تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 568 از 577 اولاول ... 68468518558564565566567568569570571572 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,671 به 5,680 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام

معنی این خطا چیه و چکار باید کنم؟
    make: *** No rule to make target `install-libs'. Stop.

خیلی ممنون
    اسم برنامه ای که میحواید نصب کنید و در صورت امکان فایل فشرده رو هم بفرستید تا ببینم مشکلش چیه، احتمال زیاد مشکل از سورس برنامست.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام.
    من حس میکنم آیکن های داخل دسکتاپ زیادی بزرگن
    یعنی ۹ سطر آیکن فقط جا میشه به نظر شما این طبیعیه؟ اون ظرافتی که آیکن ها با توجه کیفیت صفحه باید داشته باشن رو انگار ندارن!!

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام.
    من حس میکنم آیکن های داخل دسکتاپ زیادی بزرگن
    یعنی ۹ سطر آیکن فقط جا میشه به نظر شما این طبیعیه؟ اون ظرافتی که آیکن ها با توجه کیفیت صفحه باید داشته باشن رو انگار ندارن!!
    اول بررسی کنید که کارت گرافیک و مانیتور به درستی تنظیم شدن یا نه، بعد فایل منیجر رو باز کنید (میتونید یه پوشه رو باز کنید) و از منو گزینه ی Prefrences رو انتخاب کنید. بعد Default zoom level یا چیزی شبیه به اون رو برابر ۱۰۰٪ قرار بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام. ممنون از اینکه پاسخ دادید
    من میخوام شبکه ی IMS رو پیاد ه سازی کنم، برای اینکار باید این شبکه را توی محیط اوپن سورس OpenIMSCore و روی لینوکس نصب کنم و بعد باهاش کار کنم
    یکسری سورس کد از اینرنت گرفتم و وقتی میخوام آنها را اجر کنم این جواب را بهم میده
    فایلی که کدها و نحوه ی پیاده سازی توش باشه دارم ولی نمیدونم چطور براتون بفرستم اگه ایمیل بدید ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام. ممنون از اینکه پاسخ دادید
    من میخوام شبکه ی IMS رو پیاد ه سازی کنم، برای اینکار باید این شبکه را توی محیط اوپن سورس OpenIMSCore و روی لینوکس نصب کنم و بعد باهاش کار کنم
    یکسری سورس کد از اینرنت گرفتم و وقتی میخوام آنها را اجر کنم این جواب را بهم میده
    فایلی که کدها و نحوه ی پیاده سازی توش باشه دارم ولی نمیدونم چطور براتون بفرستم اگه ایمیل بدید ممنون میشم.
    توی یه سرویس اشتراک گذاری فایل مثل 4shared.com یا persiangig.com یا دراپ باکس آپلود کنید تا اگه بقیه هم خواستن بتونن بگیرن و استفاده کنن.

پروفشنال elvish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام

معنی این خطا چیه و چکار باید کنم؟
    make: *** No rule to make target `install-libs'. Stop.

خیلی ممنون
    مطمئن بشید که به پوشه /opt/OpenIMSCore رفته و فولدر ser_ims را ساخته اید و داخل این فولدرید.

----------

جای شما باشم image های vmware اش را دانلود و استفاده می کنم.

تو ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری که دارید vmware نسخه پولی یا رایگان player رو نصب کنید.

image این برنامه رو از لینک زیر دانلود و باز کنید و تمام.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by elvish; 19-08-2015 at 13:57.

7. این کاربر از elvish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما

1- مطمئن هستم که توی پوشه ser_ims و توی دیرکتوری opt هستم
    2- اگر ایمیج ها رو نصب کنم دیگه نیازی به این کد نویسی نیست؟
    راستش قبلا ایمیج ها نصب کرده بودم ولی نتونستم باهاش کار کنم. میتونید تو کارکردن باهاش کمکم کنید؟

پروفشنال elvish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما

1- مطمئن هستم که توی پوشه ser_ims و توی دیرکتوری opt هستم
    2- اگر ایمیج ها رو نصب کنم دیگه نیازی به این کد نویسی نیست؟
    راستش قبلا ایمیج ها نصب کرده بودم ولی نتونستم باهاش کار کنم. میتونید تو کارکردن باهاش کمکم کنید؟
    1. از راهنمای لینک زیر (یا لینک های دیگه) استفاده کنید و مطمئن بشید که دقیقا انجام میدین دستورات رو

2. سه فایل

+
    برنامه vmware player

رو نصب کرده اید؟

اگر موردی داره بگید شاید تونستم کمکی کنم

فایده image اینه که نیاز به نصب نداره همین. بله این کد نویسی های مرتبط با نصب کردن رو لازم نداره
    Last edited by elvish; 20-08-2015 at 14:07.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان
    من سه تا مشکل دارم

۱ - من یه مدت به اینترنت دسترسی نداشتم واسه همین نتونستم سیستم عامل رو آپدیت کنم الان خیلی از اون تاریخ گذشته و یه علامت تعجب فرمز بالا قرار گرفته. ولی هرچه رو آپدیت میزنم هیچ اتفاقی نمی افته کلا هیچ چیزی کار نمیکنه بعضی وقتا هم پیغام میده که اینترنت وصل نیست.
    من فکر میکنم سروری که استفاده میکنم مشکلی پیدا کرده.
    راه حل واسه آپدیت از یک سرور دیگه چیه/؟؟؟

۲-
    من حس میکنم آیکن های دسکتاپ بیش از حد بزرگ هستن و اون ظرافتی که باید داشته باشن رو ندارن
    به نظرم بیش از حد بزرگ هستن

۳- من قبلم تم مک رو روی سیستم نصب کردم اما نمیدونم چرا جایی رو پیدا نمیکنم که اینا رو به حالت اول برگردونم یه سریهاش رو پاک کردم اما یه سریهای دیگه اش مونده !!!!

11. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

۱ - من یه مدت به اینترنت دسترسی نداشتم واسه همین نتونستم سیستم عامل رو آپدیت کنم الان خیلی از اون تاریخ گذشته و یه علامت تعجب فرمز بالا قرار گرفته. ولی هرچه رو آپدیت میزنم هیچ اتفاقی نمی افته کلا هیچ چیزی کار نمیکنه بعضی وقتا هم پیغام میده که اینترنت وصل نیست.
    اگر احتمال دون بودن سرورها و این صحبت ها رو کنار بذاریم، شاید ورژنی که شما داری دیگه براش اپدیتی نمیاد؟؟؟ میدونید که؟ هر ۶ ماه یکبار! و نسخه‌های LTS و ....! شاید ورژنی که داری دیگه واقعا ساپورت نمیشه؟؟؟؟

با این حال، با sudo apt-get update رو تست کنین و ارور بخصوصی داشت رو بذارید ببینیم جریان چیه!!

من خودم هم با این مثلثه چند باری تو اخرین نسخه که همین ۱۵.۴ و ۱۴.۱۰ روبرو شده بودم و که خودش خود به خود حل میشد!!!

عممممم
    از توی etc/apt/sources.list این ریپازتوری ها لیست شدن که باید بگردید و پیدا کنید و اوکی کنید اونایی که ارور میده......
    ولی فعلا همون دستور update رو از تو ترمینال بزن ببین چی ارور میده و چی نمیده! )))

من حس میکنم آیکن های دسکتاپ بیش از حد بزرگ هستن و اون ظرافتی که باید داشته باشن رو ندارن
    به نظرم سایز‌ها اوکی هستن؟
    Edit > Preference > tab Views توی یه پوشه برو به این ادرس! همون تب اول یه گزینه برای ریسایز کردن داره.....
    فک کنم tweak-tool هم گزینه هایی برای سایز داشت اگر نصب کرده باشی! ولی درست یادم نیست!(چقد تنبلم من! الان تویک تول رو باز کردم: نداره اشتباه گفتم! )

- - - Updated - - -

اگر احتمال دون بودن سرورها و این صحبت ها رو کنار بذاریم، شاید ورژنی که شما داری دیگه براش اپدیتی نمیاد؟؟؟ میدونید که؟ هر ۶ ماه یکبار! و نسخه‌های LTS و ....! شاید ورژنی که داری دیگه واقعا ساپورت نمیشه؟؟؟؟

با این حال، با sudo apt-get update رو تست کنین و ارور بخصوصی داشت رو بذارید ببینیم جریان چیه!!

من خودم هم با این مثلثه چند باری تو اخرین نسخه که همین ۱۵.۴ و ۱۴.۱۰ روبرو شده بودم و که خودش خود به خود حل میشد!!!

عممممم
    از توی etc/apt/sources.list این ریپازتوری ها لیست شدن که باید بگردید و پیدا کنید و اوکی کنید اونایی که ارور میده......
    ولی فعلا همون دستور update رو از تو ترمینال بزن ببین چی ارور میده و چی نمیده! )))

به نظرم سایز‌ها اوکی هستن؟
    Edit > Preference > tab Views توی یه پوشه برو به این ادرس! همون تب اول یه گزینه برای ریسایز کردن داره.....
    فک کنم tweak-tool هم گزینه هایی برای سایز داشت اگر نصب کرده باشی! ولی درست یادم نیست!(چقد تنبلم من! الان تویک تول رو باز کردم: نداره اشتباه گفتم! )

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •