تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 130 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه betiart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیپلم تجربی هستم میخوام عکاسی بخونم باید دفترچه کنکور هنر رو بگیرم؟ هنوز هیچیییی شروع نکردم....
    تو رو خدا منو راهنمایی کنین... اینکه چه کتابایی رو باید بخونم؟ ازمونش کی هست؟ بعد قبولی آزمون عملی هم داره؟
    خواهش میکنم هر کی میدونه راهنماییم کنه ...هیچ اطلاعی ندارم من
    منم پارسال کلی فیلمنامه بردم انگار نه انگار ]اما بچه ها اتفاق خوب امسالو دیدین دانشگاه هنر تو هر رشته ای ظرفیتاشو دو برابر کرده ایول

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کسی جواب سوالمو نمیدونه؟؟؟ خواهش میکنم جوابمو بدین

سلام دوستان
    من دیپلم تجربی هستم میخوام عکاسی بخونم باید دفترچه کنکور هنر رو بگیرم؟ هنوز هیچیییی شروع نکردم....
    تو رو خدا منو راهنمایی کنین... اینکه چه کتابایی رو باید بخونم؟ ازمونش کی هست؟ بعد قبولی آزمون عملی هم داره؟
    خواهش میکنم هر کی میدونه راهنماییم کنه ...هیچ اطلاعی ندارم من

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

کسی جواب سوالمو نمیدونه؟؟؟ خواهش میکنم جوابمو بدین
    کنکور همزمان با کنکور تجربیه،یعنی اوایل تیر ماه.بله باید دفترچه کنکور هنرو بگیرین.کتابای هنرو باید خوند چون مبانی هنر،تاریخ هنر،طراحی ها،خواص مواد،و .... عمومی هم دین و زندگی و عربی و زبان و ادبیات و زبان فارسی،البته منابع تو اینترنت هستشون.
    عکاسی جز رشته های نیمه متمرکز نیست که آزمون عملی داشته باشه و از رشته های متمرکز حساب میشه پس آزمون عملی نداره و البته رشته پر طرفدار و در عین حال پر هزینه ایه.اگه بخوای دانشگاه تهران و هنر تهران قبول بشی رتبه زیر 100 واصفهان تا 200 یا 300 داشته باشی اما اگه سمنان بخوای من خودم سمنانو اوردم امسال با رتبه زیر گروه کشوری 800 و اگه پیام نور بخوای تا 2000 هم میشه قبول شد البته شبانه سمنانو نمیدونم اما شبانه تهرانم رتبه بالا میخواد نهایت زیر 150 200 .امیدوارم مفید بوده باشه و همچنین امیدوارم سال دیگه تو این سایت ببینمت که با رتبه خوب عکاسی قبول شده باشی.البته هر چیزی امکان داره مثل امسال که دانشگاه هنر تهران ظرفیتارو افزایش داده و اگه پارسال بود شاید من امیدی به قبولی تهران نداشتم اما الان چرا . شاید شمام سال دیگه ظرفیتا به حدی برسه که با رتبه 500 هم عکاسی اصفهان راحت قبول بشی و یا شاید خیلی ها عکاسی رو به زمان شما نزنند.
    Last edited by betiart; 18-11-2012 at 10:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مرسی betiart عزیز
    امیدوارم که منم قبول شم ...
    ممنون از راهنماییتون

داره خودمونی میشه hananeh taj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام بنظرتون من با رتبه ی 928 تو زیر گروه یک امکان قبولی در رشته نقاشی و ارتباط تصویری دانشگاه های :الزهرا ،فنی دکتر شریعتی و... با سهمیه منطقه دو کارشناسی ؟ لطفا جواب منو بدید خیلی استرس دارم

تاريخ عضويت
    Aug 2012

1

سلام بنظرتون من با رتبه ی 928 تو زیر گروه یک امکان قبولی در رشته نقاشی و ارتباط تصویری دانشگاه های :الزهرا ،فنی دکتر شریعتی و... با سهمیه منطقه دو کارشناسی ؟ لطفا جواب منو بدید خیلی استرس دارم
    928 کشوری دیگه؟ راستش پارسال رتبه های خیلی افتضاح تر راحت قبول شده بودن حتی هنر تهرانم من شنیدم با هزار و خورده ای قبول شده البته منطقه یک و کار عملی فوق العاده اما امسال که ظرفیتا رو دانشگاه هنر دو برابر کرده به نظرم حتی الزهرا هم با کار عملی خوب قبولی مگر اینکه خدا نخواد وگرنه رو کاغذ که قبولی

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

نه 928 تو زیر گروه یک رتبه در سهمیم 1314

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من دارم سکته میکنم خیلی دوسدارم تهران درس بخونم از دانشگاه ورشته فیزیک انصراف دادم اومدم کنکور هنر شرکت کردم اگه قبول نمیشم بگید لطفا الکی دلخوش نباشم ممنووووووووووووون

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

میشه جوابمو بدی betiart عزیز من منتظر ماااااااااااااااااااااااا اااااااااا

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

نه 928 تو زیر گروه یک رتبه در سهمیم 1314
    ببین تو زیر گروه ها هم رتبه را دو تازده اولیش با سهمیست دومیش که زیرشه کشوری که میگن اون کشوریه ملاکه مثلا خود من هم منطقه دو بودم و زیر گروه یکمو بین اوم 5 تا زیر گروه با سهمیه شدم 293 بدون سهمیه یا همون کشوریشو شدم 830 که میگن اون 830 ملاکه. البته اینجا راست یا دروغ نمیدونم اما بچه ها میگن با 3000 البته منطقه یک با کار عملی عالی انگار هنر تهرانو آورده بودند حالا که ظرفیتا شده دوبرابر تو دانشگاه هنر. نا امید نباش کار عملیتو خوب داده باشی خیلی تو رتبت تاثیر میذاره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •