تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: این همه خشونت لازم نیست!

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام يك نايپيك داخل فروم اينترنت ساختم اسمش بود وجود اسكريپت سرقت اطلاعات كارت اعتباري در سايت مجلات ايران magiran يكي زده پاكش كرده دليلي هم نگفته چيزي از اكوا هم نرسيده واسم اين چه وضعشه واقعا خودسرانه داريد هر كار ميكيند آدم را بيزار ميكنيدمتاسفم براتون
    Last edited by Penryn; 15-07-2008 at 05:42.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با سلام يك نايپيك داخل فروم اينترنت ساختم اسمش بود وجود اسكريپت سرقت اطلاعات كارت اعتباري در سايت مجلات ايران magiran يكي زده پاكش كرده دليلي هم نگفته چيزي از اكوا هم نرسيده واسم اين چه وضعشه واقعا خودسرانه داريد هر كار ميكيند آدم را بيزار ميكنيدمتاسفم براتون
    پست منو نخوندید ؟

اگه دلیل ابراز نشد و شما هم دلیل می خواهید خیلی راحت با پیغام خصوصی (یا پیغام عمومی ) با همکار بخش در میون بزارید ... اگه اونوقت جواب نادرست بهتون دادن بعد اعتراض کنید ...

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

جوون پيغام خصوصيم كجا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يه حرفي ميزيني ها
    Last edited by Penryn; 15-07-2008 at 05:59.

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

6

جوون پيغام خصوصيم كجا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يه حرفي ميزيني ها
    با سلام...

عزيزم مي توني از طريق ProFile ش يه اطلاع رساني كني.

||سپاس**

/*يا حق*/

آخر فروم باز Hazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من كاري به اين حرفا ندرارم كه چه خبر و چه چيزي اگه لينك ها رو باز كنيد كه خيلي خوب ميشه و گرنه جونتون سلامت!
    بعدشم بريد يقه كسي كه تاپزك رو زده بگيرد كه همه رو انداخته جون هم!
    بعدشم
    آقا دمتون گرم سايتتون عاليه!

آخر فروم باز pouria007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

من كاري به اين حرفا ندرارم كه چه خبر و چه چيزي اگه لينك ها رو باز كنيد كه خيلي خوب ميشه و گرنه جونتون سلامت!
    بعدشم بريد يقه كسي كه تاپزك رو زده بگيرد كه همه رو انداخته جون هم!
    بعدشم
    آقا دمتون گرم سايتتون عاليه!
    شما شریک دزدین یا رفیق قافله؟
    تناقض گویی هاتو چجوری توجیح میکنی؟
    کی کیو انداخته جون هم من؟
    من اصلاً با شما کار ندارم روی سخنم با ادمین ها سوپر مدیرها و مدیرها بود

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض

دوستان عزیز , همه نظر دادن من هم نظر خودم رو میگم : به نظر من در یک جمع چند هزار نفری که همه جور آدمی هم توشون پیدا میشه باید به یک طریقی راهی برای حفظ نظم پیدا کرد این راه وضع یک سری قوانین هست .که این قوانین زمانی ارزشمند هستند که بهشون عمل بشه , و بالطبع با متخلفین این قوانین هم باید برخورد بشه تا قوانین جایگاه خودشون رو تثبیت کنن . یک مثال میزنم : یک بار از معلم بینش اسلامی پرسیدم چرا توی اسلام بعضی از آداب رو خیلی ریز و جزیی و با این سخت گیری قرار دادن مثلا چرا اگه خواستیم نماز بخونیم اگه به جای ز گفتیم ض نماز باطله ؟ مگه برای خدا فرقی میکنه ؟
    گفت نه برای اون نه ولی برای ما چرا ... اگه این قوانین این قدر سخت گیرانه نبودن در طول زمان ذره ذره زیر پا گذاشته میشدن و الان بعد از 1400 سال دیگه اصلا نمازی وجود نداشت . مثل مسیحیت که بعد از این مدت تقریبا به کلی تحریف شده ...

این جا هم همین طوره این قوانین برای بقای p30 لازمه و باید سخت گیری وجود داشته باشه .پستس بی دلیل پاک نمیشه مگر این که برای p30 به هر صورت مساله ساز باشه ... حالا کی میتونه یه پست رو مثال بزنه که بدون این که خطری برای جمع p30 داشته باشه حذف شده باشه ؟

من تا حالا حدود 24-25 تا از تاپیک هام تراش شده ... همین دیروز هم حدود 100 تا از پست هام کم شد ... ولی بی دلیل نیست ...هیچ اعتراضی هم نیست ...p30 هدف اصلیش ایجاد یک محیط علمی و آموزشی هست , نباید به خاطر یک سری سلایق شخصی کل این هدف نادیده گرفته بشه ...
    Last edited by Sharim; 15-07-2008 at 08:54.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان عزیز , همه نظر دادن من هم نظر خودم رو میگم : به نظر من در یک جمع چند هزار نفری که همه جور آدمی هم توشون پیدا میشه باید به یک طریقی راهی برای حفظ نظم پیدا کرد این راه وضع یک سری قوانین هست .که این قوانین زمانی ارزشمند هستند که بهشون عمل بشه , و بالطبع با متخلفین این قوانین هم باید برخورد بشه تا قوانین جایگاه خودشون رو تثبیت کنن . یک مثال میزنم : یک بار از معلم بینش اسلامی پرسیدم چرا توی اسلام بعضی از آداب رو خیلی ریز و جزیی و با این سخت گیری قرار دادن مثلا چرا اگه خواستیم نماز بخونیم اگه به جای ز گفتیم ض نماز باطله ؟ مگه برای خدا فرقی میکنه ؟
    گفت نه برای اون نه ولی برای ما چرا ... اگه این قوانین این قدر سخت گیرانه نبودن در طول زمان ذره ذره زیر پا گذاشته میشدن و الان بعد از 1400 سال دیگه اصلا نمازی وجود نداشت .

این جا هم همین طوره این قوانین برای بقای p30 لازمه و باید سخت گیری وجود داشته باشه .پستس بی دلیل پاک نمیشه مگر این که برای p30 به هر صورت مساله ساز باشه ... حالا کی میتونه یه پست رو مثال بزنه که بدون این که خطری برای جمع p30 داشته باشه حذف شده باشه ؟

من تا حالا حدود 24-25 تا از تاپیک هام تراش شده ... همین دیروز هم حدود 100 تا از پست هام کم شد ... ولی بی دلیل نیست ...هیچ اعتراضی هم نیست ...p30 هدف اصلیش ایجاد یک محیط علمی و آموزشی هست , نباید به خاطر یک سری سلایق شخصی کل این هدف نادیده گرفته بشه ...
    تازه بنده خدا ارو اخطار هم دادن!!! !
    اخطار ها: 0/1 (1)

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

معمولا هر بخشي در بالاي اون قوانين مربوط به اون در يه تاپيكي نوشته شده.
    اگه قبل از ارسال هر گونه تاپيكي يا پستي فقط براي يك بار قوانين اون بخش خونده بشه
    و بر اساس اون مطلبي ارسال بشه
    اگه همكار يا مدير اون بخش پست يا تاپيك رو پاك كرد ( ميشه فهميد aQoa كيه )
    اونوقت ميشه اعتراض كرد و تا گرفتن جوابي قانع كننده ادامه داد .
    يا همكار يا مديري اشتباه كرده كه مطمئنا بايد عذرخواهي كنه
    يا كاربر برخلاف قوانين مطلبي رو ارسال كرده كه برميگرده به گفته اول و اون بايد عذرخواهي كنه
    يا اتفاقي افتاده كه در هيچيك از اين دو مطلب قرار نداره
    يعني نه مسئول اشتباه كرده و نه كاربر
    اينجاست كه يا بايد قانون اصلاح بشه
    يا براي حكميت موضوع فرستاده بشه به
    مجمع تشخيص مصلحت نظام

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

منظور من با شما نبود. اگه یه بار دیگه بخونی گفتم ادمین ها تو که ادمین نیستی

سینا جان من که حرفی نزدم. منظورم این بود که این سخت گیری ها بیشتر برای فرا از فیل ترینگه که اگه پی سی ورلد خدای نکرده فیل تر شه! منبع در آمد ادمین ها از بین میره و به همین خاطر مجبورن سخت گیری کنن

دوست عزیز چرا دوست دارید یه بحث رو منحرف کنید ؟
    منبع درامد یا بهتر بگیم مرکز هزینه ؟
    وقتی از موضوعات اطلاع ندارید طلبکارانه اظهار نظر نکنید ... هر چند شما از ابتدا با همین هدف ظاهرا عضو شدین از اسمتون پیداست
    اگه نمیتونید قوانین رو درک کنید و بهش احترام بگذارید ، قبل از اینکه بن بشید دکمه خروج رو کلیک کنید اینقدر حرص نخورید ...
    ما سایت رو به یه هدف دیگه ای راه اندازی کردیم ... طول این مدت هم همیشه هزینه بود روی دستمون
    حالا 4 نفر پیدا شده به این سایت تبلیغ هم داده یا 10 نفر میاد سی دی میخره ! شما واقعا فکر کردی سایت به همین اهداف راه اندازی شده ؟ بعد ناراحت میشیم که چرا بهمون میگن جهان سومی !
    خوب اگه با این اهداف راه اندازی شده میشه بفرمایید شما اینجا چیکار میکنی ؟ برای چی اومدی ؟

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •