تبلیغات :
خرید قاب گوشی
دستگاه جوجه کشی خانگی
دستگاه جوجه کشی
ماشین آلات بسته بندی
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 574 از 574 اولاول ... 74474524564570571572573574
نمايش نتايج 5,731 به 5,733 از 5733

نام تاپيک: Ubuntu

اگه نباشه جاش خالی می مونه sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

موفق باشید.
    سلام.
    من هنوز اینو نصب نکردم ولی مصمم ک نصبش کنم راهنماشو چند وقت پیش خوندم ی تیکشو درس متوجه نشدم ترسیدم برم تو نصبش بعد ب مشکل بخورم چون تو این راهنمایی هم ک گفتم گفته اول بکاپ بگیرید و اگه اشتباه کنید ممکنه فایلاتون پاک بشه:
    میشه لدف کنی ی نگاهی به لینک کنی؟ ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرحله 13 و14 رو گفته دل به خواهیه و من این رو درس متوجه نمیشم و ازش گذر کردم چون با ویندوز خیلی فرق داره و من هیچ چی نمیدونم از لینوکس( اون موضوعی ک گفتی رو هم رفتم خوندم همون روز ولی هم یادم رفت زود هم خیلی گنگ بود) خودش گفته میشه از شر این مرحله بگذریو کاری نداشته باشی حالا میخوام بدونم چ فرقی میکنه این مرحله رو بری یا نه؟ 13 و14 رو منظورمه
    من 40 گیگ از درایو اف رو خالی کردم شرینکش کردم طبق همین راهنمایی ک تواین لینک هست بعد لینوکسو ک میخوام نصب کنم طبق اون مرحله 12 ک تو اون لینک هست بکنم حله دیگه؟ یعنی هیچ چیز اضافه ای نمیخواد؟ فقط درایو اف رو انتخاب کنم خودش کپی میکنه فایلای لینوکس رو رو اون درایو دیگه درسته؟و فایلایی ک تواف دارم ک دس نمیخوره ک؟
    بعد ی سوال من بخوام درایورام نصب کنم وقتی نصب شد لینکوس از کجا میتونم دانلود کنم؟
    اگه نصب کردم بعد فضا کم اوردم واسه نرم افزارم باید چ کار کنم؟ میشه رو درایوای دیگه فایلام رو بریزم منظورم اینه رو درایوایی ک لینوکس توش نصب نیس مثلا اگه لینکوسم با فیلم هام تو اف هست ی مقدار برنامه های لینوکسم بریبزم تو درایو سی ک ویندوز توشه میشه ؟
    مرسی پیش پیش

- - - Updated
    Last edited by sunshineboy; 05-08-2017 at 07:22.

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم با مرحله ۱۲ خودش تصمیم میگیره فضای خالی شما رو چه کار کنه، قبلا هم کاملا توضیح دادم درایو و پارتیشن اینها کانسپت هایی با معانی متفاوت تو سیستم‌عامل های مختلف هستند اینجا شما نمیتونی یک درایوی مثل F رو انتخاب کنید و بگید اینجا نصب شو باید پارتیشن بسازید و mount point تعیین کنید یا این کار رو بسپرید به دست خودش. (مرحله ۱۲) که با توجه به ساختار دیسک و تنظیمات مادربوردتون ممکنه بتونه انجام بده یا fail بشه.

پیشنهاد من رد کردن ۱۲ و نصب توسط ۱۳ و ۱۴ هست، فضای خالی که ساختید رو انتخاب کنید یک پارتیشن جدید بسازید فایل سیستمش رو بزارید ext4 به عنوان / تعیینش کنید و نباید مشکلی داشته باشید swap هم فکر کنم به صورت فایل بسازه. (فقط حواستون باشه چه کار میکنید، توضیحات پست قبلیم رو باز بخونید).

۹۰٪ درایور هایی که نیاز دارید تو کرنل لینوکس built-in هستند و عموما نیازی نیست چیزی نصب کنید مگر قطعاتی داشته باشید بسیار جدید و یا شدیدا انحصاری و کمیاب که براشون درایور / ماژول درست حسابی وجود نداشت که اون وقت باید کمی زمان بزارید تا مطابق سیستممتون مشکل رو حل کنید.

نرم افزار هاتون فقط تو فضای اوبونتو نصب می‌شند ۴۰ گیگ هم براش کافیه (وقتی یک روت یکپارچه دارید)، ولی میتونید فایل هاتون رو تو درایو های ویندوزی ذخیره و بهشون دسترسی داشته باشید.

3. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام من همون 12 رو انجام میدم اگه نشد میرم ببینم این شماره 13 و چهارده چ طوریه پس درایو داره فضای بقیه درایو هام قابل استفادس مرسی واسه پاسخ کاملت و وقتی ک گذاشتی.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •