تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 54 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 533

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور

داره خودمونی میشه zizoo_68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من نگفتم 24 اینچ
    بهترین انتخاب با 400 تومن چی پیشنهاد می دید حالا از 17 تا 22 ولی سایزش زیاد مهم نیست
    از بین این دو یا حتی dell چی پیشنهاد میدید

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

من نگفتم 24 اینچ
    بهترین انتخاب با 400 تومن چی پیشنهاد می دید حالا از 17 تا 22 ولی سایزش زیاد مهم نیست
    از بین این دو یا حتی dell چی پیشنهاد میدید
    آخه عزیزم تو پست قبلیت گفتی اون مدلی که من پیشنهاد داده بودم. اون مدلم برای یک دوستی بود که 24 اینچ می خواست. شما در این رنج قیمت میتونی انتخاب هایی از لحاظ سایز داشته باشید و یا از لحاظ امکانات. من شخصا تهیه ی ماینتور های Dell رو منطقی نمی بینم چون شرکت گارانتی کنندش رو اصلا نمیشناسم ولی شما بین Samsung و LG انتخاب های بسیار خوبی پیش رو دارید
    اگه امکانات براتون مهمه من مدل L1980Q(19") LG رو پیشنهاد میدم که کره ای هستش و بسیار زیبا(جایزه ی Red Dot , IF Design رو برده) و قابلیت های خیلی خوبی مثل Pivot داره که اگه کار تایپ می کنی خیلی به درد بخوره.
    نقد Techspot رو بخونید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه سایز برات مهم تره نظر من روی 2232 هستش حالا خودت میتونی بین BW , GW انتخاب کنی.

داره خودمونی میشه bahar1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من بلاخره مونیتورم رو خریدم 2032gw ؛ 330 تومان. مونیتور خوبی به نظر میاد . و میشه رنگ رو به صورتی تنظیم کرد که واسه من که کار گرافیک انجام میدم و روی رنگها حساسم - رنگها را بهتر و واقعی تر نشون بده .

ممنونم از راهنمایی شما m659 دوست عزیز . سامسونگ باید یه درصدی به شما حق فروش بپردازه. !! خود نمایندگی اندازه شما اطلاعات ندارن!

----------------------

اشاره به اسم يا آدرس فروشگاه در انجمن ممنوع است!
    Stream

داره خودمونی میشه bahar1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستی بگم که این مغازه نمایندگیه سامسونگه و تست هم میکنه مونیتور رو . با حوصله و خوش اخلاق هم هستند .

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

من بلاخره مونیتورم رو خریدم 2032gw ؛ 330 تومان. مونیتور خوبی به نظر میاد . و میشه رنگ رو به صورتی تنظیم کرد که واسه من که کار گرافیک انجام میدم و روی رنگها حساسم - رنگها را بهتر و واقعی تر نشون بده .

ممنونم از راهنمایی شما m659 دوست عزیز . سامسونگ باید یه درصدی به شما حق فروش بپردازه. !! خود نمایندگی اندازه شما اطلاعات ندارن!

----------------------

اشاره به اسم يا آدرس فروشگاه در انجمن ممنوع است!
    Stream
    ها آرمان گرفتت
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    سعی تمام بچه های این فروم اینکه شما خرید آگاهانه تری داشته باشید و نتیجه ی بهتری بگیرید.

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه مانیتور lcd بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم و چه مارکی.

یه مدل samsung دیدم از ظاهرش که خوشم اومد 19 اینچ بود و عریض. حالا نمیدونم کیفیت و کاراییش چطوره. رنگش مشکی بود و رو 2ms نوشته بود. قیمتش رو هم 254 تومن گفت.

من میخوام چیزی بگیرم که با یازیها مشکل نداشته باشه و کیفیتش بالا باشه.
    در ضمن این مونیتور های عریض چطورن ارزش خرید داره؟ اینا که سایزشون 16:9 هست ویدئوهای 4:3 رو چطور نشون میدن . بازیها هم باید 16:9 باشن یا فرقی نمیکنه؟

خلاصه من زیاد اطلاعات ندارم و از دوستان کمک میخوام.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام من بعد از کلی تحقیق مانیتور W1952s رو انتخاب کردم که بنظرم از لحاظ کارایی و قیمت خیلی مانیتوره خوبی باشه . ولی تنها مشکلی که توش دیدم نداشتن DVI هست .آیا مانیتوری مثل این و با این مشخصات هست که DVI داشته یا اصلا ارزش داره برای DVI از این مانیتور خوب بگذرم و مثلا سامسونگ که DVI داره انتخاب کنم؟؟ آیا در آینده به دلیل نداشتن DVI به مشکل بر نمیخورم ؟؟؟؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام من بعد از کلی تحقیق مانیتور W1952s رو انتخاب کردم که بنظرم از لحاظ کارایی و قیمت خیلی مانیتوره خوبی باشه . ولی تنها مشکلی که توش دیدم نداشتن DVI هست .آیا مانیتوری مثل این و با این مشخصات هست که DVI داشته یا اصلا ارزش داره برای DVI از این مانیتور خوب بگذرم و مثلا سامسونگ که DVI داره انتخاب کنم؟؟ آیا در آینده به دلیل نداشتن DVI به مشکل بر نمیخورم ؟؟؟؟
    دوست عزیز من هم وقتی همین مانیتور رو خریدم و باز کردم دیدم DVI نداره
    خیلی دلم سوخت ، چون حیفه بود 8800GT پورت DVI رو نصب نکنم اما وقتی کیفیتش رو دیدم قانع شدم
    مانیتور خوبیه
    خیالت راحت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان یک مانیتور 205bw سامسونگ واید 20 اینچ هست کار کرده است دوستم خیلی وقت پیش خریده بود اما تمیز است چند ازش بخرم می ارزه
    ممنون

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز من هم وقتی همین مانیتور رو خریدم و باز کردم دیدم DVI نداره
    خیلی دلم سوخت ، چون حیفه بود 8800GT پورت DVI رو نصب نکنم اما وقتی کیفیتش رو دیدم قانع شدم
    مانیتور خوبیه
    خیالت راحت
    بله. موجوده. فقط مدلش یادم نیست. (به خاطر دور بودن از میادین کامپیوتر)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •