تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: دوربين ديجيتال pacific

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض دوربين ديجيتال pacific

با سلام به اساتيد محترم
    بنده چند وقت پيش يك دوربين ديجيتال خريدم به اسم pacific اما نميدانم اين دوربين ساخت چه كشوري است و حتي هيچ ادرسي از نمايندگي اين دوربين ندارم اگه ميشه در اين مورد كمكم كنيد
    و اما سوال بعد اينكه اين دوربين به هر حال سيستم عامل خاص خودش را دارد ميخواستم ببينم ميشه برنامه اش را عوض كرد مثلا اين دوربين 3 تا بازي داره خوب دوربيني كه توانايي اجرا كردن بازي رو داره طبيعتا بايد بتونه يك ماشين حساب ساده رو اجرا كنه ميخواستم ببينم يك برنامه شما سراغ داريد كه بتونم نرافزار دوربين رو تغير بدم
    و به جاي اون بازيها يك ماشين حساب جايگزين كنم
    و اما سوال بعدي كه اين يكي خيلي برام مهم هست اينه كه عكسهايي كه اين دوربين ميگيره پسوندش jpg هست
    و وقتي كه عكسها رو روي هارد ميريزم و دوباره توي دوربين ميريزم دوربين عكسها رو نشون ميده ولي عكسهاي ديگه كه با دوربين گرفته نشده تو دوربين ميريزم نشون نميده تمام مشخصاتي كه عكسهاي دوربين داره رو هم به عكسهاي ديگه ميدم از قبيل رزوليشن و دي پي اي و از اين چيزها ولي بازم نشون نميده اگه ميشه در اين موارد
    راهنماييم كنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام وعرض پوزش از عزيزان :
    الان تمام دوربينهاي زير 200 هزارتومان ساخت چينه

داره خودمونی میشه zodiac's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In other Heart

پيش فرض

سلام عزيزم
    اگر دقت كنيد هنگامي كه فلش مموري دوربين را به كامپيوتر وصل مي كنيد در قسمت FolderOtion مورد Hiden file را علامت دار كن . مشاهده مي كني كه براي هر عكس علاوه بر اون فايل *.jpg با همون اسم يا شماره / يك فايل ديگر هم وجود دارد كه مشخصات عكس گرفته شده توسط دوربين را در خود جا داده - حالا هنگامي كه شما عكسهاي دوربين را به كامپيوتر منتقل مي كنيد اين فايل ها هم منتقل مي شوند ولي مخفي هستند /
    در مرحله بعد كه دوباره عكس را از كامپيوتر به فلش مموري دوربين انتقال مي دهيد فقط فايلjpg را در واقع انتقال داده ايد و طبعا فايل حاوي مشخصات عكس انتقال نيافته و همين باعث مي شود تا دوربين قادر به نشان دادن عكس نباشد چونكه اطلاعات عكس رادر دسترس ندارد.
    در مورد سئوال براي تغيير درايور دوربين جهت نصب ماشين حساب اطلاعي ندارم
    ضمنا در اينترنت همه جور آدم پيدا مي شود / اصلا ناراحت نباشد و اهميت ندهيد .... بهترين راه واكنش نشان ندادن به رفتار اينقبيل اشخاص است .
    من از رفتار كاربر يادشده پوزش ميخواهم . اميدوارم ايشان طريقه صحبت با كسي كه نمي شناسد و نمي داند كيست را ياد بگيرد .
    اين عيب دنياي مجازي است
    درود برشما

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

دوستان خواهش ميکنم رعايت کنيد و بحث نکنيد اين تاپيک بسته شد

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام
    من تاپیک رو ویرایش و باز کردم ... با تشکر از حمید عزیز
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام به دوستان كامران آزاد و zodiac آقا كامران شما من رو واقعا نااميد كردي چرا كه من واقعا از توليدات چين متنفرم چيني
    ها اقتصاد دنيا را به ركود انداخته كشوري مثل امريكا از چين مينالد ايران كه جاي خودش را داره چيني ها تماما جنسهاي نامرغوب
    توليد ميكنن وبه بازار عرضه ميكنن الان وضعيت طوري ناهنجار شده كه خيلي از اجناس رو ميخواي خريداري كني چيني هست و
    از كشور ديگه اين جنس رو پيدا نميكني حتي به خود چين هم كه ميگي اقا من پولش رو هم ميدم تو فقط براي من جنس خوب بزن ميگه نه من ارزون ميدم و نامرغوب فعلا كه همين چين يك ملياردي اقتصاد دنيا رو به خطر انداخته تمام ترس من از اين بود كه مبادا اين دوربين كه خريدم چيني باشه اونوقت شما اونجوري حرف زدي تازه شما از كجا فهميدي كه دوربين من زير 200 تومنه اين هم برام جاي سوال داره راستش تا وقتي كه نميدونستم ساخت چينه ازش خوشم مييومد اما همين كه فهميدم چينيه با نگاه بدي بهش نظر ميكنم عكسهاي 3 مگا پيكسليه خوبي مينداخت اما تا چيني شد ديگه عكس خوبي هم نميندازه . به قول يكي از دوستام كه اين جمله هميشه سر زبونش هست و ميگه چينيهاي خرچنگ خوره چش بادوميه عوضي .
    آقاي zodiac از راهنمايي شما خيلي متشكرم بنده اون چيزي كه در مورد Hiden file گفته بودي رو قبلا هم انجام داده بودم
    ولي فايلي ديده نميشه تازه اگر هم ديده بشه چطور ميشه مشخصات اون فايل رو به عكسهاي ديگه داد تا تو دوربين ديده بشه
    به حر حال از راهنماييتون متشكرم
    به اميد ديدار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •