تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مدل مودم ADSL شما چيه ؟‌

راي دهنده
4321. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • U.S.Robotics

104 2.41%
  • Asus am602

374 8.66%
  • Asus am604

212 4.91%
  • D-link

1,281 29.65%
  • Fiber Home AN 1020

35 0.81%
  • Aztech

63 1.46%
  • Symphony

249 5.76%
  • Star Net

40 0.93%
  • correcess

59 1.37%
  • linksys

419 9.70%
  • Planet

138 3.19%
  • tp-link

1,606 37.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 8 از 1759 اولاول ... 45678910111218581085081008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 17588

نام تاپيک: بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

این رو تبلیغ به حساب بیاریم؟
    نه من قصد تبليغ ندارم. قصد من اطلاع رساني بود.

ولي Planet تو بازار خيلي معروفه و به نظر من بايد تو نظرسنجي باشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11 USRobotics

سلام دوستان عزيز!

من بالاخره مودم USRobotics رو با قيمت 45.000 خريدم كه ADSL 2+ هست و مي خوام ازش براي ADSL معمولي استفاده كنم!!

ولي يه مشكلي كه دارم اين هست كه تو جعبش كابل USB اون نبود و فقط كابل LAN اون بود!! با LAN نصبش كردم و امروز رفتم يه كابل USB كه براي پرينتر هست براش خريدم! ولي وقتي نصبش مي كنم چراغ اتصال USB روشن ميشه ولي ويندوز نميگه Found new hardware و من هر كاري مي كنم نتونستن با اتصال USB تنظيمش و چكش كنم!! اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد دوستان!

يه سوال ديگه دارم ، اونم اين هست كه اگه بخوام خودم مودمم رو نصب كنم بايد از ISP چه چيزايي رو بگيرم(منظورم اطلاعات نرم افزاري مثه IP و امثال اين)
    شما با گارانتی "انفورماتیک گستر" گرفتی...؟؟؟ چون مدل های ریمارک شده مودم های USR توی بازار دارن زیاد میشن و فقط اگه با این گارانتی بخرید میتونید اطمینان داشته باشید که قطعات اصلی رو خریدید... (این قضییه در مورد LinkSYS و D-Link هم صدق میکنه)...

اگر شما مودم USRobotics 9112 رو گرفتی روی جعبه اش یه سری عکس داره که محتویات داخل جعبه رو به صورت دو بعدی نشون داده... محتویات جعبه USRobotics USR819112 :

ADSL2+ Modem
    Power Adapter
    Phone Cable, Ethernet Cable, USB Cable
    Quick Installation Guide, CD-ROM
    Micro Filter

هر یک از اینا که توی جعبه نباشه باید از فروشنده بخواید...

Ethernet نیازی به درایور نداره ولی USB برای همه مودم ها نیاز به درایور داره... شما حتما باید قبل از اتصال مودم به کامپیوتر از طریق USB از طریق CD همراه Modem درایور رو نصب کنید... که یه برنامه AutoRun هستش با یه ظاهر مناسب و کار باهاش آسونه...

بعدشم فکر کنم یه بار باید ریست کنید و بعد مودم رو به کامپیوتر وصل کنید... شما اگه دفترچه Quick Installation Guide همراه Modem رو بخونید توش کاملا توضیح داده...

در ضمینه تنظیمات و کانفیگ مودم برای اتصال به اینترنت هم توی صفحه دوم همین تاپیک من خودم به طور کامل با عکس توضیح دادم.... :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم عکس روی جعبه مودم که محتویات داخل جعبه رو معرفی میکنه... :

موفق باشید...
    Last edited by Cleeev; 23-07-2008 at 23:43.

3. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز ضمانتم انفورماتيك گستر هست ولي مودمم 9115 هست!! روي جعبش هم شكل يو اس بي هست ولي در جعبش نيست!! براي من توش:1-آداپتور 2-كابل تلفن 3-كابل اترنت 4-يه تقسيم يك به 2 هست!! 5-يك كابلي كه نفهميدم برا چيه؟!! يك سر مثه سرهاي كابل تلفن هست و سر ديگر اون سفيد رنگ و كمي بزرگتر از كابل تلفن هست 6-سي دي 7-دفترچه 8-اسپليتر

دوست عزيز من كارهاي توي دفترچه رو كامل انجام دادم ولي كامپيوتر نبايد يه پيغامي بده كه مثلا مودم بوسيله ي Usb شناخته شد؟!!! از طريق Usb از كجا بايد بفهمم كه مودم كار مي كنه يا نه؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    کمی عجیبه که کابل داخل جعبه نبوده اما مشکلی نیست
    شما به کامپیوتر وصل کن بعد سی دی مودم رو داخل سی دی رام قرار بده
    داخل سی دی یک فولدر هست که اگر اشتباه نکنم اسمش Software هست
    وارد پوشه بشو بعد از اون وارد پوشه USB و از اونجا نصب کن

دوست عزيز اينستالش كردم!!

از كجا بايد بفهمم كه مودم با USB به طور صحيح داره كار مي كنه؟!!

من هنوز قراردادم شروع نشده با ISP

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11 USRobotics 9115, 9112

دوست عزيز ضمانتم انفورماتيك گستر هست ولي مودمم 9115 هست!! روي جعبش هم شكل يو اس بي هست ولي در جعبش نيست!! براي من توش:1-آداپتور 2-كابل تلفن 3-كابل اترنت 4-يه تقسيم يك به 2 هست!! 5-يك كابلي كه نفهميدم برا چيه؟!! يك سر مثه سرهاي كابل تلفن هست و سر ديگر اون سفيد رنگ و كمي بزرگتر از كابل تلفن هست 6-سي دي 7-دفترچه 8-اسپليتر

دوست عزيز من كارهاي توي دفترچه رو كامل انجام دادم ولي كامپيوتر نبايد يه پيغامي بده كه مثلا مودم بوسيله ي Usb شناخته شد؟!!! از طريق Usb از كجا بايد بفهمم كه مودم كار مي كنه يا نه؟!
    نه... شما اگه به قسمت Connections ویندوز توی Control Panel برید یه Local Area Connection میبینید... که به صورت پیشفرض Hide هست و توی SysTray نمایش داده نمیشه که شما میتونید با راست-کلیک و انتخاب Properties و سپس انتخاب تیک کنار عبارت Show icon in notification area when connected و بعد هم OK و اینجوری شما یه آیکون کانکشن توی SysTray میبینید...

همچنین میتونید برای اینکه مطمئن بشید ارتباط با مودم برقراره توی نوار آدرس مرورگرتون بنویسید 192.168.2.1 که صفحه تنظیمات مودمتون که توی حافظه مودمتون هستش رو میبینید که تا به مودم وصل نباشید نمیتونید وارد اون صفحه بشید...

در ضمن، سیم USB فقط 3 تا 5 متر رو پشتیبانی میکنه... دستگاه شما از 5 متر پشتیبانی میکنه ولی اگه کامپیوترتون قدیمی تر از 2004 باشه و از USB1.0 و USB1.1 با سرعت پایین استفاده کنه ممکنه نتونید بیش از 3 متر کابل USB استفاده کنید... در حالی که کابل Ethernet در حالت عادی بین 80 تا 100 متر رو پشتیبانی میکنه... برای اطلاعات بیشتر میتونی به پست زیر که اونم خودم نوشتم بری:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اون کابلی که شما میگید احا=تمالا کابل Ethernet هستش... دو سرش میگید باهم فرق میکنن...؟؟؟ احیانا دو سرش این شکلی نیستن...؟؟؟ :

این مدل 9115 رو ندیده بودم... قبلا توی سایت USR خاورمیانه توی قسمت اینا فقط دو تا محصول بود... 9112 و 9107 ولی الان یکی به اسم 9115 هم اضافه شده... طبق چیزایی که من توی مشخصات 9115 دیدم به جز دو مورد هیچ تفاوتی بین 9115 و 9112 نیست و فکر میکنم که USR خودش به این نتیجه رسیده که قیافه 9112 زیاد جالب نیست به همین خاطر این مدل رو ساخته... فقط در ضمینه Networking مودم 9112 قابلیت UPnP رو داره که 9115 نداره که دیدن وقتی که این قابلیت بهتره همیشه فعال باشه دیگه چه نیازی به پرسیدن داره و خودشون درستش کردن... و یکی هم در ضمینه Security که قابلیت URL Blocking در 9112 هست که 9115 نداره که برای ما هیچ کاربردی نداره... در این باره هستش که شما اول توی قسمت Access Control که میتونید کامپیوترای شبکه تون رو هر کدوم رو جداگانه محدود کنید بعدش برید توی اون قسمت و آدرس سایت ها و کلید واژه هایی که نمیخواین کسی ازشون استفاده کنه رو وارد کنید که بیشتر برای مسائل اخلاقی ممکنه کارا باشه که توی ایران کاربرد نداره... شاید منم اگه خواستم برای جای دیگه ای بگیرم از این 9115 بگیرم... چون خوشگل تره... البته هر جفتشون خوشگلن ولی 9115 خوشگل تره... تطبیق رنگ سفید و خاکستری در 9115 قشنگ تر از مشکی متالیک در 9112 هستش...

USRobotics is the best
    Last edited by Cleeev; 24-07-2008 at 02:57.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسي از راهنماييت دوست عزيز!

حالا ديگه Lan كار مي كنه!! فعلا نيازي به Usb نيست!!! از نظر كيفي كه فرقي بين Lan و Usb نيست؟!

ولي اون فيشي كه گفتم يه سرش مثل سر سيم تلفن هست و سر ديگر اون سفيد و بزرگ هست،نمي دوني برا چيه؟!!

براي ارتباط با مودم بايد 192.168.1.1 رو بزنم دوست عزيزم!

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

farhad_s5
    از پورت لن استفاده کن از یواس بی خیلی بهتره احتیاج به درایور نداره
    در حالی که یو اس بی به درایور احتیاج داره وامکان پاک شدن درتیورش هم هست

9. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

منم دیروز US Robotics رو گرفتم 95 تومن

4 تا پورت لن اره + وایرلس و USB

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

مرسي از راهنماييت دوست عزيز!

حالا ديگه Lan كار مي كنه!! فعلا نيازي به Usb نيست!!! از نظر كيفي كه فرقي بين Lan و Usb نيست؟!

ولي اون فيشي كه گفتم يه سرش مثل سر سيم تلفن هست و سر ديگر اون سفيد و بزرگ هست،نمي دوني برا چيه؟!!

براي ارتباط با مودم بايد 192.168.1.1 رو بزنم دوست عزيزم!

چرا دوست عزیز لن کیفیت و کاراییش بهتره
    ممنون

12. این کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چرا دوست عزیز لن کیفیت و کاراییش بهتره
    ممنون
    آره من هم همینو می گم لن از یواس بیخیلی بهتره در ضمن اگر از فرشنده های تجهیزات شبکه هم بپرسید همینو میگن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •