تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 85

نام تاپيک: سوال در مورد خرید یک pdf reader

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-soltani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Kordestan

پيش فرض

سلام

لطفا یكp mp خوب معرفی کنید که بشه باهاش كتابهاي الكترونيكي فارسي و لاتين با فرمت pdf رو به خوبي خواند

و قيمتش هم مناسب باشه

ممنون
    Last edited by f-soltani; 28-07-2008 at 10:20.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ipod touch می تونه pdf رو حمایت کنه ...

این تاپیک رو چک کن :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

من هم خيلي دنبال يك PDF reader ميگشتم، البته فقط همين كار برام مهمه، نه چيز ديگه، آهنگ و ويدئو و ... و البته يك چيزي كه در نتايج گوگل پيدا كردم Sony PRS-505 Reader بود اما نميدونم در ايران هست يا نه؟ (ببخشيد جاي خاصيبراي سوالم پيدا نكردم)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستش من خودم هم واسه ام جالب بود اگه یه دستگاه pdf reader وجود میداشت ... یه چیزی که صفحه بزرگی داشته باشه و بتونه image و pdf نشون بده ... همین ... در واقع یه جور ebook reader دیگه ...

بودنش که هست ... ولی پیدا شدنش در ایرانه که یه مقدار سخته ... فاکتور قیمت رو هم در نظر بگیر که احتمالا چنین وسیله فرضی ای ، باید 300-400 تومن آب بخوره ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

خب ظاهرا راهي وجود نداره! ipod Touch قيمتش يه مقدار برام زياده و مطمئن نيستم كه PDF رو درست و واضح نشون بده، خصوصا با تصاويري كه داخلشون هست و اينكه راهي براي نمايش PDF فارسي هم در اين دستگاه هست يا نه؟ اگه ميشه هر وسيله اي كه بتونه PDF رو بخونه (غير از موبايل و نت بوك) نام ببريد، خيلي احتياج دارم به همچين چيزي، نميدونم براي من كه قبلا دوربين، موبايل و MP3 پلير خريدم ipod Touch گزينه ي مناسبي هست يا نه، قيمتش هم كمي بالاست، ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadsw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینجارو یه نگاه بکن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب ظاهرا راهي وجود نداره! ipod Touch قيمتش يه مقدار برام زياده و مطمئن نيستم كه PDF رو درست و واضح نشون بده، خصوصا با تصاويري كه داخلشون هست و اينكه راهي براي نمايش PDF فارسي هم در اين دستگاه هست يا نه؟ اگه ميشه هر وسيله اي كه بتونه PDF رو بخونه (غير از موبايل و نت بوك) نام ببريد، خيلي احتياج دارم به همچين چيزي، نميدونم براي من كه قبلا دوربين، موبايل و MP3 پلير خريدم ipod Touch گزينه ي مناسبي هست يا نه، قيمتش هم كمي بالاست، ممنون.
    pdf رو که خوب نشون میده .. من دیدم ... مشکل خاصی نداره .. بهرحال صفحه اش خیلی بزرگ نیست .. مثلا من واسه خودم اندازه صفحه خیلی مهمه ..

مشکلی در فارسی نشون دادن نباید باشه .. چون دیگه به فرمت دست نمی زنه موقع نمایش ..

ببین ، بحث اصلی ، قیمته ... من الان هر گزینه ای میاد توی ذهنم بالای 300 تومنه ... به فرض اینکه شما بگی مساله ای نیست ، خب در نظر بگیر که فرضا اگه بخوای 500 تومن پول بدی ، خب یه دفعه می رفتی یه نوت بوک ارزون قیمت می گرفتی که حتی اگه هیچ کاری ازش برنیاد ، دیگه یه pdf که می تونه نشون بده ؟! ... نه ...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

pdf
    ببین ، بحث اصلی ، قیمته ... من الان هر گزینه ای میاد توی ذهنم بالای 300 تومنه ... به فرض اینکه شما بگی مساله ای نیست ، خب در نظر بگیر که فرضا اگه بخوای 500 تومن پول بدی ، خب یه دفعه می رفتی یه نوت بوک ارزون قیمت می گرفتی که حتی اگه هیچ کاری ازش برنیاد ، دیگه یه pdf که می تونه نشون بده ؟! ... نه ...
    آخه مشکلی که وجود داره اینکه کسایی که ebook reader میخوان بخرن ، بیرون از خونه استفاده میکنند(مثلا تو مترو ،اتوبوس ،....)و معمولا وقتاییه که بیکارن! در این صورت نمیشه که یک لپتاپ ۳ کیلویی با اون حجم رو همه جا با خودت ببری تا هروقت خواستی از جیبت!!! دربیاری تا یه pdf بخونی!
    مساله ی باطری و تو چشم بودنش هم جدا.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

موافقم ... کاملا بحث برمی گرده به نیازهای فرد و محیط استفاده ... مثلا شاید دلم بخواد برم روی تخت دراز بکشم ... اونوقت دیگه این مشکلات رو ندارم .. اما اگه بخوای بری یه جایی که جا کم باشه و شلوغ و اینا ، طبیعتا اون روش شاید جواب نده ...

هممم ... اصلا چطوره پرینت بگیری و به روش کلاسیک ، از روی ورق بخونی (شوخی) ... ولی گذشته از شوخی ، دیگه 36 حالت وجود نداره .. یعنی با توجه به محدودیت محصولات توی ایران ، یه ذره کار سخته ... پایتخت سر زدی ؟ (پاساژ پایتخت) ... اونجا از این چیزای شیک و منحصربفرد پیدا میشه اگه بگردی ...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته غیر از N800 (که نقش خاطره و رویا میزند!)لپتاپ های سری ASUS EEE PC هم بد نیست.
    مثلا مدل 701 که راحت تو پاساژ پایتخت پیدا میشه(430-480 تومن) :
    مانیتور 7 اینچ (800*600)
    4 گیگ هارد ssd که در حال روشن بودن میشه باهاش دست رشته بازی کرد!!!
    CPU CELERON 900Mhz
    ram 512m-1gig
    وزن 900 گرم!!!
    باتری 3.5 ساعت
    اندازه: دقیقا نصف کاغذ A4
    وایرلس و لن هم داره ولی BLUETOUTH نداره

علت اینم که تاحالا نگرفتم اینه که منتظرم مدل 900 رو پیدا کنم یا بتونم N800 بگیرم.

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •