تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 24 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 237

نام تاپيک: ✔ تحصیل در رشته های مرتبط پزشکی

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

موافق نیستم زیست دوم درسته سخته اما کمه همش 100صفحه اما سوم 260صفحه یعنی اگه بیشتز از دوم نخونی بدبخت میکنه...

من فک میکنم زیست سوم قابل درکتره ...

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من فک میکنم زیست سوم قابل درکتره ...
    بله اما از نظر حجیم بودن خیلی زیاده اگه از نظر راحتی در درک حساب کنیم که زیست 3بهتره اما از نظر حجیم بودن زیست 2کمتره پس نتیجه میشه گرفت که زیست 2 =زیست 3 یعنی هر دو به یه میزان باید خوند نمیشه زیست 3رو کمتر از 2خوند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه سوال داشتم.
    گفتید که کتاب کنکور زیست انتشارات سبز برا سال سوم و پیش 1 خوب کار نکرده ولی خوب بهتر از دیگر کتاب هاست.
    حالا خواستم از بقیه بپرسم کتاب دیگه ای برا زیست 2 و پیش 1 تجربه خوندنشو دارن؟

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

میگم دوستان کسی اطلاعاتی راجع به درصدهایی که باید واسه پزشکی کازرون آورد رو نداره؟
    آخه من هم ریاضی فیزیک هستم میخوام سال دیگه کنکور پزشکی آزاد بدم.
    اخه من شنیدم افرادی که سال گذشته توی آمون قلم چی شرکت میکردند درصدهایی که برای رشته شهر ها مختلف باید کسب کرد بهشون میدادند.
    اگه کسی درصدهاشو داره بگه ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه سوال داشتم.
    گفتید که کتاب کنکور زیست انتشارات سبز برا سال سوم و پیش 1 خوب کار نکرده ولی خوب بهتر از دیگر کتاب هاست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه دوستان خواهش می کنم به من کمک کنین
    من کاردانی پیوسته کامپیوتر گرفتم
    پیش دانشگاهی نخوندم بخاطر علاقه شدید به پزشکی می خام توی کنکور 89 پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کنم .
    حالا نمی دونم باید برم پیش دانشگاهی بخونم یا با مدرک کاردانی می تونم امتحان بدم
    من اگه روزی 10 ساعت درس بخونم می تونم پزشکی آزلد قبول بشم ؟
    اگه میشه کتاب هایی رو معرفی کنین که بتونم درسارو یاد بگیرم چون هیچی بلد نیستم از گاج استفاده کنم یا کنون ؟
    دوستان اگه با کاردانی میشه پزشکی امتحان داد بگین ؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه دوستان خواهش می کنم به من کمک کنین
    من کاردانی پیوسته کامپیوتر گرفتم
    پیش دانشگاهی نخوندم بخاطر علاقه شدید به پزشکی می خام توی کنکور 89 پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کنم .
    حالا نمی دونم باید برم پیش دانشگاهی بخونم یا با مدرک کاردانی می تونم امتحان بدم
    من اگه روزی 10 ساعت درس بخونم می تونم پزشکی آزلد قبول بشم ؟
    اگه میشه کتاب هایی رو معرفی کنین که بتونم درسارو یاد بگیرم چون هیچی بلد نیستم از گاج استفاده کنم یا کنون ؟
    دوستان اگه با کاردانی میشه پزشکی امتحان داد بگین ؟
    خانم ندا شما فرقی نمیکنه که با چه مدرکی در کنکور دانشگاه آزاد شرکت میکنید با هر نوع دیپلم و هر مدرکه دیگه ای میتونید شرکت کنید. درضمن کنکور پزشکیش که خوبه همه زیرگروهاشو هم اگه بخواید میتونید شرکت کنید.
    روزی 10 ساعت که خیلی خوبه.من خودم هم در رابطه با کتاب کمی مشکل دارم ولی میگن بهترین نوع کتاب زیست انتشارات سبز است.

8. این کاربر از F A R I D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بعضی ها می گن نیاز به پیش دانشگاهی داری حالا از کی باید بپرسم تا مطمئن بشم

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بعضی ها می گن نیاز به پیش دانشگاهی داری حالا از کی باید بپرسم تا مطمئن بشم
    بخش مشاوره آموزش و پرورش شاید بتونه راهنماییتون کنه.
    این سایت زیر هم در قسمت مشاوره اگه ازش سوال کنی می تونی از مشاوره های خوبش استفاده کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pouria001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران البته اگر محل سکونت محسوب بشه

پيش فرض

یه سوال داشتم.
    ببین دوست عزیز من تا دلت بخواد تست زیست زدم.متاسفانه پس از زدن دو فصل از کتاب سبز به علت عصبانیت مفرط از ادامه دادن بازمانده و کتاب را به سطل اشغال هدایت کردم.عزیز من کتاب سبز صرفا تبلیغیه و متاسفانه پر از غلط.این حرفو از خودم در نمیارم.خیلی از سوالاشو که از پدر و مادرم میپرسیدم می گفتند غلط فاحش داره.(پدر و مادرم پزشکند.)مثلا تو یکی از تستاش گفته اسیاب کوچک اول 2 ریشه داره و اسیاب کوچک دوم 1 ریشه.چرا؟چون ریشه دوم اسیاب دوم تو شکل کتاب نیست.ولی مولف به خودش زحمت نداده یه کتاب اناتومی باز کنه ببینه هر دندون چند ریشه داره.البته توش سوال خوب هم پیدا میشه ولی باید حواست جمع باشه که غلطهای زیادش گمراهت نکنه.(اگه به خودت مطمینی برو سراغش.)به جای سبز برو کتاب زیست همگامانو بزن.نمیگم بسه اما میگم لازمه.عالیپور امسال معلم ما بود و حاضرم قسم بخورم که ادم پر و باسوادیه.بعدش اگه وقت کردی برو کتاب های دیگه رو بزن . البته بهترین کار ممکن اینه که به خود کتاب توجه ویژه کنی.چون طراح قسم نخورده از کتابهای تست برای تو سوال بده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •