تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 130 اولاول ... 101617181920212223243070120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

در آغاز فعالیت Bellona's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یه سوالی داشتم

انگار رشته آهنگسازی رو تازه امسال گذاشتن نه؟ بعد برای هنر دو تا انتخاب برای رشته نیمه متمرکز بیشتر نداریم دیگه درسته؟ الان من یکی رو نوازندگی موسیقی جهانی بزنم یکی رو آهنگسازی هر دو تا انتخابم باطل میشه؟ یا چون نوازندگی و آهنگسازی خیلی شبیه به هم هستن ( هر دو در حوضه موسیقی) یه انتخاب محسوب میشن؟ آخه آهنگسازی رو فقط یه دانشگاه داره 12 نفر هم بیشتر نمیگیره خیلی ریسکش بالاس اگه بزنم و یه انتخابم رو بسوزونه
    ببین تا اونجایی که من میدونم ظاهرا تو نیمه متمرکزا شما میتونید 2 تا انتخاب روزانه 2 تا شبانه 2 تا پیام نور و 2 تا غیر انتفایی داشته باشید و اگه رتبتون مناسب باشه تو همشونم برای دادن امتحان عملی قبول شید
    خود من پارسال انتخابم این بود
    1-گرافیک روزانه
    2-طراحی صنعتی روزانه
    3-گرافیک شبانه
    4-طراحی صنعتی شبانه
    (چون پیام نور و غیر انتفایی هم شرکت نکرده بودم خوب انتخاب نکردمشون دیگه)
    تو هر 4 تاشون هم برای دادن امتحان عملی قبول شدم (حداقل معلومه که میتونید 2 تا انتخاب روزانه و 2 تا شبانه رو داشته باشید اگه بیشتر نباشه)
    در مورد امتحان عملی هم برای مثال ما صبح 15 آبان امتحان عملی گرافیک داشتیم 2 هفته بعدش هم انتخاب رشته مجدد که تو اون انتخاب رشته اولویتاتو با کدهای خودشون مشخص میکردی (روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفایی و دانشگاه و شهر مورد نظرتو)
    در ضمن هر رشته ای که کد مخصوص داره یه رشته حساب میشه و کاری ندارن که شبیه هستن یا نه

2. این کاربر از Bellona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

يعني براي هر رشته كلا يه بار ازمون عملي ميديم؟
    اخه دوستاي من پارسال براي نمايش براي هنر و هنرهاي زيبا مصاحبه هاي جدا دادن.
    نمايش سوره هم جزو رشته هاي خاص نيس, اما بعد از انتخاي غيرانتفاعي براي اونم مصاحبه جدا گرفته شد!

راستي موضوعات عملي طراحي لباس مثل نقاشي و گرافيكه؟

داره خودمونی میشه saeidtmu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه تو ازمون عملی امتحان بدید مثلا موسیقی جهانی و قبول نشید و اگر انتخاب بعدیدتون هم یه موسیقی جهانی دیگه باشه اونجا هم گزینش صورت می گیره.یعنی موسیقی های جهانی یک انتخابن به شرطی که پشت سر هم باشن .رشته اهنگسازی هم مواد امتحانی کمی متفاوت داره و اونم یه انتخاب میشه.

5. این کاربر از saeidtmu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان ، با رتبه هاي زير امكان قبولي تو تهران رو دارم ؟
    رتبه در سهميه (منطقه 1) : زير گروه يك : 1447 گروه 2 : 1036 گروه 3: 1091 گروه 4 : 1092 گروه 5 : 2006

7. این کاربر از slabber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

يعني براي هر رشته كلا يه بار ازمون عملي ميديم؟
    اخه دوستاي من پارسال براي نمايش براي هنر و هنرهاي زيبا مصاحبه هاي جدا دادن.
    نمايش سوره هم جزو رشته هاي خاص نيس, اما بعد از انتخاي غيرانتفاعي براي اونم مصاحبه جدا گرفته شد!

راستي موضوعات عملي طراحي لباس مثل نقاشي و گرافيكه؟
    والا چی بگم من نمایش رو نمیدونم شاید اون فرق داشته باشه
    ولی خوب من برای گرافیک و طراحی صنعتی که مطمئنم همین جوریه
    و در مورد سوره هم فکر کنم حق با شما باشه اون ظاهرا عشق مصاحبست وقتی حتی برای رشته های متمرکزشم مصاحبه داره پس حتما برای رشته های نیمه متمرکزش مصاحبه جدا داره دیگه
    و بله حداقل تا سال گذشته که موضوعات عملي طراحي لباس و نقاشي و گرافيك یکی بود

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ببین تا اونجایی که من میدونم ظاهرا تو نیمه متمرکزا شما میتونید 2 تا انتخاب روزانه 2 تا شبانه 2 تا پیام نور و 2 تا غیر انتفایی داشته باشید و اگه رتبتون مناسب باشه تو همشونم برای دادن امتحان عملی قبول شید
    خود من پارسال انتخابم این بود
    1-گرافیک روزانه
    2-طراحی صنعتی روزانه
    3-گرافیک شبانه
    4-طراحی صنعتی شبانه
    (چون پیام نور و غیر انتفایی هم شرکت نکرده بودم خوب انتخاب نکردمشون دیگه)
    تو هر 4 تاشون هم برای دادن امتحان عملی قبول شدم (حداقل معلومه که میتونید 2 تا انتخاب روزانه و 2 تا شبانه رو داشته باشید اگه بیشتر نباشه)
    در مورد امتحان عملی هم برای مثال ما صبح 15 آبان امتحان عملی گرافیک داشتیم 2 هفته بعدش هم انتخاب رشته مجدد که تو اون انتخاب رشته اولویتاتو با کدهای خودشون مشخص میکردی (روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفایی و دانشگاه و شهر مورد نظرتو)
    در ضمن هر رشته ای که کد مخصوص داره یه رشته حساب میشه و کاری ندارن که شبیه هستن یا نه
    اگه تو ازمون عملی امتحان بدید مثلا موسیقی جهانی و قبول نشید و اگر انتخاب بعدیدتون هم یه موسیقی جهانی دیگه باشه اونجا هم گزینش صورت می گیره.یعنی موسیقی های جهانی یک انتخابن به شرطی که پشت سر هم باشن .رشته اهنگسازی هم مواد امتحانی کمی متفاوت داره و اونم یه انتخاب میشه.

وای ممنون دوستان عزیز برای همین اطلاعات میخواستم پاشم برم قلمچی 20 تومن هم بدم بهشون

من رتبه م 94 شده... شما که اینقدر اطلاعاتتون زیاده نمیدونین نوازندگی هنرهای زیبا قبول میشم یا آهنگسازی هنر؟

یه سوال تخصصی تر... کسی نمیدونه برای رشته آهنگسازی پیانو در چه سطحی باید بدونم؟ سلفژ چی؟

یه دنیا ممنون

داره خودمونی میشه saeidtmu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

وای ممنون دوستان عزیز برای همین اطلاعات میخواستم پاشم برم قلمچی 20 تومن هم بدم بهشون

من رتبه م 94 شده... شما که اینقدر اطلاعاتتون زیاده نمیدونین نوازندگی هنرهای زیبا قبول میشم یا آهنگسازی هنر؟

یه سوال تخصصی تر... کسی نمیدونه برای رشته آهنگسازی پیانو در چه سطحی باید بدونم؟ سلفژ چی؟

یه دنیا ممنون
    هفته قبل که از استادم که سلفز کار می کنم درباره ازمون عملی پرسیدم گفت باید حتما یه ساز جهانی مثل ویلن و گیتار رو باید بزنی البته سبک کلاسیک باشه و از هر دوره بجز رونسانس یک قطعه. البته اگه پیانو تا حالا کار نکردی نمی خواد .ساز تخصصی خود + سبک کلاسیک مربوطه رو باید بزنی . وقتی هم تئوری می پرسن مثلا ر ماژور چندتا دیز داره باید فل فور بگی وگرنه نمره نمیدن.البته سلفژ رئ فول بشو ...انشالله منم سال بعد میاد همون جایی که قبول میشید.

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

دوستان ، با رتبه هاي زير امكان قبولي تو تهران رو دارم ؟
    رتبه در سهميه (منطقه 1) : زير گروه يك : 1447 گروه 2 : 1036 گروه 3: 1091 گروه 4 : 1092 گروه 5 : 2006
    نه تهران فقط غیر انتفاعی میاری
    ولی شاید سیستان رشته فرش بیاری
    اصلا برو کارنامه های گزینه دو مال سال 88 رو ببین

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

بچه ها دفترچه رو دانلود کنید یه چیز مهم نوشته که هر چقدر می خواهید می تونید غیر متمرکز انتخاب کنید. یعنی یکی گفته بود که فقط میشه از هر دوره 2 تا زد اشتباهه.

11. این کاربر از saeidtmu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

بچه ها دفترچه رو دانلود کنید یه چیز مهم نوشته که هر چقدر می خواهید می تونید غیر متمرکز انتخاب کنید. یعنی یکی گفته بود که فقط میشه از هر دوره 2 تا زد اشتباهه.
    بله بله... ظاهرا امسال عوض شده ممنون از این که اشتباه منو اصلاح کردید
    رفتم نگاه کردم دقیقا اینو نوشته :

در انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1389 ، محدوديت ي براي انتخاب
    رشته هاي نيمه متمركز، از نظر تعدا د وجود ندارد و داوطلبان مي توانند در
    صورت تمايل به تعداد دلخواه ، كدرشته نيمه متمركز ، كه واجد شرايط و
    ضوابط آن باشند را انتخاب نما یند. بديهي است با توجه به ضوابط و كسب
    حدنصاب نمره علمي لازم ، هر داوطلب در هر گروه يا دوره ، حداكثر در 2
    كدرشته نيمه متمركز با توجه به اولویت هاي انتخابي براي انجام آزمون عملی ،
    مصاحبه و يا معاينه معرفي خواهد شد.

از همگی معذرت میخوام که اشتباه کردم متاسفانه به اطلاعات پارسالم بسنده کرده بودم و دفترچه جدیدو با دقت نخوندم
    بازم معذرت میخوام

13. این کاربر از Bellona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

هفته قبل که از استادم که سلفز کار می کنم درباره ازمون عملی پرسیدم گفت باید حتما یه ساز جهانی مثل ویلن و گیتار رو باید بزنی البته سبک کلاسیک باشه و از هر دوره بجز رونسانس یک قطعه. البته اگه پیانو تا حالا کار نکردی نمی خواد .ساز تخصصی خود + سبک کلاسیک مربوطه رو باید بزنی . وقتی هم تئوری می پرسن مثلا ر ماژور چندتا دیز داره باید فل فور بگی وگرنه نمره نمیدن.البته سلفژ رئ فول بشو ...انشالله منم سال بعد میاد همون جایی که قبول میشید.

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نه تهران فقط غیر انتفاعی میاری
    ولی شاید سیستان رشته فرش بیاری
    اصلا برو کارنامه های گزینه دو مال سال 88 رو ببین

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

واااای ممنون که اطلاع رسانی کردین من دفترچه رو دقیق نخونده بودم... ذوق مرگ شدم!

فقط راجع به ساز... اینی که میگین به نظر برای رشته نوازندگی هست.. چون برای آهنگسازی که رشته جدیده تو دفترچه نوشته هارمونی میخواد و سلفژ و پیانو... که پیانو رو نمیدونم تو چه سطحی میخواد؟ تازه دیکته موسیقی هم نمیدونم میخواد یا نه؟

راستی پس امسال رو حسابی بخونین من با اینکه دو رقمی شدم میگن شاید دانشگاه تهران قبول نشم

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

والا چی بگم من نمایش رو نمیدونم شاید اون فرق داشته باشه
    ولی خوب من برای گرافیک و طراحی صنعتی که مطمئنم همین جوریه
    و در مورد سوره هم فکر کنم حق با شما باشه اون ظاهرا عشق مصاحبست وقتی حتی برای رشته های متمرکزشم مصاحبه داره پس حتما برای رشته های نیمه متمرکزش مصاحبه جدا داره دیگه
    و بله حداقل تا سال گذشته که موضوعات عملي طراحي لباس و نقاشي و گرافيك یکی بود
    من هيچي از طراحي بلد نيستم اما ادمي هستم كه پشتكار خوبي دارم. فكر مي كنيد اگه از الان تا زمان عملي برم كلاس طراحي بتونم اماده شم؟
    من به طراحي لباس علاقه دارم, فكر مي كنيد اگه بر فرض طراحيمم خوب شد شبانه الزهرا يا علم و فرهنگ بيارم؟ رتبه ي زير گروه يكم شد 1000 و منطقه 2 هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •