تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 130 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه arte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

13

سلام

فعلا فقط فیگور و تجزیه سایه روشن رو کار می کنه بعد هم برای کار خونه آناتومی انسان تکلیف میده تا بعد .

اگه دنبال سوژه میگردی بهتره بری پارکی یا یه کلوپ طراحی چون کشیدن از روی عکس کار آسونیه ولی مدل زنده یه چیز دیگه ست . سایه ها روی عکس ثبت شده اند اما مدل زنده باعث میشه حافظه تصویریت قوی بشه اونوقت فیگورهای مختلف و چیزای دیگه توی ذهنت می مونه ( از بس استادمون اینو هر دفعه بهم میگه حفظ شدم )
    بی خیال بابا !!! مردم بی جنبه هستند . لااقل من شرایطش رو ندارم در ضمن طراحی تو محیط خارجی بیشتر وقت می بره!.مگه قرار نیست فیگور کار کنیم . این عروسک های طراحی واسه فیگور چطورن! من می فهمم سایه ها رو عکس ثبت شده اند یعنی چی ولی به هر حال واسه طراحی هم باید یه سری سایه مشخص واسه طرحت انتخاب کنی دیگه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام. من کاردانی گرافیک دارم امسال کارشناسی گرافیک شرکت کردم. پارسال طراحی عملی رو برداشته بودن امسال اطلاع ندارم که هست یا نه لطف میکنید یه کلاس طراحی خوب به من معرفی کنید البته عجله دارم ممنون میشم

داره خودمونی میشه arte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام ببخشید می خواستم دوباره یه سوال دیگه بپرسم اونم اینکه مدت زمان امتحان عملی چقدر ه؟
    و تو اون 3 برگی که برای امتحان بهمون میدن میشه بیشتر از یه طرح کشید یا حتما باید یه طرح باشه وچند تا اتود!؟

داره خودمونی میشه Anildy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. من کاردانی گرافیک دارم امسال کارشناسی گرافیک شرکت کردم. پارسال طراحی عملی رو برداشته بودن امسال اطلاع ندارم که هست یا نه لطف میکنید یه کلاس طراحی خوب به من معرفی کنید البته عجله دارم ممنون میشم

سلام دوست عزیز. می شه یه کم بیشتر در مورد طراحی عملی توضیح بدین آخه من کاردانی ام کامپیوتر بوده. تا اونجایی که من می دونم یه موضوع می دن و ما باید یه آرم و یه پوستر در مورد اون موضع طراحی کنیم؟؟؟!!!؟؟ حالا اگه واقعا اينطوریه ، شما که کاردانی تون هم گرافیک بوده می شه لطف کنید و چند تا کتاب که به درد طراحی آرم و پوستر می خوره معرفی کنین.

البته خدا کنه امسال هم عملی رو بردارن.

(راستی این کلاس طراحی که نوشتین منظورتون برای همین کنکور عملیه؟)

داره خودمونی میشه sabz_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد حذف کنکور عملی منظورتون کنکور عملیه کاردانی رو برداشته بودند دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ببخشید می خواستم دوباره یه سوال دیگه بپرسم اونم اینکه مدت زمان امتحان عملی چقدر ه؟
    و تو اون 3 برگی که برای امتحان بهمون میدن میشه بیشتر از یه طرح کشید یا حتما باید یه طرح باشه وچند تا اتود!؟
    مدت زمان امتحان عملی فکر کنم حدود 2 یا 3 ساعت باشه باز می پرسم می گم .
    تااونجا که می دونم آره یه طرح وچند تا اتود .بعدشم اصلا وقت نمیشه چند تا کار کرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

در مورد حذف کنکور عملی منظورتون کنکور عملیه کاردانی رو برداشته بودند دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

مدت زمان امتحان عملی فکر کنم حدود 2 یا 3 ساعت باشه باز می پرسم می گم .
    تااونجا که می دونم آره یه طرح وچند تا اتود .بعدشم اصلا وقت نمیشه چند تا کار کرد.
    بله سال گذشته امتحان عملی طراحی کاردانی به کارشناسی رو حذف کرده بودن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز. می شه یه کم بیشتر در مورد طراحی عملی توضیح بدین آخه من کاردانی ام کامپیوتر بوده. تا اونجایی که من می دونم یه موضوع می دن و ما باید یه آرم و یه پوستر در مورد اون موضع طراحی کنیم؟؟؟!!!؟؟ حالا اگه واقعا اينطوریه ، شما که کاردانی تون هم گرافیک بوده می شه لطف کنید و چند تا کتاب که به درد طراحی آرم و پوستر می خوره معرفی کنین.

البته خدا کنه امسال هم عملی رو بردارن.

(راستی این کلاس طراحی که نوشتین منظورتون برای همین کنکور عملیه؟)
    سلام دوست عزیز رتبه شما چند شده؟؟
    بله مثل اینکه امسال امتحان عملی طراحی رو میگیرن،من که دارم میرم کلاس طراحی اگه بگیرن که حد اقل یاد گرفتم می تونم یه چیزایی بکشم که نمره بیارم اگرم نه که طراحی به دردم میخوره بعدا ضرر نکردم نمیشه ریسک کرد (در مورد سوال کنکور عملی میدونم که دوسال پیش فیگوراتیو بوده سوژه)
    طراحی آرم چه کتابی؟؟ کتابی که فقط طراحی باشه یا نه آموزش هم داشته باشه؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز رتبه شما چند شده؟؟
    بله مثل اینکه امسال امتحان عملی طراحی رو میگیرن،من که دارم میرم کلاس طراحی اگه بگیرن که حد اقل یاد گرفتم می تونم یه چیزایی بکشم که نمره بیارم اگرم نه که طراحی به دردم میخوره بعدا ضرر نکردم نمیشه ریسک کرد (در مورد سوال کنکور عملی میدونم که دوسال پیش فیگوراتیو بوده سوژه)
    طراحی آرم چه کتابی؟؟ کتابی که فقط طراحی باشه یا نه آموزش هم داشته باشه؟؟

سلام دوست عزیزم

من رتبه ام شده 93 . نمی دونم برای رشته گرافیک رتبه خوبیه یا بد؟!؟ شما که رشته تون گرافیک بوده می شه بنویسید چطوره؟ می تونم قبول شم؟

در مورد امتحان عملی ، تا اونجا که من توی وبلاگا کلی گشتم و دو سه مطلب پیدا کردم، نوشته بودن که یه موضوع می دن و ما باید در مورد اون موضوع یه آرم و یه پوستر اتود بزنیم. یعنی به اون صورت به طراحی فیگوراتیو احتیاجی نداریم. اگه واقعا امتحان عملی در مورد طراحی آرم و پوستر باشه بیشتر ترکيب بندی و همخونی موضوع با آرم و پوستر مدنظرشونه!!! بازم من مطمئن نیستم. شما اگه اطمینان دارید که طراحی آرم و پوستر نیست برای من هم بنویسید.

البته شما نوشتید دو سال پیش فیگوراتیو بوده. مطمئنید امسال هم اینطوره خدا کنه امسال اینجور نباشه چون خیلی وقته که طراحی نکردم و طراحی فیگوراتیو سخت تره. بازم من یه سوال دیگه دارم. این طراحی فیگوراتیو موضوعش زنده اس؟؟ از روی عکسه ؟؟؟ یا یه موضوعه مثلا ماه رمضون و این جور چیزاس؟؟؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما اطلاعات زیادی ندارم این رو هم از استادی که قرار هست طراحی با من کار کنه شنیدم به نظر میاد اطلاعات کاملی داره راستی رتبه شما خیلی خوبه این امتحان عملی به نفع شماست میتونید با نمره خوبی که توش میارید تهران قبول شید (امیدوارم روزانه)
    اگر اطلاعاتی کسب کردید به من هم بدهید راستی امسال شانس من و شما پذیرش تهران خیلی کم تر از پارساله امیدوارم هر دومون تهران قبول شیم
    Last edited by sam_a; 30-08-2008 at 10:18.

10. این کاربر از sam_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما اطلاعات زیادی ندارم این رو هم از استادی که قرار هست طراحی با من کار کنه شنیدم به نظر میاد اطلاعات کاملی داره راستی رتبه شما خیلی خوبه این امتحان عملی به نفع شماست میتونید با نمره خوبی که توش میارید تهران قبول شید (امیدوارم روزانه)
    اگر اطلاعاتی کسب کردید به من هم بدهید راستی امسال شانس من و شما پذیرش تهران خیلی کم تر از پارساله امیدوارم هر دومون تهران قبول شیم

بازم سلام. بابت اینکه نوشتید رتبه ام خوبه خیلی ممنون. روحم رو شاد کردید. راستی شما ننوشتید رتبه تون چنده؟!؟
    در مورد انتخاب رشته هم بگم من اصلا 4 تا انتخاب بیشتر نکردم. اول دانشکده دخترونه شریعتی، روزانه اش و دومی هم شهید رجایی روزانه اش. (فقط همین دو تا توی تهران بودن) دو تا هم ، همین دانشگاه ها رو شبانه شون رو انتخاب کردم. چون هیچ جوری حاضر نیستم برم شهرستانمتاسفانه همون طور که شما هم نوشتید امسال از سالای قبل خیلی کمتر دانشجو برمی دارن. من برای گرايش «هنرهای تجمسی» هم مجاز شدم ولی خودم نخواستم انتخاب کنم. اما یه چیزی. توی دفترچه انتخاب رشته نوشته که انتخاب دانشجو براساس نمره کله. یعنی رتبه مون اصلا حساب نیست؟

در مورد درس طراحی هم اگه به قول استاد شما طرح فیگوراتیو باشه که رفتن و نرفتن به کلاس برای من یکی که فایده نداره چون فکر نکنم توی این مدت کم چیزی بتونم یاد بگیرم. باید به هر چی بلدم قناعت کنم. اما اگه تحقیقات من درست باشه و امتحان از طراحی آرم و پوستر باشه ، باید زودتر دست به کار بشم. من اسم دو تا کتاب رو که راجع به همین طراحی آرم و پوستره پیدا کردم که هنوز نخریدم. اگه خریدم و خوب بود برای شما هم می نویسم. به هر حال احتیاط شرط اول عقله!!!

راستی یکی از دوستای من قول داده که اگه بتونه برام پی گیری کنه که سوالات چه مدلی می آد. بازم اگه اطلاعاتی به دست آوردم به شما هم می گم.

آخرش هم بگم که منم امیدوارم هم خودم و هم شما هر دومون قبول بشیم.و حالا هم که داریم دعا می کنیم اصلا خدا کنه کنکور عملی حذف بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •