تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 19 اولاول ... 91516171819
نمايش نتايج 181 به 184 از 184

نام تاپيک: راه اندازی آزمایشی سیستم تشکر

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

اگه بن شدم حلالم کنید...

ولی تجربه به من نشون داده تو این فروم مدیران ارشد و ادمین ها زیاد به نظر و خواسته کاربرها توجه ندارن و کار خودشونو میکنن. این سیستم رو هم قدیما خیلی ها درخواستش رو داده بودن که رد شده بود ولی الان یهو به صورت آزمایشی راه اندازی شد و خود ادمین محترم سایت تشخیص میده که این سیستم باشه یا نباشه. اصلا عنوان تاپیک رو هم اگه دقت کنید یه جمله خبریه که تو انجمن اخبار و اطلاعیه زده شده و اگر تو این تاپیک قرار بود نظر کاربرها پرسیده بشه تو انجمن انتقادات و پیشنهادات میزدن و اسمش رو هم میزاشتن نظر کاربران درمورد سیستم تشکر...

2. 9 کاربر از M.etallic.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

سلام . عرض کنم که چون هر دو گروه ديد يکساني دارن پس نگاهشون هم مشابهه . جوري ميگيد مخالفين دليلشون غير منتقيه که انگار موافقين فقط منطقي زاده شدن . دوستان موافق هم دلايلي چندان غير متفاوت نداشتن . آگاهي همه يکسانه اينجا فعلا . شما هم چون خودت موافقي نظر مخالف ها برات غير قابل قبوله .
    در ضمن قبلا وقتي صحبت تشکر ميشد اکثريت بالايي موافق بودن و اثري از اين مخالفت ها نبود. تعجب من از اين تغيير ديد بود . نه مقايسه تعداد نظرات
    دوستان اگر دیگه ندیدم، حلالم کنید

معلومه شما اصلاً دقیق نمی‌خونی.
    من هم نظرات غیرمنظقی دوستان مخالف رو گفتم و هم نظر غیر منطقی دوستان موافق. شما یک بار دیگه پست‌های بنده در این تاپیک رو بخون. در همون پستی که شما چنین جوابی بهش دادید گفتم برخی دوستان می‌گویند:
    "چون خارجی‌ها استفاده می‌کنند، ما هم باید استفاده کنیم" .
    به نظر شما این نظر موافقین هست یا مخالفین؟ بی‌تردید نظر موافقین هست ولی غیرمنطقی است.

هم هیچ‌گاه نگفتم تمام دوستان مخالف دلایل غیر منطقی دارند. بلکه گفتم برخی دوستان (چه موافق و چه مخالف) دلایل غیرمنطقی دارند. لطفاً پست‌ها رو دقیق‌تر بخونید، در موردشون فکر کنید و سپس پاسخ دهید.

آگاهی همه اینجا یکسان نیست. (این برای من یک توهین محسوب می‌شود) شما تعداد کاربران بالایی دارید. در هیچ مجموعه‌ای تمام اعضا آگاهی یکسانی ندارند (مگر اینکه خداوند آگاهی یکسان به آنها بدهد، که در اینجا چنین نیست)

مثلاً فرض کنید (فقط فرض کنید) این عبارت درست باشد که "راه‌اندازی سیستم تشکر، سرعت لود انجمن را پایین می‌آورد." به نظر شما چند نفر از این مورد اطلاع دارند و چند مورد بی‌اطلاع هستند. مسلماً حداقل یک نفر پیدا می‌شود که از این عبارت آگاهی نداشته باشد. پس گفته شما نادرست که آگاهی همه یکسانه اینجا فعلاً.

تغییر دیدگاه هم دلایل متعددی دارد. یکی از آنها می‌تونه آگاهی غلطی باشه که دوستان پیدا کردند.

در ضمن نظر برخی دوستان مخالف هم برای من قابل قبوله. از جمله اینکه "سیستم تشکر باعث گدایی تشکر می‌شود" .
    اگر این پست رو ببینید، به وضوح درمی‌یابید که من نظر برخی مخالفان را قبول دارم اما بازهم معتقدم سیستم تشکر باید باشد ولی تغییراتی در آن الزامی است.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از SuB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

این تاپیک صرفا خبری مبنی بر راه اندازی آزمایشی سیستم هست ...
    در طول دوره آزمایشی نقاط ضعف و قوت سیستم بررسی میشه و در نهایت تصمیمی که به نفع سایت هست گرفته میشه

6. 11 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

نمایش تعداد " تشکر از دیگران " و " از ایشان X بار در y مطلب تشکر شده است " از زیر آواتار یوزر ها برداشته شد
    تعداد تشکرات ارسال شده و دریافت شده را میتوان از پروفایل هر شخص مشاهده کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •