تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 54 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 533

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور

با توجه به شلوغی تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصمیم گرفتیم درخواست های مشاوره و راهنمایی برای خرید کارت گرافیک و مانیتور از هم جدا باشند تا هم سوالات زودتر و بهتر پاسخ داده شوند و هم نظم بهتری را در هر دو تاپیک شاهد باشیم.

از این پس برای خرید کارت گرافیک در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای خرید مانیتور در همین تاپیک سوالات خود را مطرح کنید.

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

به به! حالا شد...
    تايپيك قبلي ديگه خيلي شلوغ و قاطي پاتي شده بود

بين lcd هاي زير كدوم بهتره؟
    sam GW1932
    sam CW1931

داره خودمونی میشه VETO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کلان شهر تهران

پيش فرض

دوستان من حدد 250 تومن دارم و میخوام مانیتور ال سی دی بگیرم. نظرم روی سری برلیان 17 اینچ هست.1760tr
    این مدل هم زیباست هم کانتراست بالایی داره و مهمتر از هم دی وی ای داره . دلیل اینکه به مانیتورهای جدید تر ال جی اینو ترجیح دادم همین Dvi هست. حالا شما نظرتون چیه؟ انتخاب خوبیه؟ ساخت مادیران هست. تو بازار ساخت کشورهای دیگه هم پیدا میشه مثل اندونزی؟
    اگر مارکهای دیگه ای هم مد نظرتون هست لطفا بفرمایید.

(جالب اینکه با همین پول میشه 19 اینچ ال جی رو برداشت اما دی وی ای نداره :()
    Last edited by VETO; 06-07-2008 at 15:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض با تشکر از M659

دستت درست . خدا حفظت کنه . ممنونم . اینچ مونیتور وقتی بالا میره در کیفیت و تصویر تاثیر میزاره ؟ بهتر نیست مثلا 15 اینچ بگیرم ؟ بین 2032bw و 2032gw نظر شما بیشتر رو کدومه ؟ اگه گرفتم شما توصیه میکنید که از پورت dvi کارت گرافیک بهش ورودی بدم ؟
    ممکنه نظرتون رو در مورد مونیتور sony بفرمایید ؟ مثل اینکه تو بازار مونیتورهاش خیلی مختلف نیست و یکی دو نمونه بیشتر نداره . حقیقتش اینکه اندازه صفحه خیلی برام مهم نیست و فکر میکنم باید یه چیزی بگیرم که کمترین لرزش تصویر رو داشته باشه ولی نمیدونم تو مونیتور کدوم مشخصه اینو بیان میکنه ؟ واید بگیرم یا معمولی ؟
    آقا به خدا شرمنده شدم . منو ببخشین اگه سوالام زیاد شدن . معذرت ...

پروفشنال reza fontana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Armenia

پيش فرض

این تایپیک باید زودتر از مبحث گرافیک جدا میشد...حالا خیلی بهتره..دستت درد نکنه

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خدا خیرت بده حالا شد یه چیزی

همیشه با خودم میگفتم آخه مانیتور چه ربطی به کارت گرافیک داره که با هم در یک تاپیک بحث میشه

البته ربط داره ها ولی ربطش دلیلی بر این نبود که در یک تاپیک باشند

حالا دوستان بفرمایید با بودجه نهایت 250 هزار تومان بهترین مانیتور چیه ؟

ترجیحا سامسونگ و ال جی معرفی کنید

wide هم نمیخوام

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

به به! حالا شد...

sam GW1932
    sam CW1931
    فقط زاویه دید gw یه اپسیلون بهتره بقیه چیزاشون مثل همه و با اینکه gw کانتراست 3000:1 روش نوشته از همون کانتراست 2000:1 توی 1931bwو cw بهره میبره...

دوستان من حدد 250 تومن دارم و میخوام مانیتور ال سی دی بگیرم. نظرم روی سری برلیان 17 اینچ هست.1760tr
    این مدل هم زیباست هم کانتراست بالایی داره و مهمتر از هم دی وی ای داره . دلیل اینکه به مانیتورهای جدید تر ال جی اینو ترجیح دادم همین Dvi هست. حالا شما نظرتون چیه؟ انتخاب خوبیه؟ ساخت مادیران هست. تو بازار ساخت کشورهای دیگه هم پیدا میشه مثل اندونزی؟

اول این مدل قدیمی شده دوم ایرانیه و پیشنهاد نمیشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

قیمت مانیتورایی هم که میگید بنویسید تا بدونیم!!!!

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

با توجه به شلوغی تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصمیم گرفتیم درخواست های مشاوره و راهنمایی برای خرید کارت گرافیک و مانیتور از هم جدا باشند تا هم سوالات زودتر و بهتر پاسخ داده شوند و هم نظم بهتری را در هر دو تاپیک شاهد باشیم.

از این پس برای خرید کارت گرافیک در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای خرید مانیتور در همین تاپیک سوالات خود را مطرح کنید.
    آخیش راحتمون کردی. دستت در نکنه گرچه ناپیدایی.
    به به! حالا شد...

sam GW1932
    sam CW1931
    همون طور که دوستمون گفتن زاویه دید 1932 بهتره و محدوده زنگ بالاتری رو نسبت به 1931 پشتیبانی میکنه (16.7 نسبت به 16.2 ملیون رنگ) بر اساس خود سام سرویس. به نظرم خرید 1932 به صرفه تر باشه هر چند تازه واردند
    این مقایسشونه
    1931 GW1932 CW
    Screen size 19" Wide 19" Wide
    Brightness 300 cd/㎡ 300 cd/㎡
    Contrast Ratio 3000:1 1600:1
    Resolution 1440x900 1440x900
    Response Time 2ms 2ms
    Viewing Angle(Horizontal/Vertical) 170˚/170˚ 170˚/160˚
    Color Supported 16.7M 16.2M
    Signal Input
    Video Signal Analog RGB, Digital Analog RGB, DVI
    Sync. Signal Separate H/V, Composite , SOG Separate H/V, Composite , SOG
    Connector D-sub, DVI-D 15pin D-sub, DVI-D
    Power
    Power consumption 42 W 42 W
    Type Built-in Built-in
    Features
    Plug & Play DDC 2B DDC 2B
    USB powered hub option - -
    Mac compatibility Y Y
    Multimedia Speakers - -
    Wall-Mount - VESA 75㎜
    TCO - -
    Cabinet Color High Glossy Black High Glossy Black
    Optional Accessories - -
    Special Features .MagicTune .MagicBright3 .Narrow Bezel .Wide Color Gamut .HDCP supported .MagicTune .MagicBright3 . ImageViewer
    Dimension
    Product Dimension(With Stand, WxHxD) mm 449*374*199 448*363.9*202.2
    Product Dimension(Without Stand, WxHxD) mm 449*325*67 448*311.0 *58.5
    Shipment Dimension(WxHxD) mm 519*392*130 530*148*428
    Weight
    Product Weight (kg) 4.1 4.2
    Shipment Weight (kg) 5.4 6.2
    Stand
    Type Simple Simple
    Function Tilt Tilt

نه عزیز دیگه چیزی نمیشه. شما اگه خیلی برات مهم نیست از دی وی آی صرف نظر کن. 19 اینچ رزولوشن بالاتری نسبت به 17 بهت میده. دی وی آی به رزولوشن بالاتر نمی ارزه.
    شما اگه بخوای 19 اینچ اندونزی بگیری زیر 350 در نمی یاد. اینجاست که سامسونگ یک خورده جلو میزنه
    دستت درست . خدا حفظت کنه . ممنونم . اینچ مونیتور وقتی بالا میره در کیفیت و تصویر تاثیر میزاره ؟ بهتر نیست مثلا 15 اینچ بگیرم ؟ بین 2032bw و 2032gw نظر شما بیشتر رو کدومه ؟ اگه گرفتم شما توصیه میکنید که از پورت dvi کارت گرافیک بهش ورودی بدم ؟
    ممکنه نظرتون رو در مورد مونیتور sony بفرمایید ؟ مثل اینکه تو بازار مونیتورهاش خیلی مختلف نیست و یکی دو نمونه بیشتر نداره . حقیقتش اینکه اندازه صفحه خیلی برام مهم نیست و فکر میکنم باید یه چیزی بگیرم که کمترین لرزش تصویر رو داشته باشه ولی نمیدونم تو مونیتور کدوم مشخصه اینو بیان میکنه ؟ واید بگیرم یا معمولی ؟
    آقا به خدا شرمنده شدم . منو ببخشین اگه سوالام زیاد شدن . معذرت ...
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    در مورد کیفیت تصویر برمیگرده به رزولوشن قابل پشتیبانی. مثلا رزولوشن در مانیتورهای 19 اینچ واید رزولوشن 1440X900 هستش در حالی که با یک اینچ افزایش سایز این رزولوشن به 1680X1050 میرسه. در اینجا هم تصویر بزرگ تر شده و هم متناسب با اون کیفیت افزایش یافته. ولی مثلا در مانیتورهای 22 اینچ (2 اینچ بزرگتر) معمولا رزولوشن همون 1680X1050 هستش و فقط تصویر بزرگ تر شده. بنابرانین کیفیت بیشتری نسبت به 20 اینچ ندارد.
    بنابراین خرید یک مانیتور 20 اینچ نسبت به یک 15 اینچ علاوه بر بزرگ تر شدن تصویر موجب افزایش کیفیت هم میشه.
    شما اصلا فکر نکنید هر چه کوچکتر/بزرگتر بهتر. مهم Native Resolution هستش.شما اونو چک کن.
    شما وقتی دسترسی به dvi داری دیگه که نباید از D-sub استفاده کنی.
    ببین اگه با حالت آینه ای (Glossy) جی دبلیو مشکلی نداری و حاضری 20 تومن بیشتر بدی جی دبلیو رو بخر (قبلا تفاوت هاشو توضیح دادم) ولی خودم بی دبلیو دارم و هیچ مشکلی نداره و خیلی هم فرقی نمی کنه (بستگی به نظرت خودت داره که میصرفه 20 تومن بابتش بدی یا نه)
    لرزش تصویر بر می گرده به فاکتوری به نام Response Time که در حقیقت لرزش تصویر نیست(لرزش تصویر مال CRT ها اونم قدیمی هاش بود) بلکه سرعت تغییر حالت(روشن/خاموش شدن) کریستال مایع و پیکسل هاست. هر چی RT کمتر بهتر.البته این فاکتور توی محیط کاری مثل اینترنت یا دسکتاپ نمود نداره توی فیلم و بازی نمود داره.
    یکی از برتری های 2032 همین RT هستش که در حد 2 میلی ثانیه اعلام شده که خیلی خویه.
    در مورد واید و غیر واید بر میگرده به کاربردتون. اگه فیلم و بازی بخشی از کاتربردتونه واید اگر هم تلویزیون و ماهواره و کارهای روزمره دیگه (ورد و ....) کاربرد اصلیتونه غیر واید. ولی الان دیگه از 19 اینچ به بالا بیشتر وایدن (از جمله همین 2032)
    خدا خیرت بده حالا شد یه چیزی

همیشه با خودم میگفتم آخه مانیتور چه ربطی به کارت گرافیک داره که با هم در یک تاپیک بحث میشه

البته ربط داره ها ولی ربطش دلیلی بر این نبود که در یک تاپیک باشند

حالا دوستان بفرمایید با بودجه نهایت 250 هزار تومان بهترین مانیتور چیه ؟

ترجیحا سامسونگ و ال جی معرفی کنید

wide هم نمیخوام
    انتخاب هاتون محدوده.
    1931 BF/B/C
    میدونین در رنج قیمت زیر 300 همه ایرانی میشن. و تو ایرانیا همین 1932 . 1931ها خوب هستند

داره خودمونی میشه VETO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کلان شهر تهران

پيش فرض

با تشکر از دوستانی که پاسخ دادند، یعنی شما میگید ساخت مادیران جالب نیست؟ مشکلی تاحالا گزارش شده یا اینکه کلی میگید؟

صفحه 1 از 54 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •