تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 85

نام تاپيک: سوال در مورد خرید یک pdf reader

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اصلی ترین مشکل نبودنش تو بازار هست!
    البته منم فکر نمیکنم کسی حاضر باشه 400 تومن بده تا فقط کتاب بخونه(البته mp3 , عکس سیاه سفید رو هم داره).مگه اینکه طرف عاشق کتاب خوندن باشه! حمل و نقلشم یه کم مشکله چون اندازه یه دفتره. کیندل آمازون هم هست که پرفروش تره(2-3 نوع دیگه هم هست)
    البته من یادمه یکی از دوستان در یک فرووم دیگه بود چند وقت پیشا که یدونه از اینا میفروخت این خیلی طالب داره چون واقعا دستگاه عالیه بیشترم به خاطر اون صفحه نمایشگر E Ink هستش که متون واقعا مثل یه کتاب معمولی میشن , اندازشم خیلی خوبه و سبکه خیلی هم نازکه .

اینم یه Review دیگه از این دستگاه عالی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by milky way; 03-09-2008 at 10:38.

2. این کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadsw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این ebook reader ها 2 مزیت دارن:
    1.مصرف بسیار بسیار کم باطری
    2.صفحه بزرگ(البته برای بعضی ها زیادم خوب نیست)
    ولی اصلا به قیمتشون نمی ارزن(حدود 200 تومن خوب بود). درضمن اگه کسی بتونه از اینا گیر بیاره(چون تو ایران نیست) حتما میتونه 800 ,n810 رو هم گیر بیاره که با قیمتی نزدیک به اینا(n800 پنجاه تومن ارزونتر و n810 صد تومن گرونتر) امکانات خیلی خیلی بیشتری دارن.
    کلا این ebook reader ها به درد یه سری آدم میخوره که فقط مطالعه میکنن(اغلب افراد مسن !)و البته پول اضافی هم دارن
    اینا چنتا عکس از n810 خودم هست ، تو خود دستگاه خواناتر از این عکسهاست.(فقط به رزولیشن توجه کنید!)

pdf فارسی

pdf انگلیسی

یه عکس از صفحه اول

در مورد خود دستگاه قبلا صحبت شده و توجه کنید که این screenshot ها متعلق به یه lcd 4 اینچی هست.(محاسبه dpi به عهده خواننده!)
    Last edited by farzadsw; 03-09-2008 at 21:35.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این ebook reader ها 2 مزیت دارن:
    1.مصرف بسیار بسیار کم باطری
    2.صفحه بزرگ(البته برای بعضی ها زیادم خوب نیست)
    ولی اصلا به قیمتشون نمی ارزن(حدود 200 تومن خوب بود). درضمن اگه کسی بتونه از اینا گیر بیاره(چون تو ایران نیست) حتما میتونه 800 ,n810 رو هم گیر بیاره که با قیمتی نزدیک به اینا(n800 پنجاه تومن ارزونتر و n810 صد تومن گرونتر) امکانات خیلی خیلی بیشتری دارن.
    کلا این ebook reader ها به درد یه سری آدم میخوره که فقط مطالعه میکنن(اغلب افراد مسن !)و البته پول اضافی هم دارن
    اینا چنتا عکس از n810 خودم هست ، تو خود دستگاه خواناتر از این عکسهاست.(فقط به رزولیشن توجه کنید!)

pdf فارسی

pdf انگلیسی

یه عکس از صفحه اول

در مورد خود دستگاه قبلا صحبت شده و توجه کنید که این screenshot ها متعلق به یه lcd 4 اینچی هست.(محاسبه dpi به عهده خواننده!)
    صفحش اتفاقا برای خوندن PDF خیلی هم بزرگ نیست اتفاقا یکی از ایراداتی که از این دستگاه گرفتن صفحه نمایش کوچیکش هست که میتونی تو Review اولی که گذاشتم بخونی .
    شما N800 رو یا PSP رو (چون خودم PSP دارم ولی اصلا برای این کار نیست و واقعا عذاب اوره Ebook خوندن توش) اصلا برای مطالعه Ebook نمیتونی با این دستگاه مقایسه کنی تفاوتشون زمین تا زیر زمینه اصلا اون یچیز دیگست برای یه کار دیگه این یچیز دیگست واقعا خوندم Ebook تو نمایشگر 4 اینچی و دستگاهی مثل N800 کار بسیار سخت و عذاب اوریه اونم تویه اون نوع نمایشگر اصلا نمیشه برای مدت زیاد بهش نگاه کرد واقعا چشم رو میخوره , مخصوصا وقتی بخوای PDF بخونی صفحه نمایش کوچیک بسیار بسیار مشکل سازه و همش باید صفحات رو تیکه تیکه بخونی کسانی که Ebook زیاد میخونن میدونن من چی میگم شما خودت بشین یه 4-3 ساعت یسره Ebook بخون توش اونوقت به حرف من میرسی . در هر صورت باید ببنی دنبال چی هستی اگر دنبال یه اسباب بازی خوب هستی که Ebook هم حالا نشون بده میتونی از این دستگاه استفاده کنی یا PSP امکانات زیادی هم داره ولی اگر یه Ebook خون هستی و دنبال خوندم Ebook هستی نه کار دیگه ای 100% باید یه Ebook Reader بگیری من اگر الان پول داشتم و یکی پیدا میکردم حتما یکی میخریدم با این حال میخوام پولامو جمع کنم یکی بگیرم البته امیدوارم یه مدل با همین نمایشگر E Ink و یکمی بزرگتر مثلا اگر دوروبر 8 اینچ باشه خوبه فکر کنم بشه پیدا کرد .
    Last edited by milky way; 03-09-2008 at 23:19.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

صفحش اتفاقا برای خوندن PDF خیلی هم بزرگ نیست اتفاقا یکی از ایراداتی که از این دستگاه گرفتن صفحه نمایش کوچیکش هست که میتونی تو Review اولی که گذاشتم بخونی .
    شما N800 رو یا PSP رو (چون خودم PSP دارم ولی اصلا برای این کار نیست و واقعا عذاب اوره Ebook خوندن توش) اصلا برای مطالعه Ebook نمیتونی با این دستگاه مقایسه کنی تفاوتشون زمین تا زیر زمینه اصلا اون یچیز دیگست برای یه کار دیگه این یچیز دیگست واقعا خوندم Ebook تو نمایشگر 4 اینچی و دستگاهی مثل N800 کار بسیار سخت و عذاب اوریه اونم تویه اون نوع نمایشگر اصلا نمیشه برای مدت زیاد بهش نگاه کرد واقعا چشم رو میخوره , مخصوصا وقتی بخوای PDF بخونی صفحه نمایش کوچیک بسیار بسیار مشکل سازه و همش باید صفحات رو تیکه تیکه بخونی کسانی که Ebook زیاد میخونن میدونن من چی میگم شما خودت بشین یه 4-3 ساعت یسره Ebook بخون توش اونوقت به حرف من میرسی . در هر صورت باید ببنی دنبال چی هستی اگر دنبال یه اسباب بازی خوب هستی که Ebook هم حالا نشون بده میتونی از این دستگاه استفاده کنی یا PSP امکانات زیادی هم داره ولی اگر یه Ebook خون هستی و دنبال خوندم Ebook هستی نه کار دیگه ای 100% باید یه Ebook Reader بگیری من اگر الان پول داشتم و یکی پیدا میکردم حتما یکی میخریدم با این حال میخوام پولامو جمع کنم یکی بگیرم البته امیدوارم یه مدل با همین نمایشگر E Ink و یکمی بزرگتر مثلا اگر دوروبر 8 اینچ باشه خوبه فکر کنم بشه پیدا کرد .
    به نظر من که 6 اینچ اصلا کوچیک نیست آخه باید فکر همل و نقلشو هم بکنی. درسته که نوشته ها تو 4 اینچ ریز میشن (مثل تصویر های بالا) ولی از فاصله 20 سابتی هم کاملا واضحن(تا از نزدیک نبینی متوجه نمیشی) و به هم نمیچسبن.تازه همونطوری که تو عکسها مشخصه از دوطرف کلی جا داره و میشه زوم کرد بدون اینکه خط از صفحه بزنه بیرون.
    در مورد psp باید بگم منم تجربه عذاب آور تیکه تیکه خوندن متن رو تو ppc قبلیم داشتم ولی تنها علتش رزولیشن پایین هست نه ابعاد lcd .همونطور که تو عکس های بالا مشخصه تو n810 کل خط نه تنها از صفحه بیرون نمیزنه بلکه کلی(تقریبا نصف پهنای صفحه) از دو طرف جا خالی داره.و اصلا رزولیشنش با sony reader یکی هست(800*480 و800*600).در ضمن من یکی که نمیتونم 3 ساعت یسره کتاب چاپی بخونم چه برسه به ebook !
    البته چیزی که مسلمه sony reader برای فقط خوندن کتاب ، از بقیه بهتره ولی حرف من اینه که با این قیمت نمی ارزه . n810 امکانات خیلی خیلی بیشتری داره و کتاب خوندن باهاش راحت هست(برخلاف psp , ppc) ولی نه به اندازه ebook reader ها. تازه مگه آدم چقدر کتاب میخونه؟ روزی بیشتر از 2 ساعت(به طور نرمال)؟
    کلمه ی اسباب بازی اصلا کلمه ی مناسبی برای n810 نیست(برخلاف psp و تا حدودی ppc) . شما میتونید mathemathica, matlab و open officeوحتی Debian روش نصب کنید.ترمینال ash هم که روش نصبه. اگر umpc ها اسباب بازی هستن اینم هست.
    Last edited by farzadsw; 04-09-2008 at 01:24.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من که 6 اینچ اصلا کوچیک نیست آخه باید فکر همل و نقلشو هم بکنی. درسته که نوشته ها تو 4 اینچ ریز میشن (مثل تصویر های بالا) ولی از فاصله 20 سابتی هم کاملا واضحن(تا از نزدیک نبینی متوجه نمیشی) و به هم نمیچسبن.تازه همونطوری که تو عکسها مشخصه از دوطرف کلی جا داره و میشه زوم کرد بدون اینکه خط از صفحه بزنه بیرون.
    در مورد psp باید بگم منم تجربه عذاب آور تیکه تیکه خوندن متن رو تو ppc قبلیم داشتم ولی تنها علتش رزولیشن پایین هست نه ابعاد lcd .همونطور که تو عکس های بالا مشخصه تو n810 کل خط نه تنها از صفحه بیرون نمیزنه بلکه کلی(تقریبا نصف پهنای صفحه) از دو طرف جا خالی داره.و اصلا رزولیشنش با sony reader یکی هست(800*480 و800*600).در ضمن من یکی که نمیتونم 3 ساعت یسره کتاب چاپی بخونم چه برسه به ebook !
    البته چیزی که مسلمه sony reader برای فقط خوندن کتاب ، از بقیه بهتره ولی حرف من اینه که با این قیمت نمی ارزه . n810 امکانات خیلی خیلی بیشتری داره و کتاب خوندن باهاش راحت هست(برخلاف psp , ppc) ولی نه به اندازه ebook reader ها. تازه مگه آدم چقدر کتاب میخونه؟ روزی بیشتر از 2 ساعت(به طور نرمال)؟
    کلمه ی اسباب بازی اصلا کلمه ی مناسبی برای n810 نیست(برخلاف psp و تا حدودی ppc) . شما میتونید mathemathica, matlab و open officeوحتی Debian روش نصب کنید.ترمینال ash هم که روش نصبه. اگر umpc ها اسباب بازی هستن اینم هست.
    2 ساعت که خیلی کمه من بعضا خیلی روزا 6-7 ساعت مجبورم Ebook بخونم .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حالا واسه چی مجبوری ؟ ... (شوخی)

من خودم هم روزی 1-2 ساعت مانگا می خونم (آواتارت ظاهرا مال کابوی بیباپه)... و خیلی وقتا بهش فکر کردم که مثلا اگه یه دستگاه مثل همین بالایی داشتم خوب میشد ... (قبلا هم اینو گفته بودم) ... یه چیزی مثل همین ebook reader ه که بشه وقتی پای PC نیستیم هم استفاده کرد ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حالا واسه چی مجبوری ؟ ... (شوخی)

من خودم هم روزی 1-2 ساعت مانگا می خونم (آواتارت ظاهرا مال کابوی بیباپه)... و خیلی وقتا بهش فکر کردم که مثلا اگه یه دستگاه مثل همین بالایی داشتم خوب میشد ... (قبلا هم اینو گفته بودم) ... یه چیزی مثل همین ebook reader ه که بشه وقتی پای PC نیستیم هم استفاده کرد ...
    خوبی آره این برای منگا دیدن خیلی خوبه فقط سیاه و سفیده منگا اگر رنگی باشه یکم بد میشه منم منگا و Anime خیلی دوست دارم کلی از این Anime ها دارم Cowboy Bebop هم آخرین Anime بود که و دیدم البته Monster رو هم دانلود کردم ولی هنوز ندیدم . Ebook خوندن هم اجبارش اینه که اخه نخونم پس چی بخونم یه 10گیگ Ebook جمع کردم نمیدونم باهاشون چیکار کنم یا باید برم کتاب اورجینال بگیرم که هوار تومن پولشه کتاب فارسی هم بدرد نمیخوره البته در حالت عادی منم 2-3 روزانه Ebook نمیخونم چون اصلا چشمام درمیاد ولی خیلی وقتا هم بیشتر میخونم مخصوصا تو تابستون دانشگاهم تعطیله بهتر از بیکاریه .
    Last edited by milky way; 04-09-2008 at 12:04.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هر کسی یه استفاده ای داره ، اگه شما شما روزی 7 ساعت مطالعه دارید واقعا برای شما مناسبه و بحث قیمتش دیگه مهم نیست.امیدوارم یکی گیرتون بیاد.
    چون تکنولوژی این دستگاه ها جدیده قیمتش بالاست و مثلا 6 ماه دیگه به شدت افت میکنه، همین الان هم چینی ها چند مدل زدن ولی قیمتشون 200 دلاره! فعلا که شما غیر از صبر کردن چاره دیگه ای ندارید(به این میگن توفیق اجباری!)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب با اون حساب ، مثلا همین سری EEC ایسوس خیلی از نظر اندازه و اینا تفاوت داره با این ebook reader ؟ ... منظورم اینه که قیمت نزدیک بهم .. اندازه نزدیک بهم ... اون بیشتر می ارزه مطمئنا ...
    خوبی آره این برای منگا دیدن خیلی خوبه فقط سیاه و سفیده منگا اگر رنگی باشه یکم بد میشه منم منگا و Anime خیلی دوست دارم کلی از این Anime ها دارم Cowboy Bebop هم آخرین Anime بود که و دیدم البته Monster رو هم دانلود کردم ولی هنوز ندیدم
    monster محشره ... با اینکه طولانیه ولی بسیار مانگای قوی ای داره ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان..
    منم مثل همه ی شما با این معضل مواجهم که کجا برم پی دی اف بخونم که چشام در نیاد!!
    همه ی پست ها رو کامل خوندم.

شماها به همه ی نکته ها اشاره کردید به جز یه چیز. این که صفحه نمایشی که می خواهیم توش pdf بخونیم باید از لحاظ برایتنسو کنتراستم یه جوری یاشه که چشمو خسته نکنه..
    اون سونی 505 از این لحاظ خداست و کل قیمتشم برای همین صفحه نمایششه.ولی 2 تا مشکل داره..یکی این که رنگی نیست و به درد مجله خوندن نمی خوره ودومی و مهمترینش اینه که یه کم کند کار می کنه...اگه ریویوهاشو خونده باشید میبینید که موقع صفحه عوض کردن 1-2 ثانیه lag داره.
    پس این سونی کلا میره کنار..(با خصوصیات روحی من سازگار نیست چون کنده)

بهترین انتخاب به نظر من eee pc 901 که xp روش نصب هست با 12 گیگ ssd
    از لحاظ رزولوشنم با سری 700 فرق داره

قیمتشم 599 دلاره
    وایر لس n ام داره(برای نسل جدید wifi)
    باتریش فوق العادس!!! 4.5 تا 8 ساعت

بهتر از این دیگه نیست. کار یه لپ تاپو میکنه راحت. فتو شاپو راحت ساپورت میکنه.
    اگه لپ تاپ دارین بفروشید اینو بخرید اگه نداریدم اینو بخرید.فقط یه مدت دیگه میاد ایران باید صبر کنید...

12. این کاربر از nima13195 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •