تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 95 اولاول ... 347480818283848586878894 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 949

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه AutoPlay Media Studio

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از دوستان عزیز،کسی پاسخ سوال منو نمی دونه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم و مخم داره رگ ب رگ میشه
    میخام پروژ ه تو همه رزولیشن ها فول اسکرین باشه و اشیا من جا به جا هم نشن.. اصلا شدنیه؟
    مهم ترین دلیلی که از mmb اومدم به این همینه
    کمکم کنید لطفا

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فول اسکرین بشه اما اشیا جابجا نشن؟
    تقریبا مثه اینه که بگیم بزرگ شیم اما سنمون بالا نره!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام آقا امید
    من یه سوال داشتم درمورد اینکه برنامه خروجی در ویندوز 7 و 8 اجرا نمی شود چطور میشه این مشکل را حل کرد؟
    ضمناً یک فیلم در ابتدای برنامه گذاشتم که فرمت آن mpeg است و بعضی وقتها لود نمیشه ؟ لطفاً راهنمایی فرمائید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. از چه نسخه ای استفاده می کنید مگه. نسخه نهایی با تمام ویندوزها سازگاره. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعضی وقتا رو سیستم خودتون یا رو سیستمهای مختلف؟ دستورات شرطی نداره؟ فیلم به صورت Dialog نمایش داده میشه یا نه در صفحه لود میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام آقا امید با تشکر من مشکل لود اولیه فیلم رو حل کردم از بخش seting خود پروژه تیک require administerator را زدم ولی سوال دیگر من این است که برای قرار دادن متن فارسی جهت توضیح یک شئ در صفحه از پاراگراف یا rich text استفاده می کنم ولی متاسفانه تنظیم اونا خیلی مشکله وبرای حالت rectangle شدن متن نمیشه اون رو تنظیم کرد فردی برای راهنمایی به من گفت که می شود متن را در قالب فایل pdf در برنامه لود کرد ولی مشکل pdf اینه که در خروجی برنامه وقتی لود میشه کاربر می تونه به یکی سری از منوهای نرم افزار pdf هم دسترسی داشته باشه آیا امکان کم کردن این دسترسی وجود دارد به نحوی که فقط کاربر بتونه متن را بخونه و کوچک و بزرگش کنه ؟ ضمنا زمینه متن در حالت pdf آیا امکان transparent شدن دارد یا خیر؟ ممنون از شما اگر راهنمایی فرمائید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام. شرمنده دوست عزیز
    دارم یه پروژه میبندم. توی نصب فونت گیر کردم. میشه برام کدشو بفرستید. ممنون از لطفتون....mmdaneshvar@gmail.com

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام آقا امید با تشکر من مشکل لود اولیه فیلم رو حل کردم از بخش seting خود پروژه تیک require administerator را زدم ولی سوال دیگر من این است که برای قرار دادن متن فارسی جهت توضیح یک شئ در صفحه از پاراگراف یا rich text استفاده می کنم ولی متاسفانه تنظیم اونا خیلی مشکله وبرای حالت rectangle شدن متن نمیشه اون رو تنظیم کرد فردی برای راهنمایی به من گفت که می شود متن را در قالب فایل pdf در برنامه لود کرد ولی مشکل pdf اینه که در خروجی برنامه وقتی لود میشه کاربر می تونه به یکی سری از منوهای نرم افزار pdf هم دسترسی داشته باشه آیا امکان کم کردن این دسترسی وجود دارد به نحوی که فقط کاربر بتونه متن را بخونه و کوچک و بزرگش کنه ؟ ضمنا زمینه متن در حالت pdf آیا امکان transparent شدن دارد یا خیر؟ ممنون از شما اگر راهنمایی فرمائید.
    سلام. شما یه سند تو Word درست کن و تو rich text لودش کن. اینکه بخوای فونتا رو بزرگ کوچیک کنی یه مقدار سخت میشه اما شدنیه. از تصویر متن هم می تونی استفاده کنی. خیلی هم شکیل تره.
    البته باز بزرگ و کوچک کردن متن کمی پیچیدش می کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    واسم یه مشکل حیاطی پیش اومده ک ی بار دیگه هم پرسیده بودم ولی برطرف نشد و رفتم سراغ یه نرم افزار دیگه ولی اینبار خیلی مهمه و کلی زحمت کشیدم واسش
    مشکل اینجاس ک کار تموم شده ولی موقعی ک میخوام رو سی دی ازش پابلیش بگیرم اولن که کاری با حجم 60 مگ حدود یک ساعت و نیم طول کشید و دومن اینکه بعد از اینکه پیام ساکسیفولی داد دیدم همواره سی دی خالیه و انگار نه انگار اتفاقی افتاده
    ممنون میشم راهنمایییم کنید خیلی مهمه
    مچکر

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از پزوژه بر روی هارد خروجی بگیرید و بعد با برنامه های رایت معمول رایتش کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •