تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 5 از 1042 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 10412

نام تاپيک: راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا کسی یه سرویس دهنده با ماهی 10000 تومن نمیشناسه؟
    شاتل:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امپراطور هم هست فكر كنم ولي از وضعش خبر ندارم. بازم بگردي يه چندتايي هست.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان کسی اینجا سرویس 128 شاتل داره ؟
    اگر جواب مثبته لطفا برام یک تست از سایت speedtest بگیره.
    اگر اختلافش با سرویس 64 زیاد باشه شاید برای ماه دیگه Art1 رو بگیرم.
    من فردا ميخوام 128 كنم. بهت خبر ميدم وضعش چطوره.

3. این کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز J U N I P E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا یکی بگه آسیا تک چطوره؟

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

14 آپلود در حجم انتقال ماهیانه چه تاثیری دارد ؟؟

با سلام خدمت دوستان

یه بحثی در تاپیک "جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم" بین من و جمعی از دوستان صورت گرفت که به دلیل اینکه زیاد به اون تاپیک مرتبط نبود و همچین استفاده از اطلاعات دوستان این تاپیک اینجا هم مطرح می کنم ، شاید به نتیجه بهتری برسیم بحث ما این بود :

یه سوالی برای من پیش آمده در رابطه با Adsl و حجم انتقال ماهیانه ؛‌ من می خوام بدونم که این کارهایی که این زیر نوشتم هر کدام چقدر در کاهش حجم انتقال تاثیر دارند و چه میزان از حجم انتقال ماهیانه ما مصرف می شود ؟؟

۱- آپلود کردن فایل
    ۲- مشاهده‌ی فیلمها و کلیپ ها به صورت آنلاین (این یکی رو حل کردیم ، اینجا فقط در مورد آپلود بحث می کنیم)

در تاپیک قبلی به نتایجی رسیدیم که در نوع خودش جالب بود :

الف) آپلود یک فایل هیچ تاثیری بر حجم انتقال نمی گذارد .
    ب) آپلود یک فایل به اندازه‌ی دانلود آن فایل بر حجم انتقال تاثیر می گذارد .
    ج) آپلود یک فایل به میزان درصدی از دانلود آن فایل بر حجم انتقال تاثیر می گذارد .
    د) هیچ کدام !

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش می کنم که ما رو راهنمایی کنن لطفا . . .

پروفشنال _Barbod_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    United States Tehran

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

یه بحثی در تاپیک "جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم" بین من و جمعی از دوستان صورت گرفت که به دلیل اینکه زیاد به اون تاپیک مرتبط نبود و همچین استفاده از اطلاعات دوستان این تاپیک اینجا هم مطرح می کنم ، شاید به نتیجه بهتری برسیم بحث ما این بود :

یه سوالی برای من پیش آمده در رابطه با Adsl و حجم انتقال ماهیانه ؛‌ من می خوام بدونم که این کارهایی که این زیر نوشتم هر کدام چقدر در کاهش حجم انتقال تاثیر دارند و چه میزان از حجم انتقال ماهیانه ما مصرف می شود ؟؟

۱- آپلود کردن فایل
    ۲- مشاهده‌ی فیلمها و کلیپ ها به صورت آنلاین (این یکی رو حل کردیم ، اینجا فقط در مورد آپلود بحث می کنیم)

در تاپیک قبلی به نتایجی رسیدیم که در نوع خودش جالب بود :

الف) آپلود یک فایل هیچ تاثیری بر حجم انتقال نمی گذارد .
    ب) آپلود یک فایل به اندازه‌ی دانلود آن فایل بر حجم انتقال تاثیر می گذارد .
    ج) آپلود یک فایل به میزان درصدی از دانلود آن فایل بر حجم انتقال تاثیر می گذارد .
    د) هیچ کدام !

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش می کنم که ما رو راهنمایی کنن لطفا . . .
    گزینه ب درست هست
    در اون تاپیک هم اشاره کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز این کهشما از کجا استفاده میکنید چقدر مصرف میشه رو خودتون باید حساب کنید کافیه نرم افزاری مثل dumeter رو نصب کنید تا جزییات دانلود و یا آپلود دستگیرتون بشه ولی من چون تقریبیا از تمام سرویس دهنده های معروف استفاده کردم میدونم که جز پارس آنلاین سرعت آپلود بقیه خیلی کمه پس کسی نمیاد آپلود کنه مستقل مگر این که موردی باشه ولی بهر جهت هرچی آپلود بشه درجریان دانلود ها و یا باز کردن صفحات همه بحساب میاد.
    من اکانت پرمیوم از طریق آپلود کردن فایلهای حجیم بدست آوردم و همه حساب شده.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در چنین نظر سنجی هایی صرفا باید کاربران تهران وشهرهایی که تمام Pap های فوق فعالند شرکت کنند

چون مثلا در رشت صرفا پارس آنلاین ، فن آوا و عصر انتقال داده ها (یه Pap که در نظرسنجی نیست) فعالیت دارند

خب در بینشون پارس آنلاین بهتره اما اگه من به پارس آنلاین رای بدم کاملا غیر اصولیه
    چون من کیفیت بیشتر Pap های رقیب رو تست نکردم (یعنی امکان دسترسی ندارم)

از یه طرف قیمت سرویس های اینترنت پرسرعت در تهران با شهرستانها فرق داره (البته قیمت پارس آنلاین و چند Pap دیگه یکسان هستش)

پس با این حال بهتره دوستانیکه Pap های فوق در شهرشون فعال نیست رای ندهند
    چون مثلا شرکت پارس آنلاین بیشترین رای رو میاره چون در تمام شهرها فعاله نه اینکه کیفیت بالاتری داره

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

هي... ما كه 128 داتك گرفتيم . اول اينكه 15 روز طول كشيد وصل شه !!! بعد هم از زماني كه وصل شده 15 روز ميگذره كه از همون اول داغون بود يعني هي قطع و وصل ميشد و هنوزم درست نشده و البته گفتن پورت خرابه و ميخوان تعميرش كنن و اينكه اولاش سرعت دانش روي 15 16 بود اما الان ميانگينش 10 :( (البته پينگش خيلي خوبه)
    والا من خودم موندم چيكار كنم اگه درست نشه احتمالا ماه بعد ميرم يه isp ديگه يا صبا ميرم يا شاتل .
    يكي كمكم كنه با ماهي 30 تومن بهترين isp كدوم هست ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

در چنین نظر سنجی هایی صرفا باید کاربران تهران وشهرهایی که تمام Pap های فوق فعالند شرکت کنند

چون مثلا در رشت صرفا پارس آنلاین ، فن آوا و عصر انتقال داده ها (یه Pap که در نظرسنجی نیست) فعالیت دارند

خب در بینشون پارس آنلاین بهتره اما اگه من به پارس آنلاین رای بدم کاملا غیر اصولیه
    چون من کیفیت بیشتر Pap های رقیب رو تست نکردم (یعنی امکان دسترسی ندارم)

از یه طرف قیمت سرویس های اینترنت پرسرعت در تهران با شهرستانها فرق داره (البته قیمت پارس آنلاین و چند Pap دیگه یکسان هستش)

پس با این حال بهتره دوستانیکه Pap های فوق در شهرشون فعال نیست رای ندهند
    چون مثلا شرکت پارس آنلاین بیشترین رای رو میاره چون در تمام شهرها فعاله نه اینکه کیفیت بالاتری داره
    کاملا درسته ولی قضای روزگار پارس بهترین کیفیت رو داره بدلیل متقارن بودن خط.
    اینجا مشرک پارس هست و میتونه امتحان کنه یک فایل بالای 40 مگ رو بذاره برای دانلود و همین سایز رو بذاره برای آپلود و نتیجه رو بگه برای بقیه سرویس دهنده ها من میگم امکان نداره همزمان بتونن این کار رو بکنن ولی پارس میتونه من همه رو امتحان کردم.

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

هي... ما كه 128 داتك گرفتيم . اول اينكه 15 روز طول كشيد وصل شه !!! بعد هم از زماني كه وصل شده 15 روز ميگذره كه از همون اول داغون بود يعني هي قطع و وصل ميشد و هنوزم درست نشده و البته گفتن پورت خرابه و ميخوان تعميرش كنن و اينكه اولاش سرعت دانش روي 15 16 بود اما الان ميانگينش 10 :( (البته پينگش خيلي خوبه)
    والا من خودم موندم چيكار كنم اگه درست نشه احتمالا ماه بعد ميرم يه isp ديگه يا صبا ميرم يا شاتل .
    يكي كمكم كنه با ماهي 30 تومن بهترين isp كدوم هست ؟
    ممنون
    بدون محدودیت سپنتا با 30 تومن میتونی بگیری.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •