تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 41 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 410

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

معذرت مي خوام دوباره پست مي زنم . حالا كه مي خونم مي بينم كه خيلي ها اين مشكل رو دارن . اما من كلا فيلمام 80% اينطوري مي شن جز اونا كه فايل مستقيم AVI هستن . از برنامه advanced rar هم كه استفاده مي منم يه فولدر بهم مي ده كه 39 مگابايت هست . از تمام اهل فن و متخصصان عزيز مي خوام به ياري اين مشكل بيان . مي دونيد كه دانلود 2گيگ چقدر زمان ميبره . آخرشم مي بيني كه ايراد دار شد و منتظر راهنماييتتون هستم

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید من به یک مشکل برخورد کردم
    ما بر عکس همه پسورد فایل winrar رو داریم اما مشکل من این هست که من می خواهم 1 بار که این پسورد رو دادم دیگه برای دفعات بعد این پسورد از رو فایل بر داشته بشه .
    ( این راه حل رو خودم بلدم که فایل رو extract کنم بعد دوباره با winrar فشردش کنم چون واسه وب سایت می خواهم نمی تونم با winrar خودم بعد از فشرده کردن و آپلود رو هاست eror میده )
    با تشکر
    منم همین سوال رو دارم دوستان اگه کسی راهی بلده لطفا کمک کنه

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

جالبه كه بعد از اينكه فايل رو دوباره دانلود كردم حالا آخرش ايراد داد . crc failed

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من یه نرم افزار دانلود کردم تو 7 پارت مجزا که پارت یک و دو و سه این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\New Folder\A._S._2.0_www.softarchive.net.part3.rar: The file "???" header is corrupt

سایز فایلها کاملا با هم یکیه و از پارت 4 به بعد چنین خطایی نمیده. فقط سه تا فایل اول این مشکل رو دارن.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

من یه نرم افزار دانلود کردم تو 7 پارت مجزا که پارت یک و دو و سه این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\New Folder\A._S._2.0_www.softarchive.net.part3.rar: The file "???" header is corrupt

سایز فایلها کاملا با هم یکیه و از پارت 4 به بعد چنین خطایی نمیده. فقط سه تا فایل اول این مشکل رو دارن.
    سلام

مي توني بايت هاي ابتدايي پارت هاي خراب رو صفر كني و با نرمافزار Segment Downloader چند كيلوبايت اول رو دوباره دانلود كني تا ترميم بشن. براي پاك كردن بايت هاي اول ابزارهاي Hex Editor مناسب هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض مشکل من با win rar

با عرض سلام به همه دوستان .................................................. ......................... من برنامه win rarرو از از روی یک سی دی نصب کردم که در دستور العملش نوشته بود فایل key gen رو پس از نصب در مسیر نصب کپی کرده واجرا کنید ومن هم همین کار رو کردم اما پس از این کار ها در هنگام اجرای برنامه win rarبالای صفحه می نویسه only 14 days left to buy a license میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟؟ ( امکانش هست که من اشتباهی کرده باشم وآیا هنگام باز کردن فایل key gen باید کار خاصی انجام می دادم؟؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

با عرض سلام به همه دوستان .................................................. ......................... من برنامه win rarرو از از روی یک سی دی نصب کردم که در دستور العملش نوشته بود فایل key gen رو پس از نصب در مسیر نصب کپی کرده واجرا کنید ومن هم همین کار رو کردم اما پس از این کار ها در هنگام اجرای برنامه win rarبالای صفحه می نویسه only 14 days left to buy a license میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟؟ ( امکانش هست که من اشتباهی کرده باشم وآیا هنگام باز کردن فایل key gen باید کار خاصی انجام می دادم؟؟)
    نه درسته
    ولی شاید کرک خراب باشه تو انجمن درخواست کرک ورژنتو بده کرک رو بگیر

8. این کاربر از shahab47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام من وقتی این فایل وینرر را دانلود می کنم حجمش 1.5 مگابایته

ولی وقتی خودم فشرده اش می کنم در فشرده ترین حالت یا همون best میشه 3 مگابایت کسی نمیدونه چرا ؟
    فرمت این فایل هم winrar هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

سلام من وقتی این فایل وینرر را دانلود می کنم حجمش 1.5 مگابایته

ولی وقتی خودم فشرده اش می کنم در فشرده ترین حالت یا همون best میشه 3 مگابایت کسی نمیدونه چرا ؟
    فرمت این فایل هم winrar هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام

فایل شمارو دانلود نکردم اما باید بدونید:

علاوه بر انتخاب گزینه Best تنظیمات دیگری هم در WinRAR وجود داره که در میزان فشرده سازی موثر هستند.

مواردی مثل Solid بودن و حتی اندازه دیکشنری, موضوع الگوریتم و تنظیمات پیچیده تر.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام

فایل شمارو دانلود نکردم اما باید بدونید:

علاوه بر انتخاب گزینه best تنظیمات دیگری هم در winrar وجود داره که در میزان فشرده سازی موثر هستند.

مواردی مثل solid بودن و حتی اندازه دیکشنری, موضوع الگوریتم و تنظیمات پیچیده تر.

موفق باشید.
    ممنون

ولی میشه بیشتر توضیح بدید

مثلآ بگید چه تنظیماتی رو انجام بدم که حجم بیاد پایین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •