تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 130 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام...
    چه خبرا...؟ بشین خفن طراحی کن برای کنکور عملی ....
    منم انتخاب رشته کردم...ببین من چند تا سوال برام پیش اومده ..یه تحقیقی بکن ببین میتونی جوابشو پیدا کنی ..
    1)تاثیر کنکور عملی چقدره ؟ ( با مثال یعنی فرض کن اگه خلاقیت تصویری باشه چقدر تاثیر داره )

2)کمترین رتبه قبولی تو دانشگاه شاهد تو رشته نقاشی چنده ؟

3)راستی ترتیب الویت تو رشته های نیمه متمرکز مهمه ؟ چقدر ؟

4)راستی از دانشگاه سوره خبری داری ؟ فضاش چه جوریه ؟ عکسی داری برام آپلود کنی ؟

5) همین

ممنونت میشم ....

داره خودمونی میشه sabz_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گفتم که طراحی ضریب 4 داره . مثلا یکی با 700 و خورده ای نقاشی دانشگاه تهران قبول شد فقط چون عملیش رو 100 زده بود . درصد عملیت به درصد های دیگت اضافه میشه انگار 8 تا درس اختصاصی داشتی .در واقع با امتحان عملی رتبه زیر گروه اون رشته ات جابه جا می شه .
    من از دانشگاه شاهد خبر ندارم .
    با توجه به رتبه ای که که داری ، می تونی برای دو تا از رشته های نیمه متمرکز دعوت بشی . مثلا اگه انتخابات اینطوری باشه :

1. گرافیک ( روزانه - دولتی )
    2. طراحی صنعتی ( روزانه - دولتی )
    3. طراحی پارچه و لباس ( شبانه - دولتی )
    4. طراحی صنعتی ( غیر انتفاعی )
    5. گرافیک ( شبانه - دولتی )
    6. طراحی پارچه و لباس ( غیر انتفاعی )
    اونوقت ممکنه مثلا تو گرافیک - روزانه و طراحی پارچه و لباس - شبانه مجاز بشی اما طراحی صنعتی نشی و الویت از این لحاظ مهمه که در این انتخاب رشته ممکنه درصد قبولی شما توی رشته مثلا گرافیک - شبانه به اندازه طراحی پارچه و لباس - شبانه تون باشه اما چون اون رو اول انتخاب کردید دیگه به گرافیک - شبانه و انتخاب های بعدیت نگاه نمی کنند .
    در مورد دانشگاه سوره هم که تا اونجا که من می دونم حتی در بعضی رشته هاش هم استاداش بهتر از دانشگاه های دولتیه.
    خودم عکسی نداشتم ولی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببخشید من یه سوال خیلی خیلی حیاتی دارم ممنون می سم اگه سریتر به من جواب بدید.......من امروز فهمیدم که باید تمام رشته های ریاضی و هنر رو در یک فرم انتخاب کنم ......حالا من رتبه ام تو ریاضی منطقه 1 12000ودر هنر 400 اولویتم تو ریاضی اقتصاده و تو هنر سینما ولی می هوام نیمه متمرکز هنر رو هنر های دیجیتال و گرافیک غیر انتفایی هم انتخاب کنم.......یه راهنمایی بکنین تو حدود چینش رشته ها ......مثلا از نظر عقلانی معماری غیر انتفاعی تهران یه مدیریت هایی مثه بیمه و گمرکی آیا به سینما ی دانشگاه هنر ارجعیت داره یا نه؟ یه راهنمایی کلی هم در مورد چینش رشته ها بدین و شانس قبولی توی گرافیک با رتبه زیر گروه 500 رتبه زیر گروه 4 امم 300 .....خواهش می کنم کمکم کنید هرچه زودتر چون وقت زیادی ندارم.........

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد رشته های ریاضی چیزی نمی دونم
    Last edited by sabz_abi; 08-08-2008 at 13:54.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سینما با این رتبه ، احتمال خیلی کمی داره تهران قبول شی چون هم متقاضیش زیاده و هم تعدادش کم مگه تو شهر های دیگه و غیرانتفاعی ( برای تهران اگه قبلا تو پاسخ نامه علامت زده باشی می تونی غیر انتفاعی سوره بزنی ) شانس داشته باشی . برای گرافیک چون امتحان عملی هم داره اگه از الان با یه معلم خوب شروع کنی به طراحی حتی امکان داره دولتی هم قبول شی ( بستگی به رتبه زیر گروه 1 ت داره ) . گرافیک غیر انتفاعی ، تهران یا هر جای دیگه احتمال قبولیت ( مجاز شدن ) زیاده . در مورد بقیه هم زیاد نمی دونم . اما توی رشته هنر قبول شدن توی متمرکز ها سخت تر از نیمه متمرکز ها است ولی در هر صورت براساس علاقه و شانس قبولیت انتخاب رشته کن . در ضمن اگه اول توی یه متمرکز چه ریاضی ، چه هنر قبول شی دیگه به رشته های پایین ترت نگاه نمی کنند ولی اگه اول توی یه نیمه متمرکز قبول شی ، انتخاب های بعدیت ( متمرکز ها رو )رو هم نگاه می کنند . در این صورت ممکن علاوه بر مجاز شدن توی عملیِ نیمه متمرکز ، توی یک متمرکز هم قبول شی .

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.....چطوری شما ... ؟
    دلم براتون تنگ شده بود ... با این چیزایی که در رابطه با الویت انتخاب رششته گفتید ببینید ماله من چه جوریه ؟

1) نقاشی روزانه
    2) گرافیک روزانه
    3) نقاشی شبانه
    4) گرافیک شبانه
    5) نقاشی غیرانتفاعی
    6) گرافیک غیر انتفاعی

اینجوری زدم .... فکر میکنید چی هارو مجاز شم ؟
    خیلی برام مهمه ..حتما بگید ... خیلی خیلی ممنون

بابت عکسی که از سوره هم گذاشتید ممنون ....

شما طراحی میکنید؟ .... پیش کی ؟ ( همینجوری پرسیدم )
    فعلا یا علی

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ....
    اگه با سهمیه منطقه 2 حساب کنیم نقاشی روزانه و شبانه و غیر انتفاعی مجاز میشی گرافیک و نمی دونم . من از استادمون شنیدم گفت تا 6 برابر ظرفیت مجاز به امتحان عملی میشن بعد یک ششم رو انتخاب می کنند .
    اگه بدون سهمیه بخوای ، احتمال دولتی کمه ( شبانه هارو ممکنه مجاز بشی ) ولی غیر انتفاعی ها رو مجاز میشی .
    منم شروع کردم . عباسی . طراحیش خوب نیست ولی برای کنکور خوبه .
    راستی بعضی سوالای طراحی عملی ها رو دارم اگه خواستی بگو بزارم رو تاپیک .

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حتما ممنونت میشم بدجور ............. خیلی باحالی دمت گرم
    منتظرت
    میمونم

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوالای گرافیک :
    1.در يک ظهر تابستان مهندسين ميراث فرهنگی و کارشناسان ، در باره بازسازی ارگ بم در حال تبادل نظر و گفتگو هستند.( سراسری 86 )
    2. طراحی از کارگاه سفالگری - کوزه گری . هاشور با مداد رنگی . ( سراسری 83 )
    3. طراحی از موضوع ویولن زدن پابلو کازاراس - با در نظر گرفتن عکسی که یوسف کارش در اطاقی از او گرفته و در کتاب انسان ، فضا ، طراحی در بخش پایانی آن مشاهده می کنید ( سراسری 82 )
    4. طراحی از عزاداری ایام محرم ( عاشورا - تاسوعا ) ترجیحا در خیابان به همراه جماعت عزاداران ( سراسری 81 )
    5. طراحی از یک فضای روستایی - مزرعه که زندگی ساده روستائیان را نشان می دهد . ( سراسری 80 )

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای طراحی صنعتی هم اینو می زارم اگه نتونستید بگیرید به سایت اصلیش برید ، بعد از عضو شدن می تونید همه سوالات رشته های هنر رو دانلود کنید :
    کد:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •