تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 40

نام تاپيک: ◄◄ تمامی مباحث و مشکلات مربوط به اکـتـیـو کردن ویستا

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دستتون درد نکنه
    من کرک رو دانلود کردم و داخل پوشه
    2تا چوشه دیگه بود هر کدومشون رو که اجرا کردم
    نصب شد ولی نتیجه ای نداد اگه بتونین راهنمایی بیشتری کنین
    که خیلی خیلی ممنون میشم بچه ها

حتما درست نصب نکردی ورژن oem باید باشه

داره خودمونی میشه water_engineer_m_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

شما ویندوز ارجینال دارید.
    قبل از اینکه شما هارد دیسکتون رو عوض کنید میبایست در قسمت Services بخش software licensing رو stop میکردید و اکتیویشن کد ویندوز رو به نفع سیستم و ویندوز خودتون عوض میکردید و این مسئله باعت توقف فعالیت مجازی ویندوز در سرویس مایکروسافت میشد.. که در این صورت شما با اکتیو لایسنس جدید و دیفالت خودتون الان خیلی راحت میتونستید خودتون رو genuine کنید..
    اما الان موضوع کار شما خیلی پیچیده است.
    من خودم با این مشکل دست و پنجه نرم کردم و به دلیل اینکه هارد قبلیم در دسترس بود ویندوز رو دوباره روی هارد قبلیم نصب کردم و مراحل بالا رو انجام دادم و بعد هارد جدید رو به کار گرفتم. ( این موضوع فقط با تعویض هارد پیش میاد ).
    موفق باشین...

سلام دوست عزیز

ممنون از لطفت من نتونستم یعنی هارد قبلیم رو نصب کردم ویندوز active شد و سپس این کار رو که گفتید کردم اما نشد.لطف کنید مراحل رو گام به گام بگید.راستی من motherboard رو هم عوض کردم

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

اقا ويستاي من با همون كركي كه شركت copy كنندش روي دي وي ديش كذاشته بود به طور اتوماتيك كرك شده الان ميخوام بدونم چه طوري ميتونم اين كرك رو unistall‌بكنم اخه اين كرك قبل از بالا اومدن ويندوزهام يه صفحه اي مياره كه كلي نوشته به سرعت روش نوشته ميشه و 2 3 ثانيه اي هم طول ميكشه و منم از اين حالت اصلا خوشم نمياد حالا ميخوام از شرش خلاص بشم و يه كرك كه اين حالتو نداره نصب كنم

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اقا ويستاي من با همون كركي كه شركت copy كنندش روي دي وي ديش كذاشته بود به طور اتوماتيك كرك شده الان ميخوام بدونم چه طوري ميتونم اين كرك رو unistall‌بكنم اخه اين كرك قبل از بالا اومدن ويندوزهام يه صفحه اي مياره كه كلي نوشته به سرعت روش نوشته ميشه و 2 3 ثانيه اي هم طول ميكشه و منم از اين حالت اصلا خوشم نمياد حالا ميخوام از شرش خلاص بشم و يه كرك كه اين حالتو نداره نصب كنم
    این کرکی که شما اسفاده میکنید تا حالا که لقب یبهترین نوع کرک رو گرفته و بسیار پایدار هست...
    جدا توصیه میکنم کرکتون رو عوض نکنید
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستانی که در کرک کردن ویندوز با کرک های موجود دچار مشکل هستند به این پست مراجعه کنند...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    سو ئد

پيش فرض چگونه بروم توی بیوس

سلام
    دوست عزیز تاپیک اکتیو کردن ویستات را خواندم خیلی جالب بود. حالا من میخوام برم توی بیوس ولی نمیدونم کدوم کلید را در موقع بالا آمدن ویندوز بزنم . تقریبأ همه کلیدها را امتحان کردم. اون صفحه ای هم که اول میاد که راهنمایی میکنه چه کلیدی را استفاده کنیم به سرعت میره که نمیشه خواندش. کلید Alt +F2 را که میزنم میره توی صفحه ای که میگه چه فایلی را از بیوس میخوای برات بیارم. البته از بیوس آوردنش را خوب یادم نیست به هر حال موندم چه جوری برم توی بیوس که تاریخ آن را به تغییر بدم.
    کامپیوترم Fujitsu Siemens و بیوس آن Asus است.

داره خودمونی میشه ParsiKade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان برای من پیغامی اومده که باید تا 25 روز دیگه اکتیویت کنم ... Activate online هم که نمیشه چون ویندوز اصل نیست.
    چه کار باید بکنم ؟ کرک می خواد ؟ اگه میشه لینک بدید.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان برای من پیغامی اومده که باید تا 25 روز دیگه اکتیویت کنم ... Activate online هم که نمیشه چون ویندوز اصل نیست.
    چه کار باید بکنم ؟ کرک می خواد ؟ اگه میشه لینک بدید.
    باید از کزک استفاده کنید...
    در تاپیک اموزش چنیدن کرک هست...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شرمنده من یه ویستا کپی نصب کردم و اون رو هم آپدیت کردم حالا یه مشکل پیش اومده و اون اینه که یکی از آپدیت ها مشخص میکرده که ویندوز کپی هست !!!!!!!!!!
    و همش یه صفحه باز میشه میگه ویندوزت کپی هست
    حالا مشکل خاصی هست یا نه ؟؟؟ باید کاری انجام بدم ؟؟؟
    Last edited by scavengeboy; 29-04-2009 at 10:41.

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز تاپیک اکتیو کردن ویستات را خواندم خیلی جالب بود. حالا من میخوام برم توی بیوس ولی نمیدونم کدوم کلید را در موقع بالا آمدن ویندوز بزنم . تقریبأ همه کلیدها را امتحان کردم. اون صفحه ای هم که اول میاد که راهنمایی میکنه چه کلیدی را استفاده کنیم به سرعت میره که نمیشه خواندش. کلید Alt +F2 را که میزنم میره توی صفحه ای که میگه چه فایلی را از بیوس میخوای برات بیارم. البته از بیوس آوردنش را خوب یادم نیست به هر حال موندم چه جوری برم توی بیوس که تاریخ آن را به تغییر بدم.
    کامپیوترم Fujitsu Siemens و بیوس آن Asus است.
    شما ميتوني موقع بالا اومدن سيستم با کليد pause break عمليات بوت رو متوقف کني و با اينتر دوباره ادامه بدي ! اينجوري راحت ميتوني بوت اسکرين رو ببيني !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •