تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 168

نام تاپيک: کرک SpyWare Doctor

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض يك دنيا تشكر وسپاس و تشكر از كركي جان و عزيزاني كه به من كمك كردند

سلام كركي جان به خدا خيلي دوست دارم معرفتت رو ديدم به خدا نميدونم چي بگم نرم افزار و كرك رو نصب كردم و تا سال 2009 آپديت ميشه دستت درد نكنه انشا الله هر چي از خدا بخواي بهت بده اميدوارم در زندگي شخصي خودت موفق باشي
    همچنين تشكر از داش اشكي كه منو كمك كرد و زندگي و ماني و ... كه در اين تاژيك منو ياري كردند ممنون شما ميلاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض تشکر از کرکی عزیز و بچه های گل و با معرفت چاکرتونم در بست

سلا کرکی عزیز و بچه های دیگر ممنونمهمچنین کرکی جا مممنونم که کمکم کردی ممنون ممنون ممنون امیدوارم همیشه موفق باشی
    دوستدارت میلاد

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

چرا دوبار ميلاد جون تشكر مي كني
    همون يه بار كار خودشو مي كنه چند جا اين طوري شده
    كركي جون يه سوال داشتم اينكه اگه از كاسپر اينتر نت سكيوريتي استفاده كنم آيا نيازي به نصب اين برنامه هست يا نه اگه آره كه با هم ميسازن يا نه؟
    ممنون اميدوارم جوابم مثل اون پيام خصوصي نشه
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض رویای تلخ حالا ما رو ضایع نکن

سلام رویا جان من فکر کردم پیغام اولی ارسال نشده بخاطر همینم دوباره پیغام فرستادم حالا شما هم دیگه منو ضایع نکن

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

میلاد جان خواهش میکنم. کاری نکردم .

خوشحالم که مشکل شما هم حل شد و تونستید از این برنامه استفاده کنید. بهر حال در این انجمن هر کسی هر کاری از دستش
    بر بیاد و هر کمکی که بتونه بکنه انجام میده. و در کل قانون همه انجمن ها همینه البته با در نظر گرفتن اختیاری بودن آن.

یعنی کسی که بخواد اطلاعاتش رو در اختیار بقیه قرار میده و کسی هم نخواد این کارو نمیکنه . اما فکر نکنم کار خوبی باشه که
    فقط استفاده کننده باشیم . حتی کوچکترین کارها و کوچکترین نظرات میتونه در جای خودش مفید باشه و به درد کسی بخوره.

من هم در اینجا هم به وظیفه م عمل کردم و هم اینکه ...

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

یعنی کسی که بخواد اطلاعاتش رو در اختیار بقیه قرار میده و کسی هم نخواد این کارو نمیکنه . اما فکر نکنم کار خوبی باشه که
    فقط استفاده کننده باشیم . حتی کوچکترین کارها و کوچکترین نظرات میتونه در جای خودش مفید باشه و به درد کسی بخوره.

من هم در اینجا هم به وظیفه م عمل کردم و هم اینکه ...
    كركي جون سلام

کسی هم نخواد این کارو نمیکنه
    درهر حال همانطوري كه گفتيد اختياري هست كار توي اين انجمن و من هم جوابم رو گرفتم....
    اصلا بيخيال
    تشكر از حسن توجه شما
    Last edited by royaye_talkh55; 16-05-2006 at 08:12.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

رویای تلخ عزیز مگه شما سوال پریده بودید که جواب داده نشده؟

اگر آره دوباره بگید چون من چیزی ندیدم و یا اینکه متوجه نشدم.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

كركي جون يه سوال داشتم اينكه اگه از كاسپر اينتر نت سكيوريتي استفاده كنم آيا نيازي به نصب اين برنامه هست يا نه اگه آره كه با هم ميسازن يا نه؟
    ممنون اميدوارم جوابم مثل اون پيام خصوصي نشه
    ممنون
    سلام كركي جون
    من اينو پرسيدم ولي.... يه پيام خصوصي هم قبلا دادخ بودم كه اونم.... به اين نتيجه رسيدم كه....

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

رویای تلخ عزیز قبل از هر چیزی بگم که شما نه تنها من بلکه هیچ کس دیگه ای رو نمیتونید محکوم به جواب ندادن پست یا
    پیغام خصوصی بکنید. چون ممکنه دلایلی برای جواب ندادن به سوالات داشته باشه. و تنها دلیلش رو در اینکه طرف نمیخواد
    جواب بده نبینید.

بوطر مثال شاید طرف اصلا پست یا پیغام شما رو ندیده. و شاید هم دیده و خواسته جواب بده اما یادش رفته . شاید در اون لحضه
    کاری داشته و یا کلا به مدت یک هفته نتونسته وارد انجمن بشه و بعد از اومدن دوباره پیغاهایی رو که باید جواب میداده رو فراموش
    کرده.

اما در مورد کسپرسکای اینترنت سکوریتی.

دوست عزیز این نسخه از کسپرسکای اصلا Anti Spyware نداره . این نسخه دارای Anti Spy و Anti Spam میباشد.

Anti Spy فقط میتونه جلوی پیشینگ ها رو بگیره یعنی اگر سایتی قسط داشت اسم و پسورد و یا شمارۀ حساب بانکی شما رو
    از طریق سایتی کخ وارد شدید برداره بهتون پیغام میده و تا شما اجازه ندید این اطلاعات به جایی فرستاده نمیشه.

Anti Spam هم جلوی ایمیل های مزاحم و یا ایمیل هایی که فقط بخاطر تبلیغات و با کارهای دیگه فرستاده میشن رو میگیره. البته
    این قابلیت فقط در برنامه های Outlook Express و Thebat کار میکنه. یعنی زمانی که شما از این برنامه ها برای دریافت و ارسال
    ایمیل استفاده کنید این قسمت از کسپرسکای میتونه به شما کمک کنه. در غیر این صورت بودن یا نبودن آن هیچ فرقی نمیکنه.

Kaspersky Internet Security هم با هیچ یک از برنامه های زیر مشکلی نداره.

Spyware Doctor
    Spybot
    Spy Sweeper
    Ad-Aware
    Spy Emergency
    SpyCatcher
    Ewido Anti-Malware
    The Cleaner Professional
    Pest Patrol
    Ashampo Anti Spyware
    Spyware Nuker XT
    a-squared
    Scan Spyware
    Spyware Eliminator
    BPS Spyware Adware Remover

بقیه برنامه ها رو باهاشون کار نکردم و اطلاعی هم از این موضوع ندارم. اما یک چیزی رو کلی بگم هیچ یک از برنامه های اینترنت
    سکوریتی و یا آنتی ویروس با برنامه های Anti Spyware مشکلی پیدا نمیکنند. بغیر از بیت دفندر که با یکی دو مورد مشکل داره.

زمانی سیستم مشکل پیدا میکنه که بخواهید فایروال یا آنتی ویروس دوم رو رو نصب کنید.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

رویای تلخ عزیز قبل از هر چیزی بگم که شما نه تنها من بلکه هیچ کس دیگه ای رو نمیتونید محکوم به جواب ندادن پست یا
    پیغام خصوصی بکنید. چون ممکنه دلایلی برای جواب ندادن به سوالات داشته باشه. و تنها دلیلش رو در اینکه طرف نمیخواد
    جواب بده نبینید.

بوطر مثال شاید طرف اصلا پست یا پیغام شما رو ندیده. و شاید هم دیده و خواسته جواب بده اما یادش رفته . شاید در اون لحضه
    کاری داشته و یا کلا به مدت یک هفته نتونسته وارد انجمن بشه و بعد از اومدن دوباره پیغاهایی رو که باید جواب میداده رو فراموش
    کرده.
    سلام كركي عزيز
    من از بابت اين سوتفاهمي كه پيش اومد معذرت مي خوام و قصد توهين به هيچكسي رو ندارم
    ولي خب من هم كه نمي دونم شما فرصت نداشتين يا ممكنه بهتون نرسيده باشه
    در هر صورت
    راستي يادم اومد كه يه جايي از مشغله كاريتون گفتيد و...... پس حق رو به شما مي دهم

در مورد كاسپر اسكي هم مثل اينكه بايد يك spyware doctor رو نصب كنم
    در هر حال ممنون
    Last edited by royaye_talkh55; 18-05-2006 at 20:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •