تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از چه سرويس ايميلي استفاده مي كنيد ؟ (مي توانيد همزم

راي دهنده
659. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جي ميل

474 71.93%
  • ياهو ميل

403 61.15%
  • هات ميل

115 17.45%
  • ايميل شخصي سايت خودم

49 7.44%
  • موارد ديگر

36 5.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 68 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 675

نام تاپيک: Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

داره خودمونی میشه senator mj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    جلوی مانیتور

پيش فرض

اقا ما داشتیم ایمیل را چک میکردیم که روی هر فولدری کلیک میکنم باز همون این باکس را باز میکنه.
    مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید
    Last edited by senator mj; 02-08-2008 at 00:35.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

اقا ما داشتیم ایمیل را چک میکردیم که روی هر فولدری کلیک میکنم باز همون این باکس را باز میکنه.
    مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید
    دوست عزیز شما بزرگترین اشتباهی که در مطرح کردن مشکلتون مرتکب شدید اینه که اصلا عنوان نکردید از چه شرکت و سایتی سرویس میل دارید؟!

البته این مشکلی شما گفتی چیز خیلی مهمی نیست! به نظرم یک بار صفحه راببنددی و از دوباره دیدن میل را دنبال کنید! احتمال فراوان نتیجه میگیرید !

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    جلوی مانیتور

پيش فرض جوایبه

[quote=mostafaeshghi;2742470]دوست عزیز شما بزرگترین اشتباهی که در مطرح کردن مشکلتون مرتکب شدید اینه که اصلا عنوان نکردید از چه شرکت و سایتی سرویس میل دارید؟!

البته این مشکلی شما گفتی چیز خیلی مهمی نیست! به نظرم یک بار صفحه راببنددی و از دوباره دیدن میل را دنبال کنید! احتمال فراوان نتیجه میگیرید ![/quote]

yahoo!mile
    خیلی امتحان کردم جواب نگرفتم.
    من ایمیل را جوری تنظیم کرده بودم که تمام مشخصات ایمیل سندر را قبل از شروع ایمیل به من نمایش بده.مثل ip و ...
    و لی الان چتد وقت هستش که اون صفحه ای که این اطلاعات را نمایش میداد خیلی کوچک شده مثلا از 30 خط به 3 خط کاهش پیدا کرده.
    قبلا من پوشه ی bulk داشتم ولی الان نیست و به spam تغییر پیدا کرده .تمام اینها بدون در خواست من انجام شده.
    به نظرتون ایمیل من هک شده؟و طرف میخواد ازیت کنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

آخه خداوکیلی یاهو چی داره که همه تون بهش رای دادید... بدترین سرویس ایمیل جهان رای دادن داره...؟؟؟

اونوقت برترین سرویس ایمیل جهان یعنی Windows Live Hotmail رو هیچ کدومتون بهش رای ندادید...

خودتون یه کمی فکر کنید و اگه با Window Live Hotmail و GMail کار کرده باشید میفهمید که یاهو 10 سال عقبه...

یه ایمیل کند و نا امن و عقب مونده ای مثل یاهو رای دادن داره...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ نه واقعا می ارزه به رای شما...؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آقا اين كد پستي رو تو ياهو براي ثبت نام بايد چي بديم؟؟؟كدوم كشورو انتخاب كنيم؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    جلوی مانیتور

پيش فرض

آقا اين كد پستي رو تو ياهو براي ثبت نام بايد چي بديم؟؟؟كدوم كشورو انتخاب كنيم؟؟؟؟

عزیز یه کشوری را انتخاب کن که کد نخواهد.مثلا عراق یا .....
    تست کن ببین کدوم کشور نمی خواد

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من فقط میدونم کشور بعد از united stase کدش 5 رقمیه
    اشمش تو این مایه هاست unug...
    ممنون

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

1. ایا میشه بگین کدوم سرویس E-mail بیشترین امنیت رو داره ؟؟؟ ( Yahoo که توش دیگه الان بچه ها هم همدیگه رو هک می کنن و اصلا امنیت نداره در مقابل نرم افزارهای ساده ی هک )

2. ایا این نسخه ی G-mail که نیاز به معرف نداره همون نسخه ی بتا و بالاترین Version موجود برای G-mail هست ?

3. چرا G-mail ظاهر زیبایی مثل Yahoo Mail Beta نداره ؟

4. از گوگل تالک به عنوان مسنجر می شه استفاده کرد منظورم چت کردنه هاا ؟ ( کاری به چت روم ندارم )

5 . در گوگل تالک مثل YAHOO میشه OFF گذاشت ؟

6. امنیت Gmail مثل Yahoo افتضاحه ؟ و ایا مثل Yahoo دو سوته سوته میشه هک شد ؟

مرسی

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان سلام
    سایت یاهو پسورد ایمیلم رو میگه اشتباهه من چکار کنم؟
    دیروز به راحتی وارد میشدم چرا امروز یهو اینطوری شده؟
    کسی هم پسوردم رو نداره آی دی من هم اینه: alex_alen1988 ولی پسوردم رو میزنم میگه اشتباهه حالا باید چکار کنم خیلی هم آی دی من مهم بود چون اد لیست خیلی داشتم و کارم با همه اون ها بود .
    ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید که باید چکار کنم.
    با تشکر

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام

1. ایا میشه بگین کدوم سرویس E-mail بیشترین امنیت رو داره ؟؟؟ ( Yahoo که توش دیگه الان بچه ها هم همدیگه رو هک می کنن و اصلا امنیت نداره در مقابل نرم افزارهای ساده ی هک )

2. ایا این نسخه ی G-mail که نیاز به معرف نداره همون نسخه ی بتا و بالاترین Version موجود برای G-mail هست ?

3. چرا G-mail ظاهر زیبایی مثل Yahoo Mail Beta نداره ؟

4. از گوگل تالک به عنوان مسنجر می شه استفاده کرد منظورم چت کردنه هاا ؟ ( کاری به چت روم ندارم )

5 . در گوگل تالک مثل YAHOO میشه OFF گذاشت ؟

6. امنیت Gmail مثل Yahoo افتضاحه ؟ و ایا مثل Yahoo دو سوته سوته میشه هک شد ؟

مرسی
    سلام !

1- میلهای جیمیل و هاتمیل در بالاترین سطح امنیت هستند والبته متذکر بشم که بزرگترین عامل امنیت و عدم نفوذ خودتان هستید که باید راهکارهای مناسبی را در استفاده از سرویس میل در پیش بگیرید !

2- نه بعید میدانم که پروژه ی میل گوگل به انتها رسیده باشه یعنی به نظرم هنوز کار داره و فکر کنم نسخه ی اصلی اعلام شده باشه و اگر دقت کنید هر روز به امکانات و اختیاراتش افزوده میشه !

3- به نظر من سادگی و سهولت کار با جیمیل میارزه به کل خدمات میل یاهو !

4- بله ! خوبیش در سادگیسشه و از نظر صدا هم من تست کردم چیزی از یاهو کم نداره (منظورم در انتقال صوت بود و نه امکانات جنبی)

5- گذاشتننش که میشه ولی به طور میل برای فرد فرستاده میشه! فرد مقابل با مراجعه به میلش میتونه پیغامهایی را که وقتی نبوده را ببینه !

6- جواب این سوال را به طور کامل در قسمت 1 پاسخ دادم !

قربانت: مصطفی عشقی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •