تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 574 از 577 اولاول ... 74474524564570571572573574575576577 آخرآخر
نمايش نتايج 5,731 به 5,740 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

موفق باشید.
    سلام.
    من هنوز اینو نصب نکردم ولی مصمم ک نصبش کنم راهنماشو چند وقت پیش خوندم ی تیکشو درس متوجه نشدم ترسیدم برم تو نصبش بعد ب مشکل بخورم چون تو این راهنمایی هم ک گفتم گفته اول بکاپ بگیرید و اگه اشتباه کنید ممکنه فایلاتون پاک بشه:
    میشه لدف کنی ی نگاهی به لینک کنی؟ ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرحله 13 و14 رو گفته دل به خواهیه و من این رو درس متوجه نمیشم و ازش گذر کردم چون با ویندوز خیلی فرق داره و من هیچ چی نمیدونم از لینوکس( اون موضوعی ک گفتی رو هم رفتم خوندم همون روز ولی هم یادم رفت زود هم خیلی گنگ بود) خودش گفته میشه از شر این مرحله بگذریو کاری نداشته باشی حالا میخوام بدونم چ فرقی میکنه این مرحله رو بری یا نه؟ 13 و14 رو منظورمه
    من 40 گیگ از درایو اف رو خالی کردم شرینکش کردم طبق همین راهنمایی ک تواین لینک هست بعد لینوکسو ک میخوام نصب کنم طبق اون مرحله 12 ک تو اون لینک هست بکنم حله دیگه؟ یعنی هیچ چیز اضافه ای نمیخواد؟ فقط درایو اف رو انتخاب کنم خودش کپی میکنه فایلای لینوکس رو رو اون درایو دیگه درسته؟و فایلایی ک تواف دارم ک دس نمیخوره ک؟
    بعد ی سوال من بخوام درایورام نصب کنم وقتی نصب شد لینکوس از کجا میتونم دانلود کنم؟
    اگه نصب کردم بعد فضا کم اوردم واسه نرم افزارم باید چ کار کنم؟ میشه رو درایوای دیگه فایلام رو بریزم منظورم اینه رو درایوایی ک لینوکس توش نصب نیس مثلا اگه لینکوسم با فیلم هام تو اف هست ی مقدار برنامه های لینوکسم بریبزم تو درایو سی ک ویندوز توشه میشه ؟
    مرسی پیش پیش

- - - Updated
    Last edited by sunshineboy; 05-08-2017 at 05:22.

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم با مرحله ۱۲ خودش تصمیم میگیره فضای خالی شما رو چه کار کنه، قبلا هم کاملا توضیح دادم درایو و پارتیشن اینها کانسپت هایی با معانی متفاوت تو سیستم‌عامل های مختلف هستند اینجا شما نمیتونی یک درایوی مثل F رو انتخاب کنید و بگید اینجا نصب شو باید پارتیشن بسازید و mount point تعیین کنید یا این کار رو بسپرید به دست خودش. (مرحله ۱۲) که با توجه به ساختار دیسک و تنظیمات مادربوردتون ممکنه بتونه انجام بده یا fail بشه.

پیشنهاد من رد کردن ۱۲ و نصب توسط ۱۳ و ۱۴ هست، فضای خالی که ساختید رو انتخاب کنید یک پارتیشن جدید بسازید فایل سیستمش رو بزارید ext4 به عنوان / تعیینش کنید و نباید مشکلی داشته باشید swap هم فکر کنم به صورت فایل بسازه. (فقط حواستون باشه چه کار میکنید، توضیحات پست قبلیم رو باز بخونید).

۹۰٪ درایور هایی که نیاز دارید تو کرنل لینوکس built-in هستند و عموما نیازی نیست چیزی نصب کنید مگر قطعاتی داشته باشید بسیار جدید و یا شدیدا انحصاری و کمیاب که براشون درایور / ماژول درست حسابی وجود نداشت که اون وقت باید کمی زمان بزارید تا مطابق سیستممتون مشکل رو حل کنید.

نرم افزار هاتون فقط تو فضای اوبونتو نصب می‌شند ۴۰ گیگ هم براش کافیه (وقتی یک روت یکپارچه دارید)، ولی میتونید فایل هاتون رو تو درایو های ویندوزی ذخیره و بهشون دسترسی داشته باشید.

3. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام من همون 12 رو انجام میدم اگه نشد میرم ببینم این شماره 13 و چهارده چ طوریه پس درایو داره فضای بقیه درایو هام قابل استفادس مرسی واسه پاسخ کاملت و وقتی ک گذاشتی.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

man ino nasb kardam emrooz sobh akhar hamoon k mitarsidam shod ie driveram ro kamel pak kardam!vasatae nasbesham eror dad albate iadam namoon erroresh vali vasate nasbe ubuntu error dad badan k az tarighe u live boot shodam didam ie driveram pak shode be jash roote ubuntu jasho gerfte:| , nesfe ghat shod kolan vasate nasb! alan hata win ham bala nemiad na mishe repair kard na driveram ro neshoon mide vaghti ba cd win boot misham

alan mikham kolan in ubunu pak she az ro hardam kolan hazf beshe bayad che kar konam?
    rahi has oon partisheni k toosh etelatam boode hamsh ahang ax bood bargare? age k masalan betoonam win nasb konam ba narm afzaro&o recovery barmigarde?
    ??
    solae akhar mishe kolan nasbesh nakard? va har vaght nzia bood az tarighe usb live estefade kard azash??

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

1. Boot a live CD/DVD/USB with Ubuntu
    2. Choose "Try Ubuntu"
    3. Download and install [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    4. Start the software and select what operating system you want to uninstall.
      [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5. Apply
    6. When all is over, reboot your computer, and voila, only Windows is on your computer or of course no OS!
      in raho to ie site peida kardam kar mikone?!
      IN UBUNTU HIV!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

Age az in aabzari k disks naam dare estefade konam va oon partisheni k ubuntu be onvane root gerfete ro format konam okey mishe?!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اول اینکه لطفا فارسی تایپ کنید.
    دوم اینکه ubuntu رو چطوری نصب کردید که اطلاعاتتون پاک شد؟ شما همونطور که کابر milad_gta گفت یه پارتیشن ext4 میسازی و موقع نصب میگی اینجا نصب کن.
    توی مرحله‌ی زیر شما باید something else رو انتخاب کنید و پارتیشنی که ساختید رو بهش بدید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    الان ما هیچ اطلاعاتی از وضعیت هارد شما نداریم پس در مورد اینکه اطلاعات برمیگرده یا نه هیچ چیز مشخص نیست
    چون اگه موقع نصب فرمت رو عوض کرده باشه(از ntfs به ext4) و اطلاعات کپی کرده باشه احتمال برگشت کم خواهد بود.

9. 2 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

Age az in aabzari k disks naam dare estefade konam va oon partisheni k ubuntu be onvane root gerfete ro format konam okey mishe?!
    سلام لینوکسو بصورت لایو بوت بیار بالا برو داخل نرم افزار gparted اینجا پارتیشنهاتو نشون میده و یه عکس بزار برامون بهتر میشه کمک کرد .

11. 2 کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

نحوه فارسی کردن کیبورد رو نمیدونسم اون موقع تو اوبونتو واسه همین اونطورینوشتم! من درست \یش رفتم ولی ازهمون وقتی ک با یو اس بی بوت شد ارور Cannot find TOCBLOCK, داد ولی من محلش ندادم و مراحل نصب جلو رفتم اما میون نصب ی ارور داد! و بعدشم ک اینطوری شد.الان دیگه اصن مهم نیس واسم اون درایوی ک رف فقط توش اهنگ بود اهمیت نداره زیاد دیگه. ولی میخوام هاردم به حالت انلاین برگرده الان اینولید هست!

13. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

نحوه فارسی کردن کیبورد رو نمیدونسم اون موقع تو اوبونتو واسه همین اونطورینوشتم! من درست \یش رفتم ولی ازهمون وقتی ک با یو اس بی بوت شد ارور Cannot find TOCBLOCK, داد ولی من محلش ندادم و مراحل نصب جلو رفتم اما میون نصب ی ارور داد! و بعدشم ک اینطوری شد.الان دیگه اصن مهم نیس واسم اون درایوی ک رف فقط توش اهنگ بود اهمیت نداره زیاد دیگه. ولی میخوام هاردم به حالت انلاین برگرده الان اینولید هست!
    کلا اون لینکی که گزاشتی آموزشش اصلا خوب نیست گیج کنندس اگر خواستی مراحلش رو برات میگم.
    نمدونم الان کارت درست شده یا نه با همون جی پارتد هاردت رو میتونی درستش کنی امیدوارم که از لینکوس فراری نشده باشی من الان چند ساله که ویندوزو ول

کردم واقعا از شر ویندوز کند ویروسهای مصخره ایکتیو کردن . آپدیتهای بی پایه و اساس و ... خلاص شدم .
    Last edited by behnamlider; 21-11-2017 at 12:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •