تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 130 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان. نمی دونم این سوال رو باید توی این تاپیک بپرسم یا خیر. اما اگه کسی اطلاع داره و کمکم کنه ممنون میشم.
    من قبل از اینکه کنکور هنر بدم چهار ترم توی دانشگاه سراسری(شبانه) رشته ی اقتصاد رو خوندم و بعد هم انصراق دادم و کنکور هنر دادم و فعلا منتظر نتایجم.
    سوالی که دارم اینه که اگه دانشگاه سراسری (روزانه یا شبانه) قبول بشم می تونم یه سری از واحدهایی رو که قبلا گذروندم تطبیق بدم؟ مثل واحدهای عمومی و تربیت بدنی و ...؟
    بخاطر این می پرسم که قبلا فکر می کردم میشه اما حالا از کسی شنیدم که حتما باید مدرک داشته باشم از تحصیلات قبلیم تا تطبیق بدن... اما من وسط تحصیلم انصراف دادم و مدرکی ندارم.
    ممنون.
    سلام. ممکنه به قوانین دانشگاه جدیدتون هم مربوط بشه اما در کل ربطی به مدرک نداره و درصورتی که واحدهای مشترک بین اقتصاد و رشته جدیدتون باشه این کار امکان پذیره اما باید اینم در نظر بگیرید که تطبیق واحد معمولا فوری انجام نمیشه و یه یک ترمی طول میکشه.

داره خودمونی میشه hananeh taj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

nocturnemamnoonam

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان کسی میدونه جواب نهایی کنکور عملی پارسال دقیقا چندم بهمن اومده؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان اگه کلاس کنکور برای هنر رفتید تجربه تون رو بنویسید و بگید چطور بود و کدوم کلاس بهتره

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ئه اینجا که هیچکی نیست

اصلا اول معلوم کنید کیا هستن. هرکی 92 کنکور هنر داره دستش بالا
    نکنه فقط خودمم ؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من فقط برا کنکور عملی کلاس رفتم که راضیم وواقعا تاثیر داشت ولی واسه تئوری خودم خوندم توصیه میکنم دروس عمومی رو خوب بخونید چون خودبچه های هنر بیشتر تخصصی هارو میخونن واکثرا توعمومی درصد پایین میزنن ولی اگه عربی وزبان 30 40 بزنید ادبیات ودینی رو50 60 به را حتی تا رتبتون 400 500 میشه که تخصصی هم خوب بزنید عالی میشه متاسفانه من خودم بعد کنکور اینو فهمیدم اگ پیش یک مشاور هم برید که با توجه به شرایتطون برای مطالعه راهنماییتون کنه عالیه ودیگه نیازی به کلاس کنکور ندارید وبسته به همت خودتونه انشالله موفق باشید

7. این کاربر از hananeh taj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان...یه سوال دارم راجع به خلاقیت موسیقی...راستش در فصل سوم ( فاصله در موسیقی) آخرای بخش یه بحثی هست به اسم بنیه های فاصله...همشو فهمیدم الا این جدوله که راجع به تعداد نیم پرده ها و کاسته و کوچک و درست و... کلشو حفظم اما نمیدونم چجوری باید استفاده کرد....حتی تست هم که میزنم فقط تستای مربوط به همینو مشکل دارم...مثلا نمیدونم تو فاصله ششم کاسته رو باید بزنم یا کوچک،بزرگ،افزوده...ممنون میشم اگه کمکم کنین...در ضمن رشته اصلیم تجربیه اما دارم واسه هنر میخونم واسه همین یه کوچولو مشکل دارم و گیج میزنم مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

و یک سوال دیگه...برای قبولی در رشته عکاسی تهران.اصفهان.شیراز.کرمان.مش هد چه رتبه ای لازمه؟براساس کنکور 91

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

و یک سوال دیگه...برای قبولی در رشته عکاسی تهران.اصفهان.شیراز.کرمان.مش هد چه رتبه ای لازمه؟براساس کنکور 91
    میتونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید

مطالب مربوط به تئوری موسیقی رو کلاس رفتید یا خودتون از کتاب یاد گرفتید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خودم...خب اگه کلاس رفته بودم که مشکلی نداشتم...چون واسه کنکور تجربی کلاس میرم وقتم پره....دیگه واسه اون حوصله ندارم....البته واسه من که همچین درسه مهمی نیست اما خب بهتره بخونمش
    بابته معرفی سایت هم ممنون.خیلیییییی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •