تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پردرآمد ترین رشته مهندسی

راي دهنده
78. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مهندسی عمران

11 14.10%
  • مهندسی برق

8 10.26%
  • مهندسی مکانیک

2 2.56%
  • مهندسی شیمی

2 2.56%
  • مهندسی نفت

6 7.69%
  • مهندسی کامپیوتر

11 14.10%
  • مهندسی دلالی

21 26.92%
  • مهندسی دزدی

17 21.79%
صفحه 51 از 71 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 702

نام تاپيک: ✔ اطـلاعـات و زمينـه هـاي كـاري رشـته هـاي مـخـتـلف

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام به همگی
    راستش راجع به رشته "هوشبری" یه سری اطلاعات میخواستم . توی اینترنت یه چیزایی خوندم . فقط میخواستم بدونم برای یه مرد که این رشته رو میخونه و پس فردا میره سر کار ، کار در محیط بیمارستان اگه زندگی هم تشکیل داده باشه مشکلی براش ایجاد نمیکنه ؟ منظورم گرفتاریش و شیفت های شبش و اینا هست . ممنون میشم توضیح بدید

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

ایول خوشحالم کردی و امید وار دمت گرم
    حالا به نظرتون ارزششو داره برم غیر انتفاعی؟؟؟
    از هزینه هاش اطلاعی دارید؟؟؟
    اگه میشه راهنماییم کنید

راستی چند سال طول میکشه تا مدرکو بگیریم؟؟؟
    غیر انتفاعی کاردانی برق ؟
    نمیدونم هر چی باشه فکر کنم با ازاد فرقی نداشته باشه ! قیمتاشو میگم

ببین اگه کاردانی رو بدون مشروطی تموم کنی و پشتس کارشناسی بخونی

با اونی که یه ضرب همون سال میره کارشناسی برق
    یه 2 سال یا یک سال ازش عقب تر میوفتی اگه اشتباه نکنم

سلام دوستان يه مقدار اطلاعات در مورد رشته اتاق عمل مي خواستم
    كارش چيه ؟ پول سازه ؟ اينده كاري داره ؟ يعني مدرك بگيريم بيكار نميمونيم؟
    مقاطع بالاتر از كارشناسي هم داره؟

بیهوشی اتاق عمل منظورته یا خود اتاق عمل ؟

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

سلام به همگی
    راستش راجع به رشته "هوشبری" یه سری اطلاعات میخواستم . توی اینترنت یه چیزایی خوندم . فقط میخواستم بدونم برای یه مرد که این رشته رو میخونه و پس فردا میره سر کار ، کار در محیط بیمارستان اگه زندگی هم تشکیل داده باشه مشکلی براش ایجاد نمیکنه ؟ منظورم گرفتاریش و شیفت های شبش و اینا هست . ممنون میشم توضیح بدید
    ببین دوست عزیز رشته های مرتبط به بیمارستان اصولا بیخوابی و شیفت داره چه دکتر چه پرستار چه هوشبر

ببین تو میتونی هم هوشبری یه عمل خیلی سخت باشی که 4 ساعت طول بکشه هم هوشبر یه عمل ساده مثل آپاندیس
    پس دیگه به کارت و بیمارستانت داره

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

كسي نيست جواب بده !!!!!!!!

راستي يكي از دوستام يه سوال داره
    ميخواد بره
    رشته آي تي (فناوري اطلاعات)
    نمرات دبيرستانش اينجوري بوده تا حدودي
    رياضي 14
    فيزيك 13
    بنظرتون موفق ميشه تو اين رشته؟
    رياضي و فيزيكش زياد قوي نيست؟

آی تی شبیه مهندسی کامپیوتره حدود 90 درصد

راستی یه چیزم یادتون باشه

دانشگاه فرق داره نمره توی دبیرستان فرق داره شاید این دوستت متجول شد درس حوند !
    زیادم به دبیرستان مربوط نیست

خیلی رشته خوبیم

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

سلام.من دانشجوی کاردانی عمرانم.کلا 25 واحد دارم که تموم کنم.ولی از یه طرفم ترم آخر 24 واحد بیشتر نمیدن.میخواستم بدونم راهی هست که بشه با همین یه ترم تموم کنم؟

فکر نکنم بشه !
    باید بری واحد آموزش فکر کنم یه مشاور هر دانشگاهی داره برو باهاش حرف بزن

و ببین راهی داره بسته به دانشگاه داره ولی فکر نکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام دوستان
    خوبین؟
    میشه کمی درباره رشته مدیریت جهانگردی پیام نور برام توضیح بدیین
    اینده ای داره؟
    اصلا چی می خونن
    ارزش درس خوندن داره؟
    فقط مطلب اینترنتی برام نزارین چون همه رو خوندم من میخوام تجربی برام بگیم
    مرسی

داره خودمونی میشه EsTeGhL@L 70's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    kashan

پيش فرض

سلام دوستان
    من رشته ی مدیریت بازرگانی پیام نور قبول شدم میخواستم بدونم رشتش خوبه بازار کارش خوبه؟

کسی نبود جواب ما رو هم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام دوستان يه مقدار اطلاعات در مورد رشته اتاق عمل مي خواستم
    كارش چيه ؟ پول سازه ؟ اينده كاري داره ؟ يعني مدرك بگيريم بيكار نميمونيم؟
    مقاطع بالاتر از كارشناسي هم داره؟
    سلام دوست من
    رشته اتاق عمل یه رشته مورد نیاز بیمارستان هاست
    کلا بگم رشته های پیراپزشکی مثل اتاق عمل ، هوشبری ، علوم ازماشگاهی ، تغذیه ، مدارک پزشکی جز رشته ها پایه هستند و بهترین اونها که همیشه براشون متقاضی هست اتاق عمل، علوم ازمایشگاهی و هوشبریه
    من خودم علوم ازماشگاهی خوندم البته تو مقطع کاردانی
    شما وقتی به امید خدا درس رو تموم کردین اگه خدمت رفته باشین که هیچ باید اول دوسال برای دولت کار کنین ( دوره طرح )یعنی کار راحت با حقوق عین ه کارمند رسمی این خودش یه امتیازه و بعدش هم جذب بیمارستان ها میشین
    برای ادامه تحصیلش زیاد اطلاع ندارم چون اکثرا با همون مدرک لیسانس جذب میشن به عنوان تکنسین اتاق عمل
    البته خودت میدونی اینده هر رشته ای بستگی به زرنگ و تلاش فرد داره
    موفق باشین

6. این کاربر از davood.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوست من
    رشته اتاق عمل یه رشته مورد نیاز بیمارستان هاست
    کلا بگم رشته های پیراپزشکی مثل اتاق عمل ، هوشبری ، علوم ازماشگاهی ، تغذیه ، مدارک پزشکی جز رشته ها پایه هستند و بهترین اونها که همیشه براشون متقاضی هست اتاق عمل، علوم ازمایشگاهی و هوشبریه
    من خودم علوم ازماشگاهی خوندم البته تو مقطع کاردانی
    شما وقتی به امید خدا درس رو تموم کردین اگه خدمت رفته باشین که هیچ باید اول دوسال برای دولت کار کنین ( دوره طرح )یعنی کار راحت با حقوق عین ه کارمند رسمی این خودش یه امتیازه و بعدش هم جذب بیمارستان ها میشین
    برای ادامه تحصیلش زیاد اطلاع ندارم چون اکثرا با همون مدرک لیسانس جذب میشن به عنوان تکنسین اتاق عمل
    البته خودت میدونی اینده هر رشته ای بستگی به زرنگ و تلاش فرد داره
    موفق باشین
    دوست عزيز ميشه در مورد علوم آزمايشگاهي هم توضيح اكمل بدي من تهران پزشكي قبول شدم...البته كارشناسي...
    البته پرستاري-شاهرود-روزانه ه م قبول شدم....خوشحال ميشم نظرت رو بدونم...

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بیهوشی اتاق عمل منظورته یا خود اتاق عمل ؟
    كارشناسي اتاق عمل

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض اشنایی با رشته علوم ازمایشگاهی

دوست عزيز ميشه در مورد علوم آزمايشگاهي هم توضيح اكمل بدي من تهران پزشكي قبول شدم...البته كارشناسي...
    البته پرستاري-شاهرود-روزانه ه م قبول شدم....خوشحال ميشم نظرت رو بدونم...
    سلام جناب دکتر
    رو چشم...
    من تا مقطع کاردانی خوندم امتحان دادم تا خدا بخواد قبول شم یا نه ( برام دعا کن)
    رشته علوم ازمایشگاهی یکی از بهترین رشته های پیراپزشکی و در واقع میشه گفت جز رشته های برتر هست. از نظر محتوای درسی باید بگم خیلی جذابه همش در باره کرم - قارچ - ویروس - باکتری و محتویات بدن مثل خون - سیستم ایمنی - اناتومی - فزیولوزی - و بیوشیمیو... می خونی ( اکثر دروس علوم پاییه پزشکی)
    در کل خیلی تنوع و جذابیت داره
    من خودم عاشق بیوشیمی هستم
    این از نظر محتوای درسی در کل باهاله اما در حوضه عملی:
    رشته علوم ازمایشگاهی ساعت عملی اون خیلی زیاده یعنی همیشه باید روپوش بات باشه مثلا خود من ( من دانشگاه علوم پزشکی اهواز درس خوندم) ترم 3 ساعت 8 تا 10 تئوری داشتیم و بعد تا ساعت 4 می رفتیم ازماشگاه و کلی حال میکردیم از خون گرفتن از هم تا جیغ زدن دخترا و ازمایش ( یادش بخیر)
    ترم اخر هم رفتیم بیمارستان مشغول شدیم . در واقع شدیم عین یه پرسنل صبح اول صبح میومدیم ظهر میرفتیم مثلا خوده من:
    صبح که میومدم بعد از احوال پرسی میرفتم نمونه گیری و بعد کمی تمرین رو دست مردم میومدم بخش و با چند تا از پرسنل که رفیق شده بودم می رفتیم بخش های مختلف بیمارستان و خون میگرفتم وکلی چیز یاد گرفتم و بعد میومدم ازمایشگاه و تو بخش های مختلف کار میکردم
    خدایی عجب دورانی بود وقتی تموم شد تا یه هفته افسرده بودم
    بگذریم تا اینجا با دوران شیرین اشنا شدی اما...

محیط کار:
    محیط کار این رشته عرصه های مختلف پزشکی هست از یه ازمایشگاه گرفتهتا داروخانه واتاق عمل و ...
    اما 99% موارد کارش با ازمایش نومنه های بالینی هست که نیاز به دقت و حساسیت بالا داره در واقع سرنوشت یه بیمار به تکنسین ازمایشگاه بستگی داره و یک پزشک نمیتونه بدون برگه ازمایش بیمار برای اون تصمیم بگیره این مساله نشون میدونه که این رشته چه جایگاهی در علوم پزشکی داره

آینده کاری:
    نیاز نداره این رو توضیح بدم برای این رشته در تمام مقاطع کار هست و این رشته هیچ وقت خاموش نمیشه
    مقاطع کاردانی و کارشناسی میتونن به عنوان تکنسین در تمام بیمارستانها - درمانگاهها - ازمایشگاه های خصوصی داروخانه ها و... با حقوق عالی مشغول بشن

این رشته در مقاطع ارشد و دکترا دارای رشته های ارزشمندی مثل هماتولوژی - باکتریولوژی - بیوشیمی و ... هست
    جال بدونی اگه بتونی در یکی از این رشته ها درجه دکترا بگیری که فقط پول پارو میکنی : هم میشی هیئت عملی هم کار کنی و هممی تونی یه ازمایشگاه خصوصی بزنی
    اگه هم ارشد بگیری بازم که میتونی بیای دانشگاه درس بگیری و با سه ارشد دیگه یه ازمایشگاه بزنی

در کل اینده کاری بسیار درخشانی داره

خب دوست من اگه بازم سوال داشتی بگو اگه بلد باشم جواب میدم

امیدوارم و از صمیم قلب برات ارزو میکنم در هر رشته ای هستی هم تو تحصیل هم تو کار و هم در تمام صحنه های زندگی موفق و پیروز باشی

یاعلی...

10. این کاربر از davood.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام جناب دکتر
    رو چشم...
    من تا مقطع کاردانی خوندم امتحان دادم تا خدا بخواد قبول شم یا نه ( برام دعا کن)
    رشته علوم ازمایشگاهی یکی از بهترین رشته های پیراپزشکی و در واقع میشه گفت جز رشته های برتر هست. از نظر محتوای درسی باید بگم خیلی جذابه همش در باره کرم - قارچ - ویروس - باکتری و محتویات بدن مثل خون - سیستم ایمنی - اناتومی - فزیولوزی - و بیوشیمیو... می خونی ( اکثر دروس علوم پاییه پزشکی)
    در کل خیلی تنوع و جذابیت داره
    من خودم عاشق بیوشیمی هستم
    این از نظر محتوای درسی در کل باهاله اما در حوضه عملی:
    رشته علوم ازمایشگاهی ساعت عملی اون خیلی زیاده یعنی همیشه باید روپوش بات باشه مثلا خود من ( من دانشگاه علوم پزشکی اهواز درس خوندم) ترم 3 ساعت 8 تا 10 تئوری داشتیم و بعد تا ساعت 4 می رفتیم ازماشگاه و کلی حال میکردیم از خون گرفتن از هم تا جیغ زدن دخترا و ازمایش ( یادش بخیر)
    ترم اخر هم رفتیم بیمارستان مشغول شدیم . در واقع شدیم عین یه پرسنل صبح اول صبح میومدیم ظهر میرفتیم مثلا خوده من:
    صبح که میومدم بعد از احوال پرسی میرفتم نمونه گیری و بعد کمی تمرین رو دست مردم میومدم بخش و با چند تا از پرسنل که رفیق شده بودم می رفتیم بخش های مختلف بیمارستان و خون میگرفتم وکلی چیز یاد گرفتم و بعد میومدم ازمایشگاه و تو بخش های مختلف کار میکردم
    خدایی عجب دورانی بود وقتی تموم شد تا یه هفته افسرده بودم
    بگذریم تا اینجا با دوران شیرین اشنا شدی اما...

محیط کار:
    محیط کار این رشته عرصه های مختلف پزشکی هست از یه ازمایشگاه گرفتهتا داروخانه واتاق عمل و ...
    اما 99% موارد کارش با ازمایش نومنه های بالینی هست که نیاز به دقت و حساسیت بالا داره در واقع سرنوشت یه بیمار به تکنسین ازمایشگاه بستگی داره و یک پزشک نمیتونه بدون برگه ازمایش بیمار برای اون تصمیم بگیره این مساله نشون میدونه که این رشته چه جایگاهی در علوم پزشکی داره

آینده کاری:
    نیاز نداره این رو توضیح بدم برای این رشته در تمام مقاطع کار هست و این رشته هیچ وقت خاموش نمیشه
    مقاطع کاردانی و کارشناسی میتونن به عنوان تکنسین در تمام بیمارستانها - درمانگاهها - ازمایشگاه های خصوصی داروخانه ها و... با حقوق عالی مشغول بشن

این رشته در مقاطع ارشد و دکترا دارای رشته های ارزشمندی مثل هماتولوژی - باکتریولوژی - بیوشیمی و ... هست
    جال بدونی اگه بتونی در یکی از این رشته ها درجه دکترا بگیری که فقط پول پارو میکنی : هم میشی هیئت عملی هم کار کنی و هممی تونی یه ازمایشگاه خصوصی بزنی
    اگه هم ارشد بگیری بازم که میتونی بیای دانشگاه درس بگیری و با سه ارشد دیگه یه ازمایشگاه بزنی

در کل اینده کاری بسیار درخشانی داره

خب دوست من اگه بازم سوال داشتی بگو اگه بلد باشم جواب میدم

امیدوارم و از صمیم قلب برات ارزو میکنم در هر رشته ای هستی هم تو تحصیل هم تو کار و هم در تمام صحنه های زندگی موفق و پیروز باشی

یاعلی...
    ممنون دكتر جان
    اميدوارم قبول بشي در اون دانشگاهيي كه دوست داري
    توضيحات كامل و بي نقص بود...يه سوال ديگه هم دارم چرا تا قبل از اين رشته كارداني بوده؟
    يا اينكه اونموقع هم كارشناسي داشت؟
    در مورد هزينه هم توضيح ميدي من اينجا ديدم كه ثابتش240000تومنه...بقه اش الله اعلم!
    ميتوني حدودش و تخمين بزني؟با توجه به هزينه واحدها!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by netwait; 10-09-2010 at 02:06.

داره خودمونی میشه meysamghaderi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهون طوخچی

پيش فرض

غیر انتفاعی کاردانی برق ؟
    نمیدونم هر چی باشه فکر کنم با ازاد فرقی نداشته باشه ! قیمتاشو میگم

ببین اگه کاردانی رو بدون مشروطی تموم کنی و پشتس کارشناسی بخونی

با اونی که یه ضرب همون سال میره کارشناسی برق
    یه 2 سال یا یک سال ازش عقب تر میوفتی اگه اشتباه نکنم
    حالمو گرفتی!!!
    یعنی دو سال عقب میوفتم؟؟؟ پس فکر کنم شیش سال باید درس بخونم اخه برا چی اینقدر عقب میوفتیم؟

و یه چیز دیگه اینکه غیر انتفاعی کلاس داره ؟؟؟یا مثل پیام نور تق و لقه؟؟؟
    قیمت چی شد؟؟؟چند ترم باید تا کاردانی بخونم ؟؟؟
    هر ترمی چقدر طول میکشه؟؟
    Last edited by meysamghaderi; 10-09-2010 at 10:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •