تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 130 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض م

دوست خوبم شما مطمئن باش يه رشته اي هم قبول ميش اگه نخوندي ولي اگه رشته ي خاصي مد نظرته مثل گرافيك سينما يا موسيقي بايد تا سال ديگه مثل من خودتو اماده كني بعد مطمئنا قبول ميشي..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض کارشناسی ارشد رشته هنر(آزمون عملی)

با درود فراوان میخواستم بدونم نحوه گزینش در مرحله آزمون عملی به چه صورت هست ؟ منظورم اینه که اگر کسی تو مرحله اول مجاز بشه دیگر در مرحله دوم بین اون کسی که رتبه 1000 آورده با اون کسی که رتبه 23 آورده فرقی نیست
    آخه من شنیدم طرف در مرحله اول رتبه 2 گرفته اما قبول نشده اما یکی دیگه با رتبه 900 روزانه قبول شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض اعلام نتایج کنکور هنر

سلام
    ابتدا شرمنده بابت اینکه نمیدانستم این تاپیک را کجا بزنم ولی مهم است برای من
    می خواستم ببینم در رشته هنر سال 1387 و 1386 از کجا میتوانم
    در سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با در دست داشتن مشخصات فردی(شماره داوطلبی را ندارم)
    پی ببرم قبول شدیم یا نه
    به کدام قسمت سایت سنجش برویم؟؟
    من روی لینک ها کلیک کردم ولی ون گزینه مورد نظرم نبود.(
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    )
    رشته هنر (کاردانی به کارشناسی را میخواهم)
    متشکر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شنیده ها تون اشتباست..اینارو از کجا میارین؟!! واسه ارشد نمیان توی اینترنت مشورت کنن که رئیس!.اینهمه کلاس های کنکور مخصوص کنکور هنر هست تو تهران .به یکیش سر بزنین و مشاوره ی حرفه ای بگیرین

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان اگه زحمتي نيست لطفا بگيد كه براي اينكه رتبه حدود 200 بيارم بايد درصد هر درسي رو چند بزنم.البته منظورم كنكور هنر هست.
    و اگه ميشه كارنامه رتبه اول يا حدود 150 سال 87 كنكور هنر رو بزاريد.چون هر چي گشتم نيافتم.
    و با توجه به زمان كم مانده به كنكور 88 ايا امكان قبولي من با توجه به اينكه فقط 6 كتاب خوندم هست؟ البته در رشته سينما.
    و اگر قبول نشدم .براي سال ديگه تقريبا روزي چند ساعت بخونم قبول ميشم؟
    ممنون و متشكرم.

داره خودمونی میشه creeep's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام دوستان 1 سوال خیلی فوری دارم
    میخواستم ببینم اگه بخوام از رشته ی ریازی برم موسیقی چه درسایی ر باید بخونم واسه کونکور هنر و کلی یه تضیح برام بدید خیلی حیاطی
    ممنون و ببخشید

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز.شما براي قبولي در رشته موسيقي بايد كتابهاي رشته هنر كه حدود 23 تا هستند رو بخونيد.و بيشتر روي كتاب موسيقي تمركز كنيد كه ضريبش براي داوطلبان رشته موسيقي بالاست.ليست كتاباش رو كه فكر كنم حدود 23 تا هستند رو تا اونجايي كه يادم باشه مينويسم برات:موسيقي-نمايش-سير هنر در تاريخ 1 و 2-اشنايي با بناهاي تاريخي-طراحي 1 و 2-خواص مواد-خلاقيت تصويري-تاريخ هنر ايران-تاريخ هنر جهان-خوشنويسي-مباني هنرهاي تجسمي-مباني تصوير سازي-انسان فضا طراحي-خط در گرافيك-اشنايي با ميراث فرهنگيهنر و ادب فارسي-رسم فني و رياضيات سال اول و دوم به علاوه فيزيك سال دوم يا سوم كه زياد به خاطرم نمونده كه شما ميتوني همون دروس عمومي رشته رياضي رو بخوني.مثل رياضي-ديني-عربي-و ...حالا اين رشته هنر زير گروه هاي متفاوتي داره كه به شرح زير است:زير گروه 1:ارتباط تصويري-عكاسي-نقاشي-گرافيك-صنايع دستي و ..كه شامل دروس اصلي براي كنكور وقبولي در اين رشته ها اينهاست:درك عمومي هنر كه شامل تمام دروسي هست كه در بالا معرفي كردم و از اونا سوال مياد و ضريب 4 هست.درك عمومي رياضي و فيزيك ضريب 1-خلاقيت تصويري و تجسمي ضريب 4-نمايش ضريب 1-موسيقي ضريب 1-خواص مواد ضريب 1و يك زير گروه ديگه كه موسيقي جزو اونه شامل دروس بالاست با ين تفاوت كه خلاقيت موسيقي ضريب 4 هست و خواص مواد ضريب 1-نمايش ضريب 1-خلاقيت تصويري تجسمي ضريب 1-درك عمومي هنر ضريب 3-ترسيم فني ضريب 1البته زيرگروه هاي ديگه همخ هست كه تو دفترچه سنجش كامل توضيح داده.براي قبولي در رشته موسيقي اگه اين كتابها رو خوندي امكان قبوليت بالاي 50 درصده ولي اگه نخوندي حتما كتاب موسيقي رو در اين زمان باقي مانده بخون به اضافه دروس عمومي كه همون كتابهاي رشته تجربي و رياضي هست.البته ناگفته نماند كه به نظر من رشته هنر هم زياد سخت نيست چون يه فاميلي داشتيم و در كنار رشته انساني در هنر هم شركت كرده بود و بدون اينكه بخونه يك كتاب رو در رشته هنر قبول شد..اين قضيه سال 87 هست.اميدوارم قبول شي..بهت توصيه ميكنم كه اون رشته اي رو كه دوست داري برو و رشته اي زياد خوشت نمياد نرو چون پشيمان ميشي..اگه سوالي بود در خدمتم..منم ميخوام سينما قبول شم و فقط 6 كتاب خوندم.انشائ اللله كه قبول ميشم و به اميد خدا تمام داوطلبان قبول ميشن.

8. این کاربر از 123arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان اگر کسی میتواند جواب من را بدهد متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض یه سوال دارم کی جواب میده؟

سلام من رشته ام گرافیک پارسال کاردانی دادم عملیش رو قبول نشدم امسال می خوام کارشناسی بدم بیشتر از کنکور عملی می ترسم تا تئوری سوالاش سخته سالهای قبل سوالاش چی بوده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام بچه ها من کاربر جدیدم رشته ام گرافیک سال پیش کاردانی قبول شدم ولی عملیش رو قبول نشدم امسال می خوام کارشناسی شرکت کنم از عملیش می ترسم سخته؟کسی می دونه سال های پیش چه موضوع هایی داده بودن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •