تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 85 از 95 اولاول ... 3575818283848586878889 ... آخرآخر
نمايش نتايج 841 به 850 از 949

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه AutoPlay Media Studio

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من با یک مشکلی روبرو هستم که نمیدونم چه کار کنم
    چند وقت پیش یه اتوران با این نرم افزار ساختم و همه چی عالی بود اما الان یه اتوران ساختم و موقعی که روی آیتم هایی کلیک میکنم که برنامه ای رو باز میکنه مثلا باز شدن یه فیلم یا نصب یک بازی این صفحه هم همزمان با اون فایلی که می خواهیم اجرا کنیم باز میشه ، چیکار باید بکنم این صفحه باز نشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید . چرا در اتوران اول این مشکل رو نداشتم
    علی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. کد باز کرذدن این برنامه تو آتورانتون هست. باید حذفش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام. یکی کمک کنه!!!!
    قبلا برای کد درخت به مشکل خورده بودم،از این سایت ی تیکه کد گرفتم مشکلم حل شد، اما ویندوز عوض کردم کدم گم شد.
    الان مشکلم اینه:
    تو یه درخت میخام چندتا پی دی اف لود کنم،که کاربر با کلیک رو اسم هر کدوم کتابش نشون بده، اما الان با کلیک رو هر کدوم فقط کتاب اولی باز میشه!
    کد درختو میخام کمکم کنیییین

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت venusbahar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

14 مشکل اتوران در نمایش یک مقدار ریجستری

سلام دوستان. من یک اتوران طراحی کردم که یک آیتم اون باید یک مقدار رو از ریجستری ویندوز مربوط به یک نرم‌افزار (ESET Smart Security) رو در یک دیالوگ باکس به کاربر نشون میده. بعد از این که از اتوران فایل خروجی گرفتم و تست کردم هیچ گونه مشکلی وجود نداشت (تست بر روی رایانه خودم ویندوز 7 التیمیت 32 بیت). بر روی یک رایانه دیگه هم که ویندوز 7 التیمیت 32 بیت نصب بود تست کردم و باز هم هیچ گونه مشکلی نبود و اطلاعات از ریجستری ویندوز در دیالوگ باکس نمایش داده میشد.

اما وقتی اتوران را بر روی ویندوز 7 هوم پرمیوم 64 بیت تست کردم، دیالوگ باکس نمایش داده میشود اما مقدار ریجستری از ریجستری خوانده نمیشود. (جای خالی). با توجه به اینکه نباید مشکلی می بود، مسیر ریجستری مورد نطر را به صورت دستی در ویندوز 64 بیت بررسی کردم اما با مسیر ریجستری که اتوران باید مقدار آن را نمایش میداد، هیچ تفاوتی نمی کرد.

صرفا جهت اطلاع: مسیری که اتوران باید مقدار ریجستری را از آن بخواند و نمایش دهد این است: (مقدار FailSafeServer رو باید در یک دیالوگ باکس نشون بده) و با توجه به بررسی دستی بر روی هر دو ویندوز 34 بیت و 64 بیت، این مسیر ثابت است.
    کد:
    در ضمن اسکریپت نویسی اتوران هم به صورت صحیح توسط خودم انجام داده شده است:

کد:
    و اتوران دارای سطح اجازه ی دسترسی ادمین (UAC) هست و کلا به نظر میرسد مشکل از سطح اجازه ی دسترسی نباشد. چون همانطور که در بالا گفتم اتوران مقدار ریجستری را در دو ویندوز 7 32 بیت نشان داد اما در 64 بیت خیر. و اشاره میشود که جهت اطمینان حتی اتوران را در safe mode هم اجرا کردم اما باز هم مقدار ریجتسری مورد نظر در ویندوز 64 بیت نمایش داده نشد.حالا این سوال برای من ایجاد شده که ایا ریجستری ویندوز 32 بیت با 64 بیت فرق می کند که اتوران نتوانسته در ویندوز 64 بیت این مقدار ثابت را به نمایش در آورد؟ مشکل چیست و چگونه این مشکل را حل کنم. با تشکر.
    Last edited by venusbahar; 08-05-2014 at 14:40.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حالا این سوال برای من ایجاد شده که ایا ریجستری ویندوز 32 بیت با 64 بیت فرق می کند که اتوران نتوانسته در ویندوز 64 بیت این مقدار ثابت را به نمایش در آورد؟
    بله. AMS برنامه 32 بیتی است و وقتی دستور خواندن مقداری از HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE رو بهش میدن از معادل 32 بیتیش می خونش. یعنی آدرس
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node

دو راه دارید. یک اینکه ببینید مقدارتوندر کلید HKEY_CURRENT_USER موجود هست و از اونجا بخونید. چون این کلید 32 و 64 نداره.
    و یا از پلاگین WOW64 استفاده کنید. در صورت استفاده از این پلاگین حتما باید سیستم رو چک کنید و در صورت 64 بیتی بودن اقدام به خواندن مقدار توسط این پلاگین کنید.

7. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

از پلاگین WOW64 استفاده کنید. در صورت استفاده از این پلاگین حتما باید سیستم رو چک کنید و در صورت 64 بیتی بودن اقدام به خواندن مقدار توسط این پلاگین کنید.
    ممنون از راهنمایی شما. من پلاگین رو از سایت زیر دانلود و نصب کردم:
    کد:
    اما وقتی AMS v8.2.0.0 Retail رو اجرا می‌کنم، پلاگین نه در لیست اکشن‌ها و جود داره و نه توی Plugins<Object. در صورتی توی تصاویری که سایت ارائه دهنده قرار داده موجود هست. حتی چند بار هم نرم‌افزار و هم پلاگین رو حذف و مجدداً نصب کردم؛ اما باز هم پلاگین مشاهده نمی‌شود. الان چیکار کنم؟؟
    در ضمن فایل نصب AMS هم از سافت‌سرا دانلود کردم و فایل‌های پلاگین فوق هم در مسیر برنامه قرار گرفته است: (Wow64.lic Wow64.lmd Wow64.chm)
    کد:
    Last edited by venusbahar; 13-05-2014 at 20:27.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه مشکل دیگه هم دارم، اینه که یک ComboBox در اتوران گذاشتم و می‌خوام که هر کدوم از آیتم‌های اون یه اکشن رو انجام بدن. اما هر چی فایل‌های آموزشی رو نگاه کردم نفهمیدم چجوری به آیتم‌های یک ComboBox می‌شه دستور داد تا موقعی که اون آیتم انتخاب شد فلان کار رو انجام بده. ممنون می‌شم راهنمایی کنید. مشکرم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما. من پلاگین رو از سایت زیر دانلود و نصب کردم:
    کد:
    اما وقتی AMS v8.2.0.0 Retaill رو اجرا می‌کنم، پلاگین نه در لیست اکشن‌ها و جود داره و نه توی Plugins<Object. در صورتی توی تصاویری که سایت ارائه دهنده قرار داده موجود هست. حتی چند بار هم نرم‌افزار و هم پلاگین رو حذف و مجدداً نصب کردم؛ اما باز هم پلاگین مشاهده نمی‌شود. الان چیکار کنم؟؟
    در ضمن فایل نصب AMS هم از سافت‌سرا دانلود کردم و فایل‌های پلاگین فوق هم در مسیر برنامه قرار گرفته است: (Wow64.lic Wow64.lmd Wow64.chm)
    کد:
    سلام. Wow64 آبجکت نیست که اکشنه. از منوی Project\Plugins گزینه Wow64 را تیک بزنید.

11. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یه مشکل دیگه هم دارم، اینه که یک ComboBox در اتوران گذاشتم و می‌خوام که هر کدوم از آیتم‌های اون یه اکشن رو انجام بدن. اما هر چی فایل‌های آموزشی رو نگاه کردم نفهمیدم چجوری به آیتم‌های یک ComboBox می‌شه دستور داد تا موقعی که اون آیتم انتخاب شد فلان کار رو انجام بده. ممنون می‌شم راهنمایی کنید. مشکرم.
    باید چک کنید کدوم آیتم انتخاب شده و بعد تصمیم گیری کنید. دقیقا چیکار کی کنید شما؟

13. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •