تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 130 اولاول ... 384445464748495051525898 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

در آغاز فعالیت Bellona's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شهریه شبانه چقدره ترمی؟
    300 تومان شد
    Last edited by Bellona; 14-02-2011 at 09:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون از شما farshidsh و rpyallblue دوستان عزیز . و برای قبول شدنتون بهتون تبریک میگم رویال جان و بقیه دوستانی که به هدفشون رسیدم و برای کسایی که قبول نشدن آرزوی امید و انگیزه ی قوی دارم و امیدوارم بتونن چه از طریق کنکور چه راههای دیگه به هدفهای والایی برسن .
    خوب تا حدودی دستم اومد که چی به چیه . اما بچه ها من با حرفا و نظرای شما می خوام تصمیم قطعی بگیرم پس به نظرای بیشتری نیاز دارم . راستی یه دوستی می گفت چرا 4 سال باز می خوای درس بخونی بشین کار کن دو تا کلاس یا آموزشگاه آزاد .. موسسهنمایشگاه بزن .. اگه کارهات خوب باشن می تونی مجوز بگیری. از این چیزی می دونید ؟ میشه بدون تحصیلات وارد این حرفه شد ؟
    واقعا افسوس می خورم که قدم اول رو از دبیرستان اشتباه برداشتم وو رفتم ریاضی و بدنبالش دانشگاه هم ریاضی خوندم و علاقه ی خالصی که به هنر داشم رو نادیده گرفتم .. خواهشا بازم به مشورت هام جواب بدین . مرسی

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

پریا خانوم ! افسوس خوردن فایده ای نداره ! خوشحال باش که الآن هدفت رو مشخص کردی ! خب اگه واقعاً به نقاشی علاقمندی میتونی اصلاً دانشگاه هنر هم نری و خودت با تلاش توی این کار استاد باشی (نظر دیگران هم واست مهم نباشه!) ولی به نظر من اگه بتونی کتابای رشته ی هنر مخصوصاً مربوط به گرافیک رو هم بخونی خیلی خوبه چون سواد بصری شما میره بالا ! مسلماً نقاشی و طراحی هم علم خاص خودش رو داره و دنیایی بی کران هست ! موفق باشی !

جا داره به بیتا خانوم هم به خاطر قبول شدن توی رشته ی آهنگسازی تبریک بگم . الان به نظر من شما بهترین شرایط رو دارین و می تونین یکی از آهنگسازها و نوازندگان بزرگ بشین .

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون از شما farshidsh و rpyallblue دوستان عزیز . و برای قبول شدنتون بهتون تبریک میگم رویال جان و بقیه دوستانی که به هدفشون رسیدم و برای کسایی که قبول نشدن آرزوی امید و انگیزه ی قوی دارم و امیدوارم بتونن چه از طریق کنکور چه راههای دیگه به هدفهای والایی برسن .
    خوب تا حدودی دستم اومد که چی به چیه . اما بچه ها من با حرفا و نظرای شما می خوام تصمیم قطعی بگیرم پس به نظرای بیشتری نیاز دارم . راستی یه دوستی می گفت چرا 4 سال باز می خوای درس بخونی بشین کار کن دو تا کلاس یا آموزشگاه آزاد .. موسسهنمایشگاه بزن .. اگه کارهات خوب باشن می تونی مجوز بگیری. از این چیزی می دونید ؟ میشه بدون تحصیلات وارد این حرفه شد ؟
    واقعا افسوس می خورم که قدم اول رو از دبیرستان اشتباه برداشتم وو رفتم ریاضی و بدنبالش دانشگاه هم ریاضی خوندم و علاقه ی خالصی که به هنر داشم رو نادیده گرفتم .. خواهشا بازم به مشورت هام جواب بدین . مرسی
    پریا جان به نظر من اصلن افسوس نخور! یه نگاه به آمار و ارقامی کنکور هنر بندازی میبینی تفاوت رتبه های بچه های هنرستانی و کسایی که از ریاضی تجربی کنکور هنر دادن، تفاوت از اینجاست تا ثریا!

پریا خانوم ! افسوس خوردن فایده ای نداره ! خوشحال باش که الآن هدفت رو مشخص کردی ! خب اگه واقعاً به نقاشی علاقمندی میتونی اصلاً دانشگاه هنر هم نری و خودت با تلاش توی این کار استاد باشی (نظر دیگران هم واست مهم نباشه!) ولی به نظر من اگه بتونی کتابای رشته ی هنر مخصوصاً مربوط به گرافیک رو هم بخونی خیلی خوبه چون سواد بصری شما میره بالا ! مسلماً نقاشی و طراحی هم علم خاص خودش رو داره و دنیایی بی کران هست ! موفق باشی !

جا داره به بیتا خانوم هم به خاطر قبول شدن توی رشته ی آهنگسازی تبریک بگم . الان به نظر من شما بهترین شرایط رو دارین و می تونین یکی از آهنگسازها و نوازندگان بزرگ بشین .
    ممنون آقا رضا، امیدوارم شما هم هر رشته ای که دوس دارین تو یه دانشگاه خوب قبول بشین

راستی اسفند کنسرت دارم تشریف بیاورید!

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بیتا جون خیلی بهت تبریک میگم. من نمی شناسمت اما واقعا میگم که مطمئن بودم قبول میشی.
    یه سوالی هم ازت داشتم برای تاریخ موسیقی و سازشناسی کتاب مشق هنر بهتره یا راه اندیشه؟

هنوز باورم نشده کنکور نودی شدم

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بیتا جون خیلی بهت تبریک میگم. من نمی شناسمت اما واقعا میگم که مطمئن بودم قبول میشی.
    یه سوالی هم ازت داشتم برای تاریخ موسیقی و سازشناسی کتاب مشق هنر بهتره یا راه اندیشه؟

هنوز باورم نشده کنکور نودی شدم
    آخی ترنم جان غصه نخور، یه ماه دیگه که عیده بعدش هم بوی کنکور میاد، زودی میگذره درعوضش اگه خوب بخونی سال دیگه اینموقع دانشگاه تهرانی
    امسال سعی کن رتبه خوب بیاری، دو رقمی اینا، که خیالت دیگه راحت باشه، به نظر من خالی بندیه که میگن امتحان عملی ضریب 6 داره ... رتبه خیلی مهمه، خودتم که دیدی با اینکه امتحان عملیت رو خوب دادی نشد، مخصوصن با این وضع افتضاحی که برای رشته تئاتر و سینما درس کردن، یکی از بچه ها رتبه ش 40 بود میگفت زدم سوره به خاطر سینما آدم دلش کباب میشه
    آزمون آزمایشی های سنجش رو بده حتمن، من رتبه م همیشه نزدیک همینی که شدم میشد، قلم چی هم بد نیست چند تاش رو شرکت کنی
    والا در مورد موسیقی من چون رشته م بود من هیچی نخوندم... بلد هم نیستم چه کتاب کنکوری ای خوبه واسش اما اگه کتاب غیر کنکوری بخوای برای ساز شناسی من کتاب ساز شناسی پرویز منصوری رو بهت توصیه میکنم حتمن حتمن بخونی من خودم همینو خوندم تو امتحان تخصصی ساز شناسی آهنگسازی همه سوالا رو جواب دادم

برای تاریخ موسیقی هم من اینهمه کتاب راجع بهش خوندم هیچ کدوم مثل درک و دریافت موسیقی راجر کیمی ین نمیشه، عالیه... البته یه مقدار گرونه ولی ارزششو داره چند دفعه بری کتابخونه یه مقدارش رو بخونی و نت برداری

کنکورای سالای پیش رو حتمن دوره کن... درک عمومی هنر خیلی مهمه سعی کن بالای 50 درصد بزنی، اون اصطلاحات مزخرف انواع چاپ و اینا رو تو اینترنت سرچ کن هر سال چند تا تست ازش میاد، کتاب معماری رو با اینکه خیلی مورد داره مورداش رو حفظ باش نکته زیاد داره...

بازم سوالی داشتی راجع به موسیقی و اینا بپرس واقعن دلم میسوزه بچه هایی که اینقد لیاقتشو داشتن قبول نشدن...

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مرسی بیتا جون.
    آره خودمم اطمینان پیدا کردم مصاحبه هیچ تاثیری نداره...مخصوصا واسه موسیقی و نمایش، چون مثل بچه های تجسمی برگه ای هم نداریم که بعدا اگه خواستیم اعتراض کنیم مدرکی داشته باشیم، فقط و فقط رتبه مهمه.
    من جزو بهترینای سنجش و قلمچی بودم، نمی دونم چرا کنکور رو اینقدر خراب کردم.ولی فعلا سنجش ثبت نام کردم و فقط می خوام جامع های قلمچی رو تو خرداد بدم.
    این کتاب تاریخ موسیقی هم که گفتی اسمشو نشنیده بودم، اگه پیداش کردم حتما می خرم. درسته موسیقی و مواد واسه رشته ی ما ضریب 1 داره، اما حتی 10 درصدش هم می تونه رتبه ی منطقه ای رو بترکونه.
    من امسال هم درک عمومی رو حدود 45 زدم. باید عمومی ها و اینجور درسای ضریب پایین رو قوی کنم...بازم خیلی ممنونم.

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان ! یه سوال دارم اونم اینه که آیا میشه یکی آزمون عملی رشته های مختلف رو شرکت کنه ؟ یا نه فقط می تونه یدونه رو امتحان بده ؟ یعنی همشون توی یه روزن ؟
    یه سوال دیگه هم داشتم آزمون عملی رشته ی طراحی صنعتی چطوریه ؟ مثل گرافیک و ایناست ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

می تونید تو ازمون عملی دو گروه شرکت کنید...در ضمن رشته های گرافیک، نقاشی، طراحی پارچه و لباس همشون یه آزمون عملی دارن.
    طراحی صنعتی هم یه ازمون طراحی داره که مثلا بهتون یه چیزی مثل وسایل کوچیک برقی، لوازم خونگی و از این چیزا رو طرح بزنید و همین طور اینکه 20-25 تا سوال تشریحی هم در این زمینه داره.

10. این کاربر از Tarannom_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خوندن این پست برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود!!

این دقیقاً همون اشتباهی هست که منم کردم!!!!!!!! با این تفاوت که شما ماهی رو هر وقت از آب بگیری برات تازه میمونه ولی ما گناه کردیم و پسر شدیم! و محکوم به خدمت سربازی! خب این وسط یه دو سالی هم عمرمون دود شد رفت هوا و هرچی قبل از سربازی جون کنده بودیم و یاد گرفته بودیم، همش از مخمون پرید و یه مشت اراجیف جاشو گرفت! (حالا بماند که ما زرنگ تر این حرفا بودیم که به این سادگی ها بخواهند مخمان را شستشو بدهند!)

مخلص کلام اینکه اگر افسوسی هم باشد، برای ما است که تا خواستیم دو تا تست بزنیم و بفهمیم کنکور چیست، سرمان را تراشیدن و فرستادندمان اجباری! حالا هم که از اجباری آمدیم، میگویند هیچ هنری که نداری (چشم ندارند ببینند از هر انگشتمان انیمیشن و جلوه های ویژه میریزد!) حداقل بیا برو یک مدرکی بگیر تا فردا یک کار رسمی که نه! قراردادی که حقوق نخور ُ بمیری داشته باشد برایت پیدا کنیم، بلکه از علافی و این بچه بازی ها دست بر داری!!

توصیه من به شما جوانان این است که تا جایی که میتوانید دستتان را به هنر آغشته کنید.. از هر نوعش که دوست دارید! هنر به زندگی جلا می بخشد! هر بار که یک کار هنری میکنید، روحتان آبیاری میشود.. فکر کردن به گذشته و افسوس خوردن به مانند همان برگ های زردیست که باید چیده شوند. بگذارید برگهای تازه و سبز در بدنه زندگیتان جوانه بزنند و جان بگیرند....

سعید
    Last edited by saeed2vfx; 23-02-2011 at 00:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •