تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 476 از 577 اولاول ... 376426466472473474475476477478479480486526576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,751 به 4,760 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

با سلام
    بوت لودر گراب هست
    خوب در این حالت من باید اول از داخل ویندوز با این نرم افزار ویندوز بوت لودر رو نصب کنم بعد از این نصب منوی بوت فرق میکنه ؟ و بعد چطور اوبونتو رو حذف کنم ؟ درایوی که روش نصب هست رو پاک کنم ؟
    با تشکر
    بوت لودر ویندوز یه صفحه سیاه ساده هست. بعد از اینکار. پارتیشن های سه گانه رو هر کدوم رو خواستین می تونین فرمت کنین. البته پارتیشن Home رو نگه دارین بهتره. برای بعدا... .
    از این به بعد هم(برای نصب مجدد هر نسخه ای از لینوکس) به گراب نیاز مستقیم ندارین. گراب رو به بوت لودر ویندوز اضافه می کنین. و وقتی انتخاب شد میره داخل گراب.
    آموزش کاملش توی پست های قبلی هست.
    Last edited by pcsoft; 07-05-2012 at 13:35.

2. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 88x88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا من رو گوشیم ابونتو ریختم چند ساعت پیش.
    من ورژن فولش رو ریختم. ولی تنها محیط گرافیکی که توش پیدا کردم lx فلان بود. نه kde ، نه Gnome ، نه این جدیده.
    حالا نمی دونم اینا ورژن ARM ندارن یا یه مشکل دیگه ای هست. بعد این رو هم از خط فرمان X رو اجرا می کنم، بعد با AndroidVNC وصل می شم بهش که بتونم محیط گرافیکی استفاده کنم.
    مشکلم اینجاس که اولین باری که ران شد ازم پرسید که چه رزولیشنی می خوام، منم یه عدد گذاشتم که خیلی بالا بود.
    حالا می خواستم بدونم که چه جوری می شه با خط فرمان رزولیشن دیفالتش رو تغییر بدم.
    ممنون.

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اقا من رو گوشیم ابونتو ریختم چند ساعت پیش.
    من ورژن فولش رو ریختم. ولی تنها محیط گرافیکی که توش پیدا کردم lx فلان بود. نه kde ، نه Gnome ، نه این جدیده.
    حالا نمی دونم اینا ورژن ARM ندارن یا یه مشکل دیگه ای هست. بعد این رو هم از خط فرمان X رو اجرا می کنم، بعد با AndroidVNC وصل می شم بهش که بتونم محیط گرافیکی استفاده کنم.
    مشکلم اینجاس که اولین باری که ران شد ازم پرسید که چه رزولیشنی می خوام، منم یه عدد گذاشتم که خیلی بالا بود.
    حالا می خواستم بدونم که چه جوری می شه با خط فرمان رزولیشن دیفالتش رو تغییر بدم.
    ممنون.
    الان تو ویندوزم ولی تا جاییکه یادم میاد شما xrandr که می زنی نمونه رزولوشنهایی که می تونی انتخاب کنی رو نشون میده بعد می تونی ستش کنی از بین همونها مثل کد پایین
    xrandr -s 1440x900
    Last edited by Mehran NZ; 07-05-2012 at 20:55.

5. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه HEGMATANEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

پيش فرض

سلام دوستان گلم
    دوستان من الان روی پی سی خودم اوبونتو ۱۲٫۰۴ نصب کردم .تا الان چون فرصت نکردم آپدیت نکردم .تقریبا از ۲ روز بعد از نصب یه مشکلی دارم که وقتی دارم باهاش کار میکنم تقربا بعد از ۱ ساعت یکباره LOG out میشه و میره به صفحه انتخاب یوزر .
    میدونید مشکل از کجاست .خودم احتمال میدم مال کرنل باشه که آپدیت نکردم.
    اینم بگم که من قبلا توزیع های اوبونتو ۱۰ - ۱۱ و اپن سوزه آخرین ورژن و فدورا رو داشتم و اصلا همچین مشکلی نداشتم .این ورژن رو هم کاملا طبق قواعد کنار ویندوز ۷ نصب کردم.
    تورو خدا کمک کنید.
    مرسی خیلی آقایید
    دوستان عزیز کسی میتونه مشکللمو حل کنه
    مرسی

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما چه دسکتاپی استفاده می کنید؟! این مشکل احتمالا از کارت گرافیک ATI هست چون ورژن جدید Gnome۳ از Hardware Accelerator استفاده می کنه و درایور ATI این رو پشتیبانی نمی کنه همچین مشکلی پیش میاد! ولی Unity فکر نکنم این مشکل رو داشته باشه معمولا Gnome3,Cinnamon این مشکل و دارن دسکتاپتون رو عوض کنید ببینید درست می شه یا نه؟! مثلا KDE و Mate, Gnome Classic رو که امتحان کردم و خودم هم استفاده می کنم این مشکل رو ندارن!
    بطور کلی هر چی که هست فکر نکنم از کرنلتون باشه اگرم با چیزی که گفتم درست نشد -چون احتمال داره مشکلتون این نباشه- سعی کنید سرچ کنید تو اینترنت حتما کسانی مثل شما این مشکل رو داشتن !

اگه نباشه جاش خالی می مونه HEGMATANEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

پيش فرض

مرسی از پاسختون
    کارت گرافیکم quadro fx 570 هست .
    از گنوم 3.4 استفاده میکردم .درسته الان تو یونیتی حدود 6 ساعت هست دارم کار میکنم اصلا همچین مشکلی نداشتم.
    بازم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه 33505775's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من اوبونتو دارم با دستور زیر مخازن edubuntu را نصب کردم
    sudo apt-get install edubuntu-desktop
    علاوه بر نصب نرم افزار ها لوگوی اصلی اوبونتو هم تغییر کرد چگونه به حالت قبل برگردانم
    Last edited by 33505775; 16-05-2012 at 15:29.

داره خودمونی میشه seyed usef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    آقا من میخواستم لینوکس نصب کنم ولی میگن باید با دستور باهاش کار کرد...
    کسی آموزشی ، چیزی داره بهم کمک کنه...
    ممنون

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

سلام
    آقا من میخواستم لینوکس نصب کنم ولی میگن باید با دستور باهاش کار کرد...
    کسی آموزشی ، چیزی داره بهم کمک کنه...
    ممنون
    نه عزیزم من خودم یه هفتست مهاجرت کردم به لینوکس اوبونتو 12.04 رو از سایتش دانلود کردم و با xilisoft iso burner سوزوندمش و طبق دستور العمل نصبش کردم..
    توصیه دارم در حال نصب اصلا به اینترنت متصل نباشید.
    کل پروسه نصب ۵ دقیقه هم نمیشه.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نه عزیزم من خودم یه هفتست مهاجرت کردم به لینوکس اوبونتو 12.04 رو از سایتش دانلود کردم و با xilisoft iso burner سوزوندمش و طبق دستور العمل نصبش کردم..
    توصیه دارم در حال نصب اصلا به اینترنت متصل نباشید.
    کل پروسه نصب ۵ دقیقه هم نمیشه.

با سلام...
    میخواستم اگر امکانش باشه، و اگر وقت دارین، یه حساب و کتابی بکنین که اگر دی وی دیش رو رایت کنین و برا من تو ایلام(مرکز استان یه کوچه پایین تر از اداره پست!!) پست سفارشی کنین چقد در میاد که براتون واریز کنم..... البته اگر میتونین برام رایت کنین و بفرستین.....متاسافنه اینترنت الانم ۱۲۸ هست و همراهی نمیکنه برا دانلود فایلش....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •