تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 130 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کد رهگیری رو اگه یادت باشه تو مرحله اول ثبت نام بهت میداد ....( تو دی ماه که ثبت نام کردیم )
    اگه صفحات ثبت نامت رو ذخیره کردی باید تو صفحه آخر باشه ....

من همون موقع چند جا یادداشت کردم ...... چون خود سایت هم چند بار گفت که این کد رو یادداشت کنید

سبزآبی جان کجایی ؟
    برو پست های قبلیو بخون جواب بده .. ممنون ......
    Last edited by brain; 30-07-2008 at 13:16.

داره خودمونی میشه sabz_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اينطور كه من ديدم فقط متمركز ها رو داره . منم وقتي انتخاب رشته كردم ديدم به جز دانشگاه هاي تهران بقيه رو بالا زده فقط كارشناسي فرش دانشگاه هنر و صنايع دستي الزهرا رو 5 زده بقيه همه 9 و 6 .
    اين جدولشون به درد خودشونم نمي خوره چه برسه به ما . تنها به درد نااميد كردن آدم مي خوره چون با اين حساب من بايد ترم اول رو بي خيال بشم .( اصلا متمركز تهران قبول نمي شم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    ولي فعلا همه رو بعد غير متمركز ها مي زنم شايد قبول شدم ؟
    در مورد دانشگاه سوره هم راست ميگي تنها بديش همون پولشه وگرنه استاداش خوبند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alibitaraf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متمرکزو که ولش .. فقط گرافیک یا نقاشی ..... هرموقع مشاور رفتی بپرس ببین چه رتبه ای رو تاثیر میدن برای انتخاب رشته .. رتبه کل ..سهمیه یا زیرگروه 1 ؟ ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستی اگه الان میخوای بری نیمه متمرکز میدونی که باید 6 خونه ی خالی اول رو کد های روزانه - شبانه - غیر انتفاعی (اگه بخوای بری) در رشته های نقاشی و گرافیک (یا هر رشته ی دیگه ) رو بزنی ... بعد شروع کنی به نوشتن کدهای متمرکز .....

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد رتبه برای انتخاب رشته ، توی کارنامه رتبه کل ( رتبه های زیر مجموعه ها هم سهمیه توشون اعمال شده ) رتبه ای هست که سهمیه ( در مورد مناطق ) در آن اعمال شده و فقط زمانی می توان از آن استفاده کرد که اون فرد بخواهد از سهمیه خود استفاده کند و در همان مناطق و شهر هایی که زیر مجموعه آن می شود انتخاب رشته کند و موقعیت خودش رو نسبت به داوطلب هایی که از این سهمیه استفاده می کنند بسنجه . اما در مورد رشته هنر که خیلی از مناطق دیگه به تهران می آیند زیاد کاربرد نداره .
    اگه می خوای توی همون دانشگاه های زیر مجموعه سهمیه ات انتخاب رشته کنی باید علاوه بر رتبه زیر گروهت به رتبه کشوریت هم نگاه بندازی . چون توی رشته هنر دانشگاه خوب کَمه مثلا دانشگاه های توی تهران متقاضی بیشتر داره و از شهرهای دیگه هم اینجا می آیند( به طور مثال کسی که از یک منطقه دیگر به منطقه 1 می آید دیگه رتبه سهمیاش زیاد به درد اش نمی خوره چون جزو اون سهمیه نمی شه ).

رتبه کل ، میانگین رتبه های تمام زیر گروه هاته و چون 7 رشته اختصاصی هنر اونقدر باهم فرق می کنه که مثلا طرف کافیه موسیقی سفید بده ولی نمایش رو 90 بزنه اونوقت زیر گروه 4 اش مثلا 20 میشه اما زیر گروه 5 اش مثلا 2467میشه .
    برای اینکه بفهمی چقدر از بچه های دیگر مناطق ، رتبه بهتری نسبت به تو آوردند ؛ رتبه کلِ تو منهای رتبه کشوریت کن . البته همه اونها ممکن نیست همون رشته و شهر تو رو انتخاب کنند .
    ببخشید امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم از این همه « مثلا » و «چون » خسته نشده باشی
    ----------------------------
    brain جان در مورد اون هم ممنوم . راستش وقتی واسه انتخاب رشته مشاورم اینو گفت باورم نمی شد .

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سبزآبی جان کم پیدایی ...

من فردا یعنی شنبه دارم میام تهران ..میخوام برم دانشگاه تهران و هنر وشایدم دو سه جا دیگه برای تحقیق ....اونجا رفیق داریم .... راستی چه خبر از انتخاب رشته ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

چه باحال همزمان باهم پست دادیم ...ممنون از اطلاعاتت ..در موردش فکر میکنم .... اگه اینجوری باشه که فکر کنم باید قیدشو بزنم چون رتبه کلم 800 شده ..... خیلی زور بزنم اصفهان شاید قبول شم .. نه ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به اینجا هم سر بزنید به درد طراحی صنعتی می خوره .:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

امروز دانشگاه تهران بودم پیش یکی از استادای اونجا .. یکم از فضای اونجا برامون گفتو از اینجور چیزا ..چیز خاصی دستگیرمون نشد .. دوباره سر میزنم

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به اصلاحات دفترچه حتما نگاه بندازید .
    من همین الان انتخاب رشتم تموم شد . بالاخره راحت شدم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •