تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 76 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 759

نام تاپيک: تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player

اگه نباشه جاش خالی می مونه s1978b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

دوست عزیز ، این پلیر کدومشه ؟ من الان یه سری آیکن تو این آدرس می بینم . ممنون میشم چون ببینم اجرا میشن یا نه ؟ حالا اون از این مدیا پلیر اصلی مستقله ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز ، این پلیر کدومشه ؟ من الان یه سری آیکن تو این آدرس می بینم . ممنون میشم چون ببینم اجرا میشن یا نه ؟ حالا اون از این مدیا پلیر اصلی مستقله ؟

winamp رو حذف کردی ؟system restore کردی؟اگه امکان باشه یکی از اون آهنگ های mp 3 رو تو یه جا آپ کنید تا ببینم با مدیا پلیر

خودم اجرا می شه یا نه؟
    اینم عکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه oj2008pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    فکر کنم توی تنظیمات خود ریل پلیر رو بگردی بتونی یکاری بکنی
    از اونجا هم درست نشد .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کافیست بر روی یکی از آهنگ ها راست کلیک کنید و open with/choose program /always رو بزنید

البته اول بر روی مدیا پلیر کلیک کن بعد تیک always رو بزن

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

من اونو پیدا کردم و با اون هم آهنگها اجرا نمیشن

من الان یه نمونه از اون آهنگها رو براتون هر کاری کردم نتونستم آپلود کنم چون سرعتم افتضاحه ، میتونید ای میلتون رو بدید تا به ایمیلتون بفرستم.

امیدوارم برای شما هم نخونه تا ببینیم مشکل چیه !!! اگر چه بعید می دونم چون قبلاً با مدیا پلیر خودم اجرا میشدن.من فقط نمیدونم فرق فرمت اینا با بقیه چیه ؟ احتمالاً یه فرق ریزی دارن که بقیه رو میخونه ولی برای اینا بازی در میاره.

در ضمن من هم Winamp رو آنیستال کردم و هم system restore ولی بازم فایده ای نکرد حالا من با Winamp میتونم گوش بدم ولی آخه میخوام بدونم این مشکل چیه تا بشه حلش کرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

من الان یه نمونه از اون آهنگها رو براتون هر کاری کردم نتونستم آپلود کنم چون سرعتم افتضاحه ، میتونید ای میلتون رو بدید تا به ایمیلتون بفرستم.

امیدوارم برای شما هم نخونه تا ببینیم مشکل چیه !!! اگر چه بعید می دونم چون قبلاً با مدیا پلیر خودم اجرا میشدن.من فقط نمیدونم فرق فرمت اینا با بقیه چیه ؟ احتمالاً یه فرق ریزی دارن که بقیه رو میخونه ولی برای اینا بازی در میاره.

در ضمن من هم Winamp رو آنیستال کردم و هم system restore ولی بازم فایده ای نکرد حالا من با Winamp میتونم گوش بدم ولی آخه میخوام بدونم این مشکل چیه تا بشه حلش کرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

متاسفانه این مدیا پلیر طوریه که گاها بعضی ها مجبور شده ان ویندوزو عوض کنن

برای ایمیل بازم که فرقی نخواهد کرد چون شما مجبورید هونو تو یه سرور آپلود کنید بعد ضمیمه کنید

شما مگه تو تهرون نیستید تهرون که همه جا اینترنت پرسرعت داره به خصوص کافی نت ها شما فایل تان را از اونجا آپلود مشکلی

نخواهید داشت اگه مطمئنید تو اون کادری که گفتم همه فرمت ها تیک خورده باشن بازم پخش نمی شن تنها راهتون آپلود فایل

هستش اما اگه دوستانتون کامپیوتر داشته باشن می تونید تو سیستم اونام اتحان بکنید یا اگه دو تا ویندوز داشته باشید تو اون

یکی ویندوز می تونید امتحان کنید

نگفتید مدیا پلیر تون کرک شده اس یا نه کرک شده اونایی هستن که بدون این که بررسی کنه ویندوزتون اصله یا نه مستقیما نصب

می شه

من احتمال می دم تنظیمات مدیا پلیر به هم خورده

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

نه مدیا پلیر من با ویندوز نصب شده و رو خودش بود

از جهت آپلود هم من از جی میل استفاده می کنم و با اون فایلهای سنگینتر از این فایل رو هم فرستادم و در پارسا اسپیس و پرشن گیگ نتونستم کاری از پیش ببرم ، فقط از اون جهت بود و نه مورد دیگه

من هم همین احتمال شما رو میدم ولی بدبختی اینجاست که نمیدونم کدوم تنظیماتشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه oj2008pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کافیست بر روی یکی از آهنگ ها راست کلیک کنید و open with/choose program /always رو بزنید

البته اول بر روی مدیا پلیر کلیک کن بعد تیک always رو بزن
    بازم وقتی play all میزنم با nero show time یا real player باز میشن .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بازم وقتی play all میزنم با nero show time یا real player باز میشن .

شما اگه می تونید مدیا پلیر رو دوباره نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل می شه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •