تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 394 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3934

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یک مقایسه بین YV-150 و این المپیوس بکنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به مظر شما کیفیت ضبط کدامش بالاتره و هر کدام چه برتری نسبت به دیگری داره؟

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من تا بحال سامسونگ YV-150نداشتم ولی ضبط با کیفیت های متفاوت با فرمت mp3
    وپخش mp3 ,WMAو البته حافظه 1 گیگ از مشخصات مشترک و البته داشتن FM Tuner ,Speech to text از نکات برتری سامسونگ است.البته کره ای بودن سامسونگ هم مزیتی است که نسبت به چینی بودن الیمپیوس ژاپنی!!!
    حساسیت خوب المپیوس قابل توجه است ولی برتری نسبت به مدل های قدیمی تر سامسونگ ندارد.(چون این یکی رو هنوز ندیدم)مشخصات ضبط هم فکر میکنم یکی باشد

افاضات قبلی مار رو فراموش نکنید:
    seymourجان،وقتی آدم شروع به انتخاب میکنه انتظاراتش تغییر میکنه.مثلا من اول روی مسئله ضبط خیلی تاکید داشتم.اما الان با این مشکل که نمیتونم با کیفیت ضبط کنم یه جورایی دارم کنار میام گرچه بهرحال باید یه انتخابی فکر کنم که این موضوع را حمایت کنه اما دیگه یه voice recorder های حرفه ای برای کارم فکر نمیکنم.بیشتر فکر میکنم حجم حافظه کافی داشته باشه تا هرچه کمتر مجبور به وصل کردن به کامپیوتر بگردم براش.بیشتر دلم میخواد پخش خوبی داشته باشه و به خوبی کنترل روی تراک در حال پخش داشته باشه تا من بیشتر و راحتتر به کارم برشم.و یه کم هم funباشه.
    اشکال سامسونگ مدل YV-150 ظرفیت پایین اش است.الان من با یه دستگاه 512 مگی دارم کار میکنم.تقریبا روزی دو دفعه باید به کامپیوتر وصلش کنم . فایل های قدیمی رو پاک کنم و فایل های جدید رو بریزم.من روزی سه تا چهار تا فایل 70 تا 80 مگی معادل 6 ساعت سخنرانی رو ترجمه میکنم.بیشتر موقعه ها نمیدونم فلاش یا CD حاوی سخنانی کجاست!حداقا 2 گیگ مموری نیاز منه.گرچه چه اینجه چه فروم های خارجی متق القول اند که سامسونگ بهترین انتخابه من از YP-P2هم خوشم نیومد چون تازه الان که فریم ویر اومده مثل اینکه ضبط میکنه(اونم از FM)ولی وقتی تو مغازه موقع خرید نمیتونم ضبطش رو امتحان کنم.رو هم رفته اینکه ضبطش نسیه است دلم رو زده.
    creative هیچ وقت نظر منو جلب نکرده بود تا همین دیروز که کلی review مثبت دربارش خوندم.الان فکر میکنم این دستگاه جدید اگه تو خوندن کتاب الکترونیکی هم بتونه کمک کنه خیلی عالیه.البته قیمت 8 گیگش خیلی ارزونتر از مدل های دیگرشه.حدود 160 لار امریکار شاید بتونم یه دونه برا خودم بخرم گرچه با کمتر از 360 دلار میشه یه 32 گیگش رو خرید.
    یه کم به صبر و حوصله من و نظر شماها برمیگرده.اگه کریتیو مدل ZENیا مشابهاتش رو به قیمتی که اون دوستمون میگفت از E100 مبلغ قابل ملاحظه های ارزونتره.خوب شاید عاقلانه باشه مدل های کریتو رو ببینم.
    بهرحال نظر من به این شکل تغییر کرده:
    یه MP4که:
    1-قابلیت ضبط باline in
    2-رادیو FM
    3-حداقل حافظه 2 گیگ
    4-کیفیت پخش صدای عالی
    البته فکر نمیکنم زیاد سخت گیرانه باشه.
    اگه مطمئن باشم که کیفیت ضبط از میکروفن خوبه از Line In هم صرفنظر میکنم.ضبط خوب یعنی 96khz/16bit به بالا!
    البته هنوز به YV-150 بعنوان مناسب ترین گزینه MP3 recorderدارم فکر میکنم.
    ارادتمندیم

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب مدل قویتری هم از Smasung هست که اسپیکر داشته باشه ؟
    مدل قوی تر ، یعنی مدل بهتر از نظر کیفیت ؟ ... خب سامسونگ از نظر کیفیت بین سه تای اول نیست مسلما ... (احتمالا iriver - creative - cowon - ipod این عنوان رو بین خودشون تقسیم کنن) ... هرچند سامسونگ هم واقعا پیشرفت کردن و الان پشت دره ... ضمن اینکه تفاوت کیفیت در این سطوح بالا احتمالا واسه خیلی از ماها محسوس نباشه ...

اما اسپیکر ، قابلیتی نیست که خیلی روش مانور داده بشه ... فرض اینکه اگه یه نفر اسپیکر بخواد میره و یه دونه بلندگوی قابل حمل با کیفیت که جزو لوازم جانبی تولیدی همین کمپانی هاس رو بخره (20 تومن به بالا)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

seymourجان،وقتی آدم شروع به انتخاب میکنه انتظاراتش تغییر میکنه.مثلا من اول روی مسئله ضبط خیلی تاکید داشتم.اما الان با این مشکل که نمیتونم با کیفیت ضبط کنم یه جورایی دارم کنار میام گرچه بهرحال باید یه انتخابی فکر کنم که این موضوع را حمایت کنه اما دیگه یه voice recorder های حرفه ای برای کارم فکر نمیکنم.بیشتر فکر میکنم حجم حافظه کافی داشته باشه تا هرچه کمتر مجبور به وصل کردن به کامپیوتر

...............

یه کم به صبر و حوصله من و نظر شماها برمیگرده.اگه کریتیو مدل ZENیا مشابهاتش رو به قیمتی که اون دوستمون میگفت از E100 مبلغ قابل ملاحظه های ارزونتره.خوب شاید عاقلانه باشه مدل های کریتو رو ببینم.

بهرحال نظر من به این شکل تغییر کرده:
    یه MP4که:
    1-قابلیت ضبط باline in
    2-رادیو FM
    3-حداقل حافظه 2 گیگ
    4-کیفیت پخش صدای عالی
    البته فکر نمیکنم زیاد سخت گیرانه باشه.
    اگه مطمئن باشم که کیفیت ضبط از میکروفن خوبه از Line In هم صرفنظر میکنم.ضبط خوب یعنی 96khz/16bit به بالا!

البته هنوز به YV-150 بعنوان مناسب ترین گزینه MP3 recorderدارم فکر میکنم.

ارادتمندیم
    خب اگه اینطوریه ، D2 از cowon خیلی واسه شما خوبه ... line in داره و خوبه ... رادیو هم داره و ازش میشه ضبط کرد ... حافظه هم که 2 گیگ به بالاس ؛ تازه کارت حافظه هم که می خوره ... کیفیت پخشش هم که فوق العاده اس ..

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام به دوستان گلم داش سیمور وsastwhc و بقیه دوستانی که دارن تاپیک رو می خونن

من دیروز یه سر به مجتمع پایتخت زدم. ویه 20 دقیقه بود و نرسیدم کامل بگردم. منتها iriver x20 از iriver e100 ظاهر قشنگتری داره. بعد منوهاش زیباتره و یکم سنگینتره از لحاظ وزنی کلید چهار جهتش به صورت ولوم دایرهای می چرخه و زیرش لد آب رنگ ظاهرا روشن میشه. ال سی دیش 2.2 فکر کنم باشه قیمتش هم 125 هست که جا برای چونه داره چون پایتخت گرون فروشن.

منو e100 به نظرم چنگی بعه دل نمی زه چون پشت زمینش سیاهه و لی x20 با نمادهای گرافیکی مثل عکس رادیو یا آیکون ویدیو منوهاش تغییر می کنه یه چیزی مثل کریتیو زن.

تو دست هم گرفتم امتحان کردم. x20 بدنش مشکی براق و به قولی متالیکه ولی e100 پلاستیک مشکی مات با قیمت138 تومن!
    x20 رو باطریش رو خودت هم می تونی عوض کنی ولی e100 v, ki.

سامسونگ t10 که اسباب بازیه یه عیب بزرگ داره روش یه تیکه سطح شیشهای داره برا همین دیدن ال سی دیش زیاد جالب نیت به هر جال باید خودتون هم برید تو دست بگیرین وتست کنید.

و کیلیداش لمسی هست.

اما یه چیز جالب کینگستون 120 تومن با صفحه لمسی یه قلم هم داشت. صفحش فکر کنم 2.5 اینچ بود من که تو نت اطلاعاتی در موردش گیر نیاوردم مدلش نمیدونم k26 بود فکر کنم آخر تقلبی بود و ظاهر خوبی داشت! یا بهتر بگم گول زننده. به هرحال تست نکردم یه 20 ثانیه تو دست گرفتم چیزی ازش دست گیرم نشد!

مارشال هم بود امروز هم یکی از بچه ها داشت می گفت وایرلس هم داره! 50 تومن خریده!! و ساخت چینه اطلاعاتی در موردش ندارم شما دارید؟

آیپاد نانو هم مثل چی بگم ....تو بازار بود .

شاید فردا هم پایتخت برم چون اون طرف کار دارم.
    فعلا

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در ضمن sastwhc عزیز
    من منظورم همون creative zen بود نبود مدل xfi .

xfi یه مدل وایرلس هم داره . البته اینا تا بیاد تهران و قیمتاش به سطح پایین برسه یه نمه طول می کشه.

cowon d2 هم قیمت 190 هم من دارم. در ضمن آیپاد هم 150 تومن هم یه جا قیمت دارم نقرهای رنگ بود ipod nano بود و فکر کنم 2 ' گیگ بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

sansa ازر سندیسک هم 105 تومن بود ال سی دی دو اینچ. این همه قیمت دادم بهتون. برید حالشو ببرید. البته جا برا تخفیف باید داشته باشه.
    Last edited by aria irani; 06-08-2008 at 05:50.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به دوستان گلم داش سیمور وsastwhc و بقیه دوستانی که دارن تاپیک رو می خونن

من دیروز یه سر به مجتمع پایتخت زدم. ویه 20 دقیقه بود و نرسیدم کامل بگردم. منتها iriver x20 از iriver e100 ظاهر قشنگتری داره. بعد منوهاش زیباتره و یکم سنگینتره از لحاظ وزنی کلید چهار جهتش به صورت ولوم دایرهای می چرخه و زیرش لد آب رنگ ظاهرا روشن میشه. ال سی دیش 2.2 فکر کنم باشه قیمتش هم 125 هست که جا برای چونه داره چون پایتخت گرون فروشن.

منو e100 به نظرم چنگی بعه دل نمی زه چون پشت زمینش سیاهه و لی x20 با نمادهای گرافیکی مثل عکس رادیو یا آیکون ویدیو منوهاش تغییر می کنه یه چیزی مثل کریتیو زن.

تو دست هم گرفتم امتحان کردم. x20 بدنش مشکی براق و به قولی متالیکه ولی e100 پلاستیک مشکی مات با قیمت138 تومن!
    x20 رو باطریش رو خودت هم می تونی عوض کنی ولی e100 v, ki.

سامسونگ t10 که اسباب بازیه یه عیب بزرگ داره روش یه تیکه سطح شیشهای داره برا همین دیدن ال سی دیش زیاد جالب نیت به هر جال باید خودتون هم برید تو دست بگیرین وتست کنید.

و کیلیداش لمسی هست.

اما یه چیز جالب کینگستون 120 تومن با صفحه لمسی یه قلم هم داشت. صفحش فکر کنم 2.5 اینچ بود من که تو نت اطلاعاتی در موردش گیر نیاوردم مدلش نمیدونم k26 بود فکر کنم آخر تقلبی بود و ظاهر خوبی داشت! یا بهتر بگم گول زننده. به هرحال تست نکردم یه 20 ثانیه تو دست گرفتم چیزی ازش دست گیرم نشد!

مارشال هم بود امروز هم یکی از بچه ها داشت می گفت وایرلس هم داره! 50 تومن خریده!! و ساخت چینه اطلاعاتی در موردش ندارم شما دارید؟

آیپاد نانو هم مثل چی بگم ....تو بازار بود .

شاید فردا هم پایتخت برم چون اون طرف کار دارم.
    فعلا
    x20 مدل خوبیه و درکلاسی که هست امکانات متنوعی داره ... بخصوص در زمینه ضبط صدا ... اسپیکر و کارت حافظه و اینا رو هم که می دونی ... شاید تنها مساله اش ، سایزش باشه که یه مقدار بزرگه ..

کینگستونی که گفتی ، مارک متفرقه اس ...

مارشال هم زیاد مارک معتبری نیست به نسبت مارک های سنگین وزنی که داریم بحثشون رو می کنیم ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

امرز دوباره پایتخت رفتم
    cowon d2 معرکه بود قیمت 190 تومن. 2.4 اینچ ال سی دی کیفیت بالای ظبط صدا وپخش صدا و تصویر و سبکی وزن.
    e100 رو هم تست کردم منو اصلیش گرافیکال بود با بک گراند طوسی و منوهای فرعی همین بک گراند با نوشته های متنی. ولی دستگاه خوبی به نظر میرسه و بیشتر شبیه گوشی موبایله تا mp4 player. ال سی دیش هم نویز داره یعنی خطوطی افقی از بالا به پایین صفحه حرکت می کنه. تو cowond2 چنین چیزی ندیدم شاید نداشته یا اید من زیاد دقت نکردم که متوجه ش بشم.
    قیمت e100 رو 128 گرفتم.
    creative zen هم تست کردم اون همین نویز ال سی رو داشت ولی منوهاش قشنگتر بود یه بک گراند قرمز رنگ داشت.ولی کیفیت ضبط صداش رو تست کردم یه هدفون زدیم بهش و گوش دادم صدای خودم و فروشنده رو که ضبط شده بود خیلی ضعیف بود نسبت به صدای ضبط شده cowon d2 که تو مغازه قبلی تست کردم. تازه مغازهای که cowon d2 خیلی شلوغ بود ولی کریتیو تو مغازش خلوت بود. حالا ممکنه از هدفونه هم بوده باشه چون اینطوری هم نمیشه قضاوت کرد چون هدفون کریتیوه روش مارک کریتیو نخروده بود و از این لو لهای ها نبود دم دستی یارو برداشت و زد که تست کنه.
    مورد بعدی اینکه وقتی فیلمی که تو خود کریتیو برای تبلیغ مدلهاش بود رو تست کردم مثلا فیلم تبلیغی کریتیو زن رو که پلی کردم دیدم کیفیتش مثل فیلمهای کیفیت پایینی هست که تو موبایلها میگیرن 3gp وبعضی از قسمتها تو فیلم ماته و یکم می گزره دوباره صاف میشه و صاف و شفاف و پشت سرهم که عالی پخش بکنه نبود. آیا واقعا کفیت پخش فیلمهای کریتیو زن در همین حد هست یا نه کیفیت پخش فیلماش بالاتر هست و باید فیلمهای با کیفیت بالاتری درش قرار داد و اون فیلمهای تبلیغی خودشون کیفیت بالایی نداشتن.

مارک aptech هم بود که فروشندش می گفت ساخت آلمان هست. از 75 شروع میشه به بالا یه مدل هم داشت 130 تومن که دوربین دو مگاپیکسلی هم داشت با صفحه 2.4 اینچ و شبیه ایپاد نانو بود
    در ضمن ipod nano 8 گیگ مربعی شکل 210 تومن و مدل زشت-از نظر من- و مستطیلی شکل 4 گیگش 140 تومن.

نظرتون دوستان گلم و شما سیمور جان درمورد این موارد چیه مخصوصا پخش فیلم کریتیو زن

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در ضمن psp پورتابل هم 200 تومن! فکر می کردم بیشتر از این فقیمتها باشه .صفحش چند اینچه. بعد اینکه خیلی بزرگه وضبط نداره یگه فقط بدرد گیم میخوره درسته یا نه نرمافزار هم روش سوار میشه کرد برای دیدن فیلم و تکست و .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •