تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 60

نام تاپيک: این همه خشونت لازم نیست!

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

[quote=Talabkar;2652876]این سایت منبع در آمد Adminه ای پی سی ولرد هستش و اگه فیل تر شه منبع در آمدشونو از دست میدن.
    پس مجبورید که با این شرایط کنار بیاین[/quote

بدو بدو تا کسی ندیده پستتو ویرایش کن

الان مدیرا میریزن اینجا هممونو بن میکنن

فقط سریع

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

این سایت منبع در آمد Adminه ای پی سی ولرد هستش و اگه فیل تر شه منبع در آمدشونو از دست میدن.
    پس مجبورید که با این شرایط کنار بیاین
    این دیگه واقعا از اون حرف ها بود...

فرضا ادمین ها از اینجا درآمد دارن ، پس چرا مدیران و همکاران و کاربران فعال دارن کمک می کنن.

به نظر شما هدف همه ، از ادمین ها گرفته تا عضو های جدید ، غیر از کمک کردن و کسب اطلاعاته؟

من تو مدتی که اینجا عضو بودم از صفر بودم و خیلی چیزها تو خیلی زمینه ها یاد گرفتم...

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

پيش فرض

با سلام....

دوستان شما اولين كسي نيستيد كه داريد به وضع كنوني اعتراض مي كنيد و آخرين كس هم نخواهيد بود.
    بازم مثل هميشه آخر اين تاپيك هم قفل شدن هستش.

پس بهتره بي خيالش بشيد.

||سپاس**

/*يا حق*/

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

این سایت منبع در آمد Adminه ای پی سی ولرد هستش و اگه فیل تر شه منبع در آمدشونو از دست میدن.
    پس مجبورید که با این شرایط کنار بیاین
    این دیگه از اون جملات گهر باری بود که هر 100 سال یکبار گفته میشه ها !!
    سایت قانون داره ... شما میتونید برید توی استخر شنا ، فوتبال بازی کنید ؟
    اینجا فرومه برای خودش تعریف و قوانین خاص خودش رو داره
    قانون برای این نوشته شده که کاربران با این تعاریف و هدف اصلی آشنا بشن ..
    مدیران و همکاران و حتی همه یوزر های فهیم و خوب این انجمن هم سعیشون اینه که محیط سالم و علمی بمونه و با هر پست و تاپیکی منحرف نشه
    95% مواقع فقط پست های مشکل دار ( مغایر با قوانین ) پاک میشن ...
    5 درصد باقی مونده هم مربوط میشه به اسپم - تاپیک ها تکراری و غیر ضروری و ...
    در ضمن کسی مجبور نیست با این شرایط کنار بیاد ... ما همین شرایط رو ابتدای عضویت به اطلاع کلیه کاربران میرسونیم و کاربران فقط با اعلام موافقت میتونن عضو بشن ... عضویت یک یوزر هم به منزله قبول کردن همه اون شرایط و قوانین هست
    ممنون از توجهتون

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

این اشتباهه که فکر کنید بچه های اینجا برای نفع مالی تلاش میکنن

من خودم و مثال میزنم تا به کسی بر نخوره

من 24 سالمه , دارم کار میکنم وضع مالیمم خدا رو شکر خوبه ,دستم به دهنم میرسه و به هیچ کسی احتیاج ندارم

این سایت هم هیچ نفع مادی برای من نداره ,فقط از روی علاقه دارم کار میکنم

فکر کنم اکثرا عین من باشن , حالا نه شاغل بلکه دانش آموز ,دانشجو و ........

اگه نباشه جاش خالی می مونه death knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    گناه

پيش فرض

به نظر من هم فروم خشكي هست پيسي و به شدت ديكتاتوري اما در كل بار علمي فروم خوبه

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

هر حرفی رو میشه زد به شرطی که از رو منطق باشه هیچکس هم ناراحت نمیشه اینطوری دادو بیداد هم نیازی نیست
    اصلا محتوای پست های پاک شده چی میتونه باشه ؟ همش رو بنویسین با دلیلش تا بقیه قضاوت کنن ..
    کاملا با حرف نیما موافق هستم

پروفشنال cityslicker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر همین سقف خاکستری

پيش فرض

این دیگه از اون جملات گهر باری بود که هر 100 سال یکبار گفته میشه ها !!
    سایت قانون داره ... شما میتونید برید توی استخر شنا ، فوتبال بازی کنید ؟
    اینجا فرومه برای خودش تعریف و قوانین خاص خودش رو داره
    قانون برای این نوشته شده که کاربران با این تعاریف و هدف اصلی آشنا بشن ..
    مدیران و همکاران و حتی همه یوزر های فهیم و خوب این انجمن هم سعیشون اینه که محیط سالم و علمی بمونه و با هر پست و تاپیکی منحرف نشه
    95% مواقع فقط پست های مشکل دار ( مغایر با قوانین ) پاک میشن ...
    5 درصد باقی مونده هم مربوط میشه به اسپم - تاپیک ها تکراری و غیر ضروری و ...
    در ضمن کسی مجبور نیست با این شرایط کنار بیاد ... ما همین شرایط رو ابتدای عضویت به اطلاع کلیه کاربران میرسونیم و کاربران فقط با اعلام موافقت میتونن عضو بشن ... عضویت یک یوزر هم به منزله قبول کردن همه اون شرایط و قوانین هست
    ممنون از توجهتون
    خسته نباشید

اون 95 درصد بشه 90 درصد و اون 5 درصد باقی مانده بشه پستی که مدیر انجمن زیاد خوشش نمیاد نه اینکه پست مغایرت داشته بلکه پست مثلا فقط مثال میزنم:
    پستی داریم که زننده یه صحبت با کاربر قبلی کرده و بعد پستی مفید زده اون پست نباید پاک بشه حالا میگیم نه تو انجمن های شما حتی اون پست باید پاک بشه چون و زیرا باز هم میگیم باشه اما اگر بری سر اون تاپیک و بیبینی پستت پاک شده ولی پست اون کاربر که با من حرف زده پاک نشده و من درست مثل اون کاربر عمل کردم; هم صحبت کردم و هم پستی به قول معروف مفید زدم ; اینجاش رو ببین مال من پاک شده مال اون پاک نشده اونجاست که زبونم میگه لالاری لایلای لای لای لالاری نه اهل انتقادم نه اهل دعوا فقط یه گوشی بود

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

برید یه سر به فروم های لوس بزنید تا ببینید وجدانا چقدر مطالب مفید میشه توش پیدا کرد ؟!!

همش موزیک ، فیلم و بحث در باره مثلا همسر فلان شخصیت هالیوود ... این چه نفعی به تو و من و مملکتمون می رسونه ؟ خوب ناراضی هستید چرا نرفتید عضو یک کلوپ سرگرمی بشید نه عضو انجمن های تخصصی کامپیوتر Pc ؟

مشکل اینه که انجمن متفرقه و غیره رو بیخود بها دادند و بزرگ کردند ... که جدیدا افرادی اونجا فعالیت میکنند که ارزش چندانی نداره ولی مدعی می شوند !!!

درسته تمام فروم ها لازمه و انجمن رو بزرگتر میکنه اما کار اصلی اینجا راهنمایی درست کاربران هست و نه اسپم و نظر شخصی و ....

و واقعا تاسف باره که بعضی افراد فکر می کنند P30world به خاطر فروش محصولاتش داره فعالیت میکنه ... تاسف ... تاسف

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

خسته نباشید

اون 95 درصد بشه 90 درصد و اون 5 درصد باقی مانده بشه پستی که مدیر انجمن زیاد خوشش نمیاد نه اینکه پست مغایرت داشته بلکه پست مثلا فقط مثال میزنم:
    پستی داریم که زننده یه صحبت با کاربر قبلی کرده و بعد پستی مفید زده اون پست نباید پاک بشه حالا میگیم نه تو انجمن های شما حتی اون پست باید پاک بشه چون و زیرا باز هم میگیم باشه اما اگر بری سر اون تاپیک و بیبینی پستت پاک شده ولی پست اون کاربر که با من حرف زده پاک نشده و من درست مثل اون کاربر عمل کردم; هم صحبت کردم و هم پستی به قول معروف مفید زدم ; اینجاش رو ببین مال من پاک شده مال اون پاک نشده اونجاست که زبونم میگه لالاری لایلای لای لای لالاری نه اهل انتقادم نه اهل دعوا فقط یه گوشی بود

با عرض پوزش شما یه بار چیزی رو که نوشتید بخونید ببینید چیزی دستگیرتون میشه ؟
    چیزی که دستگیرم شد اینه که چرا پست بعضی ها پاک میشه چرا برای دیگران پاک نمیشه ؟
    این مربوط میشه به تشخیص مدیر مربوطه ... اگه قرار بود همه کاربران حکم صادر میکردن و پست پاک میکردن چیزی باقی نمیموند از انجمن ...
    نمیخوام بگم اشتباهی رخ نمیده اما خیلی ناچیزه در برابر همه فعالیت های مفید و بدون اشتباه تیم مدیران

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •