abi; 14-09-2008 at 14:37.

12. 2 کاربر از sabz_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •