تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 477 از 577 اولاول ... 377427467473474475476477478479480481487527 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,761 به 4,770 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

من یه مشکل با فونتهای اوبونتو در فایرفاکس دارم که که هر کار کردم نتونستم درستش کنم
    مشکل اینه که بعضی فونتهای مایکروسافتی مثل times new roman و arial رو تشخیص نمیده. البته tahoma رو درست نشون میده اما به جز اون هر فونتی که تست کردم کار نمیکرد
    بسته فونتهای ttf مایکروسافت رو نصب کردم، درست نشد. یکی دو تا بسته دیگه هم که فونت times new roman و arial داشت نصب کردم ولی درست نمیشه

توی عکس زیر میتونید ببینید که قسمت پایین متن که tahoma هست درست نمایش داده میشه. ولی تیترهای وسط که times new roman هست و منوی بالای عکس که arial هست با یه فونت دیگه جایگزین میشه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری میشه اینو درست کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام به اساتید...دوستان بنده تازه اوبنتو 11.04 رو نصب کردم و وقتی به مودم وایرلس خونه کانکت میکنم به راحتی پسورد میگیره و کانکت میشه اما هیچی recive نمیکنه ونمیشه هیچ سایتی رو هم باز کرد...لطفا" کمک کنید!

اگه نباشه جاش خالی می مونه 33505775's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هر چی فونت تو ویندوز داری از طریق زیر نصب کن شاید درست شه واسه من که اینکار را کردم بدون هیچ مشکلی دارم سایت ها را می بینم

4. این کاربر از 33505775 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

هر چی فونت تو ویندوز داری از طریق زیر نصب کن شاید درست شه واسه من که اینکار را کردم بدون هیچ مشکلی دارم سایت ها را می بینم
    مرسی عزیز. فونتهارو دانلود کردم و به پوشه fonts. مربوط به حساب کاربری خودم منتقل کردم و درست شد
    اگر بخوام این فونتها برای همه کاربران استفاده بشه چکار باید بکنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

7. این کاربر از 33505775 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من اوبونتو دارم با دستور زیر مخازن edubuntu را نصب کردم
    sudo apt-get install edubuntu-desktop
    علاوه بر نصب نرم افزار ها لوگوی اصلی اوبونتو هم تغییر کرد چگونه به حالت قبل برگردانم
    یعنی واقعا کسی از دوستان نیست که جواب ما را بدهد
    Last edited by 33505775; 25-05-2012 at 16:04.

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

@33505775 این موضوع طبیعیه اصولا توصیه نمی شه اینطور دسکتاپهای دیگه رو نصب کنید چون تمام برنامه هاش هم باهاش میاد و ....وقتی هم که اینکار رو می کنید دیگه باید فکر این چیزهاش رو هم بکنید!
    مثلا من خودم الان KDE‌رو به همین صورت مثل شما نصب کردم بعد از روی کنجکاوی گفتم حالا این پکیج کامل gnome خود دبیان رو هم رو مینت بنصبم ببینم چی می شه بعد دیدم کلا ص لوگینم الان دبیان شده ^^
    حالا یکم شرچ کنید ببینید احتمالن راهی براش هست....
    @neopersia همونطور که دوستمون فرمودن در usr/share/fonts قرار بدین و این رو هم بگم که مثل ویندوز لازم نیست فونتها رو بصورت شلخته همه رو در اونجا کپی کنید برای هر پکیج فونتی که دارین می تونید پوشه مخصوص درست کنید همین که پوشه هاتون زیر مجموعه پوشه fonts باشه سیستم خودش پیدا می کنه!

10. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یه سوال دیگه
    رابط گرافیکی برای ایجاد launcher برای برنامه ها هست؟ خسته شدم بسکه برای هر کاری تکست ادیتور باز کردم
    من نسخه 12.04 با دسکتاپ gnome3 دارم. توی وب که سرچ کردم همه نتیجه ها برای نسخه های قبلی بود که توی منوی راست کلیک create launcher داشتند. اما من همچین گزینه ای ندارم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام به اساتید...دوستان بنده تازه اوبنتو 11.04 رو نصب کردم و وقتی به مودم وایرلس خونه کانکت میکنم به راحتی پسورد میگیره و کانکت میشه اما هیچی recive نمیکنه ونمیشه هیچ سایتی رو هم باز کرد...لطفا" کمک کنید!
    یکی به ما هم کمک کنه

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه سوال دیگه
    رابط گرافیکی برای ایجاد launcher برای برنامه ها هست؟ خسته شدم بسکه برای هر کاری تکست ادیتور باز کردم
    من نسخه 12.04 با دسکتاپ gnome3 دارم. توی وب که سرچ کردم همه نتیجه ها برای نسخه های قبلی بود که توی منوی راست کلیک create launcher داشتند. اما من همچین گزینه ای ندارم!
    حالا من دقیق متوجه نشدم که چی می خواین - اگر موضوع لانچر معمولی هست که چرا از فایلی که می خواین لانچر درست کنید براش خیلی راحت شورتکات نمی گیرین؟ - در کل باید به دسکتاپتون نگاه کنید که این امکان رو داره یا نه gnome 3 بنظر من دسکتاپ خیلی عالیی هست ولی متاسفانه بخاطر محدودیتهای الکی که گذاشته تو ورزن جدیدش خودش و خیلی خراب کرده! به هر حال دسکتاپ با امکانات واقعا زیاد می خواین برید سراغ kde هیچ محیطی نه در ویندوز نه لینوکس نه مک وجود نداره که در امکانات به پاش برسه اگرم gnome منعطفتر می خواین که cinnamon رو بنصبید!
    اگر مشکلتون در اتصال به وایرلس هست که بالا ۹۰ درصد مشکل از DHCP مودمتون هست که قاطی کرده و ip ست نمی کنه سعی کنید ip رو دستی وارد کنید ببینید درست می شه یا نه!
    Last edited by Mehran NZ; 25-05-2012 at 20:38.

14. 2 کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •