تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مرسدس بنز یا بی ام دبلیو ؟

راي دهنده
110. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مرسدس بنز

38 34.55%
  • بی ام دبلیو

72 65.45%
صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 122 از 122

نام تاپيک: مرسدس بنز یا بی ام دبلیو ؟

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام به همگی ...

خوب خیلی از دوستان و عزیزان اینجا من رو نمیشناسن ( خوب چون کسی نیستم ) ولی از جمله کسانی بودم که تاپیک متفرقه دنیای اتومبیل به تالار تبدیل شد ....

خوب یادش بخیر ... چقدر سختی کشیدم و شب و روز اینجا در متفرقه پست میدادم که فقط تاپیک ها صفحه دو نره ...

چون کسی مهم نمیکرد و سریع میرفت صفحه دو ... بگذریم

ای دی سابق من Nomber1 بوده که متاسفانه ... از سر برخی مسائل بستنش ...

بگذریم :::::: بریم سر بحث

خب خب ... باز میبینم که این دو تا رقبا دارن گرد و خاک به گا میکنن !!!

ببینید . قبل از هر چیر یه چیزی بگم که خودتون تا تهش برید ... این نظر سنجی در حقیقت فقط علاقه مندان موحود به بی ام و و مرسدس رو نشون داده و بس ...

شما باید عنوان نظر سنجی رو به این تغییر بدید !!!

اگر میخواید بدونید که مثلا ما ها قشر جونیم کدوم رو میپسندیم خوب همینطوری که دیدید همه میزنن بی ام و .

من هم شاید بزنم بی ام و ... اگر عنوان این باشه .

ولی اگر میخواید بدونید کدوم یک از این دو خودرو ساز برتر هست ...

متاسفانه با تمام علاقه ای که به بی ام و دارم باید بگم کمپانی عظیم مرسدس ... یک سر + گردن بالاتر از همه خودرو ساز های دنیاست ...یعنی اصلا بحث بی ام و نیست ... کلا از همه یک سر و گردن بالاتره ...

کمپانی دایملر ـ بنز که امروزه رسما به عنوان مرسدس ـ بنز معروفه در ژوئن 1926 پایه گذاری شد. اساس تشکیل آن : تلفیق دو کمپانی هم وطن Benz&Cie و Dimler Motor Gesellschaft ( DMG ) بود که هر دو از شرکت های مخترع اتومبیل محسوب می شدن. Benz&Cie در سال 1871 توسط «کارل بنز» ساخته شد. « گاتلیب دایملر» و دستیار و همکارش «ویلهم میباخ » نیز در سال 1890، DMG رو بوجود اوردند .

به جرات میشه گفت که مرسدس بنز و پایه گذاری آن بیشترین نقش را در تسهیل سیستم حمل و نقل در بدو تحولات ماشینی ایفا کرده و این نشون دهنده اصالت همیشگی بنز هست ...

اما واقعا بی ام و چی داره ؟؟؟

جز یه سری 3 تا 7 و نمیدونم یه سری اس یو وی و 3 4 تا مدل تزییناتی مثل z4 , z8 واقعا چی داره ؟

مرسدس از خودرو های سنگین گرفته تا اتوبوس های مسافربری تا ماشین های سلطنتی تا ماشین های مسابقه ای تا ماشین های اسپرت تو شهری از هر لحاظ بیش از اون چیزی که تو ذهن شماست پیشتازه ...

به لحاظ قدرت و استحکام و سرعت که هیچ بحثی نیست !!! فقط یه خودروی 8 سیلندر مرسدس مک لارن slr از تمام بی ام و ها سر تره ! و فقط یه مدل sl65 a .m . g با گشتاوری معادل 1000 نیوتن بر متر به تنها خودرویی مبدل گشته که میتونه واقعا اسفالت رو بکنه ....

بی ام و بسیار خودروی با کیفیت و با دوامیست ... در یک مقایسه بین دو کمپانی دامنه کار خیلی مهم و وسیعه ...

دامنه کار بی ام و کجا و دامنه مرسدس کجا ؟؟

من واقعا بی ام دوست دارم و خودم اگر این نظر سنجی تغییر کنه مه مدوم رو دوست دارید بی ام و رو میزنم ... اما

حرف اخر :

کیفیت : اصالت : قدرت : امنیت = مرسدس بدون هیچ بحثی ...

اگر واقعا کسی خواست بحث علمی کنه .. من واقعا دوست دارم یه چیزی یاد بگیرم ...

یه تبلیغ جالب بگم (مرسدسی ها حال کنن !! )

من خوب دوستان میدونن در حال حاضر ایران نیستم . اینجا خیلی وقت پیش داشت صحرای عرب رو نشون میداد که یه بی ام و x3 زده بود کنار و جایی که هیچ اب و علفی نبود .... و خراب شده بود ... میخواست خدمات ادمداد بی ام و رو نشون بده در امارات بود یا عربستان نمیدونم !! یارو یه شماره 3 رقمی رو گرفت و سه سوته هلیکوپتر اومد پایین و ارم بی و بود و ماشین رو داشت درست میکرد مثلا ... وبعدش هم تبلیغات بی ام و !

یه مدت گذشت میدید که این مرسدسی ها خبری نیست ازشون !!! یه شب همینطور نشسته بودم از بیکاری مثل الان که اینجا ساعت 5 و 45 دقیقه صبحه !! دیدم که تو تبلیغات صفحه سیاه شد و ارم بنز اومد رو صفحه ...

بعد یهو دیدم تصویر که شروه شد دیدم که همون تبلیغ بی ام و رو نشون داد منتهی بدون ارم اولیه بی ام و که میداد ... نشون داد که بی ام و خرابه هو داره زنگ میزنه ... گفتم اها احتمالا اینا با هم رفیق شدن دارن همکاری میکنن !!!! و میخواد بگه بنز هم با بی ام امدادش یکی شده !!!

همین لحظه که یارو داشت شماره رو میگرفت !!! یهو سکانس عوض شد و یه ML55 AMG اومد و با سرعت رد شد و یک خروار خاک ریخت رو سر یارو و ماشینش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایی کلی خندیدم ! اخرش هم دوباره ارم شاهنشاه مرسدس رو زد و تموم شد !!!!

ممنون که وقتتون رو به خوندن این اراجیف بنده دادید ...

دوستتون دارم . سهیل حسینی

این هم ای دی مسنجر منه که اینجا پاک کردن از تو روفایلم single_star_off

lما در سایت خودمون ( سایت دانشجویان ایران ) که ادرس اینجا فیل تر شده بحث های علمی و خوبی در مورد همه اینها داریم و تالار خودرو ما در اونجا 11 زیر مموعه داره که خیلی چیزای خوب میشه ازش یاد گرفت ...
    امری بود در خدمتم ...

سلام سهیل خوبی؟؟

از هند چه خبر؟

==============
    در اینکه دامنه و نوع تولیدات بنز بیشتره شکی نیست. حتی توی این تاپیک هم بحث اینا شد و همین حرفا زده شده:

نقل قول نوشته شده توسط farshadd
    من هم قبول دارم که خودرو های بنز چه از لحاظ کیفیت و چه راحتی و چه خیلی چیزای دیگه، نه تنها از BMW بلکه از خیلی کارخونه های بزرگ دیگه هم بهتره.
    من میدونم که بنز از لحاظ شتاب و تاپ اسپید از BMW در کل سرتره.
    ولی از لحاظ منطقی جدای از قیمت در حالت کلی کمی بنز بهتره. در حالی که BMW جذاب تر هست، و گاهی این جذابیت منطق رو کنار میزنه
    در عوض گشتاور عالی خودرو های بنز، قدرتی که از بعضی موتورها میکشه بیرون.
    تازه اینا خلاصه حرفات بود که گفته بودیم.

چیزای دیگه هم دوستان گفتن.
    =================

در مورد انجمن، هر چند یکم خلاف قوانین هست، ولی p30 یک مجوعه هست. که تقریبا هیچ کدوم از فرومهایی که اعضاشون اینقدره به این اندازه یک پکیج خوب داشته باشه.

موضوع اصلی سایت پی سی ورلد کامپیوتر هست، و توی این زمینه هم واقعا قوی هست و به جرات میگم یکی از بهترین هاست.

انجمن اتومبیل اینجا نسبتا تازه تاسیس هست ولی اگه توجه کنیم واقعا پیشرفت خوبی کرده. که با همت بچه ها یقینا بهتر هم میشه.

سهیل دیگه نمیایی؟
    Last edited by Farshadd; 01-10-2008 at 02:02.

داره خودمونی میشه 405BAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    United Kingdom-India-Iran

پيش فرض

باز داری از اون حرف ها میزنی ها !! من که هرزگاهی میام !

اینجا برای مدیرانش اشباع شدست .. و کاربر حق هیچ انتخابی رو نداره تو که خودت شاهد بودی از 2 سال پیش برای یه انجمن شدن چقدر زجه میزدیم ..بعد از کلی زحمت ! هم ما رو کتچ کردند !... من تالار خودرو سایت خودمون رو با هیچ جا عوض نمیکنم ...

راستی . با این ya30 که بود اصلا نپری ... همون که ساکن زاهدان بود ...
    فعلا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •