تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 394 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3934

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب الان از پایتخت میام.

iriver E100
    خیلی ازش خوشم اومد.
    ضبط صدا
    رادیو
    پخش فیلم و موسیقی

اگه کسی تا حالا باهاش کرده یا چیزه بخصوصی میدونه لطفا بگه

ممنونم

آها قیمت 2 گیگ 138 تومن

یه چیزه تازه روی اینترنت دیدم:Creative ZEN X-Fi
    Last edited by sastwhc; 03-08-2008 at 13:11.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

به ترتیب قیمت :

zen stone plus از creative هم یه سری با اسپیکر داره ... 2 گیگ 75 تومن باید باشه ...

zen wav از creative هم اسپیکر داره که قیمت 2 گیگش 95 تومنه ...

k5 از سامسونگ رو هم که دوستمون گفت ، ظاهرا 1 گیگش حدود 130 تومنه ...

x20 از iriver هم هست که 2 گیگش 150 تومنه .. (فقط تهران)

خیلی ممنون رفیق

نزدیک بود یه انتخاب اشتباه کنم که شما نجاتمون دادی

من نزدیک بود الکی الکی برم A3 رو بخرم فقط بخاطر اینکه D2 اسپیکرنداره
    واقعا مشورت خیلی خوبه

بین اینا این Samsung خیلی قشنگتره

کیفیتش چطوره ؟

میشه مدلی باشه که کنترل هم داشته باشه ؟

گرونتر هم شد ایرادی نداره
    Last edited by Soda; 03-08-2008 at 06:28.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب الان از پایتخت میام.

iriver E100
    خیلی ازش خوشم اومد.
    ضبط صدا
    رادیو
    پخش فیلم و موسیقی

ممنونم

آها قیمت 2 گیگ 138 تومن

من وجا انداختید!
    لان دارم از بازار رضا و جمهوری میام.
    عملا اینها بیشتر بدردم میخورند:
    samsung yp-p2
    در واقع یه MP4 player است(گرچه بیشترشون همین جوریند)ورودی میکروفن یا منبع صداline inنداره.یعنی اگه بد ضبط کنه و حساسیت میکروفن کم باشه باید هر جور هست قبولش کرد.2گیگ 185 تومن
    samsung yv-150
    حساسیت ضبطش خوبه اما حداکثر 1 گیگ داره که 135 تومن قیمتشه.ورودی میکروفن داره.رادیو داره.pause رو نه اطلاعی داشت نه حاظر شد بذاره امتحان کنم.
    sony mx20
    ضبط فوق العاده اما پخشش فقط wav mp3 پشتیبانی میکنه.رادیو هم نداره.210 تومن
    cowon D2
    میگن حساسیت ضبطش مثل u3است.رم میخوره مدیای تصویری نشون میده.رادیو داره که هر جایی نمیگیره. 2 گیگش رو 210 گفت
    اگه کسی داشته باشه و نتیجه بررسی شو بگه خیلی عالی میشه

نظرتون درباره E100و همین طور ZEN X-Fi چیه؟
    Last edited by sastwhc; 03-08-2008 at 19:56.

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

E100 رو من دیدم قیمت نمایندگیش 138 تومن داداش. بعد اینکه امکانالتش لنگه کریتیو zen هستش. منتها تکست میداره و ورودی میکروفون. منوهاش رو و سایر امکاناتش رو می تونی تو یو تیوب ببینی همینطور برو بچی که دنبال خردی هستن فیلمهای روویش رو تو یو تیوب نگاه کنید.

کرتیوی زن قیمت مناسب داره. رو پایه 90 قیمت دارم. و 50 تومن بالاتر همون e100 iهست و اختلاف قیمت زیادیه لااقل برای من.
    140 تومن پول یه گوشی موبایله .

در ضمن اسپیکر داره و گیم فلش هم داره. من خودم کیفیتش رو نمیدونم در ضمن x20 125 تومن هست.

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

E100 رو من دیدم قیمت نمایندگیش 138 تومن داداش. بعد اینکه امکانالتش لنگه کریتیو zen هستش. منتها تکست میداره و ورودی میکروفون. منوهاش رو و سایر امکاناتش رو می تونی تو یو تیوب ببینی همینطور برو بچی که دنبال خردی هستن فیلمهای روویش رو تو یو تیوب نگاه کنید.

کرتیوی زن قیمت مناسب داره. رو پایه 90 قیمت دارم. و 50 تومن بالاتر همون e100 iهست و اختلاف قیمت زیادیه لااقل برای من.

در ضمن اسپیکر داره و گیم فلش هم داره. من خودم کیفیتش رو نمیدونم در ضمن x20 125 تومن هست.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شما کدوم مدل ZEN رو میگید.من این مدل رو چند جا رو اینترنت دیدن.اگه بشه یه جوری از امریکا بفرستند دبی شاید بتونم یه نفر رو پیدا کنم برام از اونجا بیاره.

مدل های دگر :
    * ZEN X-Fi 16GB/32GB
    * ZEN X-Fi 8GB
    * ZEN Mozaic
    * ZEN
    * ZEN Stone Plus with Speaker
    * ZEN Stone with Speaker
    * ZEN Stone Plus
    * ZEN Stone
    * ZEN Vision W
    * ZEN Vision:M
    * ZEN V Plus
    * ZEN V
    مدل اول رو میگم.شما کدوم مدل منظورتونه.
    ZEN که بالا قرمزش کردم رادیوی خوبی نداره،مطمین نیستم ولی کیفیت ضبط تنظیم نمیشه گرچه تعریفی از ضبط صدا و پخش تصویر هم ازش نشده.ولی خب 90 تومن قیمت خیلی ارزونی واسه یه دستگاهه

اینم مدل مورد نظر من:

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی ممنون رفیق

نزدیک بود یه انتخاب اشتباه کنم که شما نجاتمون دادی

من نزدیک بود الکی الکی برم A3 رو بخرم فقط بخاطر اینکه D2 اسپیکرنداره
    واقعا مشورت خیلی خوبه

بین اینا این Samsung خیلی قشنگتره

کیفیتش چطوره ؟

میشه مدلی باشه که کنترل هم داشته باشه ؟

گرونتر هم شد ایرادی نداره
    خواهش میشه ..

بله - سامسونگه هم قشنگ تره و هم کیفیت اسپیکرش بهتره و کلا در سطح بالاتره نسبت به سه تای دیگه اس ...

نه - کنترل چیزی نیست که بجز apple بقیه کمپانی ها روش مانور بدن ... ضمنا اگه هم باشه ، توی ایران گیر نمیاد ... بنابراین قیدش رو بزن ...
    الان دارم از بازار رضا و جمهوری میام.

عملا اینها بیشتر بدردم میخورند:

samsung yp-p2
    در واقع یه MP4 player است(گرچه بیشترشون همین جوریند)ورودی میکروفن یا منبع صداline inنداره.یعنی اگه بد ضبط کنه و حساسیت میکروفن کم باشه باید هر جور هست قبولش کرد.2گیگ 185 تومن

samsung yv-150
    حساسیت ضبطش خوبه اما حداکثر 1 گیگ داره که 135 تومن قیمتشه.ورودی میکروفن داره.رادیو داره.pause رو نه اطلاعی داشت نه حاظر شد بذاره امتحان کنم.

sony mx20
    ضبط فوق العاده اما پخشش فقط wav mp3 پشتیبانی میکنه.رادیو هم نداره.210 تومن

cowon D2
    میگن حساسیت ضبطش مثل u3است.رم میخوره مدیای تصویری نشون میده.رادیو داره که هر جایی نمیگیره. 2 گیگش رو 210 گفت

اگه کسی داشته باشه و نتیجه بررسی شو بگه خیلی عالی میشه
    به نظر میاد همون YVخوب باشه ... هم از نظر قیمت و هم امکانات و هم حافظه ... کیفیتش هم باید مناسب باشه ...
    خب الان از پایتخت میام.

iriver E100
    خیلی ازش خوشم اومد.
    ضبط صدا
    رادیو
    پخش فیلم و موسیقی

ممنونم

آها قیمت 2 گیگ 138 تومن

x-fi که سنگین وزنه ... تازه اومده ... حدود 20 روز ... الان فقط فروش آنلاین داره ... این یعنی شاید تا پاییز به ایران برسه ... و قیمتش هم نباید زیر 200 تومن باشه ...

e100 هم مدل متوسط مایل به خوبیه ... از نظر کیفیت در حد مدلهایی که تا الان بحثش رو کردیم نیست ... اما از نظر امکانات متعدد چیزی کم نداره ...

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد e100 که توضیح دادم (هم اینجا و هم توی یه تاپیک دیگه - همین امروز)... ولی این رو هم بصورت مقایسه ای عرض کنم : کیفیت تصویر ، متوسطه (کیفیت تصویر zen : عالی) - کیفیت صدا : خوب (کیفیت zen : عالی) - وضعیت منوها و اینترفیس : متوسط (zen : عالی)
    شما کدوم مدل ZEN رو میگید.من این مدل رو چند جا رو اینترنت دیدن.اگه بشه یه جوری از امریکا بفرستند دبی شاید بتونم یه نفر رو پیدا کنم برام از اونجا بیاره.

مدل های دگر :
    * ZEN X-Fi 16GB/32GB
    * ZEN X-Fi 8GB
    * ZEN Mozaic
    * ZEN
    * ZEN Stone Plus with Speaker
    * ZEN Stone with Speaker
    * ZEN Stone Plus
    * ZEN Stone
    * ZEN Vision W
    * ZEN Vision:M
    * ZEN V Plus
    * ZEN V
    مدل اول رو میگم.شما کدوم مدل منظورتونه.
    ZEN که بالا قرمزش کردم رادیوی خوبی نداره،مطمین نیستم ولی کیفیت ضبط تنظیم نمیشه گرچه تعریفی از ضبط صدا و پخش تصویر هم ازش نشده.ولی خب 90 تومن قیمت خیلی ارزونی واسه یه دستگاهه

اینم مدل مورد نظر من:
    بله - منظورش همون zen هستش ...

در مورد قیمت پایین zen : کمپانی creative همیشه برگ برنده اش ، قیمت های پایینشه ... معمولا بخاطر اینه که کلا بحث شیکی و جنس بدنه رو کنار میذاره ... یعنی از خیر بدنه فلزی و اینا می گذره تا قیمت بیاد پایین ... ضمن اینکه چون برعکس خیلی از کمپانی ها ، اکثر قسمت های محصول نهایی رو خودش داره تولید می کنه ، طبیعتا باز هم قیمت تموم شده میاد پایین

در مورد کیفیت تصویر : کافیه ریویوهای معتبر رو یه چک بکنیم :

مثلا از سایت ABI برای e100
    Mediocre Screen – Poor Viewing Angles
    از همون سایت برای zen
    The great looking screen lends to a very nice video viewing experience

طبیعتا من چندبار گفتم که creative خیلی روی ضبط مانور نمیده با این حال کیفیت ضبط محصولاتش در حد اکثر محصولات بازاره و حتی گاهی در کمال تعجب خود من ، توی لیست محصولات مناسب برای ضبط صدا هم قرار می گیره ...

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

seymourجان،وقتی آدم شروع به انتخاب میکنه انتظاراتش تغییر میکنه.مثلا من اول روی مسئله ضبط خیلی تاکید داشتم.اما الان با این مشکل که نمیتونم با کیفیت ضبط کنم یه جورایی دارم کنار میام گرچه بهرحال باید یه انتخابی فکر کنم که این موضوع را حمایت کنه اما دیگه یه voice recorder های حرفه ای برای کارم فکر نمیکنم.بیشتر فکر میکنم حجم حافظه کافی داشته باشه تا هرچه کمتر مجبور به وصل کردن به کامپیوتر بگردم براش.بیشتر دلم میخواد پخش خوبی داشته باشه و به خوبی کنترل روی تراک در حال پخش داشته باشه تا من بیشتر و راحتتر به کارم برشم.و یه کم هم funباشه.
    اشکال سامسونگ مدل YV-150 ظرفیت پایین اش است.الان من با یه دستگاه 512 مگی دارم کار میکنم.تقریبا روزی دو دفعه باید به کامپیوتر وصلش کنم . فایل های قدیمی رو پاک کنم و فایل های جدید رو بریزم.من روزی سه تا چهار تا فایل 70 تا 80 مگی معادل 6 ساعت سخنرانی رو ترجمه میکنم.بیشتر موقعه ها نمیدونم فلاش یا CD حاوی سخنانی کجاست!حداقا 2 گیگ مموری نیاز منه.گرچه چه اینجه چه فروم های خارجی متق القول اند که سامسونگ بهترین انتخابه من از YP-P2هم خوشم نیومد چون تازه الان که فریم ویر اومده مثل اینکه ضبط میکنه(اونم از FM)ولی وقتی تو مغازه موقع خرید نمیتونم ضبطش رو امتحان کنم.رو هم رفته اینکه ضبطش نسیه است دلم رو زده.

creative هیچ وقت نظر منو جلب نکرده بود تا همین دیروز که کلی review مثبت دربارش خوندم.الان فکر میکنم این دستگاه جدید اگه تو خوندن کتاب الکترونیکی هم بتونه کمک کنه خیلی عالیه.البته قیمت 8 گیگش خیلی ارزونتر از مدل های دیگرشه.حدود 160 لار امریکار شاید بتونم یه دونه برا خودم بخرم گرچه با کمتر از 360 دلار میشه یه 32 گیگش رو خرید.

یه کم به صبر و حوصله من و نظر شماها برمیگرده.اگه کریتیو مدل ZENیا مشابهاتش رو به قیمتی که اون دوستمون میگفت از E100 مبلغ قابل ملاحظه های ارزونتره.خوب شاید عاقلانه باشه مدل های کریتو رو ببینم.

بهرحال نظر من به این شکل تغییر کرده:
    یه MP4که:
    1-قابلیت ضبط باline in
    2-رادیو FM
    3-حداقل حافظه 2 گیگ
    4-کیفیت پخش صدای عالی
    البته فکر نمیکنم زیاد سخت گیرانه باشه.
    اگه مطمئن باشم که کیفیت ضبط از میکروفن خوبه از Line In هم صرفنظر میکنم.ضبط خوب یعنی 96khz/16bit به بالا!

البته هنوز به YV-150 بعنوان مناسب ترین گزینه MP3 recorderدارم فکر میکنم.

ارادتمندیم

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

خوب مدل قویتری هم از Smasung هست که اسپیکر داشته باشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •