تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 33 اولاول ... 232930313233
نمايش نتايج 321 به 324 از 324

نام تاپيک: مشاوره خرید هندزفری

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

هندزفری بی سیمی چی خوبه؟؟؟؟ حالا یا از این تکی ها مثل جبرا یا 2 تا هدفونی ها که وایرلس هست وصل میشه به لباس مثل اسمارت پرو سونی
    انتظارتم از هندزفری:
    1- کیفیت صداش عالی باشه بدون نویز. صدا هر 2 طرف عالی باشه
    2- شارژش خوب باشه
    3- همزمان به 2 تا گوشی متصل بشه
    برای خانم ها مدل خاصی هستش یا فرقی نمیکنه ؟؟؟
    آیفون هندزفری بی سیمی نداره ؟؟؟
    ممنونم

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

سلام دوستان
    من کلا نیازمند هندزفری بلوتوثم چون یا پشت فرمونم یا سرکاری که دستم بنده و اغلب نمیتونم گوشی و بردارم
    چند روزه دارم دنبال یه مدل مناسب میگردم
    و الان بین سه تا مدل مردد موندم
    Jabra Motion
    jabra Stone3
    Plantronics Voyager Legend

قیمتهاشون خیلی با هم اختلاف ندارن و بین 330 تا 350 هستن!
    استون 3 و پلنترونیکس هر دوشون از بلوتوث نسخه ی 3 بهره میبرن و موشن نسخه ی بلوتوث 4 داره
    مدت زمان مکالمشون هم که پلنترونیکس و موشن هر دو هفت ساعت و استون 3 دو ساعت شارژ نگه میداره اما به خاطر سنگش که یه جور شارژر پرتابله میتونه ده ساعت شارژ داشته باشه البته باید هر دو ساعت به دو ساعت بزاریش تو سنگش!
    و اما مشکلاتی که تا حالا دربارشون شنیدم
    الان استون 2 دارم ولی نویزش خیلی زیاده شنیدم استون 3 هم همین مشکل و داره
    در مورد موشن چند جا دیدم که کسایی که خریدن با قسمت بومش مشکل پیدا کردن و جدا شده
    در مورد پلنترونیکس هم چیز زیادی توی سایتای ایرانی پیدا نکردم.
    ممنون میشم دوستانی که ازین مدلها استفاده کردن یا اطلاعی دارند راهنماییم کنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان یه هندزفری تو گوشی دور و بر صد تومن یا کمتر میخوام
    1.تا حالا ظرف سه ماه دوتا هندزفری Philips she3590 با یه هندزفری فابریک جی پرو لایت خراب کردم هر سه تاشم اول یکی از گوشاش صداش ضعیف شد بعدم کامل یکی از گوشاش خراب شد فکر میکنم مشکلم از سوکتاشون بود پس بنابراین کیفیتش خوب باشه و سیماشم کیفیتش خوب باشه ک خراب نشه
    2.من با گوشیم xperia sp آهنگ گوش میدم قبلا با مشورت همین انجمن یه هدفون روگوشی سونی خریدم که وقتی ب گوشی خودم میزنمش صداش خیلی بمه ولی تو گوشی هایی ک آمپلی فایر قوی تری دارن میزنم خیلی هم خوبه پس ولتاژش با xperia sp سازگار باشه
    3.نیازم فقط آهنگ گوش دادنه
    4.توی گوش راحت جا بشه

زودتر خواهشا کمک کنید عجله دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

با عرض سلام به همه دوستان
    دوستان من یه تجربه ای داشتم که نمیخوام شما هم مثل من هم پول بدید هم جنس خراب بخرید و اخرش با بد اخلاقی و برخورد بد نماینده فروش روبرو بشید

1- هر چیزی که میخرید از محصولات نامداران که سایتشونم www namdaran coهست به هیچوجه نخرید
    چون بخاطر ضمانت یکساله قیمت بالاتری بهتون میدن و وقتی که ایراد داشته باشه یه خانم بد اخلاق جوابتون رو میده که با بدترین برخورد توهین آمیز همه سعیش بر این هست که یجوری بگه این مشکل به ما ربطی نداره

2- و اگر گوشی اپل دارید به هیچوجه از محصولات جبرا Jabra نخرید چون این مدل به ظاهر جنس خوب از نظر نرم افزاری هیچ سازگاریی با ورژن های جدید اپل ندارد

و اما تجربه من از محصول نمایندگی نامداران و Jabra:
    بنده یک هند فری بلوتوثی JABRA MINU BT HDST خریدم که رو گوشیهای اندروید به خوبی کار میکنه ولی رو همه آیفونها وقتی وصل میشه بعد از 10 ثانیه قطع میشه و کار نمیکنه
    و وقتی با نماینده نامداران تماس گرفتم که برچسب زیبا و گرانقیمتش، اطمینان کامل را به خریدار هنگام خرید میدهد تماس گرفتم و یک خانم کاملا بی حوصله که کمترین اصول برخورد و احترام را در صحبتش رعایت نمیکرد جواب داد، کل صحبتاش روی محور مشکلی نداره و اگه مشکلی داره به ما ربطی نداره دور میزد و منم کلا که از این تماس کاملا پشیمان شدم به این نتیجه رسیدم که هم خودمو یک ماه با هند فری JABRA اذیت کردم و هم اعتماد من به ضمانت نامه نامداران و پرداخت مبلغی بیشتر بابت آن یک اشتباه بود.

و امیدوارم کسانی که قصد خرید لوازم جانبی مبایل را دارند این اشتباه را نکنند و در خرید از محصولات JABRA و بخصوص ضمانت نامه نامداران دقت و تحقیق کافی قبل از خرید را داشته باشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •